Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Mamazuzy no to mamy naprawdę rosnie w oczach :) ja teraz jestem w 12tygodniu.... Zlecialo nie? Brzuszek rosnie bo po dwóch ciazach ponoc niestety szybciej sie przybywa:) mialam wczoraj usg generyczne czy jak tam i sprawdzali przyziernosc karkowa i wszystko ok :) malenstwo strasznie *****iwe :) wymachiwalo raczkami i nóżkami :) mamazuzy a ty kiedy masz termin? Ja na początku sierpnia cc planowane... Ciekawa jestem czy tym razem dziewczynka czy chlopiec:) justynka jutro chwal sie dwiema kreskami a ty Mania zaraz po justynce twoja kolej:) wiem jak to jest czekac na upragnione dwie kreski:) będzie ok zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
muamuanew no czas leci, dopiero co chwaliłaś sie dwiema kreskami a tu już 12 tydzień :) Fajnie że z maleństwem jest wszystko w porządku ;) No a ja jakoś sie boję iść na to badanie drożnosci :/ Rozmawiałam o tym z moim mężem i powiedział że jak nie chce to nie muszę iść był naprawdę wyrozumiały. Ale widzę że też mu bardzo zależy na dziecko i chociaży dlatego ciągle próbuje wszystkiego może w końcu się uda. Ale jakoś tak czuje że po tym badaniu w końcu się uda :) Chciała bym w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Hmm dziewczyny mam jeszcze takie pytanie. Dzisiaj mam 16dc. Czuje mrowienie w piersiach i wrażenie mam jak by były ciepłe. Śluz się zrobił rozciągliwy taki glutek :P i mokry mam wrażenie wilgotności. Szyjke mam od trzech dni twarda i zamknięta. Wczoraj miałam typowo biały śluz niepłodny. I tak się zastanawiam dlaczego dzisiaj jest rozciągliwy. Może to przed zbliżającym się okresem. Ale czy to nie zawcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Dziewczyny zlecialo szybko... Mania jutro @ piwinnam miec dzis rozdrazniona jestem i piersi nadal bola ...a tak to nic wiecej. Wydaje mi sie ze bedzie okres jak nic... chyba na dwie kreski poczekam chodz nie powiem korci mnie by zrovic test:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka jak tam? :) dziewczyny czy to możliwe żeby już od 16dc brzuch już mnie mocno bolał na okres? Nie mogę nawet spac przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania nigdy tak nie mialam ale wydaje mi sie ze chyba nie. No ja dzis powinnam miec okres ale jeszcze nie nawczoraj wieczorem siedzialam i nagle bardzo mokro mi sie zrobilo myslalam ze juz ale nie...a dzis od rana lekko brzuszek boli,piersi jak dotkne tez bola wiec pewnie potworna ciotka zajrzy...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Eh justinka trzymam kciuki :) może jednak tym razem będzie dobrze :) jak coś dawaj odrazu znać :P No ja jakoś dzisiaj niewyraźnie się czuje. Jakaś rozbita rozkojażona poty mnie oblewają chociaż temp nie mam. I ten brzuch czuje taki okropny ciężar w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania a moze cos tam sie kluje:-) trzymam kciuki...chodz tez ta pogoda jest d bani...n ja nadal nic...wkolo latam bo wydaje mi sie ze jakod mokro mi w srodku ale nic...czysciutko..boze tak bym chciala ...ale moj malzonek sceptycznie podchodzi i mowi ze lada moment dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
nie ja nie liczę na fasolke nawet teraz :P ale też czuje że mam Hmm wilgotno :D piersi mnie wcale nie bolą. Śluz Hmm wczoraj był taki glutek więc to przed @ i jakoś mnie muli od żołądka. Zastanawiam się dlaczego tak źle się czuje przed tym okresem i to tak wcześnie. Jak brałam luteine to tak nie było może tu jest jakąś przyczyną. Justinka oby w końcu ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a moze ty masz teraz wlasnie dni plodne tak mi to wygląda :) ja bym dzialala na twoim miejscu :) justynka ja tez przed okresem mialam przeczucie ze go dostane bo bylo bardzo mokro i brzuch bolal... Piersi tez byly jak zwykle nabrzmiale... Mania nie wiem czy tobie to cos pomoże ale my w cyklu którym zaszlismy a w którym w sumie mi tak nie zalezalo bo wesele i panieński bez alkoholu to nie to samo to przytulalismy sie chyba trzy razy;) a nie wiem czy nie pomoglo to ze mój mąż miesiąc wcześniej zaczal brać selen i cynk osobno kupowane ( selen chyba z witamina e) a w cyklu udanym i parę dni w starym cyklu pil mega dużo wody ( bo tak to on nawadnial sie tylko kawa i wieczornym piwkiem ;)) .... Woda ponoc dodaje duuuuuzej plynnosci s*****e i plemniczki maja dobre środowisko i plyna i plyna do jajeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Muamuanew oo to o cynku wodzie i nie slyszalam...ale wezme pod uwage:-) No ja narazie jeszcze nic..brzuszek ustapil juz nie pobolewa ale jakos dziwnie mi mokro ...chyba nie dlugo shiz dostane ze to juz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dni płodne raczej nie. Szyjke mam zamknięta i twarda. Mój pije wodę i to od dawna nawet herbaty nie pije. Chociaż piwka sobie nie odmawia i najczęściej przy weekendzie lubi wypić jedno lub dwa :P zresztą mial robione badania i wszystko wyszło idealnie. Ale słyszałam że właśnie kobieta powinna pić wodę i to dużo zwłaszcza przed owu żeby śluz był lepszy. I brać magnez albo ten olej z wiesiołka ale mi to nic nie dało a przynajmniej nic nie zauważylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
U mnie moj maz jest zwolennikiem roznych witamin na bierzace bierze wit.c,magnez kas foliowy... Jej ale ja dzis potworny nastroj mam....od paru dni wkolo cos jest miedzy mna a mezem a teraz pokluvilam sie z nim przez telefon w sumie to nawet nie wiem czy mozna nazwac to klutnia i siedze i rycze..:-( niech ten okres przyjdze bo w wyniku mojego nastroju to sie nie dlugo moj maz bedzie musial spakowac by mnie nie draznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez plam dużo wody, bralam wiesiolek i pilam syrop wykrztusny :) Mania nie sugeruj sie szyjka tylko dzisiaj :) szyjkę raczej trudno określić :) jest śluz dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
może muamuanew masz rację. Ale aż tak by mi się przesunęła owu? Zawsze na monitoringu była w 12dniu cyklu a teraz mam 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muamua jak ten czas leci! Super że z maleństwem wszystko dobrze! Pamiętam jak ja się bałam tych genetycznych..... U nas wszysko ok jak dotąd. Też bym chętnie na zumbę poszła ale za daleko mam i do tego inne ważniejsze wydatki. Ja niedawno przetańczyłam całą noc na urodzinach koleżanki i tylko dobrze mi to zrobiło, zwłaszcza na układ wydalniczy he he he bo zaparcie mi przeszło :D Wizyta za tydzień w czwartek, strasznie jestem ciekawa ile młoda już waży. Staraczki trzymam kciuki za Was! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Kupilam wczoraj test z mysla ze rano okresu nadal brak i go zrobie...wstaje rano okresu nie widac wiec maz zrob test zobaczysz...i wyszly dwie kreski tylko ta druga jasniejsza!!!!! Aaa....myslicie ze ja nie snie?? Z tego wszystkiwgo zawolalam meza niech zobaczy bo az nie wierzylam...i narazie mam taki usmoech na buzi ze glowa mala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka a nie mówiłam że tak będzie czułam to :) jak jest jasna kreska to wszyst wskazuje na ciążę :) przynajmniej tak mi się wydaje :) ale dalej trzymam kciuki za ciebie i fasolke żeby wszystko było w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
jeszcze mam do was pytanie. Jak przytulalismy się 12dc a owu była tak 16 dc to myślicie że Mogło by dojść do zapłodnienia.? Niestety mój maz wyjechał w poniedziałek i wróci dopiero dziś popołudniu. Więc pewnie i w tym miesiącu się nie uda. Jeszcze mam migrene i stan podgorączkowy i mdłości. Ogólnie jestem jakaś rozbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Kreska widoczna wiec pozytywny...kurcze az nie wierze...tylko i wczoraj i dzis boli mnie brzuszek...:-/ tak jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa justynka wiedzialam :) specjalnie ledwo oko otworzylam to weszlam sprawdzić i jest super wiadomość :) GRATULACJE :) wiem co teraz czujesz bo mialam to samo :) Mania wszystko jest mozliwe ja tez nie przytulalam sie w dzien owu bo padlam:) a w 12dc mialas plodny śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamuanew właśnie nie wiem czy był czy nie Nie sprawdzałam akurat wtedy. Aa ją już zgłupiałam ... Mnie ten brzuch już nie boli teraz. Więc chyba faktycznie ta owu była później w tym miesiącu :( ale jakoś latam co dwie godziny siku dzisiaj przynajmniej jak narazie. Nie wiem może zjadłam coś moczopędnego myślicie że ciasto ze szpinakiem i granatem tak Mogło podziałac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania moze rzeczywiscie jak juz brzuszek nie boli t owu ci sie przesunela. Ja dzwonilam dzis do swojego ginekologa w pon mam przyjechac do przychodni i gdzoes mam sie wcisnac miedzy pacjentkami. I powie c i jak. Kupilam tez wlasnie drugi test tak dla pewnosci:-) radosc polaczona z obawami. Ale lekarz mnie uspokoil powiedzial ze bedzie dobrze i ze bardzo sie cieszy i gratuluje...:-) podbudowal mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Eh czyli w tym miesiącu pewnie znowu nie wyjdzie :( justinka to po wizycie dawaj znać co tam z fasolka :) i widzisz tak jak chciałaś udało się przed wiosną :P i to bez tej stymulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania a wiadomo ja w tym miesiacu tez w te najlepsze dni nic dwa dni przed owulka bylo ostatnio i sama nie wiem kiedy...:-) n udalo sie...mam nadzieje ze bedzie dobrze,ze mimo tych dwoch ostatnich poronien bedzie dobrze. Narazie brzuszke pobolewa ale od czasu do czasu i piersi nada.bola a tak to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justinka super! Gratuluję!!! Jak pisałaś o tym brzuchu że Cię pobolewa to od razu pomyślałam że się udało :) Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Dziekuje Dziewczynki. :-) ja wczoraj zrobilam i drugi tez test z innej firmy i tez dwie kreski wiec chyba jednak nie sen:-) ale powiem Wam ze strasznie czesto chodze siku...jakbym nie wiadomo co moczopednego wypila czy zjadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
a ja dzisiaj mam 19dc sutki mnie odrobinę bolą. Jajniki od czasu do czasu tak lekko jak na okres. Ale jakoś w tym cyklu nie zauważylam białego śluzu niepłodnego. Może kilka dni tego był ale naprawdę znikoma ilość. Dzisiaj był dalej taki lekko rozciągliwy. Nie wiem co o tym myśleć może już niepotrzebnie się czepiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Kurde dziewczyny ciesze sie razem z wami gratuluje serdecznie chociaz nie jestem juz ani staraczka ani ciezarna a szczesliwa mama ale wracam podczytuje i kibicuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×