Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Balancee
Karolcia nie pękaj! wszystko będzie dobrze, najważniejsze, że wiesz co było przyczyną i będziecie z lekarzem wykluczać to zagrożenie. Do półmetka już bliziutko podobno 2-gi trymestr najlżejszy, powoli trzeba zbierać siły na trzeci ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Ja wczoraj po 2 tygodniach przerwy też wymiotowałam i rano i wieczorem. Myślałam, że to paskudztwo już nie wróci. Dzisiaj po 2 miesiącach siedzenia w domu, pomijając wizyty lekarskie i wyjazd do laboratorium, wyszłam z domu. Mąż wyciągnął mnie na pół godzinny spacer do lasu. Myślałam, że nie wrócę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
Balance moja mała byla okecona pępowina a na to nie da się wpłynąć tak samo na to ze miała strasznie krótką tą pępowine , jedynie częstrze kontrole i chcą mnie polożyć szybciej w szpitalu zeby często ktg robić , ale strach jest i to ogromny , co dziennie bardzo sie boje..;/ Heh ja tez tylko siedze w domu :P i jestem juz taka leniwa.. do tego brzuszek juz wychodzi i czuje sie jakbnym przyttyla z 5 kg :P a na spacery tez musze zacząc chodzic bo przeciez nie podniose sie w czerwcu :P nie wyobrazam sobie 3 trymestru , dla mnie to byl horror , w nocy nie szło spac , brzuch często sie stawiał i to bylo nieprzyjemne i wszytsko mnie męczyło , nawet wstanie z łożka , a przytylam 8 kg nie wiem co by bylo jakbym przytyla 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Mi na razie kg nie przybyło -ok 53ważę, ale od 13.01 siedzę w domu i szybko stan rzeczy może się zmienić... moja aktywność ogranicza się na wyjściu z psami a nie chce mi się, że hoho nie wyobrażam sobie jak to będzie później ze sporym obciążeniem póki co, to takie abstrakcyjne dla mnie. Raz na mies robię zdj. brzucha, żeby z czasem powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Ja nie przytylam ani kilograma. A najwieksze smaki mam...na arbuza,ktory teraz kosztuje9.99kg.za taka mala kule zaplacilam..27zl.zjadlam calego na dwa razy:) A Wy na co macie ochote? Ja rozleniwilam,nigdzie nie wychodze od dwoch dni.jutro musze wyskoczyc poplacic rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Mnie strasznie ciągnie do słodkiego i uwagaa do ketchupu :D kanapki z nim frytki kotlet no wszystko z ketchupem :D a i dzisiaj dostałam chyba leciutkiego kopniaczka ale nie jestem pewna :) ja jeszcze nic nie przytyłam. Czuje się całkiem nieźle ( aż zaczyna mnie to martwić ). Piersi nie bolą, mdłości tez nie mam, jedyne co to migreny i straszna bezsenność. A i jesżyczę jest jedna nieprzyjemna sytuacja. Będą mnie badać pod kątem tocznia... Nie powinnam być w ciąży bo jeżeli są przerzuty to mi nie pomogą. Nie będę mogła brać na to leków w ciąży... jeszcze musze zrobić wymaz na paciorkowca... musze go robić często żeby nie mieć go przy porodzie bo przed porodem na to świństwo podają penicyline a jestem na nią niestety uczulona... Wszystko jest przeciwko mnie ja nie wiem. Generalnie odezwał się ojciec mojego małego i chce się spotkać... coś kombinuje, wyczuwam ogromną intrygę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moja infekcja kuracja trwa ale niema uplawow i swedzenie gynofemidazol czy jakos tak i clotrinazolum krem jeszcze ta wstretna anemia ehhhh mialam takie plany maz wzial dla nas wolne w pracy a domi zachorowal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Lipcowka chociaz cos knuje to ty i tak jestes silna inteligetna kobieta ktora nie mysli tylko o sobie. Jestes silna i wierze w to ze sobie poradzisz na spotkaniu.. moze chce wrocic.. Ale niby wtedy po co jak niechcial waszego dziecka i tylko dzieki tobie i twojej trosce ten maluszek ma szanse na zycie. Napewno bedziesz swietna matka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Witam po weekendzie :-) Ja wczoraj wymiotowalam znow...:-/ myslalam ze to juz za mna. Masakra. Magdalenka - ja mam tak samo z przelykiem. Gardlo sie podrazni a potem czuje jakby tam cos bylo i meczy strasznie... bleee... nie wiem kiedy weekend minal. Bylismy w kinie... u rodzicow.... i zlecialo. A dzis do pracy :-p Nie chce mi sie juz pracowac. Ciagle bym spala... ale wiem ze musze bo nie chce pracy stracic, chce zeby na mnie tu czekali. Wiadomo jak jest. Moze od maja pojde na chorobowe... zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
W końcu dotarłam z tabelką. To chyba najbardziej aktualna wersja. Dopisujcie się pls. Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82_________31_____1 lipca_____?____________3 Lipcóweczka______25___2 lipca________?__________2 Mama na kafe_____22___3lipca_________?__________2 Koczet___________24___6lipca_________?__________2 GU2014___________27___10lipca________?__________1 voice1986_________28___10 lipca________?__________1 Laurka215_________22___15 lipca________?__________1 Gabi Gje___________28___15 lipca_________?__________2 Tbt_______________32____x_____________?__________2 mimimi007_________21_____x___________?___________1 Malinova83_________31___19 lipca_____dziewczynka_____2 mama2x____________30____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30___7 lipca_______?___________1 emem37____________37___8 lipca_______?___________3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Długo nie pisałam, ale czytam Was cały czas. Witam nowe Koleżanki :) Widzę, że mamy tu silną ekipę z południa PL. x Moje życie ostatnio polega na chodzeniu do pracy, resztką sił 2 razy w tygodniu na ćwiczenia i na angielski, a resztę czasu śpię. Myślałam, że mi minie w 2 trymestrze ta senność, ale nic z tego. Wczoraj była taka piekna pogoda, a ja wstałam ok. 16 z łóżka. Zła byłam, że nie wykorzystałam dnia na spacer :/ x Poza tym czuję się dobrze. Powiedziałam oficjalnie w pracy o ciąży, ale brzucha nadal nie mam, więc nikt nie wierzył, że to już 4 miesiąc. Zwolnienia póki co nie planuję i jestem uważana za jakąś bohaterkę, że mi się chce, bo u nas dziewczyny raczej zaraz po zaciążeniu zmykają na L4... No ale jak się dobrze czuję i mogę odespać, to nie będę kisła w chacie. x Kurcze, już do końca nie pamiętam co pisałyście. Na pewno o owłosieniu ;) Zapamiętałam, bo też jestem brunetką, ale chyba nie zauważyłam drastycznego wzrostu moich włosów, no może na nogach :) x Ja też mam nieciekawą sytuację rodzinną związaną z zazdrością, ale u mnie to taka najbliższa rodzina - mama i siostra, ale temat przykry i nie chce mi się do tego wracać i rozpisywać... x Lipcóweczko i co, spotkasz się z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia lipiec
Dziewczyny a ja mam pytanie bo czytam w tych mądrych gazetach dla ciężarnych o kremach na rozstępy, czy Wy coś stosujecie? Nigdy nie miałam z tym problemów ale teraz zauważyłam cellulit na udach i boję się, że rozstępy też mnie dopadną. Ehhh idę do pracy za niedługo a potem nauka bo ostatni semestr na studiach mi został a sesja tuż tuż a Wy jakie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Heloł :) Dopisuję się i ja :) Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82_________31_____1 lipca_____?____________3 Lipcóweczka______25___2 lipca________?__________2 Mama na kafe_____22___3lipca_________?__________2 Koczet___________24___6lipca_________?__________2 GU2014___________27___10lipca________?__________1 voice1986_________28___10 lipca________?__________1 Laurka215_________22___15 lipca________?__________1 Gabi Gje___________28___15 lipca_________?__________2 Tbt_______________32____x_____________?__________2 mimimi007_________21_____x___________?___________1 Malinova83_________31___19 lipca_____dziewczynka_____2 mama2x____________30____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30___7 lipca_______?___________1 emem37____________37___8 lipca_______?___________3 Franiowa____________34___11 lipca______?___________2 U mnie też weekend minął jak mgnienie oka i też właściwie na siedzeniu w domu.Aaa, ksiądz po kolędzie chodził, ale nawet 10 minut u nas nie spędził - i dobrze ;) Ja też lepiej się czuję w 2-gim trym, i spać jakby mniej mi się chce, ale u mnie to juz standard, że odsypiam sobie wieczorem przed tv mędzy 20 a 22 :) Chyba i mnie zaczyna łapać bezsenność nocami.. straszne to jest tak sie przekręcać z boku na bok i liczyć minuty. a rano do pracy.. Lipcóweczka, dzielna bądź!! Dasz radę!!! Balancee, ja też z okolic Wawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Monia, ja aktualnie smaruję się olejkiem migdałowym lub kokosowym i zamówiłam sobie masło shea, czekam na dostawę. Wszystko naturalne. Nie używam typowych kremów dla ciężarnych, ani oliwek, bo jak poczytałam składy to się za głowę złapałam. Pamiętajcie, że to czym się smarujecie dostaję się, w mniejszym lub wiekszym stopniu do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej ,melduje sie prosto z lozka:) Mdli mnie ale juz nie robi to na mnie wrazenia. Po intensywnych wymiotach gardlo troche mniej boli po mleku i jogurtach,jeszcze godzine poleze i zmykam poplacic rachunki i do kosmetyczki. O moje buldozery sie obudzily i musze z nimi sie pobawic,matko co to bedzie jak bedzie dziecko-dzidzius i dwa psy!i jeszcze maz ktory wymaga rowniez opieki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82_________31_____1 lipca_____?____________3 Lipcóweczka______25___2 lipca________?__________2 Mama na kafe_____22___3lipca_________?__________2 Koczet___________24___6lipca_________?__________2 GU2014___________27___10lipca________?__________1 voice1986_________28___10 lipca________?__________1 Laurka215_________22___15 lipca________?__________1 Gabi Gje___________28___15 lipca_________?__________2 Tbt_______________32____x_____________?__________2 mimimi007_________21_____x___________?___________1 Malinova83_________31___19 lipca_____dziewczynka_____2 mama2x____________30____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30___7 lipca_______?___________1 emem37____________37___8 lipca_______?___________3 Franiowa____________34___11 lipca______?___________2 Fischka1988_________26____16 lipca_______?__________1 To ja również się wmalowałam. Dzisiaj rano odwiedzili mnie rodzice i mamusia przywiozła domowe kompociki, bo jej mówiłam, że po wszystkim, co piję mi niedobrze. Nawet woda już mi wychodzi bokiem, a te soki wszystkie sztuczne bleee... zaraz jestem w łazience :) a teraz mam naturalne z truskawek i wisienek :) pyyycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Was dołować, ale ja ani razu nie wymiotowałam ani w pierwszej, ani teraz, w drugiej ciąży. To musi być straszne. Generalnie to kilka razy w życiu wymiotowałam i pamiętam to uczucie w gardle, m a s a k r a. Tak więc współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja077
Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82_________31_____1 lipca_____?____________3 Lipcóweczka______25___2 lipca________?__________2 Mama na kafe_____22___3lipca_________?__________2 Koczet___________24___6lipca_________?__________2 GU2014___________27___10lipca________?__________1 voice1986_________28___10 lipca________?__________1 Laurka215_________22___15 lipca________?__________1 Gabi Gje___________28___15 lipca_________?__________2 Tbt_______________32____x_____________?__________2 mimimi007_________21_____x___________?___________1 Malinova83_________31___19 lipca_____dziewczynka_____2 mama2x____________30____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30___7 lipca_______?___________1 emem37____________37___8 lipca_______?___________3 Franiowa____________34___11 lipca______?___________2 Fischka1988_________26____16 lipca_______?__________1 ja077_______________27___26 lipiec________?__________1 też się dopisałam U mnie całkiem przyjemny weekend. Pojechaliśmy na Mazury do rodziców (mieszkamy na Podlasiu). W sobotę spotkanie ze znajomymi a wczoraj wyjście z rodzicami na kręgle- mąż się cieszy, bo ma stałego kierowcę :) Ja też już lepiej się czuję, choć jeszcze co rano wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenna7
Ja dolacze do tabelki w czwartek jak wroce od lekarza i wreszcie bede widziala czy wszystko ok..;) Monia ja nawilzam skore olejkiem araganowym i na razie ok. Dostalam tez od siostry balsam z bielendy "Sexy mama" ale jeszcze nie uzywalam. Na innym forum wlasnie odnosnie rozstepow wyczytalam ze najlepsze te olejki i co Malinova uzywa bo najbardziej naturalne takze polecam;) A co do wymiotow to narazie mialam jeden dzien od 13 tygodni gdzie wymiotowalam a tak to looz troche mdlosci i spokoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Ja muszę przyznac, że w tej ciązy wymiotowałam "tylko" 2 razy, w poprzedniej ani razu. I to jest okropne uczucie, naprawdę Wam współczuję dziewczyny.. dla mnie jesteście bohaterkami !!!! Ja ostatnio wyczytałam, że stare porzekadła mówią, że kto dużo w ciązy wymiotuje, to bankowo dziewczynka będzie. Ale patrząc na to forum, to praktycznie same dziewuszki musiałyby być ;) A ostatnio moja praktycznie codzienna zachcianka, to teraz lody :) Pyyyyyyyychota!!!! Mąż pochłania razem ze mną, w końcu też niech coś ma z tej ciązy ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaBan
hej, ktoś pytal o rozstępy, wiec napisze raz jeszcze polecam mustele, krem i olejek ok 130zl na allegro nie jest tani ale super, polecam, mam tendencje a po pierwszej ciąży nie miałam ani jednego!!!! ja dziś znow przespałam cale przedpołudnie.. znow zgnilizna na dworze wiec spanie mnie ogarnia.. ja jestem z lubuskiego a dokładniej z pogranicza lubuskiego i wlkp :) a my w niedziele jedziemy na kilka dni do zakopanego już nie mogę się doczekać :) mam nadzieje ze pogoda dopisze i będzie snieg a potem już może być wiosna :) bylam ostatnio w h&m chciałam kupic sobie jakies dżinsy ale porazka.. same rurki nawet ani jednej pary chociażby z prostymi nogawkami nie było.. i wogole bieda była ani koszul, ani jakiś fajnych tunik, nic.. no i nie kupiłam nic a ja smaka mam na kiszone ogorki, potrafie wciagnac caly sloik i popic jeszcze tym sokiem :) no i ja się dopisuje do tabelki :) Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82__________31_____1 lipca_________?________3 Lipcóweczka_______25_____2 lipca________?________2 Mama na kafe______22_____3lipca_________?________2 AnaBan___________32_____3 lipca_____chlopiec?_____2 Koczet____________24_____6lipca_________?________2 GU2014___________27_____10lipca________?________1 voice1986_________28_____10 lipca________?________1 Laurka215_________22_____15 lipca________?________1 Gabi Gje___________28_____15 lipca_________?_______2 Tbt_______________32_______x____________?________2 mimimi007_________21_______x___________?_________1 Malinova83_________31_____19 lipca_____dziewczynka__2 mama2x___________30_____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30_____7 lipca_________?__________1 emem37____________37_____8 lipca_________?__________3 Franiowa____________34_____11 lipca________?__________2 Fischka1988_________26______16 lipca________?__________1 ja077_______________27_____26 lipiec________?__________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze jest wcześnie ale rozgladalyscie się za wozkami? ja nie chce zostawiać tego na koniec, kupno tak ale chciałabym już być na cos zdecydowana.. dla corki miałam arrue na dużych szprychowanych kolach, styl retro cos podobnego do inglesiny classic tylko zgrabniejszy bylam mega zadowolona ale z czasem jak się nam nie udawalo zajść w kolejna cioaze odsprzedalam go.. teraz mysle o glebokim albo ewent,2w1 ale wiadomo ze spacerowke-parasolke potemi tak dokupię (wcześniej miałam coneco solar) teraz tez chciałabym cos na pompowanych kolach i miękkim zawieszeniu bo mieszkam na wsi i spacery będą glownie po polnych drogach i lasach :) moze4cie cos polecić z doświadczenia bo widze ze dużo z was ma już potomstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
My mamy wózek Quinny Speedy, jest na dużych pompowanych kołach i na gruntowych drogach i w lesie super sie sprawdza (u mnie takie okolice), ale, no właśnie, ten wózek ma porazkowa spacerówkę. Może w nowszych wersjach ja ulepszyli, nasz jest sprzed 5 lat. Póki co planuje korzystać z gondoli, a na zimę sprzedam i kupie jakaś fajna spacerówkę, ale jaka to jeszcze nie mam pojęcia. Jak już będę na zwolnieniu, to pojeżdżę po sklepach i zobaczę. Teraz chyba naprawdę za wcześnie. Miałam mustele w pierwszej ciazy i rozstępy były, wiec nie mam dobrych wspomnień, ale przyznaje, ze nie smarowałam sie regularnie i to pewnie przez to. Jeszcze napisze, ze moje naturalne olejki maja jedna wadę - bardzo długo sie wchłaniają. A może tak mi sie wydaje, bo ja niecierpliwa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiowa, to może jednak u mnie chłopak, bo na wymioty mi sie nie zbiera. Ze słodyczy tez mam chęć na lody, ale tez raczej średnio, bo nie przepadam za słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82__________31_____1 lipca_________?________3 Lipcóweczka_______25_____2 lipca________?________2 Mama na kafe______22_____3lipca_________?________2 AnaBan___________32_____3 lipca_____chlopiec?_____2 Koczet____________24_____6lipca_________?________2 GU2014___________27_____10lipca________?________1 voice1986_________28_____10 lipca________?________1 Laurka215_________22_____15 lipca________?________1 Gabi Gje___________28_____15 lipca_________?_______2 Tbt_______________32_______x____________?________2 mimimi007________22______21 lipca_____chłopiec_____1 Malinova83_________31_____19 lipca_____dziewczynka__2 mama2x___________30_____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30_____7 lipca_________?__________1 emem37____________37_____8 lipca_________?__________3 Franiowa____________34_____11 lipca________?__________2 Fischka1988_________26______16 lipca________?__________1 ja077_______________27_____26 lipiec________?__________1 zmieniłam co nie co u siebie ;) mdłości i wymioty to mój koszmar w ciązy... przez dwa miesiące nie było dnia żebym nie wymiotowała... trzeci taki przeplatany a teraz odchodzą w zapomnienie, nareszcie! Bo ile można ;) ja jem dużo słodyczy ale takich szczególnych zachcianek to raczej nie mam... Nigdy nie jadłam za dużo owoców a teraz codziennie mi jem (choć nie zawsze mi się chce ;) u nas wózek kupują moi rodzice w prezencie dla więc fajnie... my tak z grubsza tylko patrzyliśmy na allegro i są świetne 3 w 1 gdzieś po 1200-1300 zł :) x dziś byłam u lekarza i dostałam zdjęcie usg siusiaka, na 100% chłopiec :) lekarz coś się chyba spieszył bo za bardzo małego nie pooglądałam ale mówił, że wszystko w porządku :) nie widziałam jak się rusza to się pytam lekarza a rusza się?? a on w śmiech, oczywiście, że się rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa2015
hej dziewczyny! widzę przez weekend dużo się działo :) ja zbierałam się do napisania, ale mój telefon oczywiście protestował ;/ Karolcia, ja chodzę do dr. Ćwoka. Wcześniej chodziłam do dr. Krawca, też super lekarz. Osobiście jeszcze nigdy nim spotkałam się z pozytywną opinia na temat ordynatora, opinia przenosi się też na cały oddział. Dlatego też kiedy partner zabrał mnie tydzień temu w niedzielę na IP to umierałam ze strachu. Ale zostałam miło zaskoczona. Przyjęła mnie tam pani doktor Łowicka, okazało się że jest bardzo fajna. Więc trochę moje zdanie się zmieniło co do tego szpitala. co do wymiotów.. przez całe 13 tygodni ani razu mi się nie zdarzyło wymiotywać, do czasu. Od tamtej niedzieli zdarzyło się mi wymiotywać sama woda., masakra. Do tego dostałam wtedy antybiotyki na zapalenie dróg moczowych bo białko było bardzo podwyższone, a wcześniej często chorowałam na nerki, pecherz itp, najgorsze jest to że dalej boli mnie przy oddawaniu moczu, aż boję się o maleństwo. Na szczęście jutro długo oczekiwana wizyta u lekarza, liczę też na poznanie płci :) co do wózków.. ja z partnerem też oglądaliśmy, tak samo łóżeczka i oczywiście partner oszalał, najlepiej wykupił by wszystko ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza myrth82__________31_____1 lipca_________?________3 Lipcóweczka_______25_____2 lipca________?________2 Mama na kafe______22_____3lipca_________?________2 AnaBan___________32_____3 lipca_____chlopiec?_____2 Koczet____________24_____6lipca_________?________2 GU2014___________27_____10lipca________?________1 voice1986_________28_____10 lipca________?________1 karolcia15031______24_____14 lipca________?________2 Laurka215_________22_____15 lipca________?________1 Gabi Gje___________28_____15 lipca_________?_______2 Tbt_______________32_______x____________?________2 mimimi007________22______21 lipca_____chłopiec_____1 Malinova83_________31_____19 lipca_____dziewczynka__2 mama2x___________30_____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30_____7 lipca_________?__________1 emem37____________37_____8 lipca_________?__________3 Franiowa____________34_____11 lipca________?__________2 Fischka1988_________26______16 lipca________?__________1 ja077_______________27_____26 lipiec________?__________1 Monia to Twoj lekarz odbierał mi poród a raczej wyciskał dziecko, nie mam z nim dobrych doświadczeń bo jak w pierwszej ciązy zajechałam na IP i mówie mu ze ruchó nie czuje to sie mnie zapytal po co tu przyjechalam ze moglam pojechac do swoejgo lekarza (a on miał urlop) i to on przekazał mi wiadomosć o smierci dziecka wiec nie mam dobrych wspomnien , ale szyć potrafi dobrze.Podobno najlepszy lekarz jaki tam pracuje to Jarolim ,Gwózdz i Krawiec i tez tak wynikło z moich obserwacji . A od ordynatora najlepiej trzymac sie z daleka, po jego metodach na wywolanie porodu zemdlalam z bólu i dodam że lubi się mścic.. jak wybioer ten szpitral to moze sie spotkamy na porodóce :) Ja nie wymiotowałam ale mdłości miałam cały czas , teraz znowu mnie męczą. Wózek juz mam, czeka na mnie na strychu taki 3w1 ale nie pamietem firmy, tęz duze koła chyba pompowane nie pamietam , też mieszkam na wsi dlatego wybralam duze koła , niby sa drogi asfaltowe ale tam po placu czy nad wode to lepiej takie. Ja nie moge doczekac sie marca bo już chce posadzić sobie rzodkiewki sałate , a juz najbardziej czekam na maliny i borówki amerykanskie które sadziłam w tamtym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emem37
Cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
hej:) widze,ze tylko emem rano na posterunku,ja juz w pracy,ale tylko jeszcze dwie godziny i zmykam,fajna pogoda to jade pobuszowac w sklepach tym bardziej,ze moj maz ma jutro urodziny. AnaBan-to ja juz tak zerkalam na wozki i meble,bo tak to mam pokoj dzieciecy hehe narazie tam jest liga playstation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Ależ tu dziś ciasza.. A propos wózków, ja mam Xlander, nie pamiętam jaki model dokładnie, ale koła pompowane i ogólnie jest super. Na wiejskie drogi jak znalazł, więc się sprawdził ;) Jedyne co mi przeszkadzało jak starszak był młodszy, to to, że spacerówka nie jest zbyt głęboka i maluch sie jakby ześlizgiwał..ale może to tylko moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×