Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość nadziejablanki
Mania20pare trzymam kciuki za dwie kreseczki :) mamazuzy trzymajcie sie jutro z maluszkiem i daj znac jak ida postepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Przy nadzei z optymizmem podejdz do nauki to moze szybciej wejdzie :) kociara25 to juz niedlugo zleci ta koncowka i bedziesz z malenstwem.kurde tyle staraczek bylo a tu szczesliwie coraz wiecej z nas rozpakowanych mam :)trzymam kciuki zeby mania dolaczyla do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
he he No tyle staraczek tu było a zostałam tylko ja :P aż dziwnie się z tym czuje :D miała któras z was badanie drożności jajowodów? Lepiej wybrać pod rentgenem z kontrastem czy pod usg z roztwórem jakimś już nie pamiętam co to miało być :P będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania nie stresuj się. To forum od początku jest szczęśliwe więc za chwilę i ty będziesz szczęśliwa mama;) nadzieja blanki jak twój synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Dziewczyny jednak zmiana planów,mam być o 7.30 w szpitalu.Z jednej strony to lepiej.Im wcześniej zaczną tym szybciej ja będę miała małego ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Wam ! ja tu nowa wiec prosze o wyrozumialosc :) dzis mialam dostac okres ale ani widu ani slychu. 3 dni temu mialam brazowe plamienie, jednorazowe. wtedy, tzn w piatek sobote i wczoraj doslownie ciagnelo mnie w podbrzuszu jak nigdy. a dzis cisza, lekko cmilo co najwyzej. biersi nabrzmiale ale nie bola , moze sa lekko wrazliwe sutki i to tyle co do nich. chodze w sumie czesto do toalety a sluz mam kremowy(duzo), czasem wodnisty(mniej) a czasem jakby nie bylo. szyjka raczej zamknieta bo nawet nie czuje zeby byl jakis otworek, ewentualnie jak sie doszukam to znajde kropke. co Wy o tym sadzicie? tescik zrobie z rana ale troche sie boje. chcialabym zeby byla fasoleczka :) aaaa ! no i niektore zapaszki mi przeszkadzaja troche i chyba zylki mi wychodza ale to juz nie wiem czy faktycznie czy swiruje i sie doszukuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dostac okres za 4 dni, czuje bol jajnikow i plecow w ledzwiach do tego powiekszone obolale piersi i duzo widocznych zyl... jest mozliwe ze jestem w ciazy? ciezarne prosze o odp jakie mialyscie objawy ciazy?? test z krwi i moczu jak narazie negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Mamazuzy trzymam kciuki!!!!!!!!! Daj znać jak będziesz po wszystkim :) :) :) Daj buziaka małemu od cioci z kafe, która 9 miesięcy trzymała za niego kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mamo Zuzy miedzy skurczami masz nam zdawac relacje co i jak hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Oddychaj oddychaj :) :) :) Aaaaa jak sobie przypomnę... :) Bądź dzielna :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Hmm mama zuzy już pewnie w szpitalu :) ale fajnie :D a ja dzisiaj mam śluz taki glutek więc pewnie owu :) Hmm mam nadzieję że do was dołącze niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Jestem w szpitalu,dopiero co założyli mi "tampon" na wywolanie.Czuje ze faktycznie to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara25
I jak sytuacja mama Zuzy? Jestem z tobą myślami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Sytuacja póki co bardzo powoli się rozwija i chyba się zdrzemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Mamo zuzy ale już niedługo będziesz mieć swoje maleństwo przy sobie :) odroczywaj siły ci się później przydadzą napewno :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
MamoZuzy powodzenia!!! Mania trzymam kciuki aby ten cykl byl owocny. Ja wczoraj bylam na usg,mam juz zalozna karte ciazy. Fasolka ma 0,62 cm :-) puls 150. Ale do tego zrobila m sie dosc spora trbiel na jajniku 3,5x3,4 cm. I bedziemy ja obserwowac:-/ mam nadzieje ze nie bedzie rosla. Dalej mam brac luteine setke 3 razy dziennie. Ogolnie opriocz torbieli wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
MamoZuzy wszystkie wspieramy Ciebie myślami! bądź dzielna! Justinka2014 super wieści! torbielką się nie przejmuj pewnie sama się wchłonie! mania20parę kochana i na Ciebie przyjdzie pora i to Ty będziesz dodawała otuchy nowym staraczkom! będąc na tym forum łatwo o zafasolkowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara25
I jak sytuacja mamo Zuzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Witaj karina dawno nie bylas u nas :) mania MLIB ma racje to szczesliwe forum :) Mamo zuzy trzymam kciuki informuj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dziękuje dziewczyny za otuche :) wczoraj też się dowiedziałam że znajoma z pracy jest w ciąży oczywiscie nie miała jej w planach :P starałam się żeby nie widziała tego że jej zazdroszczę i że mi smutno. Ale cieszę że chociaż jej się udało ale gdzieś tam w środku jest jednak żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Dziewczyny mały jeszcze nie chciał wyjść.Skurcze były nawet regularne i bolesne ale udało mi się przysnać.pojawiają się ale już nie tak czasto. Zobaczymy co będzie później,około 10 mają wyjąć "to coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
wszystkie znowu zamilkły chyba każda czekać na wiadomość od mamy zuzy :) ją to dzisiaj jakaś obolała jestem już prawie tydzień plecy mnie bardzo bolą. W pracy stoję całe 8godzin to pewnie dlatego. A kark od wczoraj to normalnie masakra jakaś nie mogę odwrócić głowy w prawo bo boli. Z tego wszystkiego głowa też zaczęła boleć Eh ciężko. I ogólnie jakaś rozbita jestem. I stan podgorączkowy dziś jak narazie 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mania mam nadzieje ze bedzie ten cykl owocny i zobaczysz dwie kreski. Ja caly dzisiejszy dzien przelezalam bo nie nadaje sie do niczego. Marza mi sie hamburgery z maca hahah....a wczoraj na kolacje. Mezem pod fryztki,kanapke z szynka zjedliamy grzybki w occie::-) wiec mieszanka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka odpoczywaj jedz i niczego sobie nie odmawiaj :) Aa ja coś czuje że znowu nic z tego nie będzie chociaż bardzo bym chciała. Ja to wczoraj wyjadalam kapustę kiszona ale to pewnie dlatego że witaminy c brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
No kochane u mnie cisza,wyjęli tampon po 10 rano.były skurcze co 2-3 min ale rozwarcie nie poszło.Po 2 h skurcze się uspokoily.Czekam na miejsce na porodowce i tam dokończe wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
No.ja myslalam ze Mama Zuzy juz tuli maluszka.. a tu cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Heh może będę tulila jutro.Nie mam rozwarcia,w sumie nie wiem czy nie mam.Skurcze nieregularne a badana nie byłam od kiedy wyciągnęli tampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×