Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Teraz czekamy na wieści od Ciebie Mania :) Informuj na bieżąco - ja też się postaram ;) Piersi mnie coraz bardziej bolą, zwłaszcza jak nie mam stanika. I dzisiaj poczułam chęć na sok owocowy :) Obstawiam, że będzie chłopczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo sie nie oddzywalam... karolleta gratuluje :* ja niestety nie wiem od czego mam zacząć... Mój synek myslal zostać wyciągnięty w 27tc :( dokladnie w dniu urodzin mojej córki :( przeplywy byly tragiczne... Maly nie rosl... W dniu urodzin wazyl 700g ... Mial krwawienie z pluć bo nie zdążyli juz nawet podać sterydów... Wylewy do mozgu :( walczyl o życie 6 dni :( teraz czekam na wynik sekcji zwlok :( zmarl w niedziele.... Brak mi lez i slów :( gdybym nie miała dzieci to nie wiem co by ze mna bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt230
Witam. Zaczne od początku.. Okres powinnam dostać 8 maja, dostałam 17. Trwał 5 dni. Dodam że robiłam test 15 maja i wyszedł pozytywny ale dopiero po kilku godzinach. Od wczoraj mam silne zawroty głowy i mdłości i ciagle odczuwam głod. Czy możliwa jest ciąża? A może ktoras miala okres w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka  2014
Muamuanew bardzo przykre domyslam sie co czujesz bardzo mi przykro i sciskam....najwidoczniej Bozia wiedziala ze tak bedzie lepiej ,,,,,dobrze ze masz dziecko w domu to napewno jest chodz troche prosciej chodz pewnie jak widzisz malenstwa to lzy same naplywaja do oczu...sciskam mocno.... Mania cos mi sie wydje ze za badzo chcesz ja starałam sie 4 lata i nic wkoncu juz mialy byc hormony wkoncu ielismy powazny kryzys w zwiazku i bach ciaza,,,,,wiec gdy odpuscilismy oboje sie udało..... Karletta gratulacje witaj w gronie sodziewajacych sie dzidziusia mam nadzieje ze bedzie dobrze wszytsko ... U mnie brzuszek juz widac...coraz bardziej....i w poniedzialek tydzien temu okazalo sie ze to dziewczynka mala waży 348g jest bardzo *****iwa...w nocy juz daje mi popali bo sie rozpycha i kopie po pecherzu mnie wkoło. ostatnio spac nie mogam....i mam mega chrapke na słodycze, do tej pory zrza mi si wymiotowac;( Trzymam kciuki za reszte staraczek i Mania badz dobrej mysli...moze odpusc tak jak ja odpuscilm przez moment nie mysl i bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzis jest 35 dc( okres co 30 dni), @ brak, test wczoraj robiony wyszedl negatywny, czasami mnie pokłuje brzuch, 2 tyg temu ból brzucha mnie obudził, a raz strasznie chcialo mi sie pic, wypiłam sporo różnych soków ale nadal suszyło, czesto boli mnie głowa, innych objawów nie mam, sama nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Karoletta-gratulacje, teraz trzymamy kciuki za Manie :) Muamua czytam czytam i nie wierze...to straszne, bardzo Ci wspolczuje, tylko nie rozumiem, dlaczego lekarz nie zareagowal odpowiednimi lekami zeby te przeplywy poprawic... nawet moglas dostac to co.ja dostawalam, clexane i dzieki temu przeplywy byly ok i mala rosla, jak przestalam brac z powodu tego krwotoku to Hania miala chwilowy przestoj we wzroscie ale wrocilam do zastrzykow i bylo ok. Terax juz za pozno, a Twoje dzieciatko powiekszylo grono aniolkow. Trzymaj sie dzielnie,duzo sil Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
muamuanew bardzo ci wspólczuje :( nawet nie wyobrażam sobie co teraz możesz czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
justinka tak coś czułam że to dziewczynka będzie :) gratuluje. Tak wiem dziewczyny że muszę wyluzować trochę ;P może i ja się doczekam w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nadzieji... Mialam przeplywy wsteczne wiec chyba najgorsze z mozliwych z tego co slyszalam... Juz nic nie wroci synkowi życia :( nie wiem czemu tak sie stalo ... Z dziećmi moimi nie mialam takich problemów :( masakra po prostu :( nie wyobrazam sobie dnia pogrzebu :( ale nie będę wam tu skutkować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mania oczywiscie ze sie doczekasz..tylko cierpliwosci..warto. muamua nie znam sie n tych przeplywach, jesli Ci to pomaga to pisz tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muamuanew - bardzo Ci współczuję. To bardzo przykra wiadomość. Musisz znaleźć teraz w sobie dużo siły, by się nie poddawać Życzę Ci z całego serca, by ten ogromny ból, który Ci towarzyszy zmieniał się w stopniowo w nową nadzieję. Jesteśmy z Tobą myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Karoletta- ladnie napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj zrobić Betę HCG - wynik 2160 co wskazuje na 5-6 tydzień ;) W piątek idę na powtórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Muamuanew pisz jak tylko możesz i masz siłę wiele łatwiej będzie ci pogodzić się ze stratą Aniołka. Mania dziewczynka hehe... kopie mnie nie samowicie;-) *****iwa jest strasznie i nie znosi usg zawsze się chowa zakrawa nogi ściska hehe... karletta gratulacje teraz powtórz i leć do gina... Mania musisz wyluzować...I moment nie obejrzysz się A zaskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Witam kobietki.Wchodzę i własnym oczom nie wierzę :( niestety nasza koleżanka przeżywa to co ja ponad rok temu,ten sam tydzień ciąży,podobna waga tylko jej dziecko jeszcze żyło.Muamua wiem co czujesz i wiem ze nic co bym napisała nie ukoi Twojego bólu w tej chwili.Przytulam mocno i jeśli chcesz pogadać znajdź mnie jakoś.Teraz ciężkie chwile przed tobą. Karoletta gratuluję,Mania i ty się doczekasz fasolki tylko trochę spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Muamuanew nie potrafie sobie wyobrazic twojego bolu i straty :( a jezeli pomoze ci i chciaz troszke ulzy to pisz tutaj a my wszystkie czy zagladamy tu codziennie czy nie to jestesmy z toba i cie wysluchamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Karoletta gratuluje yupiiii informuj na biezaca co u ciebie Mania uda sie zobaczysz tylko wiecej spontana niz wyliczania mierzenia :) co sie nie uda jak sie uda tymbardziej ze wiesz ze mozesz zajsc :) glowa do gory do wakacji zafasolkujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że w tym cyklu się specjalnie nie starałam; nie mierzyłam temperatury tak, jak w poprzednich dwóch cyklach, nie czekałam goła na męża w łóżku :P, nawet nie wiem, kiedy miałam owulację... Nie zaglądałam też specjalnie na forum. Żyłam w przeświadczeniu, że i tak się pewnie nie uda... I tak myślałam do 45 dc kiedy to długi brak okresu zaczął mnie nieco zastanawiać. I tak oto jestem w ciąży :) Taka jest moja historia. Teraz czekamy na dobre wieści od Mani :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
dziewczyny ja też już chyba trzeci cykl nie badam sluzu nie mierze tempki staram sie nie mysleć o ciąży, chociaz nie zawsze to wychodzi no i nic... teraz mam 23 dc i ostatnie cykle tyle właśnie trwały... czuję tak jak bym miala tam mokro więc pewnie @ się zbliża ;) i ciągle mam stan podgoraczkowy dziś 37.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana Karoletta
Wiosna to dobry moment na fasolki :) Może a nóż. Trzymam mocno kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak nie mierzysz jak mierzysz-wkręcasz sobie, że od 3 cykli nie monitorujesz a jednak żyjesz tym i w końcu sprawdzasz... sama siebie oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
poprostu czuje że mam podwyzszona temp. Nie mierze w pochwie tylko pod pachą. I nie co Dzień. Ale czuje że mam podwyzszona. Szyjki i śluzu nie sprawdzam. Może i się oszukuje nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś nie monitorowała swoich objawów owulacyjno ciażowych to nie zwracałabyś na takie rzeczy uwagi- z reszta jest setka innych powodów podwyższonej temperatury-radzi ci jako osoba która też się starała kilka miesięcy o dziecko-odpuść sobie, mi dopiero udało się jak na prawde sobie odpuściłam a nie jak udawałam przed sama soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta podobno na mdłości imbir dobry :) np herbata imbirowa :) ja w poniedziałek dostałam okres. Czyli teraz znowu kolejny cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
No to do ciela mania :) uda sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No mam nadzieję że w końcu się doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dem6n6l6gia
muamuanew bardzo mi przykro.nie powiem, że wiem.co czujesz choć sama pochowalam synka. jedyne co mogę powiedziec to to, ze warto wsadzic głowę w poduszkę i porządnie sie wyplakać . mi bardzo pomoglo. trYmaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Karoletta jak sir fasoleczka ma :) dziewczyny coz to za cisza powrocila mama zuzy jak sie chowa maly przeszly mu kolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiaj byłam na pierwszym USG. Lekarz potwierdził ciąże, wskazał bijące serduszko i wydrukował zdjęcie :) Jestem bardzo szczęśliwa :) USG wykazało, że to przełom 6 i 7 tygodnia ciąży więc dość wcześnie. Dzieciątko już teraz daje mi trochę w kość, bo zaczęły się poranne mdłości. Ale radość z ciąży to przeważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×