Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość magdalenka 85
Zdrowych,radosnych Swiat BozegoNarodzenia dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Wszyscy jeszcze świętują, że taka cisza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach. To były pierwsze święta, po których na wadze jest mniej niż było przed, tak mnie męczyły mdłości, że nic prawie nie zjadłam. Dziś już od rana w pracy. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ja tez witam :) jak się czujecie? Skończyłam właśnie 14 tydzień zaczęłam 15 :) jakoś leci szybko strasznie. Postanowiłam, że 12 stycznia idę podejrzeć malucha może będzie na tyle łaskawy że znów pokaże swoją męskość :) chce w sumie sprawdzić te swoje łożysko czy przez leżenie i proszki jest jakakolwiek poprawa :) mdłości jak na razie ustąpiły, piersi bolą mnie niemiłosiernie no i zaczęłam mieć migreny :/ pojawił się też katar, a nigdzie nie wychodzę wiec jakbym miała się przeziębić? Stawiam na katar ciążowy :) a Wy jak dziewczyny ? Piszcie jak się czujecie i jak brzuszki? :) bo mój z brzuszka przerodził się w brzuszysko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Hej :) Ja nadal chora. Katar już prawie przechodzi ale kaszel męczy ale i tak jest lepiej niż było. Póki co od wczoraj południa leżę i nigdzie się nie ruszam. U mnie mdłości jeszcze są np. Dziś mało nie zwymiotowałam na widok makaronu na, który od początku ciąży nie wiem dlaczego mam wstręt. Mdłości też pojawiają mi się jak spada mi poziom glukozy. Ja idę na USG 11 i już się doczekać nie mogę bo najlepiej poszłabym już. Szkoda, że wcześniej dzidzi się nie czuje wtedy wiedziałabym, że wszystko ok. Chociaż czasem czuję jakieś bulgotanko albo łaskotanie zwłaszcza jak leżę na płasko ale to chyba nie bobo, chociaż może niektóre kobiety umieją już wyczuć ruchy tak wcześnie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczynki brzuszyska to dopiero bedziemy mialy :P w czerwcu to sie ruszac nie bedziemy mogly hehe Spokojnie z tymi ******* kochane bo za nie dlugo bedziemy zalowac :P czasem te kopniaki tak bolą ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Mnie zaczął boleć brzuch. Wcinam nospe ale wyleciało ze mnie sporo plynu. Nie mam pojęcia co to. Na wody chyba za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Lipcoweczka2015 Ale jaki płyn taki w kolorze wody czy jakiś biały? Dużo tego? A co do kopniaków pewnie będziemy później narzekać ale i tak się nie mogę tego pierwszego prawdziwego doczekać :D Ale ten czas się dluuuuży a do lipca jeszcze tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
czesc dziewczyny,ja juz w pracy:) Jak samopoczucie?jakie plany na tego sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
To było wodniste jakbym popuściła siku, ale nie miałam potrzeby. Pociekło tak ze 3 razy, raz za razem przy wstaniu i zrobieniu kroku. Kolor był taki brązowy, trochę wpadający w pomarańcz, podbarwiony krwią. Krew to zapewne od łożyska. Jak kupuje się mięso pakowane np w realu a takich białych tackach to jak wyciągasz to mięso to taki płyn z jakby z krwią i wodą zostaje na tych tackach. To ten mój wyciek wyglądał podobnie. No i bolał mnie trochę wczoraj brzuch. A dzisiaj juz jest dobrze. Nic nie cieknie nawet plamienie ustąpiło. Piersi bolą jak bolały, katar dalej się utrzymuje, trochę mnie rano mdliło. Nie wiem może po prostu się posiusiałam plus te plamienie i stad taki kolor tego płynu, ale patrząc z drugiej strony to trochę za wcześnie żebym nieświadomie popuszczała. Wystraszyłam się że hej, ale poczekam do jutra i polecę do gin no chyba że nasili się ból brzucha lub znów coś innego niż upławy poleci to wtedy juz chyba setny raz pojadę na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
lipcóweczko na tym etapie wod powinno byc koło 10-15 ml wiec nie duzo i sa takie jak woda wiec to raczej nie to . Zrob tak jak mowisz jedz jutro na spokojnie do lekarza. Mi jak na razie czas przelecial chyba przez ten stres za kazdym razem czy wszystko bedzie ok . Najbardziej to sie boje tych prenatalnych a to juz w sobote..tyle dobrze ze bede miała te badania za darmo , troche sie zdziwilam bo lekarz mi nie powiedzial ze bede miala za darmo . Ja dzisaj takie mdlosci mialam ze myslalam ze zwymiotuje a nie robilam tego od 14 lat heh mysle ze jeszcze tydzien dwa i te mdlosci mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Lipcoweczka2015 najważniejsze, że już brzuch nie boli i te wody ustąpiły. Kurcze nie mam pojęcia co to może być, ale dla pewności o świętego spokoju poszłabym do lekarza tak jak zamierzasz. Mój lekarz mówi, że jak są mdłości do dobry znak, że wszystko ok się rozwija :). Mnie od wczoraj bolą sutki. Są takie drażliwe. Wielkość piersi jakoś nie widzę żeby aż nie wiadomo jak się zwiększyła po prostu są jakby bardziej nabrzmiałe. A co do sylwestra jesteśmy zaproszeni do znajomych. Oczywiście sylwester z Picolo :) dlatego do tego czasu muszę się wykurować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Wiem, że wód na tym etapie jest niewiele, ale napisałam, że tak jakbym popuściła... to ile mogło tego być? Przecież nie ze 100 ml... zwykła mokra plama na bieliźnie trochę większa. Coś jak okres. Nawet gdybym popuściła to niedziwne że tego było tak mało bo mam problemy z oddawaniem moczu. Tzn robie mało a często, jak oddaje do badań to w pojemniczku jest do 20 ml nie więcej, ostatnio jak oddałam na IP to 10 ml. Nie mam co gdybać jutro polecę do gin i będzie wiadomo. Dzisiaj chciałam kupić test na " ślady wód plodowych w pochwie " ale w mojej aptece nie było. A przez internet to bez sensu zamawiać bo zanim dojdzie to już będę wiedzieć wszystko od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Dziewczyny, ostatnio jak byłam u położnej to powiedziała, zeby nie jeść owoców jak ma sie mdłości i powiem Wam, ze to naprawdę pomaga. Dziś miałam ochotę na lody i zrobiłam sobie zmiksowanego banana z mrożonymi borówkami. Co ja teraz przeżywam... A przez kilka dni nie jadłam i było ok, aż mi było dziwnie bez mdłości. Lipcoweczko, gdyby na tym etapie odeszły Ci wody, to nie byłoby za ciekawie. Ja bym pewnie popędziła do lekarza w takiej sytuacji, a na pewno zadzwoniła. My sylwestra spędzamy w domu z sąsiadami. Zreszta dla nas dzien jak codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Wiesz tez bym popedziła, ale na tej izbie patrzą juz mnie jak na wariatke. A to bóle, a to żywa krew a to coś tam. Lekarzem nie jestem ale myślę że to po prostu od tego odklejanego łożyska. Jutro polecę do gina z rana i może się uspokoje mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
czesc dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaBana
cześć dziewczyny, z checią dołączę do waszego grona :) jestem w 13tc a termin mam na początek lipca to moja 3cia ciąża, mam 6,5letnią córkę (bylam jedną z sierpniówek z 2008r na forum ;)) w pażdzierniku 2013r poroniłam w ok 8-10tc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Witamy nowe osoby :) fajnie, że nam się grono powiększa. Ja dziś niestety w pracy. Jestem jeszcze podziębiona ale musiałam iść, odrobina wolnego i człowiek lenia łapie. Jeszcze nic się na dodatek nie dzieje bo koniec roku i polowa ludzi na urlopach. Ale pocieszam się, ze oby do środy dotrwać o znowu kilka dni odpoczynku :). Ja non stop jem owoce, najczęściej pomarańcze, mandarynki i banany. Ostatnio wymyśliłam sobie naleśniki z owocami i bitą śmietaną i przyszły tatuś dzielnie je robił ;) Ma się te zachcianki, co zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
dziewczyny macie czasem takie uczucie goraca w podbrzuszu? ja zwariuje w tej ciazy, juz nawet mi wstyd codziennie meczyc mojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ja ostatnio pierogi zagryzłam czekoladą :D lecę dziewczyny na 17 do lekarza. Trochę się mniej denerwuje bo dzisiaj miałam mdłości wiec to jakiś objaw :) trzymajcie kciuki za moje wody :D oby było ich tyle ile było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ale Ci dobrze podejrzysz malucha :) na pewno bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
No podejrze ale nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się denerwuje. Standardowo nawcinam się słodkiego żeby popatrzeć jak szaleje :) zapytam się znowu o płeć skoro to skończony 14 tydz to może coś lepiej widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
Kochana ja Cie rozumiem doskonale , stale mialam plamienia, a teraz mnie ciagle brzuch pobolewa, mozna zwariowac z leku o malenswo, ale trzeba myslec i wierzyc, ze bedzie dobrze :) musi byc :) daj znac po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Dzwoniłam do tego gina i mam wejść bez kolejki przyjmuje od 16. Powiedział że to bardzo prawdopodobne że odeszły wody jeżeli mnie boli lub łożysko się spowrotem przykleiło i stad ten wyciek. Lecę dziewczyny, odezwę się po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
witam nowa mame :) kochane na tym etapie lekkie pobolewanie nie jest niczym zlym o ile nie ma innych dolegliwosci i nie trwa to na okrągło , macica sie powiększa i mozna czuc wypchanie , naprezenie , ciągniecie i lekkie pobolewanie . Potem kochane tak w 7 miesiacu to dopiero bede "problemy" z brzuszkiem bo bedzie sie napinal i to takie nie przyjemne . Hm mi gorąco w podbrzusze nie ma , ale moze to wlasnie efekt powiększenia macicy tylko inaczej odczuwasz kochana . Ja od trzech dni zamiast czuc sie coraz lepiej to mam coraz gorzej , takie mdlosci mnie lapia ze rano jestem przyjacielem kibelka :P Najlepiej moj maz do mnie wczoraj , lezymy rano i po calonocnym spaniu na boku polozylam sie na prosto (na plecach) i wyszła mi taka spora kuleczka a moj na to o matko juz taki wielki brzuch ? wczesniej mielas taki w 16 . Ale się uśmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Lipcoweczka2015 nie martw się kocha wszystko będzie dobrze. Daj koniecznie znać co lekarz powiedział! Trzymam kciuki za dzidzie i Ciebie. :) Karolcia Mój brzuchol też się powiększa może nie jest nie wiadomo jaki ale jak na ten 11 tydz sporo odstaje :) może to zależy od budowy ciała? Ja jestem dość szczupła wcześniej dużo ćwiczyłam, ze brzuch miałam kompletnie płaski, więc może dlatego bardziej jest widoczny tak mi lekarz mówił przynajmniej, że to może być powód. W każdym razie ja już się smaruję mazidłami na rozstępy ;) strasznie bolą mnie od 2 dni sutki i piersi. Piersi same w sobie się nie powiększyły specjalnie ale każdy ma też inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
happy ja mam brzuch tylko jak sie rano budze , a tak to nic nie widac , w pierwszej ciazy brzuch widoczny mialam dopiero w 18/20 tyg a tak to tylko rano jak lezalam to taka kula wystawala jak teraz . W pierwszej ciazy jak zaszlam to wazylam 60 kg przy 160 a teraz waze 55 . Hm na pewno to zalezy od wielu czynnikow. Ja juz sie nie moge doczekac tychg ruchow . Jutro ide do lekarza na nfz bo chce chodzic do dwoch na wszelki wypadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Ja szczuplutka nigdy nie bylzm,ale sporo cwiczylam,takie amatorskie cwiczenia kulturystyczne,rower,plywanie. Tyje"ciazowo"czyli kg zawsze szly w opone i juz nieraz podejrzewano u mni ciaze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
lipcoweczko mam nadzieje, ze wszystko ok :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Karolcia a mi najbardziej widać tak pod wieczór. Ale rano tez nie jest zbyt płaski. A co do gorąca w podbrzuszu to takiego nie doświadczyłam. Lipcoweczka2015 jak tam, co tam?????? Mamy nadzieję, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×