Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Laser frakcyjny co2

Polecane posty

Gość leina90

a po co chcesz isc na laser? ja bylam na frakcyjnym c02, zeby pozbyc sie brzydkiego znamiona. na zabiegu bylam w melitusie w wawie, u dr Kozlowskiej, ktora jest dermatologiem. efekt jest bardzo fajny, bo znamie zostalo usuniete, a skora szybko sie zagoila. jesli chodzi o roznice miedzy laserami to pewnie na konsultacji pani doktor by ci wszystko wyjasnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato
Dnia 29.07.2015 o 00:47, Gość gość napisał:

PRZESTRZEGAM przed laserami. NIEODWRACALNIE niszcza skore, skora staje sie cienka i such ajak pergamin, do tegp pomarszczona, bo zostaje zniszczony kolagen w niej zawarty. bedziecie plakac. STANOWCZO ODRADZAM. tu jest pelno reklam, bo gabinety pokupowaly drogi sprzet i teraz musza na nim zarabiac, jednak to sie odbywa kosztem zniszczenia skory klientkom!!!!!!!!!!!!!

Mam podobne doświadczenia. Trzy miesiące po laserze wiec ej zmarszczek niż było przed, skóra podziurkowana laserem, z faktura skórki pomarańczy lub skaju. Powstały nowe liniowe zanikowe blizny, które wyglądają jak zmarszczki. Powstały nowe przebarwienia, a te które laser miał usunąć dalej są .Ogólnie masakra. Powinnyśmy założyć stowarzyszenie poszkodowanych przez zabiegi laserem co2 i wystąpić o odszkodowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Hej a moze napisałbyś gdzie to sie stało bo wydaje mi sie ze to od umiejętności lekarza zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato

nazwę placówki zostawię dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato

Nie mam zamiaru robić komuś black PR. Che tylko ostrzec. Wydacie około 1000 zł a efekty mogą być odwrotne do spodziewanych.  Ja w tej placówce najpierw byłam na innym zabiegi podczas którego polecono mi laser co2. Na laser umówiłam się pół roku później w zimie. Laser wykonywała inna pani doktor. Ona delikatnie i pośrednio chyba próbowała mnie odwieść od tego zabiegu bo proponowała mi laser erbowo jagowy i pixel. Co chyba pokazuje, ze sami lekarze maja wątpliwości co do lasera co2. Ale wprost nie powiedziała, że laser co2 może u mnie się nie sprawdzić. Ja ufałam tej pierwszej doktorce, ktora mi go polecała pół roku wcześniej i wielu reklamom  i opiniom na temat lasera co2 zamieszczanym na internecie.  Przez trzy miesiące po zabiegu wyglądałam o 10 lat starzej. Codziennie zastanawiałam się czy to zejdzie czy już zostanie. Stosowałam forflex na odbudowę kolagenu, bliznasil, no scar,  i różne maseczki i kapsułki na zredukowanie blizn, zmarszczek i utraty elastyczności skóry. Dwa razy dziennie  aplikowałam na skórę twarzy jakies regeneracyjne specyfiki. Z moich obserwacji wynika, że skóra potrzebuje najbardziej kremów nawilżających, uzupełnienia wody. Pielęgnacja skóry przyniosła  efekt po kilku miesiącach, ale moja twarz jest nadal w trochę gorszym stanie niż przed zabiegiem. Mam trochę więcej blizn niż miałam, mama więcej przebarwień niż miałam, nadal mam drobne ślady po laserze. Efekt skórki pomarańczowej i skaju, brak elastyczności skóry ustępuje, ale przez trzy miesiące codziennie miałam wiotką skórę, o strukturze skaju i codziennie się zastanawiałam czy to zejdzie. Ja miałam jeden zabieg wiec mi się skora regeneruje powoli, ale nie wiem jak ma się zregenerować skóra komuś kto zrobił kilka zabiegów laserem co2 w odstępie miesiąca lub dwóch. W reklamach twierdzą, ze efekt widać po 3 miesiącach i utrzymuje się do 12 miesięcy. Moim doświadczenie jest takie, że po trzech miesiącach intensywnych zabiegów regeneracyjnych po tym zabiegu skóra wygląda prawie jak przed zabiegiem ( ale jednak trochę gorzej), a   po 6 czy 12 miesiącach skóra być może dojdzie do siebie całkowicie. A przez trzy pierwsze miesiące możecie co dziennie zastanawiać się czy wasza skóra już taka zostanie czy tez być może się zregeneruje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato
Cytat

 

Nie mam zamiaru się z nimi sądzić, chce tylko ostrzec ludzi przed tym zabiegiem bo nie tylko ja mam złe doświadczenia związane z laserem co2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GarilloNax

Warto poczytać zanim zaczniemy się wypowiadać duda.org.pl wszystko dokładnie opisane nie zaszkodzi poczytać a wiedzę zawsze warto pogłębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jad

Kurczę, widzę że wiele z Was ma bardzo negatywne doświadczenia z laserem CO2… Dla mnie ten zabieg jest moim „must-have” na jesień, takiego odmłodzenia po lecie żaden inny laser nie dał. Wydaje mi się, że jak ktoś chodzi o sprawdzonego specjalisty, który dba o pacjentki, a nie własną kieszeń to będzie naprawdę zadowolony! Osobiście chodzę do krakowskiej SCM estetic i się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Moja siostra robiła zabieg laserowy na usuwanie blizn po trądziku we Wrocławiu Esderm i dało to zadowalające efekty, nie było żadnych skutków ubocznych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 letni  gość
Dnia 27.11.2018 o 13:25, Gość gość napisał:

Zrobiłam zabieg tydzień temu i cóż mogę napisać.... może zacznę od bólu,no niestety mnie bolało przeokropnie .Po samym zabiegu twarz bordowa ,obolała ,z cieknącą krwią ,brzmi drastycznie ,ale tak to u mnie wyglądało ,kolejne dni bez zmian ,tylko krew pozasychała tworząc na całej twarzy strupy ,których nie wolno zrywać ,poza tym widoczna kratka od lasera na jednym policzku.O wyjściu do ludzi nie ma mowy.Dziś jest szósty dzień po zabiegu i jest minimalnie lepiej,ale nie wiem kiedy to wszystko zejdzie i wróci do normy,czy efekt końcowy będzie tego wart,na dzień dzisiejszy myślę że nigdy tego nie powtórzę .

Co najważniejsze ten zabieg ma swoją  cenę  niestety 1000 zł zwyż. Miałam już  2 krotnie  przeprowadzony  zabieg. Mimo tego że wyglądałam przez najbliższy tydzień jakby mnie ktoś  twarzą  ciągnął  po drodze.  Więc wyglądało to strasznie. Ale niestety  dla takich przebarwień  potradzikowych  i blizn  to jedyne  słuszne  i jakże  skuteczne  rozwiązanie. W lutym planuje  iść  ponownie  mimo że od ostatniego  zabiegu  minęło 3 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skóra po zabiegach z użyciem lasera często jest podrażniona. Nie ma w tym niczego dziwnego – dochodzi do kontrolowanego uszkodzenia skóry, aby wywołać proces naprawczy i tym samym zminimalizować widoczność blizn. Dlatego, po zabiegu warto stosować kosmetyki o działaniu regenerującym. Od siebie mogę polecić Octenicare. To krem, który świetnie odkaża, nawilża i odżywia skórę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostrzegam Was dziewczyny  przed laserem frakcyjnym!!  tydzień po zabiegu miałam nadal czerwoną bolącą twarz, zdecydowałam się jeden jedyny raz, przestraszyłam sie niesamowicie i już mam nauczkę, aby tego typu zabiegów nie robić jeśli nie są one "ostatnia deska ratunku" dla kogokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę nieco mnie dziwią te wypowiedzi, że nie polecacie. Ale to też może wynikać z tego, że coś źle zostało zrobione? Ale powiem Wam, że jeśli chodzi o laser frakcyjny to sporo bardzo cennych informacji też znalazłam na blogu dra Wasiluka. I może zanim ostatecznie się zdecydujecie na poddanie się zabiegowi poczytacie dokładnie, na czym polega zabieg, czego się można spodziewać, żeby nie było rozczarowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że nieco mnie to zaskoczyło, że macie takie nieprzyjemne doświadczenie z laserem, moim zdaniem to jest jeden z lepszych zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna. Ale może faktycznie było tak, że ktoś niedoświadczony wykonywał i takie są efekty. Zawsze jest jakeś ryzyko. Ale na pewno jak się dokładnie sprawdzi, klinikę i lekarza to na pewno jest ono mniejsze. Jak będziecie miały jakieś wątpliwości związane z jakimiś zabiegami zajrzycie sobie na blog dra Wasiluka. Tam jest bardzo dużo ciekawych informacji. O powikłaniach po różnych zabiegach też znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×