Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość nadziejablanki
Kurde szkoda niuska malego bo sie meczy a ty z nim,a niemoglby ci ktos tego dicofloru z pl wyslac zaszkodzic nie zaszkodzi na pewno bo to niby zwykly probiotyk ochronny ale u nas zdzialal cuda :) uregulowal mu prace jelit i brzuszka skonczylo sie ulewanie,bolesci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Szwagier ma przyleciec to poprosze tesciowa żeby kupiła ale mam też bio gaia i nie działa jakoś cudownie.Jak się podaje ten diclofor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Od 3-5 kropel na czczo rano najlepiej tak z 15-30 min przed jedzeniem moj to mial problem nawet z odbijaniem zamiast odbic to ulal a teraz inna bajka.pomagaja jeszcze oklady z termofor z pestek wisni sa takie specjalne dla dzidziusiow ja akurat dostalam z niemiec ale moze w angli tez by bylo musialabys popytac waptekach albo na ebay-u popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Ps.Mamazuzy sa te termofory na allegro u nas w pl po 12 zl to sie nazywa termofor z pestek wisni i to jest wlasnie tez na bol i kolke dla dzieci nam pomagalo mam nadzieje ze i wam pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
hej dziewczyny. Nie wiem czy któras tu jeszcze zagłada. Byłam dzisiaj u gin. Mam przyjść w czerwcu na monitoring i starać się o fasolke jak się nie uda to idziemy chyba na inseminacje. Miała któras z was inseminacje? Jak to dokładnie wygląda jeśli wykonywane jest na NFZ np w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania trzymam kciuki by ci się udalo. Przy nadzieję gratulacje córci. Ja w poniedziałek będę mieć wizytę. Nadal nie wiem kto pomieszkuje bo lokator wstydliwy jest nie chce się pokazać ani nic. Do tego znów się przeziebilam wiec czuje się niezbyt dobrze. Jem wszystko co słodkie no i czuje już ruchy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Justynka to super, ze czujesz juz ruchy...mi tego najbardziej brakuje z okresu ciazy. ..ach, gdybym byla po porodzie naturalnym to szybko postaralibysmy sie o drugie dzieciatko a po cesarce to trzeba poczekac troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Wiesz lepiej poczekać po cc. Ja zupełnie inaczej się czuje niż w pierwszej ciazy...Ale trzeba sobie radzic;-) trzymam kciuki za Was wszystkie...Mania a jak u Ciebie? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka ja mam dzisiaj 5dc więc ostatni Dzień@ :) więc będziemy się starać o fasolke. Mam nadzieję że ten cykl w końcu będzie trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania to trzymam mocno kciuki. Ja dziś trochę gorzej się czuje na nic siły nie mam. W piątek przyjeżdża na noc moja teściowa i w sobotę będzie mi pomagać przy myciu okien itp. Bo moja mama wróci ze szpitala dopiero w drugiej połowie czerwca. Za tydzień mam wizytę u swojego gina i usg i mam nadzieję ze w koncu się okaże kto mieszka u mnie bo do tej pory się nie udało. Tak chciałabym by była corcia;-) mój mąż stwierdził ze zrobiłam się strasznie wredna i wymyslam różne rzeczy hehe....Chyba siedzienie w domu mi mię sluzy;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
hmm może to i dziewczynka będzie :) no odpoczywaj odpoczywaj a pomoc w domu napewno ci sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze forum zamilklo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
dokładnie zdechło jak nic to forum. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania20pare co u ciebie jak staranka dziewczyny co z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro ma przyjsc @, jutro testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
nadzieja blanki fajnie że chociaż ty tu zajrzałas :) co tam u ciebie? Ja mam 14 dc i ciągle walczymy o nasza pierwsza fasolke :) w czerwcu mam przyjść do gin na monitoring i zastanowić się nad ta inseminacją. Tak siedzę w domu i ciągle mi się wydaje że nigdy mi się nie uda zajść w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mania a wiesz co mi sie wydawalo? Ze nigdy ue donosze ciazy a tu popatrz...glowa do gory, kiedys w koncu musi zaswiecic slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No wiesz ale jak się stara już ponad dwa lata i wszystkie badania mamy z mężem dobre to co można myśleć. Zwłaszcza że 4 lata temu zaszłam wpadka. I w 6tc poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dawno nie zaglądałam - miałam teraz taki młyn w pracy, że wracałam do domu i spałam do następnego dnia (po przytulankach oczywiście :). U mnie na razie cisza - ten cykl mi się całkowicie rozregulował - dziś jest 43 dc a okresu jak nie było tak nie ma. Temperaturę mierzyłam zaledwie kilka razy w pierwszych trzech tygodniach i zawsze wskazywało 36,9, teraz szósty dzień z rzędu mam temperaturę 37,3 albo 37,4. Wcześniej nie mierzyłam. Na razie nie robię testu bo nie chcę się rozczarować. Staram się żyć normalnie i nie zastanawiać się zbytnio nad tym, ale szczerze mówiąc napięcie mi rośnie. Tak bardzo nie chcę dostać tego okresu... A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
hej karolletta :) jak tam sytuacja u ciebie? ja mam 17dc. i od wtorku stany podgoraczkowe a nic mnie nie boli. Zauważylam że co jakis czas mi się powtarzaja te stany podgoraczkowe mniejwiecej w tym samym dniu cyklu tylko nie wiem dlaczego tak mam. i boli mnie jajnik ten z którego miałam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania moze po oeulacji masz stan podgoraczkowy to by wychodzilo ze regularne masz owulacje to nie zostaje nic jak staranka staranka staranka.ten monitoring nie zaszkodzi a pomoze dokladnie ustalic owulacje :) Trzymam mocno za ciebie i karlote kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie 45 dc. Czuję się dobrze, choć czasem bolą mnie piersi. Może nie tyle bolą co je po prostu czuję - takie delikatne mrowienie od czasu do czasu. Poza tym mam czasem zgagę - ale głównie po wypiciu herbaty... Dzisiaj dość mocno mi doskwierała. Innych objawów ciążowych chyba nie mam. Test planuję zrobić za klika dni. Im później tym lepiej ;) Piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Karoletta to obstawiam na fasoleczke yupiii yupii yupiii to jescze mania dolaczy i bedziemy mialy komet mam z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta też czuje że to fasolka :D No owulacje mam hormony są ok. Jajowody drożne i nie wiem dlaczego nic z tego u mnie nie wychodzi :( maz też ma dobre wyniki. Już nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - a może powinniście pojechać na jakieś wakacje? Może chociaż romantyczny weekend w spa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta No właśnie o to chodzi że już wszystkiego próbowaliśmy :P trzeba poprostu chyba zapomnieć o dziecku ale to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mania, ale widzisz, zaszlas w ciaze czyli wiesz, ze zachodzisz...druga sprawa- badania macie ok..tylko za bardzo chcecie i pewnie dlatego tak..ale jak tu nie chciec, prawda? :( ehh Karotka i mnie sie zdaje ze to maluszek juz sobie gniazdko szykuje u CIebie w brzuszku, rob test i nie trzymaj nas tu wszystkich w niepewnosci no... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałyście rację - dwie grube kreseczki!!! :) z testu robionego po południu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Oo świetna wiadomość karoletta moje gratulacje :) życzę zdrówka dla ciebie i fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×