Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
otulona_snem dziś bardzo dobrze uczynil Antoni,ze sie rezimowie nie dal podpuscic xxCzyli dobrze jest przyjśc na wywiad i nie odpowiadać na pytania?To przeciez zaprzeczenie wywiadu na który się człowiek udaje.To tak jakby prosić o linka o którym się wie, ze nie istnieje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ zwykle kompletne bzdury licząc że się jakiś frajer jeszcze na to złapie. } No jeden tutaj już się załapał. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec nie wymagaj od innych partii,zeby sie przed wyborami personalnie okreslalyxxDlatego, ze nie ma linka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeden tutaj już się załapał.xxTy nie jesteś frajerem. Jesteś tylko mało inteligentny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo dramatycznie prosto ma zrozumieć jego obsługę czyli to z czego korzysta. Budowa i sposób działania dla użytkownika nie jest potrzebną wiedzą." x no to stary na co czekasz. szczekasz tylko tu ciągle jaki ten system "prosty" a nie widzę żebyś potrafil go nam, podatnikom, wyjaśnić. a przecież, k****, taki niby "prosty" ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w.xxCzyli w dalszym ciągu chcesz linka o którym wiesz, że nie istnieje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś po wygranych wyborach,mozna dyskutowac o nazwiskach,przed wyborami takie pleciugi to jak wrozenie z fusow,ba wrecz zakrawa na pyche i brak wyobrazni politycznejxxDlaczego tak mówisz o Jarosławie K. który juz parę razy konstruował rząd techniczny na czele z kandydatem na kandydata na premiera czyli Glińskim???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No jeden tutaj już się załapał." x nie złapał się tylko on jest rezymowym funkcjonariuszem na odcinku internetu więc p******i te idiotyzmy. a wyjaśnienia jak ten "prosty" system ma działać ciągle nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orange...Krótka piłka.Zaczniesz się zachowywac jak normalny człowiek to się doczekasz na odpowiedż.W przeciwnym wypadku nie ma na to szansy.Zrozumiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałem tego wywiadu Kraśki z Macierewiczem. Natomiast przerywanie w pół słowa zaproszonym gościom to maniera typowa dla resortowych dzieci, czy w ogóle reżimowych dziennikarzy. o A nieodpowiadanie na temat, na niewygodne pytania, to domena chyba wszystkich polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak, wyjaśniasz nam jak ten "prosty" system działa czy może nie potrafisz bo jest "za skomplikowany"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie szafuje sie nazwiskami,gdy sie nie ma pewnosci,ze sie wygra-chyba ze..."wygrana" sie planuje xxCzyli podawanie nazwiuka technicznego kandydata na kandydata na premiera to już nie jest szafowanie nazwiskami bo robi to Jarosław K.?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używam słowa frajer, bo nie umiem grypsować. :classic_cool: I chyba nigdy nie użyłem, tutaj przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś rzad techniczny bidoku,to zupelnie inna sprawa niz realne obsadzenie ministerstw-takie prostoty ci trzeba tlumaczyc,w tym wieku wstydxxNo tak. Jestem bidok bo wiem, że rząd techniczny to jednak rząd.. Rozumiem...:DJak zwykle jak brakuje argumentó zaczynasz próbowac obrażac.Nic nowego...Na mnie to przestało działac ale z przyjemnością [patrzę jak się pultasz..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po wyborach otulona, już nie będzie "technicznego" tylko będzie normalny...Dlatego tak zostało zadane pytanie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no to jak, wyjaśniasz nam jak ten "prosty" system działa czy może nie potrafisz bo jest "za skomplikowany"? ] o Ja myślę że jest on za skomplikowany i dla Muchy, stąd taka wypowiedź. No tu wyszła z niej arogancja, no nie będzie tłumaczyć bo jesteśmy za głupi by to zrozumieć. Tak to należy czytać a płacenie jest dramatycznie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W przeciwnym wypadku nie ma na to szansy." x ja wiem że nie ma na to szansy bo skoro gwiazda PO, pani mucha nie potrafifła wyjaśnić o co w nim chodzi to i ty nie będziesz potrafił. będziesz tylko ciągle pieprzył jaki to on "prosty" ale "za skomplikowany żeby go wyjaśnić". naprawdę liczysz na jakiekolwiek efekty tych kretynizmów? że chociaż jedna osoba z tych ktorzy są choćby "niezdecydowani" uzna że warto po takich bzdurach zaglosować na PO? a może już tak nie macie pomysłów że zaczeliście wygadywać te brednie żeby cokolwiek na tej waszej "konwencji" powiedzieć bo inaczej zapadła by krępująca cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze jest za skomplikowany dla Muchy i dla wszystkich innych ludzi którzy nie są ekonomistami, urzędnikami skarbowymi itp.Tak jak dla przeciętnego człowieka budowa i sposób działania samochodu też jest za skomplikowany ale dla mechanika już nie.Zaczynam podejrzewac, ze mnie wkręcacie udając tak mało inteligentnych...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale shatyn, pogódź się z tym że nazwiska przed wyborami nie padną. czy to ci się podoba czy nie to żebyś się zesrał nie dowiesz się przed wyborami kto zostanie premierem i ministrami jakby pis wygral wybory. będziecie caly czas mogli straszyć tylko "pisem i kaczyńskim" bo rozpętać propagandy nienawiści wobec innych osób ktore mialy by zając stanowiska w nowym rządzie wam się nie uda bo tych nazwisk nie poznacie. skup się na tym "prostym" systemie co to jest "zbyt skomplikowany" żeby go komukolwiek wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uprzedzając pytania.Dla mnie też jest za skomplikowany i nawet nie próbuję go zrozumieć.Jak przyjdzie czas to wejdę na odpowiednia stronę, wypełnie PIT i już.Co będzie dalej mnie już nie interesuje bo nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale shatyn, pogódź się z tym że nazwiska przed wyborami nie padną. czy to ci się podoba czy nie to żebyś się zesrał nie dowiesz się przed wyborami kto zostanie premierem i ministrami jakby pis wygral wybory.xxOficjalnie naznaczona na premiera jest Szydło.I na tym kończe rozmowe z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak jak dla przeciętnego człowieka budowa i sposób działania samochodu też jest za skomplikowany ale dla mechanika już nie." x no to wyjaśniaj. wszyscy jak tu jesteśmy, płacimy podatki więc każdego z nas to dotyczy i każdy z nas musi ten "prosty" system zrozumieć. w wypadku podatków każdy "musi być mechanikiem". a może ty chcesz powiedzieć że "prostota" tego nowego systemu to będzie taka że teraz już nikt nie będzie w stanie wypełnic sam deklaracji bo to będzie zbyt skomplikowane tylko będzie musial zaplacić "mechanikowi od podatków"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebyś się zesrał nie dowiesz się przed wyborami kto zostanie premierem i ministrami jakby pis wygral wybory.xxMiniona sobota okazała się jednym z najgorętszych dni w ostatnim czasie w polskiej polityce. PO przedstawiła koncepcję "zespołów programowych", PiS zaprezentował Beatę Szydło jako kandydatkę na premiera, a Janusz Palikot bezprecedensowo podzielił się władzą w swojej partii z Barbarą Nowacką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o wyjaśnienie tego "prostego" systemu podatkowego ktory dla mnie, podatnika zobowiązanego do płacenia państwu podatków jest "zbyt skomplikowany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie jako podatnika interesuje sposób wypełnienia PITu a instrukcję do tego pobierzesz w najbliższym Urzędzie Skarbowym.Tam też możesz poprosić o wyjaśnienie szczegółów specjalistę w tej dziedzinie.Tutaj nikt ci tego nie wyjaśni tym bardziej, że jak na razie, nikt nie przedstawił oficjalnie budowy nowego systemu podatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, ja pierdziu... 60cio letni dziadek się chwali autem dziadowskim. No ale, jaki dziad, takie auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto chwali się autem dziadowskim? Bo nie napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, mi nie chodzi o "instrukcję wypełniania pitu" tylko o działanie tego systemu bo będę musiał podejmować w życiu rozmaite decyzje na które wpływają rozwiązania podatkowe. muszę wiedzieć co i w jakich okolicznościach będę mógł odliczyć od dochodu, na jaki rodzaj umowy oplaca mi się pracować, czy warto mi się przeprowadzić czy może dojeżdżać do pracy, jaki samochód sobie kupić, jakie koszty odliczyć itd itd. x więc p********ie o tym że system jest "prosty ale za skomplikowany żeby go wyjaśnić" to zostaw dla głupich. podatnik musi wiedzieć na jakich zasadach placi podatki a nie tylko jak wypelnić pit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nie ma tego systemu a więc nie ma czego wyjaśniać.Normalnie, przeciętnie inteligentny czlowiek o tym wie.Ile razy mam ci to powtarzać?JA się na tym nie znam. Od tego mam księgowego czyli człowieka który się na tym zna i on podejmuje wazne decyzję w tych kwestach za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowy podejmuje za Ciebie decyzje??? No chyba na co ma przenzaczyć te grosze z emrytury, na chleb, kaszę czy na cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×