Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość
Po jaka cholere bylop dziewczynie wode z mozgu robic??? Powinien byc wdzieczny,za taka kobieta jak Ania chciala go jako swego faceta.SZKODA aNI ZYCZE JEJ SZCZESCIA.MUSI CHOLERNIE BOLEC JAK KTOS SIE PODLE TOBA ZABAWI.WSTYD DLA TEGO PSEUDOARTYSTY Z KOZIEJ D**Y :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on spi do póxna i nawet do gosci nie wstaje i jestem pewna że malo która zwróciła uwagę w programie ale Adam nie potrafi obierać ziemniaków robił to jak 3 letnie dziecko , nie umiał nawet obracać tego ziemniaka w ręku swiadczy o tym że żarcie mu matka szykuje a on spi i żre , na gospodarce nie robi WCALE wioęc po co robi sobie zdjęcia do gazet z widłami na łące . pracuje w fabryce mebli i w mlm jakims zdrowotnym, suplementy cos tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki z niego rolnik? Zly dobor do programu uwazam.On w ogole w tym programie nie powinien sie znalezc.A jezeli w miedzyczasie kogos poznal,okej zrezygnowac i tyle,a nie szopki w tv robic i miedszac fajnej dziewczynie w glowie i obiecywac gruszki na wierzbie.Po cco ta szopka??? Dlalansu i kasy pewnie,bo za kazdy odcinek maja placone jak mniemam.Bez honoru facet i bez jaj.Tak sie mezczyzna jak jakas ciotka klotka nie powinien zachowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka to skromna,pracowita dziewczyna.Wyobrazam sobie jak musioala to przezyc.Mam nadzieje ze przez tego niewartego jej buraka nie odbije sie jej to na zdrowiu.Albo jakas deprecha tego nie przyplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak sie człowiek zakocha i kogos pragnie :( źle sie czuje a te pocieszenia na fb w jej kierunku gdzie kobiety oferują że znajdą jej fajnego faceta albo zasługuje na lepszego to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sie przyznala ze :niezle sie w nim bujnela... szkoda dziewczyny i tyle, zeby tylko sie nie zrazila do facetow po tym wszystikm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadałam się już wcześniej, że znam Państwa Kraśko. Oglądając program otwierałam oczy ze zdumienia- grzeczny, ułożony, SKROMNY Adaś szukający partnerki...Szok i niedowierzanie. Miejscowi są oburzeni słowem ROLNIK - on nie zasługuje by tak go nazywać. Mają pare hektarów , które były wystawione na sprzedaż!!! Przecież Adam normalnie pracuje w fabryce, nie zajmuje się gospodarką. Nigdy nie był w związku, za czym stoi także jego Mamusia przekonana o wyjątkowości syna jedynaka. Na rolę go szkoda, a takiej co by była dość dobra dla niego na świecie chyba nie ma. To buc i cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
Anka wcale nie jest najwieksza przegrana tego programu i w zyciu poprogramowym poradzi sobie, nie placzcie tak nad jej losem ;) szkoda jej, bo widac, ze jest samotna (nie wiem czy ma rodzicow? tylko sasiedzi i kolezanki poznali knura jak do niej przyjechal), ale przyjdzie na nia czas. najwiekszym przegranym (na wlasne zyczenie) jest knur, bo zaprezentowal sie od najgorszej strony. nie piszcie o jego tworczosci, bo co to za tworczosc? sama na zdezelowanym keybordzie i cymbalkach stworze lepsze hity. zadnej kariery nie zrobi (a chcialby, bo slawa=zainteresowanie mlodych dziun (szukajacych sponsora)) i zadna fajna kobieta na niego nie poleci, bo charakter ma denny, a wyglad :O dziwie sie, ze wybranym przez niego kobietom sie podobal. i co to za jakies pogloski o Uli&Zbyszku, Pawle&Kasi? dochodzic do takich wnioskow na podstawie zdjecia czy wpisu na fb...zenada. co do Uli to byla ona najwieksza prostaczka w programie i dobrze, ze odpadla. nadawala sie jak nikt do dojenia krow, przewalania gnoju i stania przy garach. z kazdej jej wypowiedzi bila desperacja i wywieranie presji, tego szemranego Grzeska prawie stlamsila. kobieta jej pokroju niepredko (jesli w ogole) stanie na slubnym kobiercu, bo zaden rozsadny facet nie da sie tam zagnac komus z tak zawistnym, egoistycznym i grubianskim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skad ich znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie,Ania po pewnym czasie doceni ze ten oblesny grubas zrobil jej przysluge.Kto mu w ogole nagadal,ze on grac i sp[iewac potrafi toz to beztalencie kompletne jest.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość popołudniowy dziś dobrze powiedziane, ja od razu pisalam zeby sie nie sugerowac zdjeciem i nie rozsiewac plotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia pochodziła z tej samej miejscowości co Kraśko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie ja rozumiem,ze serce nie sluga,ale do Adama to ja mam pretensje o to,ze nie byl z Ania UCZCIWY!!! trzeba bylo wylozyc kawe na lawe jak jest,a nie zwodzic skromna,porzadna dziewczyne,jakimis mostami milosci i klodkami mamic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adam krasko i uczciwosc? haha dobre, palant i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam to taki ogr ,że szok , grube to , spasione , sapie , no faktycznie banderas.Grzesiek od początku sprawiał na mnie wrażenie bardzo zminej osoby ,, niezbyt zdolnej do jakichkolwiek uczuć.A stasiu to skapiradło ,ze sknerusem to żadna szczęścia nie zazna.Ot chłopek roztropek, który baby w życiu nie znajdzie , bo mameja koncertowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
napisac 'znam knura' albo 'chodzilam do podstawowki z Natalia' moze kazdy, nie ma sensu brac takich wpisow na powaznie. podobnie jak nie ma sensu sprowadzac zycia uczestnikow tylko do programu. Ania nie jest ofiara, po co ta litosc i proby wyniesienia jej na piedestal? jest zwykla, prosta dziewczyna, ale Polaczki oczywiscie musza zawsze sie wstawic za ucisnionymi :O wydaje sie sympatyczna, ale po co ta kampania na jej rzecz? w niedziele final i dzieki bogu (zeby nie bylo - bawil mnie ten program). zeby tylko knura nie wywiezli na taczkach :D najwiekszym bledem programu (niezrozumialym do tego) jest FATALNY dobor uczestnikow. falszywych rolnikow, zatwardzialych kawalerow, karierowiczow o zakusach politycznych etc. i te kobiety...powiedzcie mi dlaczego zglosil sie ktos taki jak Grazyna Ewa albo Kasia? albo ta Anka ze stosem butow (od Grzeska). czy to zart? nie bylo chetnych i brali z lapanki? lepiej by zrobili biorac stadko babochlopow nastawionych na slubny kobierzec (czyt. Ula), bo przynajmniej byloby to zgodne z zamierzeniem programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula to prostaczka, poslubi byle kogo, zeby tylko nie zostac stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość popołudniowy dziś tak tak wiekszosc Polaczkow mowi ze oglada ten program zeby sie posmiac, a to nie prawda, wciagneli sie, bo to cos nowego, ciekawego, naturalnego i nie wyrezyserowanego, mowisz ze dzieki bogu w niedziele ostatni odcinek a jak bedzie kolejna deycja to i tak bedziesz ogladac/ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jeszcze tyle, że Ania (od Adama) jest bardzo rozczarowana programem, nie wiadomo co z nią w sumie...Nie przyjęła zaproszenia do programu Dzień Dobry TVN tak samo Kasia (od Zbyszka) , Ewa (od Grzegorza(i Natalia (od Pawła). Z resztą niedługo będzie ten program to troszkę się dowiemy. Ale już wiadomo, że te wyżej wymienione dziewczyny dały sobie spokój i z rolnikami i z karierą w TVusmiech.gif Co innego Adam- sam dzwoni do gazet typu FAKT i super express i proponuje wywiady!! Widać że program był mu potrzebny tylko do lansu!!!!!!!!!!!!!!!! a skad to wiesz?? jestes uczestniczka?? ewa to ty?? czy inna? dzien dobry tvn..buhahaha jasne ze to klamstwo..bo program moze byc tylko w pytaniu na sniadanie jak cos a nie w konkurencyjnej stacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu Anki na piedestal nie wynosi.Brzydze sie ludzkiej podlosci,mierza mnie oszusci,poza tym mam w sobie na tyle empatii by sie postawic na jej miejscu i wiem,ze z pewnoscia po takiej akcji nie czulabym sie konfortowo teraz kumasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej od piedestalu. Chcialabys zeby tak cie ktos potraktowal??? Do tego na oczach calej Polski??? Wystarczylo zeby powiedzial co i jak,a nie klamal i udawal zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania taka pozytywnie zakracona kobitka, pracowita, zaradna, skromna, pragnaca milosci...jak znajdzie tego wlasciwego to mu nieba przychyli ;) swoje przecierpi ale znajdzie wkoncu szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie zgodze sie z opiniami ze Grzes to zimny typ, ze tak naprawde nie szuka zony, i ze kocha byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się nie podoba że tak wieszacie psy na Ulce, zresztą na innych też. To tylko program, kilkadziesiąt minut odcinka, a było ich ile? Około 10?? Nie uczestniczyliśmy w życiu uczestników 24h na dobę przez kilka miesięcy. Nie sugerujcie się więc tak bardzo tym co nam pokazali,bo rzeczywistość mogła być nieco inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość popołudniowy
taki program ma tylko bawic - mnie bawil. jezeli ktos z was sie czegos nauczyl ogladajac go to 🖐️ jezeli chodzi o drugi sezon obejrze pierwszy odcinek zeby zobaczyc czy to nie ustawka. smiem twierdzic, ze produkcja tym razem zrobi reality takie jakie powinno byc - ustawione, edytowane. tym samym swiezosc zniknie razem z wiernymi fankami. wynosicie ja na piedestal: ze taka dobra, skromnna, mila, ladna, uczciwa, wrazliwa itp. o zadnej innej uczestniczce tyle sie nie mowi, zadnej tak bardzo nie chce sie pomoc (te proby szukania kawalerow dla Anki na fejsie...:O) dla mnie to jest po prostu zwykla dziewczyna, ktora zle potraktowal facet. mozna jej wspolczuc, ale nie ma sensu robic z niej idealu. prawda jest to, co napisal gosc wyzej, ze to jest program i znamy tylko czesc prawdy, ale poniewaz nie znam tych osob osobiscie oceniac moge tylko podlug programu. dla mnie Ula jest prostaczka, a Grzesiek zimna ryba. On nie potrzebuje partnerki tylko parobka i opiekunki do dziecka. Ewke wybral bo wydawal sie to byc lepszy wybor niz Ulenka, ale jak widac de facto wyboru nie mial zadnego. Tak sie tylko zastanawiam czy aby knur nie spiknal sie z Izka. Bylam pewna, ze ja wybierze, choc kibicowalam Ance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość popołudniowy dziś mowisz ze nie oceniasz- a stwierdzenie ze Ula to prostaczka? to nie ocena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knurek nie spiknie sie z Izka bo ona dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo ona ma dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto z niej robi ideal,pisza ludzie tak ja ja odbieraja.Wiekszosc zreszta odbiera ja wlasnie tak jak opisalas i co nie wolno im? Wolno,a kto w czym jej pomaga to tez i jego indywidualna sprawa.Kompleksy przez ciebie jakies przemawiaja,badz nieuzasadniona niczym zazdrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×