Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość magdalenka 85
Hej dziewczyny,u nas na Slasku sypnelo sniegiem. Dzis moj maz ma impreze urodzinowa,moj ukochany Grzyb skonczyl38lat ufff Musze szykowac jedzenie a tu klops-nawet nie moge patrzyc na same produkty.ehhh musze isc do wc bo nawet nie zaczne szykowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny :) tak na śląsku sypie , zima zima :P Lipcóweczko jak dziecko się rozwija to super, nie martw sie dostaniesz wczesniej sterydy na rozwój płucek i pewnie szybko zrobią cc wiec głowa do góry kochana. Monia2015 moj lekarz tez zalecił to badanie , wiesz co lepiej zeby zalecil wieciej badan niz za mało . Dziewczyny miałyście juz na paciorkowce? Bo mi w pierwszje ciaży wogole nie akzali robic ;/ i nei wiem kiedy to badanie . Wiecie co nie wiem co robić , czy czasem w poniedziłąek nie jechać do mojego lekrza , bo jakoś mam wrażenie że napina mi sie brzuch i twardnieje, po prostu co porobie cos to od razu tak mam. Może to przez to ze sie tak rozleniwiłam czy co.. jak chodze to mam wrazenie jakby wszytsko schodziło mi w dól , martwie sie a ruchy czuje jeszcze nie dokładnie i słąbo . Czy wy tez macie takie wrażenie napinania brzucha , twardnienia i pobolewania ? Nie wiem moze ja juz schizy łapi . Chcialam jechac na IP ale jak zobacze ten szpital to chyba zgłupieje ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
No właśnie wydaje mi się że rozwiążą mi ciążę jak najwcześniej się da. Ja miałam na początku tylko badania na różyczke, toxo, grupę krwi, morfologie, mocz i coś tam jeszcze z wątroba chyba. HIV robiłam sama bo powiedzieli że lekarz powinien zlecić bo to konieczne badanie w każdej ciąży. Od tamtej pory mam tylko morfologie i mocz... Ogólnie to właśnie co do paciorkowca to lepiej się upomnieć. Ja w straconej ciąży miałam paciorkowca i gronkowca złocistego. Tez musze się upomnieć żeby sprawdzili czy się to świństwo znowu nie przyplątało. Dzisiaj znów lekkie plamienie ale już nie robili usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja na paciorkowca robilam w 36 tyg u mnie niestety snieg chce juz wiosne raczej chcialabym lato ale to oznacza porod a tego nie chce jeszcze musze ciagle mojego synusia przytulac bo puzniej bedzie ciezko cale dnie sama z maluchami cos czuje ze dominis bedzie bardzooo zazdrosny..niechce mi sie palic w tym piecu i siedziec ciagle w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenna7
Karolcia ja tez tak mam z tym brzuchem spina mi sie i sciska tak na dole. jak bylam ostatnio u lekarza to mi powiedzial ze to normalne i zeby wtedy rozluzniac miesnie np w polozyc sie w wannie jesli masz tylko woda ciepla a nie goraca. Ja nie mam wanny wiec klade sie wtedy i masuje sobie brzuch lekko. Pod prysznicem tez troche pomoga jak sobie woda polewam;) tlumaczyl mi ten lekarz ze to najczesciej dlatego ze mam duzo ruchu i miednica jest niestabilna bo sie ruszam i stad sie miesnie spinaja... ja mam tez tak jak jezdze autem duzo i tez powiedzial ze to jak naciskam na pedaly spina miesnie. Takze karolcia spokojnie!;) rob troche dluzsze przerwy np lezace;p i masaze na rozluznienie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
U mnie też od rana śnieg :) dobrze, że nie trzeba z domu wychodzić :) ja wczoraj trochę posprzątałam i też mnie bolał brzuch, aż się wystraszyłam. Nie przeciążyłam się niczym, ale jednak trochę więcej ruchu, niż każdego innego dnia i już się odczuwa. Poza tym myślę, że teraz jak dzieci nabiorą tempa wzrostu to dopiero nas będą ciągnąć te brzuchy :) w końcu muszą sobie zrobić miejsce :) miłej niedzieli dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) cały czas Was podczytuje ale ciągle mi czasu brak... Paskudnie się dziś czuje... taka słaba jestem... a propo bólu brzucha... kilka dni temu jak leżałam wieczór jakoś tak pokrzywiona bo miejsca sobie nie mogłam znaleźć i kaszlnęłam to strasznie mnie brzuch zabolał... przestraszyłam się ale za chwilkę mnie puściło... był to pewnie jakoś skurcz ale strachu mi niezłego narobił... ja też czuje ciągnięcie w brzuchu w szczególności jak coś więcej się poruszam ale na szczęście nie jest to jakiś uciążliwe... :) ostatnio ścinałam włosy i usłyszałam, że tak przecież nie można bo obcina się dziecku rozum... co się uśmiałam :D nie wierzę w żadne zabobony ;) szczerze mówią ciekawa jestem czy ktoś na prawdę w nie wierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
No moja teściowa wierzy w zabobony. Ubaw po pachy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Moja też :) nie chciała zaszyc mi dziurki na szwie w bluzce jak jej nie sciagne bo mi rozum zaszyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam nadzieję że mi ktoś pomoże bo jestescie już na tym etapie że macie to za sobą. Według OM jestem w 7 tydz 1 dzien. Na wizycie u gina byłam 21 stycznia. czyli 6 tydzień i 4 dzień. Na usg było widać tylko pęcherzyk. Gin powiedział że faktycznie troche wolno się rozwija. Kolejną wizytę mam 28.01. Czyli tydzień ostępu od ostatniej wizyty. Jak myślicie mam szanse zobaczyć zarodek w środę? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Klaudia, spokojnie. Mogła Ci się owulacja przesunąć i dlatego nie widać zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jest na prawdę ogromna szansa :) ja miałam podobnie, owulacja mi się przesunela o tydzień aż i jak bylam w 6 tc (ile dni nie powiem bo nie pamiętam) był tylko pecherzyk ale mój lekarz powiedzial zebym się nie martwila bo nie ma powodu... Twój lekarz na tym etapie ciąży nie powinien tak mówić! I za tydzien na wizycie widzialam bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudina zmien tego lekarza, mnie w 5 tyg zdrowej ciazy powiedzial, ze raczej sie nie utrzyma bo endo za male, a mialam najlepsze w zyciu, bpo monitorowalam cykl, poszlam po tygodniu do innego i powiedzial, ze to bzdura a ciaza zdrowiutka i prawidlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoiłyście mnie.... A niska beta ? W 6 tyg. i 3 dzien. moja beta wynosila 241,3. Trzy dni wcześniej wynosila. 69. Gin powiedzial że przyrost jest ok. Ale powinno być więcej. Przepisała dupasthon i luteine dopochwowo. I kazała czekać. Ale skoro piszecie że to normalne to będę już spokojniej czekać na kolejną wizyte! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteine? A plamisz czy coś? Nie wiem po co luteine... Przyrost bety wg mnie jest ok... A masz zaufanie do tego gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale luteina nie zaszkodzi i nie tylko przy plamieniu sie daje, takze to akurat na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny dzięki dziewczyny za info o tym brzuchu , ale tak sie bałam wczoraj i pojechałam o 12w nocy na IP i okazało się że wszytsko dobrze dzidzia w 15 i 4 dniu ma 10,23cm takze rosnie sobie :) Żebyście widziały jak się denerwowałam , a mąz jeszcze bardziej , po naszych przeżyciach to każdy dzien jest stresem do puki nie urodzę . Lekarz powiedził żebym więcej leżała, nie współżyła no i luteina na wszelki wypadek i magnez+B6 , bałam sie ze mi sie szyjak skraca czy cos ale lekrz powiedzial ze to normalne. Tylko zastanawiam się jak mam jeszcze wieciej lezec ? Skoro ja wstaje o 10 lub 11 jem sniadanie , troszke posprzątam i leże , potem ide jesc obiad który robi tesciowa czasem ja robie ale rzadko i znowu odpoczywam albo jade do sklepu , potem patrze na tv i czkema na męza robie kolacje jemy i leżymy . A ja chce w marcu jak nie będzie mrozu zacząć sadzić warzywa i przygotowywać miejsce dla kur bo chce kupic ze 3 żeby miec jajka swoje . A jak będe jeszcze więcej leżec to przeciez w czerwcu do ubikacji nie zajde bo będe sapać .. Klaudia nie martw sie , ja tez panikowałam bo wszystko było wiadac pozniej serce wiedzil;am dopiero w 7 tyg , nie wiadomo kiedy mialaś owu wiec luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolcia lezec, to nie sprzatac i maz robi kolacje a nie ty, dodatkowy bonus przyzwyczai sie ze obowiazki sa i nie ma wykretoe, ze praca, bo ty potem wrocisz do pracy a mimo to musisz jeszcze dom ogarnac, ja to wprowadzam mojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie to brzmi wprowadzać coś mężowi ;) gościu proponuje podpisać Nick będzie nam się lepiej porozumiewać :) Karolcia super że u Ciebie wszystko dobrze :) wygląda na to, że powinnaś leżeć brzuszkiem do góry i wstawac tylko do toalety :) czasami lepiej troche poleżeć niż mialo by być coś nie tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja wiem ale chodzi mi o to że boje sie że stane sie wielorybem który ledwo chodzi , nie chce sie tak rozleniwiać , w pierwszej ciązy nawet ćwiczyłam a i tak w 7 miesiacu juz ledwo chodzila i bylo mi strasznie cięzko choc przytylam do konca 8kg , boje się ze znowu bedzie mi cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia3w
to pisala gosia. to bylo w formie zartu, ale lepiej sluchac lekarza, nawet niewielki wysilek moze szkodzic, mnie przy bolach brzucha nic nie wolno robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie plamie....Moja ginekolog jest młoda. Ale mam do niej zaufanie. Słyszałam dużo dobrych opinii na jej temat...i co jest plusem jest też położną w szpitalu w którym miałabym rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia3w
i bardzo dobrze, obys nie plamila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Hej dziewczyny Lipcóweczka poproś o skierowanie na biocenozę już teraz te infekcje intymne bywają groźne ja w poprzedniej utraconej miałam jakieś bakterie,ale nie zdązyłam zastosować leków i do tej pory zostają mi domysły czy może powodem utraty ciąźy nie był jakiś stan zapalny spowodowany bakteriami. Teraz jestem ostrożna na tym punkcie, niedawno zrobiłam biocenozę i wyszły mi liczne ziarniaki, podwyższone leukocyty, przy braku pałeczek kwasu mlekowego. Dostałam antybiotyk, potem walczyłam z grzybicą a teraz profilaktycznie biorę Lactovaginal, przed porodem często trzeba się upomnieć o to badanie, bo nie wszędzie jest w standardzie. Karolcia dobrze, że wszystko w porządku :) Też łykam magnez, ze względu, że zdarza mi się czasem kawę wypić -mam dość niskie ciśnienie, raz na pobraniu pielęgniarka stwierdziła, że jest tak niskie, że ciężko pobrać bo nie chce płynąć po dobroci. Wczoraj wyciągnęłam męża do kawiarni i tak mnie naszło na lody... Dzisiaj czuję, że to był zły wybór ;/ Klaudina ja bym poczekała parę dni i zrobiła betę a serce nie zawsze tak wcześnie widać czasem owulacja się przesuwa, albo implantacja jest później -różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
W ogóle nie czuje żeby maluszek się ruszał. Wcześniej tak dokazywał i co? Plamienie ustalo "usg mi nie zrobią bo po co męczyć dzieciaka" i wracam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×