Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
Zawsze, jeżeli chodzi o Ciebie. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, nigdy publicznie nie podawałem swojego meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
publicznie, nie . Sprawdziłeś tę pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłaś mnie z kimś, na 1000% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za rozczarowanie, lecz to nie mnie miałaś na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę :) Ściemniaczu, ale przykro mi, bo mógłbyś mnie docenić, a Ty się wypierasz. Nigdy w to nie uwierzę. Mógłbyś się zlitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej podstawie twierdzisz,że jestem inną osobą? Wybacz,ale robi się to lekko niezdrowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech... :( dobranoc Nie myśl, że Ci wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że nasza rozmowa zboczyła na taki dziwny tor. Mimo wszystko dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, może się pomyliłam. W taki razie sorki, dobrej nocy, ale dzięki za miły wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się wcinam w temat
Ale coś na ten temat wiem,przerabialam podobny temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letycja30
Cześć dziewczyny ;-) Kolejny dzień walki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Letycja, u mnie oby do 14 .Myślę dziś pozytywnie, mam nadzieję że tego dupka też dziś nie będę musiała oglądać.Musi minąć pewien czas od zakończenia relacji , wówczas będe śmiało mogła spojrzeć w lustro i powiedzieć mam go w d***e.Kiedy Letycja to nastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie dziewczyny:) Nie biadolic mi tu nad soba:) Wiecie jak Gorale mowia:) "Lepiej grzeszyc i zalowac ze sie grzeszylo niz nie grzeszyc i zalowac ze sie nie grzeszylo" xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda200 Magda czytalem kiedy swietna ksiazke francuskiego psychologa specjalizujacego sie w rozstaniach i generalnie terapii par. Jak byla milosc miedzy wami to 2 lta ale w tym czasie absolutne zero kontaktow myslenia o kochanku wszystkie rzeczy z nim zwiazane do wora i spalic:) A pozniej tylko przypadkowe kontakty dzien dobry i dowidzenia Zadnych poprawne politytcznych przyjazni czy kumplowania sie po to nie moda na sukces:) Malo tego jak byla milosc to juz do konca zycia jak zobaczysz go inna bae serce bedzie bolalo i nawet jak cie spotka i bedzie ci zyczyl szczescia z twoim facetem tez bedzie bolalo ze bez zalu oddaje cie do rzniecia innemu facetowi:) Niestety tak dziala milosc:) Potwierdzam na sobie:) Ps. Magda przeczytaj ten wpis Wilka z " wilk1946 dziś " W koncowej czesci dotyczaej Avatara po Ps. Moze rozwazysz polecam fajna zabawa i bedzie mozna sie domyslic czy aktualnie owulacja u Cibie czy PMS a to wazna informacja dla wszystkich mezczyn w Twoim otoczeniu. Kiedy bedziesz mila i uwodzicielska a kied y najlepiej ubrac barwy maskujace i przemykac cichaczem po lesie obok Ciebie:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: może się wcinam w temat To witamy w konciku rehabiltacji kardiologicznej:) To sie nam tutaj opowiadaj corko Wilkowi jak na spowiedzi:) 1. Kiedy to bylo? 2. Dlaczego sie pojawilo? 3. Jak dlugo trwalo? 4. Czy byla milosc do kochanka i zanik milosci do meza? 5. Jak z seksem z mezem i kochankiem w trakcie trwania romansu? Tylko pamietaj szczerze jak na spowiedzi u Wilka:) Udzielam rozgrzeszenia w imie milosci zazwyczaj zadaje jako pokute: 1 3 orale z polykiem:). 2. 3 anale:) 4. 4 razy na jezdzca zeby maz mogl na leniucha:) Wszystko z Twojej inicjacji po mocnym prowo najlepiej nagi taniec przy roze:) Wiec otworz serce corko i wyznaj szczerze winy Wilkowi:) Ps. Przyjmij jakiegos nicka jasno definiujacego plec:) Bo tego za cholere nie da sie skojarzyc ze fajna kobieta jaka pewnie jestes:) A jak chcesz zeby taki wzrokowiec jak Wilk cie zapamietal i kojarzyl:) To jakis zmyslowy i seksowny Avatar ale nie wulgarny wyrazajacy twoj stosunek do wlasnej seksualnosci w koncu jestesmy na ERO. Najlepiej wybierz jakas postac z filmu lub serialu ktora jest podobna do Ciebie fizycznie i osobosciowo:). Wtedy bedziesz mogla zmieniac te Avatary w zaleznosci od aktuallnego nastroju czy ochoty na seks zwiazanej z faza cyklu owulacyjnego:) Jak owulacja to cos naprawde ostrego:) Jak PMS to sama wiesz jakie zdjecie:) Polecam fajana zabawa:) Ja stosujac takie kryteria wybralem Ragnara z Vikings. Fizycznie jesli chodzi o budowe ciala jest bardzo do mnie podobny twarz wiadomo indywidualna ale podobny typ urody jak o urodzie mozna mowic w przypadku mezczyzny:) Natomiast droga zyciowa, osobowosc, kodeks honorowy wyznawany w zyciu. To powiem ci ze sam bylem zdziwiony ze moze uzwgledniajac realia czasu moze byc ktos tak podobny do Wilka:) Ale w koncu Ragnar tez Goral tylko z Norwergi a Wilk z Bieszczad:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze dziewczyny ze szefowie na was wsiedli i was docisneli do roboty a to gnoje:) No ale nie gniewajcie sie na nich taka juz maja robote:) Kiedys prowadzilem wlasna firma na 2O osob, wiekszosc mlode kobiety kilka lat po studiach no i niestety trzeba trzymac dystans i byc twardym ale sprawiedliwym i uczciwym bo inaczej Baby wejda na glowe:) Teraz wykonuje wolny zawod pracuje sobie do wtorku do czwartku:) Nikogo nie musze zatrudniac i sie uzerac, no tylko z moimi pacjentami ale ich 80% jest ok:) Kasa wieksza niz wtedy, 3 razy wiecej wolnego czasu no i ukochana wolnosc zadnego dupka nade mna a to rzecz nie do kupienia od Gorala za zadna kase:) Napiszcie tylko o ktorej bedziecie to jeszcze wpadne wysłuchac spowiedzi nowej czyli " moze sie wcinam" ale licze ze juz z nowym nickiem i seksownym Avatarem:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta
Wilk, 2 lata???!!! Matko, nawet nie strasz. Madzia, ja też do końca roku chce podjąć decyzje. Albo zostaje z mężem albo odchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk nie pisz tu,meczysz. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, Beatka,Letycja, widzialyscie swoich kochankow? Jak mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×