Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua termin na 3 marca ale wywołują równo 2 tyg wcześniej. Mąż przerażony trochę,nie spodziewał się ze tak szybko,sama byłam zdziwiona ze chcą wywoływać ale chyba poprostu tak mają. Za to ja nie mogę się doczekać,przynajmniej wiem kiedy będzie i nie muszę czekać aż samo mnie złapie,poza tym z każdym dniem stres jest większy bo mały ma chyba mało miejsca i mało się rusza.Mogę sobie zaplanować co z córką zrobić jak pójdę rodzic,akurat ma wolne w szkole a od kilku dni ciągle mi powtarza żebym szła juz do lekarza urodzić jej dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mamozuzy... a dla czego na wywolanie cos nie tak czy dla pewnosci wola wywolac,ale zlecialo :) kilka dni i maly bedzie z wami :) odzywaj sie czesciiej co i jak. Mucha21212 co u was jak malutka gwiazdeczka jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
MamaZuzy chyba corcia sie nie cierpiliwi a ile ma lat?? Moj narazie nie wie nic...on generalnie nie chce rodzenstwa, wiec nie wiem jak to bedzie. Dzis padam teoche lepiej sie czulam niz wczoraj ale nic prawie nie zjadlam. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Justysia mała ma 4 lata,na początku nie chciała a teraz jakby nie może się doczekać ale staram się angażować ja.W sumie starałam kiedy robiliśmy wyprawkę,była z nami po wózek,podawała mi ubranka do prasowania itd. ile Twój ma lat?napewno na początku będzie mu ciężko to zaakceptować ale zobaczysz że z czasem minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
dawno mnie tu nie było, wchodzę i co widzę nasza MamaZuzy na wywołanie się wybiera.. o rany jak to zleciało. Ale czad! Justinka2014 troszkę rozumiem Twojego męża ja sama nie mogłam usiedzieć żeby się ciążą wszystkim nie chwalić. U mnie wszystko dobrze, Nikoś kopie mocno i na usg ładnie pokazał nam swoją twarzyczkę. Wyniki moje wszystkie też poprawne. Jeśli chodzi o pracę to ja mam własną firmę i wydaje mi się , że będę pracowała do porodu ;) A co do rodzenia razem z M. to przy pierwszym dziecku powiedziałam mu od razu, że to nasze wspólne dziecię i razem rodzimy ;) Ale się okazało, że innej opcji i tak nie brał pod uwagę :) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
A Ty MLIB na kiedy masz termin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
przy nadziei mi jeszcze sporo zostało, termin wyznaczony na 29 maja ale zamierzam szybciej urodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Hehe no ja na 30kwietni ale czuje ze bedzie szybciej :p obstawiam polowe kwietnia czyli jakies 2tygodnie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Hej dziewczyny! Przepraszam że nie pisałam ale z nieznanych przyczyn nie mogę wejść na kafe z mojego telefonu. Teraz piszę z telefonu męża. Jestem już w domu ale sytuacja cały czas jest niepewna. Mam jak najwięcej leżeć. W poniedziałek wizyta więc dr raczej sprawdzi jak sytuacja tam w środku. Młoda bryka i się wypina więc raczej ma się dobrze ;) My chodzimy na szkołę rodzenia i jestem bardzo zadowolona. Wiele się już dowiedziałam a mieliśmy dopiero 4 spotkania. Jeśli będziecie miały możliwość to idźcie do takiej szkoły. MamaZuzy to u Ciebie zaraz nowy członek rodziny! Ale dziwne trochę że wywołują... Może tak lepiej..? Pozdrawiam wszystkie!!! PS-Ja na dziewczynkę jadłam i jem słodkie. U dziewczynek też tętno na początku jest wyższe niż u chłopców. U nas na samym początku bylo około nawet 170kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula04
Dziewczyny mam pytanko. Robiłam rano test w 26 dc i pokazała się delikatna druga kreseczka. Czy któraś miała podobnie a potem faktycznie ciąża ? Pytam bo jestem ostro przeziębiona lekarz przepisał mi augmentin i biorę od czwartku no i sama nie wiem co robić brać czy odstawić. W nocy wyskoczyła mi jeszcze opryszczka. Jakaś masakra. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Jula ja tak mialam a robilam.z pierwszego.mczu ale ciaza byla bardzo mloda...na Twoim miejscu fla prwnosci w pon wybralabym sie na bete z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula04
Dzięki Justynka. Na wtorek jestem umówiona do gin z wynikami to może i lekarz coś już powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Julia z tego co kojarzę to ten antybiotyk jest bezpieczny. Mucha wywołują żeby było bezpieczniej a ja się cieszę,choć z drugiej strony boje się ze trochę to zajmie a ja nie mogę zbyt długo zostać w szpitalu.Juz ostatnie kilka dni mi zostało wiec trzeba brać się za robotę,dopakowac co brakuje i posprzatac żeby było czysto jak maluszek przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Ale Ci fajnie Mamo Zuzy..ja sie juz tak niecierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Heh Przy nadziei nie wiem czy tak fajnie.Jak ustalali mi datę to o nic nie zapytalam,dopiero wczoraj na ktg pytałam położnej jak to wygląda i ile mniej więcej trwa a ona ze nawet 3 dni :/ to się zdziwiłam bo trochę długo nie?Pocieszyla mnie tylko ze to 3 poród i może być szybciej.Juz myślałam że max w środę będzie po wszystkim a tu się okazuje ze do piątku może nie wyjść heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Zuzy to strasznie długo.... No ale pociesz się tym ze za chwilę już malutki będzie z Tobą. A jak będzie miał na imię? U mnie wszystko dobrze, polozna mówi ze mała ułożona glowkowo i nisko już także powinnam przed terminem urodzić. A im bliżej tym więcej emocji- radość pomieszana ze strachem. Byłam na tej szkole rodzenia i polozna mnie pocieszyla ze u mnie nie powinno być tak źle bo mam dobra figurę... Zero tłuszczu tylko brzuszek he he. Wogóle schudlam 4 kg. Ale ponoć to normalne przed porodem. Ehh.... Za chwilę wszystkie będziemy tulic maluszki!!! Mania a Ty dxialasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Jak nie ma Mani na forum to pewnie dziala.ostro no i dobrze :) tez wlasnie mialam pytac jak dasz na imie synkowi Mamk Zuzy i w ktorym Ty dokladnie tygodniu jestes? A ja zakuwam na poprawke i tak.mi z tym zle ze sobie nawet nie wyobrazacie :(bo w ogole mi tonie wchodzi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
działamy działamy :P miałam bardzo udany weekend z mężem we dwoje :) mało pisze na forum bo jakoś dziwnie się czuje sama staraczka wśród tylu przyszłych szczęśliwych mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
I bardzo dobrze ze dzialacie a w przyszlym miesiacu bedziesz juz pania dwukreseczkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
he he mam nadzieję że tak właśnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Jutro będzie pełne 38 tygodni.Imienia nie mamy bo nie możemy się dogadać w tej kwestii.Zobaczymy jak się urodzi :) Kociara aTy na kiedy masz termin? Mania dzialajcie :) Przy nadziei nie wiem co poradzić na naukę żeby lepiej wchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mania dzialajcie dzialajcie :) mamazuzy masz super juz jutro moze będziesz miala synka przy sobie :) tylko masz nie przestawać sie z nami kontaktować i ciągle byc na bieżąco ;) kociara jeszcze trochę i ty będziesz miała kruszynke przy sobie :) Mucha dasz rade jeszcze trochę :) oby mala byla bardziej cierpliwa ;) a ja mam dzis nerwy na swoje towarzystwo w pracy i coraz poważniej sie zastanawiam na L4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dziewczyny normalnie tak mnie piersi zaczęły boleć nie dowytrzymania. Przez ostatnie dwa lub trzy cykle prawie ich nie czułam a dzisiaj mam 12dc a piersi bolą niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mania myślisz ze to ból owulacyjny? Dzialajcie dalej :) Muamua ja bym poszła na zwolnienie,bez sensu się stresowac i wkurzać.A do marca nie daleko wiec te kilka dni różnicy nie zrobi.A jak wasz piesek w ogóle? Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro żeby szybko i sprawnie poszło a ja w miarę możliwości będę informować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Zuzy a na która masz się zgłosić do szpitala? Ja byłam dziś na usg:) moja kluska waży 2398 g i ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
O 8.30 mam dzwonić i uprzedzić albo przypomnieć się.Jeśli nie będzie dużo porodów to na 10.30 do szpitala.No to spora kluska a który to tydzień?34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Hmm właśnie podejrzewam że to owulacja u mnie zwłaszcza że czuje takie łaskotanie jajników :P tak się teraz nakręciłam na ta ciążę że musi się udać :D maz mial by idealny prezent przedurodzinowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Mamo zuzy trzymaj się tam jutro :) już niedługo będziesz mieć swój skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×