Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
zamiast o kawe popros wilk o lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz kochanka? To sobie go kup! Największy wybór na erotyczne-zakupy.pl Dyskretnie, ogromny asortyment, jest w czym wybierać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje magdzie 4-5 drinkow w knajpie i jak w agencji full serwis. zgadzacie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : gość dziś Ale z ciebie burak:) Popraw sie:) Widzisz ze tu kacik cierpiacych serc a nie sklepik z lodami do polykania:) Nie obrazaj sie za tego buraka usiadz z nami napij sie co lubisz pogadamy zyciu milosci kobietach i tym ile dla nich przegrasilismy i pewnie jeszcze nie raz przegramy:) Po Goralsku na zgode stawiam na stole 10 litrowa beczulke 50% nalewki z czernic lesnych Beczulka nalewki http://destylacja.com/environment/cache/images/0_0_productGfx_b2c3f11410e53bff3d5aa613b81d683c.jpg Czernice lesne zebyscie widzieli co pijecie:) http://static.e-ogrodek.pl/articles/7548f_ogrodek-zdjecia_1_jpg_jezyna_main.jpg?3 xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : magda200 Tak tak:) Ciagle sie odchudzacie:) I pozniej nie ma za co zlapac ani do czego sie przytulic:) Dobrze ze przynajmniej przed zblizjaca sie miesiaczka wasza silna wola slabnie i mozna was troche porozpieszczac i podtuczyc czekolada to sie czlowiek pozniej w lozku nie poobija o te wystajace kosci:) Tak moim zdaniem powinna wygladac normalna kobieta:) http://nakedcelebgallery.com/wp-content/gallery/salma-hayek-fakes/Salma%20Hayek%20Nude%20Fakes%20-%20174.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta
Wilk, dzieki. Zgadzam sie ze bardzo ważna jest wież erotyczna. Jej brak ze strony meza po części popchnąl mnie w romans. Nie czułam sie przy nim kobieta, nie pożądal mnie, nie działalam na niego tak jak działam na kochanka. Traktujemy sie bardziej jak przyjaciele i rodzeństwo aniżeli małżeństwo. Z kochankiem poznałam co to super seks. Wież emocjonalna narodziła sie w trakcie. On pierwszy powiedział ze sie zakochał. Moze gdyby tego nie powiedział to ja bym sie nie zakochała. Nie wiem. Wież zaangażowania tez jest. Czasem wyobrażam sobie jaka byśmy mogli stworzyć rodzine, ale zaraz wracam do rzeczywistości bo widzę przed oczami meza. Wilk, jakie masz doświadczenie w romansach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, przykro mi ze wciąż odpadają Cię smutne dni. Myślałam ze uporalas sie juz z tym. Ale jeśli go widujesz na co dzien to jest cieżko. Piszesz ze Cię nie zaskakuje. To chyba dobrze bo w przeciwnym razie miała byś pokusę. Mój z kolei mnie ogromnie zaskakuje. Robi rzeczy których bym sie nie spodziewała. Jest romantykiem. Zapytałam go kiedys dlaczego to robi, tak sie poświęca. Odpowiedział ze chce mi udowodnić ze naprawdę mnie kocha i warto z nim byc. Madzia trzymam za Ciebie kciuki. Szkoda ze pogoda w najniższym czasie nie bedzie sprzyjała. Jesień i zima sa depresyjne i znów te dluuugie wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka puściłas się z kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja jestem konserwatywny Goral jak kocham to calym sercem i bez zadnych ale. A jak widze ze ktos sie nie stara i olewa to od razu odchodze:) Nie lubie tych koncowek zwiazkow gdzie ludzie juz nic do siebie nieczuja tylko sie zra:( Moze was zdziwi ale Ja lubie tak konczyc zwiazki ze jak jeszcze nie mysli sie o nikim na zewnatrz ale juz widac ze rozne wazne zyciowe sprawy nie pasuja i nie da sie tego poskladac i to niczyja wina. To wyjezdzamy najlepiej na miesiac w jakies piekne romantyczne miesjce wczesniej ustalajac i zaltwiajac wszystko przykre i ze po tym sie rozstajemy i nie widzimy juz wiecej w zyciu:) Jest naprawde milo namietnie bardzo duzo seksu mozna wtedy pokazac tej drugiej osobie ile dla nas znaczyla choc nie pasujemy do siebie wiec nie ma sensu sie szarpac. Polecam sprawdzone w praktyce i dziala:) W zyciu jest wazne zeby umiec sie rozstac z szacunkiem dla milosci nawet takiej co umiera. Lepiej byc z kims rok czy nawet 2 krocej i tak sie rozstac niz przeciagnac to i sie znienawidzic na koncu. Gdzie juz nic nie jest mozliwe ani czulosc ani namietnosc ani zwykla ludzka empatia:(. Chyba Was rozczarowałem ale tacy sa wlasnie Gorale z Bieszczad:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza nastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza bo temat na dziś wyczerpany...Jutro trzeba wstać do pracy , i stawić czoła starej rzeczywistości! Zycze sobie , abym jutro nie musiała oglądać twarzy mego kochanka! A jeśli już to powiem mu spieszaj z mego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie jeszcze? Musze sie wyzalic. Mam kogos z kim pisze, dzwonimy do siebie, ale nigdy sie nie spotkalismy, zdjeciami sie wymieniamy. I tak od 9 lat. Teraz napisal ze bedzie w moim miescie a ja nie wiem co robic bo on chce sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy,a w zasadzie jestem. Możesz się żalić, a ja w tym czasie będę popijał piwko przy filmie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×