Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

No raczej, chyba kochanek ma imponować? U mnie na dzień dzisiejszy pod każdym względem mąż wygrywa, nie wiem jak mogę być tak durna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wilk ma szanse na late na podwojnym ekspresso i kawalek ciasta:)??? Jestem rownie wyklety na ERO jak wy:) Ale przynajmniej towarzystwo mile i troche juz w zyciu chyba wszyscy przeszlismy:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do casta Jak juz wam pisałem wedlug najnowszych badan naukowych milosc sklada sie z 3 elementow 1. Wiezi erotycznej najwazniejsza 2. Wiezi emocjonalnej takiej jak w przyjazni 3. Zaangazowania czyle ze wlasnie z tym a nie inym facetem chce spedzic reszte zycia urodzic mu z 5 dzieci itp W twoim wypadku z mezem pozostala juz tylko wiez emocjonalna i troche zaangazowania Z kochankiem masz juz silna wiez erotyczna bo pewnie jestes o niego mega zazdrosna. Masz tez silna wiez emocjonalana Brakuje tylko 3 elementu czyli zaangazowania na odpowiednim poziomie bo jakies jest zdecydowala sie romans i ciagniesz go Jak podejmiesz decyzje ze jestes z nim a nie mezem bedzie z tego milosc i ja bezczelnie wpraszam sie na to wesele:) Dla kobiety moim zdaniem kluczowe przy wyborze faceta a cale zycie do milosci jest zeby zapewnial jej bezpieczenstwo we wszystkich wymiarach 1. Fizyczne obrona przed atakiem od chama 2. Finansowe kobieta jak ma 3 dzieci przez 9 lat musi ograniczyc przynajmnie o 50% swoje zarobkowanie i pozniej tez jest strasznie ciezko samotnie wychowywac taka gromadke wiec kasa jest wazna i nie ma sie co tego wstydzic:) 3. Bezpieczenstwo emocjonalne ze zawsze mozesz w ciezkich sytuacja zyciowych iczc na jego wsparcie 4. Bezpieczenstwo w milosci ze czujesz sie centrum jego wszechswaita ze cie pragnie ze czujesz sie przy nim wyjatkowa jak najbardziej dla niego wlasnie zmyslowa i seksowna kobieta na swiecie ze nie ugania sie za innym cipkami I siedzi wtulony w twoja cipke i tylko twoja:) Moze twoje watpliwosci co do kochanka wynikaja wlasnie z tego ze zastanawiasz se czy dalby ci tak rozumiane bezpieczenstwo we wszystkich wymiarach xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk...ten watek tez przyszedles zafajdac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealna kochanka rozumu zero i ciagla ochota na dymanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam 43 lata 175 cm wzrostu i 80 kg wagi:) Od 20 lat w stalych 3 zwiazkach z kobietami opartych na milosc po 2 kilkumiesieczna przerwa na takie oparte tylko na seksie i czulosci:) Wiecej grzechow nie pamietam za wszystkie serdecznie zaluje:) Teraz chyba stalem sie dla was bardziej realnym no i jeszcze jestem Goralem Bieszczadzkim i to zdefiniowalo moj kodeks honorowy jakim sie staram kierowac w zyciu:) Choc nie zawsze sie udaje i kilka razy dalem dupy:) Ale nigdy nie probowalem dorabiac do tego ideologii tylko z pokora przyjmowalem konsekwencje i nie oczekiwalem wybaczenia:) Sam tez pewnych rzeczy nie bylbym wstanie wybaczyc bez wzgledu na to jak wielka bylaby milosc:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze gdybys zawsze polykala to ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealna kochanka zero rozumu? Acha, Ja niczego w życiu od samego początku nie chciałam zmieniać! To po co rzucać sobie kłody pod nogi? Ja nigdy niczego od niego nie oczekiwałam, i nie oczekuje. Muszę tylko nauczyć się żyć bez niego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda tobie jest najłatwiej zapomnieć o kochanku skoro twój kochas to taki marny i cienki Bolek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic oprocz dymanka nie oczekujesz a placzesz i lamentujesz calymi dniami, zero rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę ze ty już o nim nie myślisz,tylko zwyczajnie brakuje ci seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te połykanie takie gośc dla ciebie ważne? Pomyśl logicznie , jeśli mężatka ma kochanka to raczej sexsu nie uprawia z nim po misjonarsku. Mój kochanek zawsze wszystkie soczki ze mnie spijał..i gdyby chciał to jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowilas ze jemu nie polykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexsu pod dostatkiem mam z mężem. .tylko zbyt mało czułości i całowania..które tak mnie kręci i podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie pluszaka jak ci malo przytulania, nie chce cie calowac bo bierzesz cudze fiuty w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że jest cienki Bolek to nie znaczy że jest łatwo, ja jestem zmuszona widzieć go prawie codziennie. Przez oststnie 15 lat zawsze był blisko mnie, na każde moje skinienie. A teraz ostre cięcie! I myślicie że to jest proste? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie potępiam i nie oczekuje poklasku, bo wiem że to jest złe. Ale wiem że w tej całej sytuacji nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak sie zachowujesz, seks z toba to jak z nieletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia czy z kochankiem uprawialas seks tylko w samochodzie? I czy nie przeszkadzało ci że jest aż tyle młodszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadzało mi nigdy że jest młodszy, ja nie wyglądam ns swoje lata, wyglądam młodo. ..nie tylko w samochodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) Ale Late na podwojnym ekspresso z naprawde czekoladowym ciastem jak nie dostalem tak nie dostalem taka to wasza goscinnosc dziewczyny:) Ale nie bede taki na te wszystkie nasze problemy sercowe:) Prosze :) Tort czekoladowy:) http://kucharzeniejagny.blox.pl/resource/aromatyczny_tort.JPG Ale kawe to juz wy robicie dziewczyny:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×