Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
"Nie może być bo koza jest zwierzęciem a fecet człowiekiem." x jak już pisałem, "postęp" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa: x "Po raz pierwszy w historii hiszpańskie prawodawstwo zagwarantuje zwierzętom prawa równe ludzkim. Hiszpańscy posłowie z parlamentarnej komisji ds. ochrony środowiska poparli rezolucję wzywającą obywateli do przestrzegania Projektu Wielkich Małp." Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/12610,w-hiszpanii-malpy-maja-takie-same-prawa-jak-ludzie,id,t.html?cookie=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś xno wiadomo. gdzież by tam merkel racji mogła nie mieć. psmiech.gifxxxŚmiejesz sie a sama uciekłaś do kraju przez nią rzadzonego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie może być bo koza jest zwierzęciem a fecet człowiekiem."xjak już pisałem, "postęp" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa:x"Po raz pierwszy w historii hiszpańskie prawodawstwo zagwarantuje zwierzętom prawa równe ludzkim. Hiszpańscy posłowie z parlamentarnej komisji ds. ochrony środowiska poparli rezolucję wzywającą obywateli do przestrzegania Projektu Wielkich Małp."Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/12610 ,w-hiszpanii-malpy-maja-takie-same-prawa-jak-ludzie,id,t .html?cookie=1xxxPrzyznanie praw nie jest równoznaczne z przyjęciem woli zwierzęcia bo nikt nie rozumie jego języka w takim stopniu, żeby być pewnym jego słów.I po co ci to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla jasności:x"Wspomniana rezolucja wzywa hiszpański rząd do promowania Projektu Wielkich Małp na arenie międzynarodowej i ochrony zwierząt przed wykorzystywaniem, torturami i śmiercią. - To naprawdę historyczny dzień w walce o prawa zwierząt - nie kryje swej radości Pedro Pozas, szef hiszpańskiego Projektu Wielkich Małp, w rozmowie z dziennikarzem "The Times". - Bez wątpienia zostanie zapamiętany jako kluczowy moment w trudnej walce o ochronę naszych ewolucyjnych towarzyszy. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście UE rozleci się w przeciągu 2 lat i o decyzjach dotyczących Polski będzie decydował nasz rząd, nie Merkel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy jej sie za to medalxxJuż go ma w moje postaci...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś primo nie ucieklam,secundo ja nie musze popierac jej dzialanosci,zreszta duza czesc Niemcow nie popiera,jakbys czytal niemieckie potrale to bys to wiedzial xxAle korzysta z jej rządzenia ta duża ilość Niemców? Nie buntuje się, nie wyjeżdża itp, itd...:DNie uciekłąś tylko siłą cię tam zawlekli z pomocą Myrevina...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przyznanie praw nie jest równoznaczne z przyjęciem woli zwierzęcia bo nikt nie rozumie jego języka w takim stopniu, żeby być pewnym jego słów." x ty chyba nie rozumiesz po polsku. trzeci raz napiszę, teraz już wielkimi. "POSTĘP" NIE POWIEDZIAŁ JESZCZE OSTATNIEGO SŁOWA. x a małżeństwo, drogi głąbie, wcale nie wymaga zgody obu stron. bardzo wiele małżeństw na całym świecie jest małżeństwami wbrew woli którejś ze stron, także w UE: x "Nawet 10 tysięcy. Tyle osób rocznie, według szacunków, jest zmuszanych w Wielkiej Brytanii do małżeństw wbrew własnej woli."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś to jak wygladaja wspolczesne Niemcy nie jest zasluga MerkelxxAle efekty jej rządów są na co dzień widoczne.Jałowy temat..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a małżeństwo, drogi głąbie, wcale nie wymaga zgody obu stron. bardzo wiele małżeństw na całym świecie jest małżeństwami wbrew woli którejś ze stron, także w UE:x"Nawet 10 tysięcy. Tyle osób rocznie, według szacunków, jest zmuszanych w Wielkiej Brytanii do małżeństw wbrew własnej woli."xxxCzyli wg ciebie można zawrzeć małżeństwo mówiąc "NIE" na pytanie księdza czy urzędnika.Może tak być w twoim omamie. W rzeczywistości tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś latwo sie rzadzi ustawionym gospodarczo krajem,nawet ty bez studiow bys potrafil xxNo raczej. Nawet gdybym nie miał studiów dałbym sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze nie jest ostatnie słowo "postępu". skoro dwoch chlopow to "malzenstwo" to moze i być chlop z kozą.xxCZasowo zrównałeś te dwa zjawiska. Gdybyś drogi młotku chciał mówić o przyszłości to byś to zaznaczył.Ale tego nie zrobiłeś...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaby masz kontakt z rzeczywistością. zaprzyjaźnij się z muzułmanami którzy tu dzięki twojemu ukochanemu rządowi bez kręgosłupa przyjadą to ci wytłumaczą że naprawdę tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słaby masz kontakt z rzeczywistością. zaprzyjaźnij się z muzułmanami którzy tu dzięki twojemu ukochanemu rządowi bez kręgosłupa przyjadą to ci wytłumaczą że naprawdę tak można.xxZnam paru muzułmanów ale to nie ma nic do rzeczy. U nich też nie można ożenić się z kozą a więc nie mogą mi tego wytłumaczyc.Nie istnieje również "mój ukochany rząd". Tzn może jest ale tylko i wyłącznie w twoim omamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna odp tak,wcale nie majac takiej woli,np twoje posty-piszesz jedno-myslisz co innego,albo np ruskie katownie za czasow Stalina.ilu to sie przyznalo do dywersji,zdrady,matactwa wcale nie bedac zdrajca he?usmiech.gif no takie rzeczy shatyn trzeba ci tlumaczycxxI taka jest różnica między nami włąśnie.Ja pisze to co myślę.A ruskie katownie to nie miejsce zawierania ślubu na terenie UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takie rzeczy shatyn trzeba ci tlumaczyc smiech.gifxxTak. Takie rzeczy trzeba mi tłumaczyć bo nikt normalny nie będzie porównywał ślubu zawieranego w Unii Europejskiej w kosciele czy urzędzie panstwowym do ruskich katowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś jak bylam w Libii to facet 50 letni ozenil sie z 9 latka,i co moze powiesz mi ze ona tego chciala?xxLibia wg ciebie to teren UE?Może jednak podciągnij się z geografii...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nigdzie ale wtraciłąś się do tematu o ślubach na terenie UE i wyrażaniu przy nich woli zaślubiajacych się...:ORozumiem, że usiłujesz być żałosniejsza niż jesteś i muszę przyznać, ze czasami ci się to udaje.Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak. Takie rzeczy trzeba mi tłumaczyć bo nikt normalny nie będzie porównywał ślubu zawieranego w Unii Europejskiej w kosciele czy urzędzie panstwowym do ruskich katowni." x wkleiłem ci matołku cytat że wg szacunkow 10 tys takich malzenstw jest zawieranych rocznie w wielkiej brytanii. podpowiedź: wielka brytania jest w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie szacunki mogą opierać sie na różnych padaniach i podstawach ale nikt z normalnych księży czy urzędników nie da ślubu słysząc NIE od jednej ze stron.O owo "NIE lub TAK jest włąśnie wyrażeniem woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ale wtraciłąś się do tematu o ślubach na terenie UE " x ale ty chłopie ograniczony jesteś. ja ci napisałem że to nieprawda że małżeństwo musi byc zawarte za zgodą obu stron i że NA CALYM ŚWIECIE zawierane są takie małżeństwa. podpowiedź: CAŁY ŚWIAT to nie tylko UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takie szacunki mogą opierać sie na różnych padaniach i podstawach " x jak to mówi moj kolega w takich sytuacjach: NO GENIUSZ UJEMNY KRETYNIZMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kawa na ławę.Chodziło o uznanie we wszystkich krajach UE homoseksualnego ślubu.Temat powstał z powodu "ślubu chłopa z kozą".Napisałem, że nikt nie wyrazi na taki ślub zgody, nie jest to możliwe bo koza musiałaby wyrazić wolę na taki ślub a nie ma możliwosci się z nia dogadać.Czy jest jeszcze jakaś niejasność?Nie udała się manipulacja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
belkot xxNo tak. Bełkotem jest, ze szacunki mają różne podstawy i mogą opierać się na róznych badaniach...:OI znowu ci sie udało byc jeszcze żałośniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś jak to mówi moj kolega w takich sytuacjach: NO GENIUSZ UJEMNY KRETYNIZMU. xxO jakich sytuacjach tak mówi i na jakiej podstawie? Też wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma niejasności. jest absolutna jasność co do twoich intelektualnych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowując.Chłop z kozą nie moze mieć ślubu ne terenie UE. Homoseksualiści mogą mieć taki ślub.Nie można porównywac ślubu do radzieckich katowni bo to kompletna głupota i przejaw "GENIUSZA UJEMNEGO KRETYNIZMU"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"O jakich sytuacjach tak mówi i na jakiej podstawie? Też wiesz?" x no sprobuj się domyślić, to nie takie trudne, rusz intelektem. tylko się nam nie nadwyręż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gosc ci napisal-ZE NA RAZIE,ale fala postepu prze zatem wszystko przed toba xxTak?No to sobie przeczytaj co gość napisał:x"to jeszcze nie jest ostatnie słowo "postępu". skoro dwoch chlopow to "malzenstwo" to moze i być chlop z kozą. "xxWidzisz, ze zrównał "dwóch chłopów" i "chłopa z kozą"?Czy moze nie widzisz?:DI po co bronisz Myrevina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sprobuj się domyślić, to nie takie trudne, rusz intelektem. tylko się nam nie nadwyręż.xxNie mogę się domyślić bo to nie moje słowa, tylko takiego jednego pisjaczka który jak to pijaczek plecie trzy po trzy w pijackim widzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×