Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy starsi ludzie myślą że metale to wymarła subkultura?

Polecane posty

Przeciez takich osób sporo widac na ulicach, licze metali i zawsze spotykam kilku dziennie, a jak dużo widac metalowców na koncertach :) Tymczasem niektórzy ludzie w wieku 30+ co kiedyś słuchali metalu czasem piszą w internecie o subkulturze metalowej tak, jakby była wymarła. co jest tego przyczyną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego że tylko młodzi słuchają metalu bo na starość głuchną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś przez przypadek znalazłam się na koncercie trash metal . Posłuchałam z ciekawości. Średnia wielu 35- 45 na oko. I usłyszałam jak jeden facet mówi do drugiego - cieszy mnie to że tyle młodych przychodzi. A bylam tylko ja i mój obecny narzeczony . Mieliśmy wtedy 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedyś przez przypadek znalazłam się na koncercie trash metal . Posłuchałam z ciekawości. Średnia wielu 35- 45 na oko. I usłyszałam jak jeden facet mówi do drugiego - cieszy mnie to że tyle młodych przychodzi. A bylam tylko ja i mój obecny narzeczony . Mieliśmy wtedy 24 lata" to dawno temu musiałas być, przed moda na kataniarstwo wśród gimbusów, czyli ponad 5 lat temu, akurat na thrash metalowych koncertach średnia wieku jest teraz znacznie niższa, na niektórych nawet 19 lat około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no 3 lata temu. Polecam lao Che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakaś suibkultura metali?! Całe życie uważałem, że to jest tylko chwilowy bunt dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej oni pozostają wierni tej muzyce dożywotnio . Z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy czyli trolle które robią sobie z ciebie jaja? To, że są ludzie jarający się metalem wiedzą wszyscy. Co myślą na temat dojrzałości tych ludzi to inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no 3 lata temu. Polecam lao Che" a co to był na zespół? 3 lata temu to niemal szczyt gimbo-kataniarstwa i nie ma szans, żeby na jakimś bardziej popularnym thrashowym zespole byli sami starzy ludzie :D w 2011 byłam np. na Megadeth, Slayer i Vader w Atlas arenie a tam średnia wieku była naprawde bardzo niska, a zespoły są naprawde stare, więc wiem co mówie :D "niektórzy czyli trolle które robią sobie z ciebie jaja? To, że są ludzie jarający się metalem wiedzą wszyscy." no wlaśnie nie trolle, bo jakaś laska w innym temacie mająca niebieski nick napisała że jest wzruszona jak czyta moje posty, bo myslała że wszystkie subkultury już wymarły. No i poza kafeterią, na innych portalach internetowych też sie spotykam czasem z takim zdziwieniem, na przykład pod newsami na Onecie o koncertach metalowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co kaśka...wyjdź z domu. Poważnie, jak internet staje się twoim jedynym oknem na świat to takie są tego skutki. Znajdź sobie znajomych, jakieś hobby (nie, czytanie wikipedii to nie hobby), zacznij używać aparatu gębowego do porozumiewania się z ludźmi. Póki co masz strasznie skrzywione spojrzenie na to co ludzie robią/mówią/myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poważnie, jak internet staje się twoim jedynym oknem na świat to takie są tego skutki" Takie są skutki, że sie myśli, ze subkultury, w tym metale, wymarli :D "Znajdź sobie znajomych," A dlaczego myślisz, że nie posiadam? "jakieś hobby" j.w " Póki co masz strasznie skrzywione spojrzenie na to co ludzie robią/mówią/myślą." Nie mam skrzywionego spojrzenia, i faktycznie poza internetem takich ludzi nie spotykam, bo nie pytam sie ludzi "czy uważasz ze subkultura metalowa wymarła?" a ci z którymi o tym gadam, to albo sami sa fanami metalu, albo wiedza o co chodzi, ale w internecie zdaża sie spotkać z taką opinią nie tak rzadko, i jestem ciekawa jej przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nazwy to był jakiś niszowy zespół. w 2011 mój chłopak tez był na tym koncercie :) zgubił buta w pogo :) Zaraziłam go kalibrem 44 on mnie Dream theater .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Szatanistka jesteś z Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszana w domu też jesteś taka upierdliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie tak myślę - uważam, że nie masz znajomych i zainteresowań, a nawet jeżeli masz jakieś hobby to nie masz o nim komu opowiedzieć, stąd twoje przesiadywanie na forum i proszenie i uwagę. Chcesz przyczynę czemu ktoś może nie wiedzieć, że są metale? Proszę...bo ich nie widuje. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Proszę...bo ich nie widuje. " Z tym, że w dużym miescie to praktycznie nie możliwe nie widywać metali.nie dziwie sie jak ludzie piszą że punków już nie ma, bo to już bardzo nieliczna subkultura, ale metale? bicz plis. "Tak, dokładnie tak myślę - uważam, że nie masz znajomych i zainteresowań," Mam znajomych, niewiele bo jestem aspołeczna, ale mam. Nie spotkałaś sie nigdy z jakąś osobą-nerdem(bo taka generalnie jestem) która miałaby znajomych? Nie siedze na kafeterii cały czas, to raczej tło do innych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś aspołeczna ?? czy to nie za mocne słowa ? jeśli tak to nie rozumiem potrafisz dobrze prowadzic konwersacje jak na aspołeczną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dobrze, o jakie znaczenie tego słowa mi chodziło. tak o sobie mówią samotnicy-introwertycy, że są "aspołeczni". ja sie czuje najlepiej sama, a z znajomymi(takimi od piwa, nie np. z studiów) spotykam sie średnio raz na tydzień/dwa, kiedyś spotykałam sie cześciej, ale teraz troche nołlajfie(słowo klucz - trochę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec końców i tak uznasz, że nawet te wypady na tydzień/dwa to za dużo i dasz się otulić kojącym ramionom mizantropii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak kiedyś myślałem. Ale da się, to już wyższy poziom egzystencji moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nerdy mają dużo znajomych - innych nerdów głównie. ;) Myślę, że jak ludzie idą ulicą to nie zastanawiają się czy setki mijających ich przechodniów uważają się za członków subkultur. Może się po prostu nie przyglądają, pomyślałaś kiedyś o tym? Większą grupę łatwiej zauważyć, ale pojedyncze osoby, które do tego wcale nie muszą mieć włosów do pasa i glanów już ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żyję? Wśród ludzi jak na ironię ale istotą tej samotności jest poczuć totalną pustkę gdy są wokół Ciebie. Zrównać ich do jednej wszechrzeczy, a miejsca po nich wypełnić swoimi myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że jak ludzie idą ulicą to nie zastanawiają się czy setki mijających ich przechodniów uważają się za członków subkultur." Ale są ludzie którzy sie przyglądaja, bo np. jak cytuje "tęsknią za kindermetalami". kilka cytatów z innego tematu, któe to skłoniły mnie do założenia tego wątku "A za tzw kindermetalami szczerze tęsknię" "Tematy Kasi, cokolwiek i ktokolwiek za nimi stoi, mnie wzruszają. Mam wrażenie, że subkultury prawie zniknęły z miejskiego krajobrazu." jedno słowo - lol. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że subkultura jest dość silnym rodzajem przynależności i nijak ma się do indywidualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę. Ale ty brzydka jesteś. Nigdy nie znajdziesz fajnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Starsi ludzie 30+"..."bicz plis" tosie usmialam starsi ludzie tak mysla ("ze prawdziwych metali juz nie ma" ;-) )poniewaz ci co sa na ulicy to glownie pseudo ktorzy pozuja szukaja czy zwal jak zwal ale napewno nie metale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo parę lat temu, tak początek dwutysięcznych była moda na emo, kindermetali i kinderpunki. I wtedy tego był prawdziwy wysyp. Teraz moda się zmieniła i faktycznie nie ma już tyle dzieciaków z czarnym eyelinerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×