Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ale to zabawne, że nie znacie 98% zespołów ktorych ja słucham

Polecane posty

Gość gość
i po co zakładasz te durne tematy? po co prowokujesz? nie znudzi ci sie? przecież to nudne już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymień te zespoły jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam bo nie slucham disco polo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slayer to chyba dość popularny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj, Beatlesów i Bon Joviego znają wszyscy. Skąd wzięłaś te 98%?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wymień te zespoły jestem ciekawa" W tej chwili(dokładnie teraz) z moich głośników dobiega Mord'A'Stigmata, wcześniej sluchałam Nifelheim, a jeszcze wcześniej Besatt, a zaraz po powrocie do domu Death, bo to mój ulubiony zespół. Poszukam zaraz liste zespołów z mojego starego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ty w tym zabawnego widzisz? Jeszcze trochę i może wyrośniesz z fazy "ja znaaam takie zespołyyy, a wyyy nieeeee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia mam pytanie czemu jesteś tak brzydka? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to znam tylko death . Alr to pewnie dlatego że jestem pewnie dużo starsza od Ciebie i nie nadążam za nowościami. Kiedyś pójdziesz do pracy i twój kontakt z kultura zostanie ograniczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchasz mocnej muzyki :) a coś jeszcze Cię interesuje ? Często wkurzają mnie ludzie którzy poza slayerem megadeath itp nie uznają już żadnych innych gatunków. I to jest bardzo ograniczające .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Alr to pewnie dlatego że jestem pewnie dużo starsza od Ciebie i nie nadążam za nowościami." besatt i nifelheim to żadne nowości, obydwa zespoły sa znane w środowisku metalowym od lat 90 :) Mord'A'Stigmata to faktycznie nowy zespół. " a coś jeszcze Cię interesuje ? " Metalu w 90%, poza tym różnie - punku, hip hopu,rocka progresywnego, tylko muzyki elektronicznej nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektrycznej nie lubi każdy chyba metalowiec ...jeśli można Cię tak nazwać. Co z hip hopu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedyś pójdziesz do pracy i twój kontakt z kultura zostanie ograniczony" to ciekawe, ze na forach internetowych o muzyce metalowej, takich na ktorych sa prawdziwi znawcy tej muzyki co wiedzą o niej wszystko, większośc forumowiczów to faceci w wieku 25-50 lat, nie sądze żeby wszyscy byli bezrobotni, żeby ich kontakt z muzyka nie został ograniczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z hip hopu kaliber44, słucham ich od 2006 roku, więc ten gimbusiarski film co dał im sławe wśród gimbusów nie ma z tym nic wspólnego, poza tym Słoń & Mikser , , nawet Peje w jakims tam stopniu lubię, i uważam że niesprawiedliwie jest uważany za takiego dresa-przygłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k44 to klasyka. No ciekawe to co piszesz ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taka tru metalówa i hip hopu słucha, dla mnie jesteś pośmiewiskiem takim jak ludzie słuchający disco polo dla ciebie" nie ogarniam twojego rozumowania. Co w tym śmiesznego, bo nie wiem? Naturalne jest, ze podobają mi sie tez rzeczy inne niż metal, a hip hopu słuchałam jeszcze zanim zaczełam słuchac metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchasz hip hopu i śmiesz wyzywać ludzi słuchających disco polo i techno? przecież hip hop to takie samo g****o :D jesteś taka sama jak fani disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematy Kasi, cokolwiek i ktokolwiek za nimi stoi, mnie wzruszają. Mam wrażenie, że subkultury prawie zniknęły z miejskiego krajobrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeehhh... Słucha się rapu dzieciaku . Ręce mi opadają. Metale gardzą hip hopem a ja gardzę takimi przygłupami którzy ograniczają sie do jednego gatunku. Nikt nie powiedział ża true metalowiec nie może sobie w domowym zaciszu posłuchać Marka Grechuty np jak ma ochotę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kasiaszatanistka1994 dziś No dobra, koniec żartów. ;) Daję ci 5 minut na przyporządkowanie nazw zespołów do tytułów albumów wymienionych poniżej: 1) Seven Churches 2) No More Color 3) Energetic Disassembly 4) Killing Technology 5) Spheres 6) Born Too Late 7) The Nightcomers 8) Contradictions Collapse 9) A Blaze In The Northern Sky 10) Let There Be Rock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, Tematy Kasi, cokolwiek i ktokolwiek za nimi stoi, mnie wzruszają. Mam wrażenie, że subkultury prawie zniknęły z miejskiego krajobrazu. '' nie zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tematy Kasi, cokolwiek i ktokolwiek za nimi stoi, mnie wzruszają. Mam wrażenie, że subkultury prawie zniknęły z miejskiego krajobrazu." Metali jest przeciez bardzo dużo. wystarczy wyjśc na miasto, ja codziennie widze kilku innych na ulicy, bo licze metali, a na koncertach dopiero widać jak jest ich(nas) dużo :) tak więc chyba nie wychodzisz z domu stąd to wrażenie. Nawet punków można jeszcze spotkać w dużych ilościach na koncertach i festiwalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucha się rapu a hip hopu już nie?:D hip hop to nie muzyka mam rozumieć skoro sie go nie słucha? lecz sie niedorozwoju głupio komentujący :D Marek Grechuta to nie hip hop, jak udaje taką tru metalówe to niech sie nie ośmiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9-10 trafień: piątka 8 trafień: 4+ 7 trafień: 4 6 trafień: 3+ 5 trafień: 3 0-4 trafień: dwója Czas start. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucha się rapu a hip hopu już nie?smiech.gif hip hop to nie muzyka mam rozumieć skoro sie go nie słucha? lecz sie niedorozwoju głupio komentujący smiech.gif Marek Grechuta to nie hip hop, jak udaje taką tru metalówe to niech sie nie ośmiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metale gardzą hip hopem " Podjeście powszechne wsród metali licealnych i gimnazjalnych, ludzie dorośli już w większości są bardziej otwarci :) "a ja gardzę takimi przygłupami którzy ograniczają sie do jednego gatunku. Nikt nie powiedział ża true metalowiec nie może sobie w domowym zaciszu posłuchać Marka Grechuty np jak ma ochotę" troche głupi powód do gardzenia, z drugą częścią wypowiedzi sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×