Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Aga, u Ciebie wszystko odpowiednio sie rozwija jak na ten dzien po transferze, Lillalu nie zamartwiaj sie piersiami, od dzisiaj wiecej odpoczywasz to i dolegliwosci mniejsze, to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale ja się dowiedziałam w 10 tc ze dzień po tym jak w 8 tc zobaczyłam serduszko przestało bić. Jak się potem okazało zarodek był cofnie ty i to sporo. Nie przejmuje się bo za to mdłości przybrały na sile.. zastanawiam się nad beta... bo w sumie to po co... i tak się jej nie zwiększy.... chyba dam sobie spokój bo to kolejne koszty a jest ich nie mało a dr nic nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Podczytuje Was od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam dołączyć. Mam nadzieję,  ze mnie przyjmiecie :) dzisiaj jest mój 29dpt, w piątek miałam usg i zobaczyłam 2 serduszka :) kolejna wizyta 9.03 i oczywiście jestem przerażona, czy wszystko będzie ok ... To wszystko dla mnie nowość, chociaż to już moja 4 procedura. Przenieśliśmy się do novum z innej kliniki, w której 3 próby to była totalna porażka - za każdym razem beta < 1 i nic do mrożenia. Nawet sam lekarz doradzał zmianę kliniki i to była najlepsza decyzja,  jaką mogliśmy podjąć. Pozdrawiam Was Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flossy Witaj :) Dwójka wow super info i wynagrodzenie za te wszystkie niepowodzenia. Trzymam kciuki za maluchy i spokojnej ciąży :) Ale nam się grono powiększa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Hej Dziewczyny. Podczytuje, gratuluje serc jak dzwon (Lillalu, dandm) i trzymam kciukasy za wszystkie, które dążą do upragnionego macierzyństwa ;) Lenasz - pamiętam o Tobie, mam Twój adres zapisany, odezwę się w przyszłym tygodniu. Będę po ważnej wizycie, od której zależy operacja jednej z córeczek. Flossy - gratuluję bliźniąt, sama mam dwójkę, jest mega ciężko, ale to piękne móc widzieć jak się wspólnie rozwijają. Lillalu - ja też miałam dzień bez bólu piersi, nawet pognałam do lekarza, na drugi dzień ból powrócił ze zdwojoną siłą, będzie dobrze, czuję to. Sylvia - ja oprócz witamin na twardnienie brzucha brałam Magnezin 60, trzy razy dziennie. Moniś - fajnie, że się odezwałaś, sama mam jeszcze 2 zarodki, nie chciałabym mieć więcej dzieci, ale też nie wyobrażam sobie, aby wychowywał je ktoś inny, więc póki co odkładam decyzję w czasie. Swego czasu pisałyście o teście Pappa - ja mimo tego, że wynik z uwagi na ciąże bliźniaczą, mógł być przekłamany, to test robiłam, w kolejnej ciąży postąpiłabym identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, flossy, zycze Ci pieknych 9 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Czytam tak Wasze posty i straszne jest to,ze nawet po serduszkowym człowiek nie moze w pelni odetchnac z ulga,bo wiecznie wisi nad nami widmo porazki.Moj dr zawsze mowil,ze najwiecej ciaz dotrzymuje sie z zimowo-wiosennego okresu,bo wiadomo idzie wiosna to i organizm jakby sie budzil do zycia.Mysle,ze u Was bedzie dobrze tym razem.Starczy juz tych przedwczesnie zakonczonych ciaz na naszym forum!Dandm - smiar mi sie chce ze tak pilnujesz tej miski;)Ale Tobie pewnie nie do smiechu.A jak sobie radzisz w takiej sytuacji z małą?Ona pewnie tez jest absorbujaca w tym wieku,a z nudnosciami to jest Ci strasznie ciezko. U mnie dzis 3 dpt i to przeczucie,ze nic nie czuje i ze znowu bedzie klapa jest przerazajace!Pochlaniam wlasnie podjezykowa luteine i blagam o cud!Wiem jedno,jesli nie pojawi sie klucie,nie ma na co liczyc.A tak wogole to jeszcze nie slyszalam zeby ktos mial 1 komorke po stymulce i zeby sie udalo.Pesymistka ze mnie,ale po tylu porazkach trudno przy braku rozpierania miec inne nastawienie.Pozdrawiam Was cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu, musisz wierzyc, bo jak nie Ty to kto, ja mam nadzieje, ze bedzie dobrze, tez sie codziennie modle o moje malenstwo, a mala, jakos dostosowala sie do sytuacji, co prawda rodzina duzo pomaga, szczegolnie maz, to on przejal wlasciwie wszystkie obowiazki, a mala ostatnio w przedszkolu powiedziala, ze mame boli glowa i cycki i jest chora :) takze trzeba bardzo uwazac co sie przy niej mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu, wierzę w Ciebie! Jeszcze kilka dni i będzie wiadomo! ☺ trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, dopiero taraz zobaczylam Twoj post, zdrowka dla dzieci , a Tobie cierpliwosci i pociechy z malych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis niespodziewanie wczesniej dostalam okres....wiec wczesniej bedzie ( mam nadzieje) kriotransfer! Trzymajcie kciuki, zeby ten cykl był dobry! a winko na dobre endo to chyba juz zaczne pic, hehe;))) jak to jest na naturalnym cyklu? w ktorym mniej wiecej dniu po owulacji robia transfer blastocyst???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea - ok 5 dni po owulacji transfer. Wino pij ale jakieś cudaczne suplementy i zioła bym odradzala. Wino oczywiście czerwone wytrawne. Ja piłam do dnia przed transferem (oczywiście mała lampkę ok 75-100 ml dziennie) i to działa a poza tym luzuje nerwy ☺ Powodzenia trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, w takim razie zaciskamy kciuki za Ciebie, niech endo ladnie rosnie, zeby zarodek mogl sie dobrze ulozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Lillalu jestem u dr W., ale wiadomo jak jest teraz w novum - byłam też na jednej wizycie u dr Z., a transfer robił jeszcze ktoś inny. Na pierwsze usg (25dpt) nie było miejsc do W, więc stwierdziliśmy, że skoro mamy jechać 300km znów do kogoś innego, to zrobię to u siebie na miejscu. Dopiero na to kolejne udało mi się zapisać do W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu ja sie boje wszelkich cudacznych specyfikow, przy moich lekach jeszcze sie " przekrece" ;-) hehe, a winko juz testowalam, pol lampki nie zaszkodzi i jeszcze poprawi nastroj:-) tak licze , ze ok 16 moze byc transfer... okaze sie na usg...../ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzisiaj odwiedzilam mojego gin i nasz Babelek ma juz 11 mm, a pecherzyk prawie cztery centymetry, serduszko oczywiscie bije, wszystko jest ok, pan dr powiedzial ze piekny duzy czlowieczek jak na ten tydzien ciazy, nawet dostalismy film z usg 4d :) wiec kolejna wizyte mam dopiero 17.03, za tydzien juz nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Orchidea, przypomne, ze 6 dni temu Babelek byl wielkosci 4,5 mm, takze rosnie jak na drozdzach, oby tak dalej :) a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Mały Wielki Człowieczek :-) dbaj o siebie tak jak to robisz teraz a w pazdzierniku wwyślesz mi zdjęcie małego bobasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz dziewczyny, przeciez mialysmy sie spotkac w ciazy czyz nie? a potem bedziemy sobie wysylaly zdjecia naszych maluszkow, dr powiedzial, ze tak jeszcze bedziemy kontrolowac do 12 tyg, z powodu tego co sie stalo przy poprzedniej, a po 12 bedziemy mogli odetchnac , Skarbik, Orchidea, Bubu, Kotek, Lato, Kinga ja bardzo mocno trzymam kciuki, zebyscie szybciutko dolaczyly do grona ciezarnych, Aga a Ty jak sie czujesz dzisiaj? stres odszedl? pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co podchodzilyscie do crio...w ktorym dniu cyklu byl obserwowany pecherzyk? Czy daja zastrzyk na pekniecie? Bo dr Z kazal mi w 9 dc robic u siebie usg i dzwonic...tylko przy moich 24 dnuiwych cyklach to ja juz moge,miec owulacje, nie chce przegapic zeby cyklu nie zmarnowac...chyba jutro sprobuje dzwonic na dyzur sie dopytac.../ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja zazwyczaj mialam owulacje 14 dnia, to na podgladanie jezdzilam od 12, wiec Ty musisz przynajmniej od 7, 8 dnia, chociaz teraz przed transwerem pojechalam dopiero 14 dnia i pecherzyka nie bylo, dr sam nie wiedzial czy wogole byla owulacja wiec przepisal mi estrofen i sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm udało mi się wyluzować, przecież i tak niczego nie zmienię co ma być to będzie. Dolegliwości ciążowe raz są innym razem znikają. Jedyne co się utrzymuje to ból piersi i ostatnio wieczorny ból brzucha. Dzisiaj od rana mnie muli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm rozumiem ze chodzisz do W. prywatnie? To piękna wiadomość... ☺ a jak się czujesz? Ja w domu zdecydowanie lepiej ale i tak do niczego się nie nadaje... jaka beta i progesteron? Jaki puls? Pytam bo to mnie wszystko nurtuje to czekanie jest najgorsze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, hcg w koncu nie zrobilam, progesteron 45, puls 150, ja bylam wczoraj u swojego gin, ale nie z novum ( kiedys tam pracowal) i juz mam zamiar do niecho chodzic, wczoraj widzielismy w 4d jak wyglada nasz dzidzius, pieknie to wygladalo, dr powiedzial, ze dziecko wyglada naprawde ladnie i dobrze rokuje, wczoraj mnie zwazyl, zmierzyl cisnienie i jeszcze skierowal na kilka badan, powiedzial, ze clexane i acard bardzo dobrze, ze biore, a wizyty do 12 tygodnia bede miala co dwa tygodnie ze wzgledu na to co sie stalo poprzednio, a potem powiedzial, ze juz z gorki pojdzie :) Lillalu, teraz musi sie nam udac, zaczynam w to wierzyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czuje, wczoraj dosc dobrze, dopiero na wieczor mdlosci, a dzisiaj od rana z miska u boku, piersi bola dosc mocno, dzisiaj w nocy mi przeszkadzaly, takze prawie nie spalam, a moj maz zauwazyl, ze placze z byle powodu, wszystko mnie wzrusza :) a Ty jak sie czujesz? Aga, ja wlasnie z tego zalozenia wychodze ze nie mam na to juz wiekszego wplywu, aczkolwiek codzinnie prosze Boga, by ten cod trwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×