Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moncia81

Macierzyństwo po wieloletniej walce o dziecko i nie tylko

Polecane posty

Gość Lila 78
Cześć Dziewczyny, nie wiem czy mnie kojarzycie, trochę udzielałam się na dwóch poprzednich forach. Duże już te nasze dzieciaczki, niedawno walczyłyśmy o nie a tu już niektóre mają kilka miesięcy :-) U nas Tymek będzie kończył czwarty tydzień i tak ogólnie jest wszystko w porządku za wyjątkiem snu. Ma strasznie czujny sen, w ciągu dnia jak śpi w wózku, to właściwie cały czas trzeba go wozić lub kołysać, bo zaczyna się wiercić i w ostateczności szybko się wybudza. Może mamy z większym już stażem podpowiedzą co robić w takiej sytuacji? Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
Lila ja wlaczalam okap w kuchni ☺w tedy czuł się bezpiecznie jak w brzuszku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny jestesmy juz po zaległym szczepieniu. mały zniósł ****ardzo dobrze. troche poplakała ale bez tragedii. i waży 8kg i mierzy 65cm. a ma 3,5 miesciaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie my też byłyśmy wczoraj u lekarza bo mała ma temperaturę , okazało się ,że infekcja i zaczyna się katarek ale mam nadzieję,że co dziennie będzie lepiej Andzik Oliwka na ostatnim szczepieniu miała4 miesiące 8600g i 70cm, duże te nasze dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Witajcie mamuśki! macie jakies sposoby na kolki, mój mały wszedł w 3 tydzień i się zaczęło, po jedzeniu krzyk i prężenie, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie dziewczynki muszę kupić łóżeczko turystyczne na wyjazd świąteczny macie jakieś typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Bratek musisz próbowac roznych rzeczy. przez masaze, suszarkr, cieple okłady z pieluszki. u nas nic nie pomagało. próbowałam roznych kropelek . bobotic sab simplex, espumisan esputikon. nic nie pomagalo. dopiero kropelki robione na zamówienie w aptece pomogły i wszystkie dolegliwosci praktycznie od razu przeszly. bardzo chetnie podała bym ci ich nazwe ale pozyczyłam karteczke sasiadce i jeszcze nie oddała. postaram sie ja jak najszybciej odzyskac i podac ci ta nazwe. aaa Asienska nie pomoge ci bo my takie łózeczko turystyczne dostalismy po mojej sisce. własnie w tym tygodniu je rozlozyłam i stoi w salonie. aaa A co u reszty dziewczyn? nasz Leon rosnie jak na drozdzach. 8 kwietnia mamy kolejne szczepienie. ciekawa jestem ile juz wazy bo ciezka ma jz ta dupke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
andzik to czekam na nazwę tych kropelek i skład, tak mi żal tego maleństwa :( espumisan u nas nie pomaga chyba ze za mała dawkę dostaje, suszarka, masaże okłady pomagają na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej bratek jestem przepraszam ze tak pozno ale kolezanka sie ociagała. papaverini to jest głowny skladnik tych kropelek o ktorych pisałam. zapytaj lekarza o nie nam bardzo pomogly i nam nadzieje ze wam tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik dzięki, spytam lekarza, nasz dostaje debridat, ale też nie pomaga, zwykle zwymiotuje ten lek, albo wypluje, więc nie wiem czy jest sens go tym męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
och te cholerne kolki, andzik ale po tych kropelkach znikły zupełnie czy tylko złagodziły? mój mały po jedzeniu strasznie się wije, pręczy i płacze, pytałam położną o tą papawerine, ona mówi że dr odchodzi od nich, że mało skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie mamuśki bratek , a jest tylko na piersi, czy dokarmiasz , bo jak dokarmiasz u nas tak było na bebilonie jak przeszlismy na bebiko jak ręką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Bratek, Jednemu z moich chłopaków pomagało "windi" takie rurki które mechanicznie pomagają uwolnić gazy. No i suszarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie mam dziecko 6 miesiecy chce dac jemu wode jaka polecacie przegotowana czy jakas niegazowana a jak tak to jaka i czy trzeba ja przegotowac prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
bratek u nas jak reka odjal po tych kropelkach. co do przepajania dziecka woda to ja podaje zwykla z kranu ale przefiltrowana i przegotowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska my też jesteśmy na bebilonie, ale od dwóch dni zauważyłam poprawę, wczoraj byliśmy u mojej Pani dr, i stwierdziła, żeby zostać przy tym co jest czyli debridat i sam simplex, narazie nie zauważyła jakiejś złej reakcji na mleko, mały rośnie jak na drożdzach ma już 4580 w 5 tygodniu, a z tą zmianą mleka sama wpadłaś, jest między nimi jakaś różnica? Najgorsze, że mały już drugi dzień ma bardzo rzadką kupę, zmniejszyłam mu debridat, bo może od niego , miało pomóc na lżejszą kupę, a teraz poszło w drugą skrajność. Kubuś już przez te kolki rozpaprany oczywiście, najlepiej jakbym ciągle przy nim była :) w łóżeczku śpi niespokojnie, a jak wezmę go do siebie, to dziecka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratek miałam problem z kupnem bebilonu 1 i pani doktor powiedziała,że można płynnie przejść na bebiko produkuje to ta sama firma, u nas zdało to rezultat mała przed prukaniem bardzo się prężyła i płakała, a po 2 dniach na bebiku jak ręką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska dzięki za informacje, narazie mam jeszcze dwa opakowania bebilonu, ale pomyślę o tym bebiko :), dziś mieliśmy tylko około 17 atak kolki, więc to chyba nie aż taka tragedia, choć mnie serce boli jak mały jęczy, teraz do kolek doszło ropiejące oczko, przemywam sola fizjologiczną, ale jak nie przejdzie do jutra to zadzwonię do pediatry, ciągle coś czy u Was też tak jest? czy tylko my mamy pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie możemy narzekać Oliwcia jest grzeczna daje się wyspać ,nie choruje,przyplątała się tylko mała infekcja, 2 dni po temp. po 39 , troszkę jest markotna bo ząbki już się klują, ale nie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Życzę Wam, Kochane, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.Smacznego śniadanka w miłej rodzinnej atmosferze życzy Monika i Natalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Jaki tu spokój po świętach, a u nas z nów pod górkę mały ma zmienione mleko na apteczne, bo dostał czerwonych placy na buzi, ma szorstką skórę na buzi i ciemieniuchę. Ciekawe czy zmiana mleka pomoże i może już brzuszek nie będzie bolał, zobaczymy. Dziś mieliśmy szczepienia ciekawe czy nie będzie gorączkował. a CO U WAS DZIEWCZYNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Forum umarło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie może nie umarło po prostu ładna pogoda , ciepło i szkoda czasu na siedzenie przed komputerem i większość dnia spędzamy na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Cześć mamusie co tam u Was i waszych maluchów .Jak wasze dzieciaczki ,myślicie już o rodzeństwie dla waszych pociech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska jak Oliwia .Niedobrzyzna co u Was? Andzik ,Bartek odezwijcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski moncia Oliwcia rośnie jak na drożdżach , ma już 10kg. a ubranka niektóre na 80 są już małe, mamy pierwszy ząbek , a ogólnie to z dnia na dzień coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ,że mała ładnie rośnie tak się zastanawiałam co u waszych maluszków .Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Cześć Dziewczyny, zaglądam tutaj, ale głównie przez internet w telefonie i niestety jak chcę dodoć wpis, to mnie wyrzuca :-( dlatego się nie odzywałam. Asińska, jaka Twoja Oliwka już duża, super, ze wszystko w porządku :-) Chyba faktycznie każda z nas korzysta po zimie z ciepłych dni i w związku z tym szkoda czasu na siedzenie przed komputerem, a tak szczerze powiedziawszy przy maluszku nie ma kiedy :-) U nas Tymek też rośnie jak na drożdżach i odpukać zdrowy, tylko coś ostatnio nie chce spać w nocy, jak się obudzi około 1 do karmienia, to później budzi się co godzinę i marudzi. Może któraś mamusia ma tajny sposób na nieśpiące dziecko;-) Penie, że chciałabym rodzeństwo dla Tymka, ale po cc lekarz powiedział, że rok trzeba odczekać. Pozdrawiam cieplutko i słonecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×