Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Bo to jest dzieło artystyczne które ukazuje coś co ma znaczenie ponad...Coś co z tego wynika. A nie tylko fotomontaż.Dla mnie też Duda ma w sobie coś takiego co jest groźne i co kojarzy się, przynajmniej mnie, z grozą, odwetem itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w normalnym kraju,by za cos takiego prawnie odpowiedzialaxxNie jeśli sie z tego natychmiast wycofała i przeprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co opublikowałaś?Np to:x 11:33 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem nie interesuje mnie nic co dotyczy tego uzytkownika,oczywiscie to wasz sprawa co wklejacie,ale prosze by mnie w to nie mieszac,ten czlowiek dla mnie nie istnieje,nie bywam na jego topie,nie czytam jego topa,nie pisze tam,a co wyczynia malo mnie obchodzi,dla mnie jest byl i bedzie zerem i nie jest wart mojej uwagx 22:40 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem szatyn ty dla Myrevina mozesz jezykiem podeszwy od cholew pucowacx 22:42 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem zreszta jak ten smiec jest tutaj to ja spadamx 22:43 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem z frajernia i koorwami nie nawyklam za duzo przebywac 22:46 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Myrevina zawsze cenilam i cenie smieciu,i bede cenic i nigdy to sie nie zmieni chociazbys stanal na chooju i tanczyl kankana kpw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taki 'wykwit" twojego intelektu:x" 18:12 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem starego zalatwisz w bialych rekawiczkach,ch*je,ja cie pie**ole kutasie,nic nie pomoga starego to karmi,wiedza ktorej nie nie da sie wygoglowac go najlepien zalatwia,a taka jest "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co sa jakies granice,nawet robienia z ludzi debili,"pomylka" dobre sobiexxTu akurat masz rację.Ale nie mając dowodów, że jest inaczej, trzeba się z tym zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw prosisz o podanie:xotulona_snem dziś no slucham,co ja takiego strasznego opublikowalam?xxA potem krytykujesz:x"otulona_snem dziś no tak pan wklejka w swoim zywiole "xxxWyraźnie coś nie tak z tobą....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy na swoja miarę otulona. Ona tamto, ty to...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś a moze nawet straszniejsze jest od twoich fizycznych grozb napasci na moja skromna osobe?( kopanie)xxA dlaczego nie 10 albo 100?Nie żałuj sobie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś jasne niewinny baranku bez skazyxxA jest jakaś skaza?No to ja zacytuj, podaj jeden z tych dowodów których masz cały stos...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś o czym ty znowu bredzisz?smiech.gif jakie 10 jakie 100?xxKopniaków którymi rzekomo miałem cię obdarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.06.13 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem jak ci zaraz chuuju pociagne to upadniesz w koncu na kolana .. smieciuxxMoże mój post o kopniaku w doope był np odpowiedzią na coś takiego?Czyli zasłużenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś swoje dowody to ja wykorzystam wtedy,kiedy ja uznam za stosownexxTak tak... Wiem....:D:D:DNaprawde nie czujesz sie zażenowana tym co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie rzekomo,bo ludzie widzieli co do mnie napisales,i nie wiem ile tych kopniakow mialo byc,bo nie byles laskaw napisac,tak czy siak groziles mi publicznie ze mnie kopniesz,a to juz podlega pod paragrafyxxJeśli tak to ta groźba również...xx[zgłoś do usunięcia] otulona_snem jak ci zaraz chuuju pociagne to upadniesz w koncu na kolana .. smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo taki...x 21:53 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem szatyn... ty juz jestes skasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie nie byl bo to bylo w 2008 r,i widzial to rowniez moj owczesny maz,a w 2013 bylam juz dawno po rozwodzie,ciesz sie ze nie ma topa,bo roznie to dla ciebie mogloby sie skonczyc bitusniku damski xxSkoro napisałaś takie cos to i wcześniej mogłaś napisac podobnie.A poza tym...Sama wiesz...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo roznie to dla ciebie mogloby sie skonczyc xxNAprawdę nie jesteś zażenowana takimi słowami? I takimi groźbami mniej więcej na poziomie piaskownicy i to raczej w przedszkolu dla dzieci słabo rozwiniętych intelektualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś sraty pierdaty kapusta i gnatyxxNo i wreszcie coś na twoim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że masz poziom piaskownicy?Może tak być... Może tak być...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosna jesteś otulona jak poziom techniczny Kafeterii....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś poza tym,przypominam ci niesmialo,iz za wszelkie ublizanie ci ja cie przeprosilam,ale ciebie juz na taki gest w druga strone stac nigdy nie bylo i kto tu jest zalosny? xxGdybyś zacytowała jakiś mój, obrażający ciebie post to kto wie? Może i przeprosiłbym gdyby było za co.Ty mnie przeprosiłaś po cytacie z wykwitów twojego intelektu i twojej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś wroci Myro,zalozy nowy top to sie ciac nie bedzie geniuszu xxMoże założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś post o fizycznej napasci na mnie to za malo zeby przeprosic za takie grozby w moja strone?xxAle jaki post? Nie pamiętam.Nie wiem do czego sie odnosił.W jakim był kontekście.Bo jeśli miał brzmienie żartobliwe np taklie...xTak cie lubie, że chyba cie kiedyś pożrę...xTo Żadna groźba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś po polsku wlasnie tak jak napisalam,chcesz przejsc na niemiecki nie ma sprawyxxTo pomyłka.Wkleił mi się fragment postu z innego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś okej i tak za duzo czasu tu stracilam,bywaj bajarzu xxCzyli jak widac post o którym pisze otulona istnieje tylko w jej bujnej wyobraźni czyli tzw omamie...Ale chce, żeby za niego przeprosił.OK.Przepraszam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×