Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sasiadka chce pozyczyc ode mnie 50,000zl co robic?

Polecane posty

Gość SiostraDłużniczki
Moja Siostra też miała kredyt w SKOKu. Zrobili ją w ch... Straciła mieszkanie, ma teraz komornika na koncie. Nie mają za co żyć. Kwota trochę większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to czasem na kafe sa tak debilne tematy,ze trudno rozgraniczyc co jest prawda a co nie.... Z zycia jednak wiem ze takie pozyczkowe sytuacje sie zdazaja wiec nie widze powodów dlaczego miałoby to byc kłamstwo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKOK to gowno-tez tam ma pozyczke-zrzeraja mnie doszczętnie....za kazdy dzien zwłoki spłaty raty liczą sobie 14zł odsetek.Lichwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu wczesniej słusznie zuważył, że jak sąsiadka mogła wyjśc sama od siebie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w firmie typu chwilówki-nie macie pojecia ilu jest debili którzy biora kredyty dla sasiadow,przyjaciół itp a potem sami musza spąłcac i nawet płacz im nie pomoze..... nie badz głupia autorko..nie pozyczaj-równie dobrze mozesz te pieniadze do smietnika wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ze wyszła od siebie....jak sie obraziła to co miała zrobic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez moim zdaniem to prowo, akcja wzorcowo szybko sie toczy, te niespójnosci, jutro bedzie ciag dalszy. Powieszeie sie przez sasiadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sprzeda mieszkanie,kupi mniejsze i roznice zaplaci wierzycielom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice tez mieli takich "przyjaciol". Chcieli pozyczyc 20tys., moi rodzice na szczescie nie dysponowali taka gotowka, bo niezle by sie wkopali. Po jakims czasie okazalo sie, ze 4 czy 5 par pomoglo i zostalo z niczym, bo "pozyczajacy" wyjechali z kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyVaga
mama janka i hani sorry, ale wolę sobie kupić w Lidlu. ładne i centowo taniej lub podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro chce na gebe to tez wez od niej cos na gebe. Ty je na gebe dasz 500 banknotow po 100 Ona Ci da jedena kartke A4 ktora przepisze na Ciebie mieszkanie Ty jej na gebe pozwolisz mieszkac Ty jej na gebe oddasz mieszkanie jak ona odda kase (czego oczywiscie nie zrobi, bo zdechnie stara k***a zanim by miala jakakolwiek szanse) nie wiem ile sie mozna kłócic, ale wg mnie ludzie z "w miare dobra praca" prawie nigdy nie wynajmuja prywatnej niani za 1500 zł, tylko wola dziecko oddac do przedszkola za np. 300 czy 400 zł na mc, a pozostała kwote odkładac albo wziac kredyt... Co to w ogóle oznacza a miare dobra praca w POlsce? Ze po zapłaceniu rachunków, kredytu, paru przyjemnosci, przezyjesz do 1? x x dobra praca? skoro polowa polakow zarabia ponad 3200, a polowa mniej niz 3200... to pewnie dobra praca to ta za powyzej 3200... nianki nie trzeba brac na caly miesiac, mozna sasiadce dac 50zl zeby posiedziala z bachorem pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pożyczka pod hipotekę nie wchodzi w grę, bo ona się na to nie zgodzi i wiesz, że kasy nie ma, to wybacz, ale po co pytasz czy pożyczyć? Odpowiedź jest krótka. Nie pożyczaj. Chyba że chcesz jej dać, to daj i nie czekaj aż odda, bo wiesz, że nie odda. I jeszcze coś Ci powiem. To nie jest żadna Twoja przyjaciółka w takim układzie. Chyba że tak ją lubisz, że jej tę kwotę zechcesz podarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co robić, zapytać swojego głosu rozsądku czy jest warta pożyczenia tak dużej ilości kasy, jeśli tak, mimo wszystko porządnie się zbezpieczyć na wypadek gdyby okazało się, że jednak nie jest. Wizyta u notariusza www.jeziorski.com.pl i spisanie umowy powinno załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także uważam, że jak najszybciej należy zapytać o poradę notariusza i generalnie szybko spisać umowę, bo to bez sensu liczuć na słowo, przy takiej kwocie. Ja korztsrałam z usług tego: http://www.rgkancelaria.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, weź przeczytaj co Ty napisałaś i puknij się w głowę za przeproszeniem. Ty się jeszcze zastanawiasz co robic??? NO człowieku…notariusz i to migiem. Ja bym tak zrobiła i widzę, ze nie tylko ja. Mój sprawdzony http://notariuszpuczylowski.pl/ na pewno doradziłby to samo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi pieniędzmi to moim zdaniem nie ma żartów. Trzeba się liczyć z tym, że sąsiadce zawsze może się odwidzieć spłacanie i zostaniesz z przysłowiową ręką w nocniku, więc ja też idąc za głosem rozsądku poszłabym do notariusza. Ja mam sprawdzonego tego http://www.kancelariarejenta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pozyczka pod hipoteke mieszkania nie wchodzi w grę-nie zgodzi sie na to..." A dlaczego się nie zgodzi ? Zaproponuj jej tylko taką opcje i sie nie wstydź. Ona jakoś sie nie wstydzi prosić ciebie o coś tak kosmicznego. Po co zaciągnęli taki kredyt? Jak nie mieliz czego spłacić są nieodpowiedzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa jak i po ile by jej spłacala heh e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest to jakaś bardzo bliska osoba możesz pożyczyć uprzednio spisując umowę oczywiście. Kiedyś niestety miałem problem z odzyskaniem pieniędzy od znajomego ale zawsze pozostają firmy windykacyjne. Ja skorzystałem z http://www.eurekafinanse.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz pożyczać takiej kwoty bez pomocy prawnej . Idź do jakiejś kancelarii i tam spiszcie odpowiednia umowę. Kancelaria www.adwokatwysocki.pl z jej usług korzystałam przy sporządzaniu umów w firmie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasmith
Oferta finansowa, czy potrzebuje pożyczki zapłacić swój dług lub rozpocząć nowy biznes? Kontakt email, aby uzyskać więcej informacji loan3568@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×