Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość gość
Poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test albo idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
karoletta daj znac jak tam po wizycie ;) u mnie dalej fasolki nie ma :( Ale postanowilismy z mężem że jak się nie uda do końca roku to idziemy na inseminacje... jak już kiedyś pisałam gin chce mnie wysłac juz teraz ale postanowilismy jeszcze próbowac. I pójde chyba jescze na konsultacje do innego ginekologa ...i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muamua trzymaj się. Popłakałam się bo wyobrażam sobie co czujesz. Pięknie dzieciom wyjaśniłaś co się stało. Co u pozostałych słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Część Dziewczyny. U mnie w miarę dobrze. Przez ostatnie 2,5tygodnia 2 x byłam na IP moja ostatnia wizyta w środę była z silnymi kurczaki i bólem z kręgosłupa...okropnie bolało na ktg wyszły skurcze ale ucichly po 4 godzinach. Ponad godzinę miałam ktg bo położna przestraszył się ze nagle tętno małej spadło. Ale narazie jest dobrze. Mam skróconą szynkę i mała bardzo nisko musimy leżeć by jeszcze dotrwać ale już coraz bliżej. Wiem ze cc będę miała trochę wcześniej niż termin. Kolejna wizytę mam 28 września u gina mam nadzieję ze się nie rozpakuje do tego czasu;-) byliśmy na początku sierpnia nad morzem oczywiście wzięłam torbę ze sobą do szpitala na wszelki wypadek bo od dość dawną grozi nam poród wcześniejszy wiec lekarz kazał być gotowy. Biorę duże dawki magnezu i No spe. Mania napewno u Ciebie będzie dobrze tak będzie jak u mnie ze po 4 latachi już w tedykiedy zdecydowałam się na stymulacje się udalo;-) pewnie organizm ci daje taką górę by sprawdzić na ile jesteś wytrzymała. Ja powiem wam szczerze ze już nie mogę się doczekać bo coraz gorzej się czuje A z drugiej strony bardzo się boję...że mała będzie płakać ze nie będę rady dawała z tym wszystkim...Ale to chyba strach przed...buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Daaawno się nie odzywałam. Mam teraz strasznie dużo roboty, muszę w pracy przeszkolić pracownicę, która będzie pracowała na moim miejscu. Popołudniami jestem strasznie zmęczona i nie mam ochoty nawet patrzeć na laptop. Przypomnę, że termin mam na koniec stycznia (teraz trwa 23 tydzień). W środę mam wizytę - może w reszcie się dowiem, czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Moi rodzice już zaczynają kupować ubranka na dziewczynkę - mam takie przeczucia, że będzie dziewczynka :) Dam znać w środę! Piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Część. Coś tu ucichlo....Mania co tam? Ja dziś byłam na wizycie w niedzielę mamstawic się do szpitala i w poniedziałek mam cesarke. Szybko zlecialo. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Justina to będziesz mogła niebawem przytulic maleństwo. Zazdroszczę :p u mnie bez zmian czyli ciągle brak fasolki. Okres mam dostać na dniach i znów będą staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Karolletta jak tam po wizycie już? Będzie chłopiec czy dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
Szkoda ze juz nikt tu nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) melduję się posłusznie :) U mnie już dość pokaźny brzuszek. USG pokazało, że będzie dziewczynka <3 Na początku lekarz mówi, że "tak na 70% dziewczynka" ale potem jeszcze raz spojrzał i Oliwcia zaczęła sikać i wtedy powiedział, że teraz to już jest pewien na 99%. Termin mam nq 30 stycznia. Już nie mogę się doczekać. Wieczorem jak się kładę spać to wsłuchuję się w swój organizm i tylko czuję przewalanie się i kopniaki :) Niesamowite uczucie :) Mania a Ty w końcu się wybierasz na tą inseminację? Trzymam mocno kciuki za Ciebie i inne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
Karoletta super ze wszystko jest w porządku :) my planujemy iść na inseminacja po nowym roku dopiero a do tego czasu jeszcze próbować ''normalnie" ;) trzymam za ciebie i małą kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMS
Najlepiej powtórzyć test ale innej firmy z dużą czułością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra ja coś widzę po lewej stronie ale dopiero jak odchylę ekran laptopa do tyłu :) ale widzę! powtórz test koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
Sandra ja również coś tam widzę słabo bardzo ale chyba jest :) powtórz niebawem test. Albo idź na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak tu ucichlo ? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
SandraSaSa jest kreseczka jasniutka ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tam u Was? U mnie trwa 7 miesiąc - strasznie dokuczają mi plecy ale kopniaczki od córeczki łagodzą wszelkie niedogodności :) Sandra - jak tam druga kreseczka na teście? Mania? Justina? Mucha? Piszcie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
O karoletta to już coraz bliżej do rozwiązania :) ja niestety ciągle nic. A i tak narazie zrezygnowaliśmy ze starań ponieważ mam podejrzenie nowotworu piersi. Naszczescie podobno nie złośliwy wystarczy wyciąć i juz. Ale muszę jeszcze poczekać na wyniki i kilka badań jeszcze porobić. Jeszcze mam nadzieje ze jednak to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Wam kibicuję! Moja wyczekana córcia już niedługo skończy 8 miesięcy. Jak ten czas leci..... Starajcie się bo warto! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Hej staraczkom i juz zaciazonym :)mojej corci niedlugo stuknie 7 miesiecy. Mania ja juz watpilam podobnie jak Ty a jednak sie udalo wiec wierze ze i Tobie sie uda w koncu...slyszalam cos o naprotechnologii, nie jestem w temacie dokladnie, ale moze poczytaj cos.. :) trzymajcie sie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20pare
ja nie wątpie, ja już niemal jestem pewna ze nigdy mi się nie uda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Część Dziewczyny. Ja urodziłam. 4 października na 18 stawilam się do szpitala ja się okazało ze skurczami. 5 miałam planowane cięcie między 8 a9 rano ale Noe doczekałem. O 1 w nocy odeszły mi wody skurcze miałam takie ze nie mogłam chodzić,wymiotowalam i po 4:30wzieli mnie na blok operacyjny bo akcja zaczęła się szybko snuć mu końcowi. O 4:50 urodziłam corcie 58 dł i 3960g wagi. Jest długa i chudziutka teraz. Noce mamy nie przez Pana jesteśmy na cycku ale cieszę się ze już po. Jutrojedziemy na badanie bbioderek. Mania nie poddawaj się ja też walczyłam 4 lata już dawalam sobie spokój i zaskoczylam w momencie gdzie się nie spodziewałam. Będzie dobrze. Musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Byłaś naprawdę dzielna. Gratuluję córeczki :) zycze wam dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania dziękuję ci bardzo. A jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
U mnie niestety bez zmian. Dalej walczymy o pierwszą fasolkę ;) Juz prawie cztery lata minęło i nic :/ po nowym roku mamy zamiar iść na inseminacje. Ale nie nastawiam się do niej zbyt optymistycznie. Ale mimo wszystko chce spróbować. Narazie miałam też problem z piersią, usg niby nic nie wykazało. Ale chodziłam do wielu lekarzy każdy mówił ze nowotwor ale nikt nie zlecił dodatkowych badań. Jeden tylko powiedział ze moja wydzielina z piersi to normalny objaw i nic mi nie jest . I zglupialam w tym momencie. I zastanawiam się czy jednak nie iść jeszcze do innego żeby to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadziejablanki
Cześć dziewczyny jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Zjadlo mi połowę posta ehh Serdeczne gratulacje Justinka2014 .Mania20pare nie poddawaj się nowy rok nowe perspektywy nowe staranka i na pewno się uda trzymam kciuki :) pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szkoda ze juz nikt tu nie zagląda :/ nadzieja banki dziękuję za miłe słowa. Byłam na konsultacji u innego lekarza dzisiaj. Mam mieszane uczucia. Dzisiaj mam 7 dc a mój pęcherzyk ma 22 mm lekarz stwierdził że dziś lub jutro owu. Tylko zdziwiony był ze tak wcześnie. Śluzu płodnego nie widział ! Nic mu nie chciało się jakoś ułożyć logicznie w całość jeśli chodzi o mój cykl. A poprzedni trwał 16 dni :/ badałam prolaktyne i wyszło 25 chyba mam za wysoka niby norma do 29 ale cykl mam całkiem rozregulowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania20pare
Eh i się zapomniałam podpisać. Ten gość to mania20pare :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×