Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

No ale właśnie mój gin powiedział że się niby coś pozmieniało i robienie takiego samego usg nie ma sensu i on mi go nie zrobi :/ kazał szukać placówkę gdzie robią usg + pappa. I tak do niego zaraz pojadę i mu powiem żeby mi zrobił samo usg i dopiero będę szukać miejsca z pappa. Bez przesady to że rodzą się chore dzieci nie znaczy że i ja takie urodze. Jakoś z poprzednią ciążą nie było problemów. W weekend jadę na sile do ojca dziecka bo nie mogę się z nim skontaktować. Niech się dokłada i mnie nie denerwuje bo nie będę się martwić o każdy grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9696
lipcoweczko ledwo zaszlas w ciaze i cie zdradza , bo rzeczywiscie powinien sie tak czy siak dolozyc, nie denerwuj sie, tez mysle ze nie musisz robic bo jestes mloda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy tez nie myślałam o teście i w sumie nie wiedziałam chyba co to. W Twoim wieku Lipcoweczko bym nie robiła, chyba, ze miałabym za dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz gorzej,mdli mnie juz caly dzien.nigdzie sie nie moge ruszyc.jezdzilam dzis zalatwoac sprawy,polowy wogole nie zalatwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Haha ta mdlaca coraz gorzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Ja jak tydzień temu byłam u gina to maluch miał 21mm termin porodu na 11 lipca... bez zmian. 23go ide na usg prenatalne... i cały czas zastanawiam się nad tym testem pappa... i nie wiem co mam zrobić... dużo osób mi go odradza bo powoduje dużo stresu i zamieszania... bardzo czesto niepotrzebnego... znam przypadek w ktorym test pokazywał ze prawdopodobieństwo urodzeniacchorego dziecka jest większe, a dzidziuś urodził się zdrowy całkowie. Ale domyślcie się co do końca ciąży przeżywała mama... ja mam 27 lt i mętlik w głowie z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robie a mam 30, lekarz mowil, ze genetyczne usg tak, ale juz by bylo widac ze cos jest nie tak i ze zapewne wydzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Poczytam o tym teście i może faktycznie nie ma sensu? GU, to pewnie poznasz już zaraz płeć. Chcesz znac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja wczoraj byłam na kolejnym usg. Moja Fasola ma 1,4cm i słyszałam jej serce. Termin porodu na 26 lipca. Kolejne usg- te z pomiarami 12 stycznia. Mdłości mam okrutne, całodzienne, ale najgorsze do południa i wieczorem, ani jeść, ani spać, ani pracować. Lekarz już mi proponował L4, ale jeszcze trochę poczekam z tym, chyba że szef zacznie mnie dręczyć jak się o ciąży dowie. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Byłam na usg ale nie na prenatalnym. Gin mi napisał na opisie z tyłu że jakaś zmiana jest i usg genetyczne wykonywane jest z testem pappa ponieważ samo usg jest mało wiarygodne. No komedia! Powiedział że jak pójdę na nfz na zwykłą wizytę to żebym nakłamała jak mogę. Że w bliskiej rodzinie mam dziecko z ZD i takie tam to może funduszowiec się zlituje i wpisze skierowanie na pappa.. tak po za tym to według tego usg dzisiaj jest równo 12 tydz czyli za dużo ale dobra :P mój maluch ma 5 cm. Główka w porządku tylko brzuszek i kość udowa nie mieści się w siatce. A TERAZ WAS ZASKOCZY! Moja dzidzia na 70 % jest chłopcem :) tak fikał i fikał a tu nagle lekarz zaczął się śmiać i mówi że widzi pisiorka :) no powiedziałam mu że nie wierzę i żeby nie wprowadzał mnie w błąd bo to za wcześnie bo czytałam że narządy u takich maluchów wyglądają tak samo. Powiedział że owszem mam rację ale u dziewczynki podobno te wargi puchną trochę później wiec jeśli tak wcześnie uda się zobaczysz pisiorka to najprawdopodobniej ten pisiorek jest :) i powiedział że daje 70%. Prawie wszystkie moje znajome do niego chodziły i jeszcze się przy żadnej nie pomylił chyba że u jakiejś obcej :) Tak więc mam nadzieję że u mnie też się nie pomylił i będzie synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chcę mieć dziewczynkę, mój mąż też i mówi że jemu usg nie potrzebne, bo wie, że to dziewczynka (choć jak mu przed ciążą mówiłam o dziewczynce to kategorycznie chciał chłopca hihihi ci mężczyźni to zmienni są :) ) Lipcóweczka zazdroszczę, że już wiesz prawie jaka płeć. U mnie zgodnie z usg i moimi wyliczeniami 7tydz 5 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Jeszcze się nie nastawiam ale mam nadzieje że się sprawdzi :) załatwiłam sobie dzisiaj usg genetyczne ale z wizytą 380 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evolett
tez mam dokladnie 7 tydzien i 5 dzien :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Oczywiście, że chcę znac płeć. Już nie mogę się doczekac tej wiadomości. U mnie 23go będzie 11 tydzień i 3 dzień więc mogą mi jeszcze nic nie powiedzieć ... zastanawiam się czy nie przełożyć na tydzień póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Lipcoweczko, gratuluje Synka :) Tez bardzo chce znac płeć, ale nie mam preferencji. No ciekawe kto tez tam siedzi w naszych brzuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Witajcie :) mój brat ma zespół Downa jednak badanie prenatalne musze robić odpłatnie... Wizytę mam 7.01 i koszt to 200 zł samo usg... Nie spełniam wymogów na darmowe prenatalne co z jednej strony mnie cieszy bo nie jestem w takiej grupie ryzyka, więc się obawiać nie muszę... Po drugie to moje dziecko i kocham je już calym sercem jakie by nie było :) X Gratuluję synka :) może ja też w styczniu poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy miałyście może bóle brzucha{u mnie szczególnie podbrzusza} i pleców w bardzo wczesnej ciąży? Jestem w 20 dc i zastanawiam się czy to może ciąża. Pozdrawiam i samych dobrych informacji życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Gościu, to są objawy jak na okres lub właśnie na ciąże. Ja miałam takie dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
trudno określić... ja prócz bolących piersi jak na okres to żadnych objawów nie miałam... tylko towarzyszyło mi uczucie, że się udało... :) zaczekaj kilka dni i możesz pójść na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej;) Lipcoweczka,super,ze wszystko ok i juz znacz plec,tak Ci zazdroszcze;* Ja jeszcze dwa dni i sie podowiaduje co i jak. Ja nie mam rowniez preferencji co do plci,wiem za to ze moj maz liczy pocichutku na syna. Ja mam takie mdlosci,ze jak w czwartek bede na wizycie lekarskiej wrecz musze wziac L4,nie potrafie normalnie pracowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny powidzcie mi czy macie w moczu leukocyty ? bo mi wyszło w badaniu 4-6 i troche sie martwie lipcowka gratuluje synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emem37
Lipcowka gratuluję synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hej dziewczynki,co tam?moje samopoczucie juz lepiej:) Jutro badania tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Karolcia ja miala wszystko w normie wiec Ci nie pomoge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj znowu plamie. Nie jadę do szpitala bo jutro mam usg 3d wiec bez sensu jechać taki kawał po nocy. Bardzo boli mnie brzuch , wezmę nospe mam nadzieje że przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolcia15031 podwyzszony poziom leukocyow moze swiadczyć o zakażeniu płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuntekate
hej dziewczyny...ja mam termin na 01 lipca i teraz mam 12 tydzien. martwi mnie ze moj maluch jest malutki. w 11 tygodniu plus 2 dni mial tylko 37mm. jak duze sa wasze fasolki? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze nie taki malutki, nie ma sensu porownywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×