Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie. Okresu powinnam dostać za jakieś 4dni. Od domniemanego owulacji(robiłam test ów i śluz płodnych) miewam bóle jajników byłam wczoraj u gin ale powiedział że nic nie widzi tylko jakiś płyn w macicy i żeby to nie była ciąża pozamaciczna. Robiłam dziś. Test negatywny. Co mam myśleć przecież jeśli to normalna ciąża to chyba powinno wykazać martwię się straszne pomóżcie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania20parę daktycznie cykle u ciebie to zyja wlasnym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam. 28 stycznia urodziłam córeczkę Oliwię. Przez ostatni czas mieszkaliśmy z mężem u rodziców i o wiele rzadziej zaglądałam do komputera. Powiem Wam, że czas bardzo szybko leci - przynajmniej da mnie. Na etapie staranek każdy dzień ciągnął się niemiłosiernie a teraz jest zupełnie inaczej. Życzę Wam zafasolkowania (zwłaszcza Mani) a mamom wiele radości z pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Karoletta dziękuję ci bardzo :) narazie gin stwierdził że mam brać przez dwa cykle anty i niby to ma pomóc. Zobaczymy. Więc czekam na @ i zacznę brać tabletki. Karolleta gratuluję ci maleństwa :) zdrówka dla ciebie i małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania też parę razy przez te cztery latka miałam dwa trzy mc na anty. Dobrze bedzie zobaczysz w najmniejbodpowiednim momencie pewnie zaskoczysz. U mnie dobrze Zosia roślina z dnia na dzień. Cały czas na cyrku wiec jestem zmęczona bo cały czas cyc ona butelki nie chce wieczory są bardzo ciężkie. Do teho pediatra przyczepka się ze za mało przybiera. Obecniebwazybrowne 6 kg a ma juzb4 mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania20parę co u ciebie l????dziewczyny co tak zamarlo forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Czasem zaglądam ale nikt nie pisze wiec ja też nie. U mnie dalej fasolki brak. 9.4.mialam okres pierwszy cykl po tabletkach anty. Dwa pęcherzyki i owulacja potwierdzona w 13 dc. Oczywiście staraliśmy się jak zawsze. Od 16 dc brałam luteine dopochwowa 2 tabletki raz dziennie przez 10 dni. Źle się po nich czułam. Jak skończyłam brać miałam duszności wymioty w ten piątek byłam na pogotowiu lekarz stwierdził że jestem zdrowa. Wczoraj temp prawie 38 i bol miesni od pasa w dół :/ dziś rano bol brzucha -okres. Temp ciała 36.6 . A przynajmniej tak mi się wydaje ze to okres bo rano plamilam ze dwa razy i do tej pory juz nic. Nawet brzuch nie boli. A dziś jest 30 dc. I temp znowu podskoczyla do 37. Nie wiem czy to po tej luteinie tak czy chora jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co powiecie na stworzenie grupy na fb? tam byloby duzo latwiej rozmawiac ;) moge stworzyc taka grupe, jestescie chetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania 20 parę a może to nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 20 parę
Niestety fasolka to tez nie była :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 20 parę
Hej dziewczyny, czy któraś z was brała Metformax ( lek na cukrzycę) przy staraniach o dziecko? Gin przepisal mi 3 tabletki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Hej dziewczyny co slychac mania 20pare co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Hej. Dawno nie zaglądalam. .. u mnie ciągle nic... juz się chyba podałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Nie wolno się poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Uzarlo mi posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania 20 parę odezwij się na meyla do mnie pogadamy na fb bo tu mnie wyzuca 1979ewela@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Dziękuję ci bardzo. Wysłałam wiadomość na email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Hej dziewczyny co taka cisza co u was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam się :) ja obecnie jestem w drugiej ciąży - moja starsza córa ma obecnie 14.5 msc (ostatecznie udało się zaciążyć za trzecim razem) a teraz jestem dopiero w 15 tygodniu - nie znam jeszcze płci ale za dwa tyg. mam nadzieję się dowiedzieć no i udało się o dziwo za pierwszym razem :) a co u Was Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Karoletta super wiesci gratuluję oczywiscie daj znać co i jak :) Mania 20parę zagladasz tu jeszcze co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Karoletta co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) dzięki za pamięć :) jestem w 17 tc - będzie chłopiec (braciszek dla naszej Oliwki). Czuję się rewelacyjnie - badania wszystkie w porządku - następna wizyta jakoś w połowie maja :) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
To super :) ja jestem w 7 i nie ważne co będzie czy braciszek czy siostrzyczka byle zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo super!!! moja szwagierka też w 7 tyg :) - zaskoczyła po 3 latach :) a jak samopoczucie? odczuwasz już pierwszy trymestr? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Matko Matko
Cześć Dziewczyny, gdybyście miały ochotę na lekturę inną niż forum, z lekkim przymrużeniem oka, zapraszam tutaj, gdzie dzielę się swoimi przemyśleniami z okresu ciąży. Każda z nas to zna, ale każda przeżywa inaczej :-) https://www.facebook.com/O-matko-jestem-w-ci%C4%85%C5%BCy-431931600532196/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Karoletta nie jakoś tak inaczej niż w pierwszej ciąży fakt czasem chciało mi wyrwać żołądek ale popołudniami w nocy więc z potężnymi mdlosciami nie miało nic wspólnego :) ogólnie jest ok trochę chodzę senna ale po za tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana Karoletta
nadziejablanki jak tam samopoczucie? ja już na samej końcówce - 35+1 tc ;) chłopczyk na milion procent :) a jak u Ciebie? niezalogowana Karoletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejablanki
Hej karoletta no to super ze jiz koncoweczka u mnie 26 tydzien I tez bedzie chlopczyk najwazniejsze zeby zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×