Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moncia81

Macierzyństwo po wieloletniej walce o dziecko i nie tylko

Polecane posty

Gość Andzik87
Ja pozytywki nie wlaczam bo uwazam ze jest mega glosna i raczej by przy tym nie zasnal. u nas wchodzi w gre tylko swiatelko;-) xxx wogule maly jest zachwycony jak do chrzesnego jedziemy bo ma pkafon na suficie ktory zmienia kolory. uwielbia to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Nasz przy tym nie usypia. Ale wszelkie pozytywki a Zwłaszcza ta go uspokajają. Xx My dziś jedziemy do lekarza, bo boje się, że Tymek się przeziebil. W ogóle od soboty jest bardzo marudny ale wydaje mi się, że to skok. Jednak dziś rano odciagnelam mu trochę katarku a w nocy nie mógł spać na plecach. Zobaczymy co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie niedobzryzna daj znać po wizycie może to z suchego powietrza ,ja wypowiem się na temat tej lampki jak przyjdzie .A tak poza tym to chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2015 ,rodzeństwa dla naszych pociech .Dużo miłości i zdrowia i pociechy z naszych maluchów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja się przyłączam do życzeń, przede wszystkim zdrowia, bo u nas niestety infekcja gardło - nos, na szczęście początek i nie wymaga antybiotyku ani szpitala. moncia a zamówiłaś już? Jest też wersja dla dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna tak jest wersja różowa dla dziewczynek.Szkoda ,że to jednak infekcja .Dobrze , że w porę zareagowaliście .Trzymam kciuki za szybką poprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie mamusie my również życzymy Wam przede wszystkim zdrowia bo jak ono jest to reszta się jakoś kula my też zamówiliśmy ten projektor ,ale niebieski bo zaczyna mnie denerwować to ,że w sklepie jak dla dziewczynki to wszystko jest różowe jakby nie było innych kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej laseczki u nas poczatek roku sredni pod wzgledem zdrowotnym. mnie jakies przeziebienie łapie, leci mi z nosa i boli mnie gardło;( A Leosiow od wczorajszego popołudnia łzawi i ropieje lewe oczko;(. Wiec jutro do doktorka pojedzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie tez łapie jakies przeziębienie, wirus jakiś przez ta beznadziejna pogodę... Boje się żeby mały się nie zaraził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska moja kolezanka też na to narzeka - że wydaje się, że dla dziewczynek jest więcej rzeczy ale tak naprawdę mniej fajnych niż dla chłopców, bo wszystko w różu. U nas już lepiej, wczoraj spadła Małemu gorączka i został tylko lekki katarek. Znów jest uśmiechnięty i pogodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas puki co w porządeczku ,mała zdrowa polubiła zupki , soczki i owoce .Ale na około panuje rota wirus i przeziębienie .Mam nadzieję ,że nas ominie .W poniedziałek idziemy się szczepić ostatnią dawką 5 w 1.Co do kolorów to moja ma mało rzeczy różowych ,kupujemy rzeczy w różnych kolorach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my póki co odpukać też zdrowe, ja też staram się nie kupować różu, ale jak pytają czy chłopiec czy dziewczynka to dziewczynka to buch różowe a, szczerze mówiąc to u nas jest mało nie różu i kupuję przez intertnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej my juz po lekarzu. mały dostał antybiotyki na to oczko i mam nadzieje ze pomoga;) no i zwarzylismy sie;) 6380kg juz warzy mój mały mężczyzna;) xxx Mnie rozkłada coraz bardziej.i tez mam nadzieje ze małego nie zaraze. choc p dr poiedziała ze jak daje mu biogaie to powinno go ominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ,a jak macie postawiony ten projektor aby był ładny efekt , po jakimś kątem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska u mnie róznie. Raz stawiam na komodzie tak zeby na sciane swieciło a raz na przewijak zeby na suft swiecilo;) xxx Mnie coraz bardziej rozkłada choroba. ale na szczescie z oczkiem Leosia jest lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki Andzik mnie jak rozkładało w ciąży to pomagała herbata z cytryną i sokiem z czarnego bzu ze sklepu zielarskiego ,ale ne wiem czy można go pić przy karmieniu persią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Pije mleko z miodem i herbatki z miodem. A z naszym karmieniem to juz chyba koniec bo w ogóle mało karmiłam. od jakiegos tyg dwoch tylko 2 razy dziennie a od wczoraj maly wogle nie chce piersi. od razu sie denerwuje i płacze jak chce go przystawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie radzicie z katarkiem u maluszkow? Niedobrzyzna jakie leki dajesz małemu na przeziębienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Lekarka nam powiedziała, że to był tak wczesny etap, że nie trzeba było leków na przeziębienie. Na gorączkę dostaliśmy Eferalgan w dawce 80 (podawaliśmy dwa dni 3x1 na dobę), do noska Euphorbium (3-4 razy na dobę) i tyle. Miałam jak najczęściej przystawiać do piersi i odciągać z noska co się da, a sama przyjmować witaminę C 1000 na dobę w dzielonej dawce. Po dwóch dniach jak zeszła gorączka było zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie jak dziś samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas dobrze, ale widzę, że Tymek przestawił się na dużo dłuższe okresy czuwania w dzień. Wcześniej przesypiał dobre pół dnia jak nie więcej a teraz to może zaliczy ze dwie drzemki ok godziny. Cóż, rosną nasze dzieciaczki, rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska to samo chcialam pisac;) jak u waszych maluszków jest z obracaniem sie podnoszeniem główki i innymi takimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie u nas wszystko w porządku ,miałyśmy 3 szczepienie .Mała waży 7200 i ma 77 centymetrów .Jeżeli chodzi o główkę to już ją ładnie trzyma i podnosi się za rączki bardzo ładnie ,chodzimy na ćwiczenia .Jednak mała ma elementy napięcia w rączkach i troszkę słabsze mięśnie z jednej strony w boczku przez asymetrię więc jeszcze ćwiczymy .Jak się mają wasze maluchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik wybierz się na konsultację do jakiejś rehabilitantki ,mały koszt a uspokoisz się i powie ci jak go ćwiczyć w domu .Moja mała ładnie leżała na brzuchu ,głowę w pionie tez trzymała ,ale nie dźwigała się za rączki .My praktycznie same wyćwiczyłyśmy podnoszenie główki .Teraz panie i ja pracujemy nad rączkami i tym boczkiem mam nadzieję ,że pójdzie nam to sprawnie tak jak podnoszenie główki za rączki .Przede wszystkim panie pokazały mi jak ją masować .U nas pediatrzy nic za bardzo nie mówili na ten temat ,a byliśmy u 2 z najlepszych w mieście .Sami poszliśmy na konsultację to rehabilitantki ,jeżeli jest wszystko w porządku to ci po prostu powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Idziemy w poniedziałek do neurologa wiec zobaczymy jak jest z tą główką. W pionie trzyma, na brzuchu potrzyma przez chwile, ale lezenie na brzuchu to najgorsza kara ;) przy podnoszeniu za rączki głową niestety z tyłu. My też byliśmy u rehabilitantki (jak był malutki) i jesteśmy zadowoleni, bo nam pokazała dużo rzeczy dotyczących codziennej pielęgnacji, odpowiedziała na pytania itp. Jeśli teraz będą potrzebne ćwiczenia to na pewno do niej wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko ok, Oliwka lubi leżeć na brzuszku i dość długo wytrzymuje, za rączki podnosi się do siadania, a największą karą jest ubierane się pokąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×