Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy uważacie swoja osobe za najwazniejszą na świecie?

Polecane posty

Ja tak, uważam że to naturalne, i zgodne z prawami natury. Nie byłabym w stanie zginąć, poświęcić się za kogoś albo za jakąś idee, ojczyznę(zabijać owszem) czy nawet ponieść jakąs bardzo duża strate dla drugiej osoby(w celu pomocy), bo kim ona takim jest niby ważnym, że akurat ja mam cierpieć, żeby jej było lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabo znasz prawa natury. Zwierzęta stadne - do których należysz mogą tak mówić ale to słowa rzucane na wiatr. Oczywiście masz rację ale to pół prawdy. Składasz się przecież z innych ludzi, chcesz być jedyną samotniczką - zostań pustelniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszą mnie osoby, które same o sobie mówią czy piszą "moja osoba". Przerost ego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie osoby są pustę i nie lubiane, czego przykładem jesteś ty. Całe dnie na forum, bo znajomych brak... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz, nie chce mi sie parafrazować. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ego Nie lepiej napisać "Czy uważacie siebie za osobę najważniejszą na świecie?" I czytelniejsze, i lepiej oddaje sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Całe dnie na forum, bo znajomych brak" Oczywiście, weszłam na forum pół godziny temu, czyli jestem tu cały dzień i nie mam znajomych :D "Takie osoby są pustę i nie lubiane, czego przykładem jesteś ty" Wyjaśnij co według znaczy słowo "puste"bo nie używasz go prawidlowo, sztampo umysłowa mówiąca frazesami. Pusta to jest różowa lalunia, która myśli ze jest fajna bo jest ładna i modna, a ma zerową inteligencje i wiedze ogólną. "chcesz być jedyną samotniczką - zostań pustelniczką" jakoś moja postawa nie przeszkadza mi w fukcjonowaniu w społeczeństwie. "śmieszą mnie osoby, które same o sobie mówią czy piszą "moja osoba"" Powinno sie prawidłowo mówić o sobie "moje g****o, które powinno być spuszczone w kiblu" , wtedy nie bedzie przerostu ego, będzie tak skromnie i mało samolubnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukryta prawduchna znów zmieniłaś nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakoś moja postawa nie przeszkadza mi w fukcjonowaniu w społeczeństwie" x A mi przeszkadza. To co z ciebie za nonkonformistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zdenerwowałam sie i po dyskusji, odstraszyłam ludzi :( No ale dlaczego moja postawa miałaby wykluczać mnie z życia w społeczeństwie, życie w spoleczeństwie daje mi korzyści i to nie stoi w sprzeczności z indywidualizmem, czy egocentryzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj się czy żyjesz i współfunkcjonujesz w społeczeństwie czy tylko z niego czerpiesz, bierzesz dla siebie będąc wyobcowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz do dziecka ktore utrzymuja rodzice i ma w glowie proznie, nie ma bliskich znajomych, chlopaka czy nawet zlotej rybki. Skoro dla nikogo nie jest wazna to niech dla siebie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mowisz do dziecka ktore utrzymuja rodzice i ma w glowie proznie, nie ma bliskich znajomych, chlopaka czy nawet zlotej rybki. Skoro dla nikogo nie jest wazna to niech dla siebie bedzie" Jak ty dużo o mnie wiesz. :D "Mowisz do dziecka" Masz 80 lat że 20 latka to dla ciebie dziecko? "ktore utrzymuja rodzice" jak jesteś po zawodówce, to nic dziwnego, że dziwi cie że 20 letnia studentka nie ma stałej pracy, przecież powinna pracować w biedronce na kasie i mieć 2 dzieci, jak ty w tym wieku "ma w glowie proznie," wiedzą historyczną i ogólną bije cie na głowe, kuro domowa po zawodówce :) "nie ma bliskich znajomych" to na koncerty/ do baru/na imprezy chodze sama i gadam tam do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem tyle ile sama piszesz...ciagle, codziennie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro dla nikogo nie jest wazna to niech dla siebie bedzie" jesteś typową baba, która musi sie starac komuś przypodobać(w domyśle facetowi) i nie ma własnych poglądów, wszystko przejmuje od faceta :) bo musi być DLA KOGOŚ ważna, sama ma świadomośc że jest intelektualna miernotą która nie ma wartości :) tak cie widze, po twoim wpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jestem normalna osoba, nikomu nie staralam sie przypodobac na sile, dla moich bliskich jestem wazna taka jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes inteligentna, dobra osoba to ludzie sami do ciebie ciagna. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobro to wymysł człowieka, nie ma obiektywnie takiego czegoś.Nie ciągną do mnie bo jestem nonkonformistką, i nie odpowiadam plebejskim wyobrażeniom tego jacy powinni być ludzie i jaki powinni miec światopogląd. nie zalezy mi na popularności wśród plebejskiego człowieczego kału :) "Nie, jestem normalna osoba, nikomu nie staralam sie przypodobac na sile, dla moich bliskich jestem wazna taka jaka jestem." A ja będe tak samo wartościowa jak teraz nawet jako ostatnia osoba na świecie, za to twoje marne życie traci sens z chwilą śmierci bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno ale to nie wstyd przejmować mądrość od mężczyzn - teoretycznie nie ma bardziej mądrzejszych istot od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją osobę mam w poważaniu a siebie muszę znosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano traci, ale musialabys miec w swoim zyciu jakies wartosciowe relacje. Twoje zycie sens ma tylko dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyno nie przecz sama sobie - gdyby zabronili ci słuchać metalu lub coś takiego czy twoje życie nie straciłoby także sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie synonim, naucz sie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×