Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Najpierw byś to musiała udowodnić. Bo ja mam na to dowody a ty nie ma żadnych.To tylko twoj***ajania.Zawsze mozemy spotkac się u notariusza jak nie boisz się na włąsne słowa postawić pieniędzy.Ja się nie boję.A ty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś a co mnie obchodza katedryxxJak widac obchodza bo napisałaś...xx"otulona_snem dziś Teatrologia to część polonistyki pw twoim niepowtarzalnym wydaniu z pewnoscia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, w którym roku rozpocząłeś studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widząc jakie są katedry na polonistyce można łatwo zobaczyć, że to nie w moim "niepowtarzalnym wydaniu" a wydaniu UJ. Bido...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn, w którym roku rozpocząłeś studia?xxNie twoja sprawa. Już pisałem, ze ani słowa więcej o swoich sprawach, typu uczelnia, żona, miejsce zamieszkania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha. Bajkopisarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ha ha ha. Bajkopisarz.xxNo...Np ten:"gość dziś to powiedział tutaj zwolennik tego systemu, pan shatyn."xxŁatwo sprawdzić, ze kłamie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ale ja nie potrzebuje zadnego notariuszaxxDomyślałem się, że boisz się postawić kase na własne słowa co właściwie zamyka temat tego, kto tu bajaniem się para a kto, bez problemu postawi pieniądze na własne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz chociaz na tyle przyzwoitosci,badz raczej strachu,ze jak podasz date to bedzie mozna latwo sprawdzic,czy ktos taki jak ty widnieje na liscie magistrantow ech shatyn,shatynxxTo sobie sprawdzisz. U notariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś PO obiecywalo prosty podatek liniowy osiem lat temu przed wyborami. Po wyborach stwierdziło że Polski na to nie stać.Coś się zmieniło?xxNic się nie zmieniło i w dalszym ciągu nie ma w planach podatku liniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wyborach stwierdziło że Polski na to nie stać.xxI nie po wyborach a po wybuchu kryzysu światowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze mocni w gębie sie schowali...:D:DNo to po mojej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś j.w. ktos kto nie ma nic do ukrycia nie bajdurzy na temat swojej wyklamanej rzeczywistoscixxA więc właśnie nie bajdurzyłem ale zaproisiłem do sprawdzenia moich słow.A ty się wystraszyłaś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory człowiek. Szkoda, że ten jego kolegą Bruner już tutaj nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,bo sam sie zapedziles w kozi rog,a wiesz doskonale ,ze nie ma tu nikogo kto na twoich warunkach chcialby cokolwiek sprawdzacxxJa się zapedziłem proponując sprawdzenie moich słów?Raczysz żartowac albo w dalszym ciągu nie zazyłaś odpowiedniej pastylki...:DNiezrównoważony psychicznie jest facet który potrafi uzasadnić włsane słowa, ba... Chce postawić na nie pieniadze...A normalni to ci którzy wypoisują bzdury na temat innych w necie i sami o tym wiedzą bo boją się postawić parę marnych groszy na to co wypisują...Ciekawe...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś jakos innych ludzi z tego topu nie" balam sie" spotkac,takze akurat strach w tych sprawach wierz mi na slowo jest mi zupelnie obcy xxU notariusza przewaznie jest ochrona... A jak nie to możesz przecież zamówić w jakiejkolwiek firmie.P0okryję jej koszty jeśli okaże się, że była potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dowiedzieć się możesz od Iftar jaki jestem naprawdę... I czy istnieje powód, zeby sie mnie bać.A boisz się ośmieszenia, straty pieniędzy itp.Ale na to nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochrona u notariusza.... A ha ha ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ochrona u notariusza.... A ha ha ha....xxTo oczywiste bo czesto zdarzają się tam interesy z dużymi pieniedzmi. Oczywiście u porządnego a nie byle jakiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już napisała Iftara, że nie przekroczyłeś progów uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie 2,5 tys eu to nie sa marne grosze,poza tym mialoby to sens wtedy kiedy byloby wiadomo,ze ten co sie u tegoz notariusza zjawia to ten sam co tu piszexxMożna łatwo sprawdzić. Iftar mnie zna osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona nie ufa Iftarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edek zaloguj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otulona nie ufa Iftarze.xxTak być może. Czasami i ty omamisto masz rację. Brawo!Tak trzymać i nie popuszczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze otulona "inteligentnie" zmieniła temat po kolejnej kompromitacji...:DAle ja już musze znikac. Oczywiście na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś okej nie draze tematu,tyle,ze np moi lekarze endo twierdza,ze TSH powinno byc 1,gora1.5 dlatego zapytalamxxJeśli to ci sami co twierdza, ze zawału przeżyć się nie da, to im nie ufaj.Oni nie są lekarzami tylko udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to żydoniemiecka mafia rządzi w tym kraju propaganda cenzura gorsza jak za komuny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek jak się zmył kiedy zaczął się temat braku studiów :-). Mitoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×