Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
ta Anka fajna dziewczyna? ona jest lekko opózniona umyslowo a nie "zwariowana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni twierdza ze zwariowana inni ze opzniona tak czy siak zostala pozytywnie oberana przez widzwow i zal jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"odebrana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Ania, to miła i dobra dziewczyna , ale również odebrałam Ją, jako lekko opóźnioną w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze troszke jest ale to nie znaczy ze ma do konca zycia byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moze troszke jest ale to nie znaczy ze ma do konca zycia byc sama <><> Słuchaj, jak dla mnie to zaczyna się u Ciebie mały "fanatyzm" Nie napisałam, że nie ma prawa do szczęścia i miłości, tylko, że mimo, ze miła i dobra, to wg. mnie lekko opóźniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem co napsialas i to zrozumialam , odnioslam sie ogolnie do wszystkich wpisow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zaczyna sie u mnie "fanatyzm" no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest opóźniona w rozwoju tylko zwyczajnie prosta dziewczyna jakich wiele. Nie każdy może być błyskotliwy i inteligentny. Jest pozytywna i to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
'Kompleksy przez ciebie jakies przemawiaja,badz nieuzasadniona niczym zazdrosc. ' jakie kompleksy? zazdrosc o co? :D opozniona w rozwoju wydaje sie Kasia, Anka to po prostu szczera i prosta (nie prostacka jak Ula) dziewczyna, u ktorej co w sercu to na jezyku. kolejny blad logiczny przy doborze kandydatow: knur chce majetna i bezdzietna, a wybiera dzieciate i po przejsciach (szczegolnie Sylwia do niego pasowala :D) i na dorobku. nie mowiac o tym, ze chcialby tez mlode i gibkie (ktos tu juz pisal o jego upodobaniach ujawnionych na fejsie). rozumiem, ze takie panie po prostu sie nie zglosily i wybral z tego, co bylo (bez urazy dla ktorejkolwiek z pan). z drugiej strony jak czterdziestoletni dziad o takim wygladzie i charakterku moze liczyc, ze polasi sie na niego jakas zjawiskowa dwudziestka, najlepiej jeszcze dziewica, do tego 'do tanca i do rozanca'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie zaswiadczenie od lekarza ze jest opozniona w rozwoju? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka jest lekko opozniona..wiem bo znam takie osoby.. i one w podobny sposob intonuja głos...maja ubogie proste slownictwo.. ale to nic nie znaczy bo tez zasluguje na milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoj swojego znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe na jakiej podstawie ktoś tutaj twierdzi, że Ania jest opóźniona w rozwoju? Może dlatego, że była często uśmiechnięta i wesoła? Ludzie ogarnijcie się zanim napiszecie coś takiego bezmyślnego i krzywdzącego. Ania byłaby dobrą żoną, opiekuńczą, czułą, troskliwą i taką co potrafi zadbać o dom, dobrze ugotować też potrafi. Do tańca i do różańca :-) Natomiast Adam nie wiem czy nadaje się do czegoś pożytecznego. Nie zauważyłam w nim niczego interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj jest pelno wszystko wiedzacych osob, ktore wypisuja wyssane z palca informacje np. ze Zbyszek spikna sie z Ula lub ze Ania jest opzniona w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
ale nikt nie napisal, ze jest opozniona tylko, ze wydaje sie byc! musze przyznac, ze jezeli chodzi o sposob wyslawiania sie to Ewa bije wszystkich na glowe - wnioskujac z jej wypowiedzi, drzenia glosu itp. itd. (i wiecznie zalzawionych oczu) jest to osoba z ciezkimi zaburzeniami psychicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj większość facetów jest takich jak Adam - nieatrakcyjni, otyli, swoje lata już mają, zakola itd. a każdy ma wielkie wymagania - chcą kobiet o wyglądzie modelki, dużo młodszych, które wszystko w domu zrobią i z dobrą pracą. A od siebie nie wymagają nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jedni pisali ze "jest opozniona" a inni ze "wydaje sie byc opozniona" takze opinie sa rozne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie ich facebooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cholera wie jakie kompleksy,coja jestem opd tego by sie wglebiac w twoja osobowosc??? jest cos z toba ewidentnie nie tak,sama moze jestes samotna i nieszczesliwa bo mimo ze piszesz o innych to z twoich postow wyziera to,ze sama nie czujesz sie doceniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tutaj zauważył jakieś zalety u Adama? Przynajmniej jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,sama moze jestes samotna i nieszczesliwa bo mimo ze piszesz o innych to z twoich postow wyziera x a do kogo to napisałaś ? ja mam wrażenie, że piszą tu więcej niż ja i Ty, więc ? i odpowiem Ci, nie jestem ani samotna, ani nieszczęśliwa, w jednym małżeństwie od 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie to sobie mozesz co chcesz napisac,ale o ile to prawda to wspolczuje mezowi,bo siedziec z taka wiecznie narzekajaca i krytykujaca stara jedza to wielkie wyzwanie :D ja cie odebralam jako: -napastliwa -zakompleksiona -zawistna -skupiona na sobie -nie uznajaca opinii innych -krytykujaca -zrzedliwa i co najwazniejsze NIESZCZESLIWA i jak sie okazuje stara babsztyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich nieszczesliwych i rozgoryczonych tutaj jest wiecej :)niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co się tak babki kłócicie? Złość piękności szkodzi :-P a poza tym nie wiem kto ma pretensje do kogo, bo większość z gościa pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie psuc tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:26:-) słusznie ktoś zauważył. Nie psujcie tematu, nie ładnie się tak kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok racja temat jest o czyms innym,ale wkurzyla mnie ta baba mowiac ze robimy z Ani ideal i stawiamy ja na piedestale to jej napisalam co mysle.z mojej strony koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeetam :-D nie ma ideałów, a jeśli chodzi o Anie, to raczej solidarność jajników przez nas przemawia, ale z drugiej strony to dobrze, że Ania nie będzie z Adamem, bo on na nią nie zasługuje. Problem tylko w tym, że to on nie umiał się zachować i niepotrzebnie zranił dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej ja i tyle jak Cie wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×