Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Andzia - super!!! Trzymam mocnoooooo za Ciebie kciuki! Za owocną punkcję i szczęśliwy transfer. Już czas na Twoją ciążę!!! :-) Flossy, Dandm - dziewczyny już niewiele Wam pozostało czasu. Zróbcie sobie filmiki i sesję przedporodową. To bardzo fajna pamiątka z tego magicznego czasu. Ja czasem patrzę na filmiki i nadziwić się nie mogę jak szybko zleciał ten czas i ten mały "ktoś" kto jeszcze nie tak dawno kopał w środku brzucha teraz leży na mnie i kopie w brzuch ale już po drugiej jego stronie :-) Jest to niesamowite! I tej "niesamowitości" życzę WAM - wszystkie staraczki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Aaaa dandm to pewnie już zaraz :) ja się trzymam. Mały główka w dół ale jeszcze ponoć dość wysoko ma ok 2800. Chyba będę ostatnia z nas 3. Flossy a jak dziewczynki są ułożone? No to chyba dziewczyny? :) chociaż ty pewnie cesarka ze wzgledu na bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaZarzyc
Andzia100, sytuacja zdrowotna się zmienia, to że w innej klinice lekarz postawił inną diagnozę wynikało może z faktu, że zmieniły się wyniki badań...inseminacja jest mniej obciążająca dla pacjentki niż in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Lillalu - u mnie chłopak i dziewczynka :) oboje ułożeni główkowo. I podobnie jak u Dandm, jeśli poród się zacznie i wszystko będzie ok, będę rodzić naturalnie. Pewnie wszystkiego się dowiem w pn na wizycie. A pomyśleć, że w 24tc trafiłam na patologię z zagrożeniem porodem przedwczesnym .... Orchidea - ja całą wyprawkę kupiłam przez internet, nie miałam innego wyjścia ;) zawsze możesz zwrócić. Kurier jak do mnie przychodzi, to się śmieje i pyta kiedy w końcu urodzę ;) Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dziękuję każdej z was za kciuki jutro i pozytywne myśli :). Zastanawiam sie czasem co u Reni? Pamiętacie może?Bo nie pamiętam czy ona miała podchodzić a wiem, ze byla po stracie. A już dawnoo nie pisała. Flossy ja też nie wiem dlaczego ale myślałam, ze masz 2 dziewczynki, pewnie mi się pomyliłaś z E. Jejku poród naturalny przy bliźniakach naprawdę Cię podziwiam i zazdroszczę sił :). No ale dla dzieciaczków i Mamy taki poród lepszy. He he z tym kurierem to powinnaś już jakieś zniżki na przesyłki dostać :). Ja tez mam nadzieje, ze to dr będzie mi robiła transfer :).Trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę :) KingaZarzyc rozumiem,że sytuacja zawsze może się zmieniać,ale raczej nie w naszym przypadku. Poza tym w tej innej klinice, lekarz nie potrafił postawić żadnej diagnozy, tylko naciągnąć na pewnie kilka, lub kilkanaście niepotrzebnych inseminacji. Chociaż nasz prowadzący lekarz przy pierwszym podejściu i tym u którego byliśmy na wizycie nie jest może najmilszym dr :) ale na pewno zna sie na tym co robi, i jemu zdecydowanie bardziej ufam niż tamtemu. I wiem, że dobrze postąpił proponując od razu in vitro. U nas problemem są jajniki, więc inseminacja by nic nie dała. Po prostu uważam, że dobrze trafiliśmy zmieniając klinikę :) Lillalu trzymaj się tam dzielnie :) Dort mam nadzieję ze ten czas już nadszedł :). Filmy i zdjecia to na pewno piękna pamiątka, wiec warto ich robic nawet 1000 :) Klara no i pięknie urosły i hormonki też rosną :)Hmm 15mm, to chyba troszkę jeszcze mały pewnie dlatego tak powiedział, bo mi dr mówiła że 17 to dobrze. A dostałaś receptę na Ovitrelle?Jak tam to kiedy masz zrobić? Hmm zastanawiam się czemu nie w sobotę punkcja. Bo w sumie chyba by urosły jeszcze. Masz jeszcze wizytę jakoś przed poniedziałkiem?Ja jutro będę długo w klinice :) Orchidea oj też się namęczysz. Najlepiej było by leżeć, ale to nie zawsze takie proste. Oj po remoncie trzeba dojść do siebie , wiem jakieś 2.5 roku temu też to przeżywałam :). Jak widac po flossy, mozesz sobie dużo przez internet zamówić :). Skarbik punkcja o 11.30 :), no to mnie mocno pocieszyłaś kochana, ze przy takich hormonkach tyle zarodków. A ile miaąłś komórek pobranych, wybacz bo nie pamiętam. Dandm jak po wizycie? Oj czuję że to już zaraz, jak takie rzeczy sie dzieją :). Maluszek będzie miał najfajniejszą siostrzyczkę na świecie :). Ale to piękne wszystko u was, cała historia :). Trzymajcie się cieplutko :) Julcia co u was, dawno się nie odzywałaś :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Dziewczyny, nie mam kiedy pisać, podczytuje w szybkim tempie. Andzia-powodzenia jutro :-) zasiskam kciuki za całą pozytywną procedurę, pamiętaj dr S.ma super rękę :-) Dadm, flossy, Lillalu- to już końcówka, zlecialo w mig. Dziewczyny staraczki - o Was szczególnie myślę i bardzo bym chciała, abyście doswiadczyły cudu narodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Andzia - powodzenia dzisiaj !!! Musi być dobrze :) Skarbik - w bardzo różnych sklepach, nie wiem czy pytasz o coś konkretnego. Bo ja musiałam kupić dosłownie wszystko (nie mieliśmy nic po rodzinie, znajomych): dla maluchów, dla siebie, ozdoby do pokoiku, sprzęty itd. I z tego wszystkiego zwróciłam w sumie 2 rzeczy, więc dałam radę ;) daj znać, co będziesz chciała kupować, a wszystko Tobie napiszę. Jeszcze parę dni mam czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu powodzenia !!! Czekamy na wieści. Dzisiaj punkcja to jutro pewnie się dowiesz ile zarodeczków a jakbyś miała w sobotę to dopiero w poniedziałek dzwoniliby raczej do ciebie. Także już kolejny plus dzisiejszej punkcji :-) Justyna pozbyłaś się tej infekcji? Ja miałam przeboje po tych lekach co dostałam. Wymazy kontrolne dopiero zrobię pewnie gdzieś dopiero za dwa tyg. bo teraz niedługo miesiączka. Oby wyszły ok bo mnie znowu nie dopuszczą do laparoskopii... Dziewuszki zaglądam ciągle czy się nam forumowa rodzinka nie powiększyła :-) Mocno trzymam za Was kciuki! Aga jak się dziewczyny trzymacie? Kiedy do domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
flossy napisz mi prosze na maila ofelia1234@wp.pl jakie lozeczka zamawialas? ja dumam nad wanienka, teraz tyle wynalazow skladanych itd...a mama doradza mi zwykla, na stojaku, juz sama nie wiem... andzia! dzis jestesmy Wszystkie myslami z Toba!!! terazna Ciebie kolej:)))) klara, pozniej Ty nastepna:) Rany jak sobie przypomne , ze rok temu tez bujalilsmy sie z torbielami i ciagle przesuwana byla stymulacja...jak pozniej wszystko sie zapomina i czeka na final tego "cudu".... Zobaczycie , pozniej te obecne problemy z infekcjami itd pojda w zapomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, Andzia myslami jestem z Toba i czekam na wiesci :), u nas wszystko ok, wczoraj rozwarcie na 1,5 cm takze porod moze byc w kazdej chwili, dostalam skierowanie na cc w razie czego, a gdyby maly dal rade jeszcze troszke posiedziec to za tydzien w poniedzialek mamy ustalony termin docelowy cc , takze jeszcze najwyzej tydzien i Oli bedzie na swiecie :) pozdrawiam wszystkie Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeszcze raz dziękuję za myśl, u mnie 9 komórek :)Dużo lepiej niż wtedy. Jutro do południa będziemy wiedzieć jak z zarodkami. Chcieliśmy oddać 3 pozostałe komórki, bo tylko 6 można w programie, ale ze względu na nieudaną 1 próbę nie chcieli, więc po prostu trzeba je wyrzucić. A nie wiecie kto robił znów mi punkcję :). Dr. Zamora. Dzisiaj był bardziej rozmowny :). Spotkałam na korytarzu swoich 2 lekarzy dr W i dr S, Pani dr się bardzo ucieszyła, aż sie wzruszyłam i umówiłam sie z nią że do niej na transfer mam sie zapisać, a dr W o dziwo też się bardzo ucieszył, bo akurat wychodził i stał koło nas wiec słyszał no i nas rozpoznał, więc zrobił gest ręka jest ok :). Przyznam że ta punkcję gorzej przechodzę, juz chyba dosyć leków i kucia i jakoś mnie bardziej boli. Wszystkie Panie tak sobie normalnie chodziły a ja jak pokraka, aż wstyd. Wtedy dużo lepiej chodziłam normalnie. Nie wiem czy to zależy od ilości komórek pobranych czy co.Ale się rozpisałam o sobie, już nie narzekam :) Dandm już za kilka dni będziecie mieli synka przy sobie :). Piękne to i już sie nie mozemy doczekać, aż zostaniemy Ciociami znowu :) Orchidea masz racje, czas szybko leci, a czas goi smutne wspomnienia, przede wszystkim szczęśliwy czas jakim jest ciąża i macierzyństwo :) Kinga nawet tak nie myśl, że znów będziesz miała przesunięta ta laparoskopię. Aby nie i musi tak pozostać. Bardzo mocno trzymam kciuki za dobre wyniki, aby ta infekcja sobie poszła. Tak masz rację to plus że dzisiaj, bo mniej nerwów to tylko jeden dzień :) E mam nadzieję, ze rehabilitacja malutkiej ma zbawienny wpływ na stan zdrówka oczów. Trzymajcie się dzielnie. Klara odezwij się :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Andziu! Bardzo się cieszę Kochana! Super wynik! Trzymam kciuki za jutrzejsze dobre informacje nt. zarodeczków :-) Pozdrawiam Cię cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaa09
Andzia bardzo, bardzo sie cieszę !! Super wynik :)!! Oby były z nich piękne zarodeczki :) trzymam mocno kciuki ;) U mnie chyba dobrze estriadiol ponad 6000. Pecherzyki 15-17mm. A punkcja w poniedziałek o 9.30. Dziewczynki mam pytanie, bo nic mi nie powiedzieli ale chyba nie moge miec pomalowanych paznokci ? Mam hybrydę i chyba bede musiała sie namęczyć zeby sama zdjąć :/ moge np jeden tylko? I co trzeba zabrać ze sobą? z góry dziękuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ja a niecierpliwością czekam na tel z kliniki :). Lada chwila powinni zadzwonić. Orchidea no trafiło nam się tym razem , że 9. Z czterech tez bym się cieszyła. Jak widać 4 też są szczęśliwe u was :) Klara ja mocno trzymam kciuki za Ciebie w poniedziałek :). Wyniki masz dobre :). Co do paznokci ja też miałam hybrydę, ale zdjełam na wszelki wypadek. To znaczy mi kosmetyczka co do niej chodze i robię to zdejmuje za darmo, więc nie było problemu :). Ale leżałam wczoraj z dziewczyną co miała długie, niebieskie paznokcie, więc nie wiem czy to warunek konieczny. Może dziewczyny będą lepiej wiedziały. Co do rzeczy to skarpetki na pewno i ja wziełam tak jak i poprzednim razem koszulkę z rękawem do ramion, zeby mogli wenflon założyć. Ale możesz tez nie brać bo tam są takie białe fartuszki które sie zakłada. oczywiście pełną dokumentację, dowody osobiste no i mąż musi oddać nasienie ale to na pewno wam doktor mówił kiedy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaa09
Andzia dziękuje za odp :* chyba na ten twój telefon czekam równie niecierpliwie jak Ty :) trzymam kciuki :) czuje, ze bedzie to dobra wiadomosc:) Moja kosmetyczka mnie dzis nie przyjmie :/ trudno nikt mi nic nie powiedział to sama zmyje jednego największego i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a więc mamy 2 zapłodnione komóreczki. Na razie są dobre. Te 3 pozostałe z 9( bo w programie tylko 6) , Pani z labolatorium mówiła , ze je oczyścili, ale były bardzo słabe nie nadające się. 3 z pozostałych 6 niestety też bardzo słabe, powiedziała że nie dają im szansy prawie wogóle, jedna odpadła. Więc pozostają 2 które są ładne jak do tej pory. Podjeliśmy decyzję, ze trzymamy je do 5 doby, ponieważ i tak mogą mi podać tylko jeden zarodek, a zamrażać w programie moga dopiero w 5 dobie i powiedziała, że lepiej jak podadzą blastkę. Bo czy on będzie u mnie czy u nich, to nie wiemy czy się rozwiną czy nie. Teraz nerwy do środę, jeżeli sie nie rozwiną to w środę do 9 rano zadzwonią, a jak tak to o 11 transfer. Klara myślę, że będzie dobrze z paznokciem zmyj jednego najwyżej i już :) Sandra jak sie czujesz? Kotek, lato,bubu co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jak miło i ciepło na sercu się zrobiło, bo Pani mówiła że moja dr już od rana przyszła i sie pytała jak rosną i co sie udało uzyskać. Naprawdę złote serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
Andzia super, oby to byly te dwa szczesliwe:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno trzymam kciuki teraz za Twoje dwa małe bąbelki. Niech zdrowo rosną. A Ty odpoczywaj i szybko się regeneruj bo już niedługo będziesz w dwupaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Andziu! Odpoczywaj i przygotowuj mieszkanko dla lokatora :-) Trzymam kciuki non stop! Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek76
Andzia super że są dwa bąbelki teraz już nic nie zależy od was co ma być co będzie.Andzia u nas przy drugiej próbie zapładniali wszystkie komórki a też było 9 ale efekt finalny był i tak 2 zarodki.Najgorsze te czekanie ale po 3-ej dobie będzie ok to dotrwają i do 5-ej a póżniej i 9 miesięcy czego ci życzę.Leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara kciuki mocno zaciśnięte za dużą ilość komóreczek :). Napisz jak się lepiej poczujesz. Leweczek niestety nic nie zależy od nas już, tak jak napisałaś. Trzeba tylko myśleć pozytywnie, że się ładnie rozwiną.Pani powiedziała, że z blastki są spore większe szanse na ciąże. A ty jak się czujesz? Pracujesz już gdzie indziej? Dort dziękuje he he mieszkanko mam w glowie zaplanowane, ale zobaczymy. My powoli przygotowujemy się z mężem na zakup większego za kilka lat. Niedaleko nas w 2017 r powstaje osiedle, więc zobaczymy może się uda tam kupić. Skarbik fajnie by było być w tym dwupaku wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu za Wasze dwa zarodeczki a zarazem dwójkę dzieciaczków trzymam mocno kciuki ! Klaraa powodzenia na punkcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara jak po punkcji, bo od rana zaciskam kciuki :) Kinga dziękuję, ja też zarodeczki nazywam dzieciaczkami :) Dandm jak sie czujesz? Sandra jak te bóle mam nadzieję, że już przeszły. Bierzesz jeszcze nospę? Kiedy następna wizyta? Kkinia kiedy zaczynacie stymulację? Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaa09
Witam w słoneczny dzien :) dziękuje za kciuki :) ja juz po, pobrali 8 komórek i 8 beda zapładniac. Wąchalismy sie czy wszystkie zapładniac ale dziewczyna, która leżała koło mnie jakoś mnie "namówiła";) oczywiscie nie moze byc za pięknie i okazało sie ze na szyjce mam "cos". Wiec pani dr powiedziała ze do transferu musze miec cytologię ale z racji ze czeka sie tydzień wysłała mnie ja kolposkopie. Umówiliśmy od razu wizyte i niedługo jedziemy. Andzia tak mi sie buzia uśmiechnęła jak pisalas o tym ze kazda chodziła normalnie tylko Ty jak kaczka. Ja chodziłam identycznie :D śmiałam sie sama z siebie ;) teraz czekamy z niecierpliwoscią na telefon. A u Ciebie kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraAd
Czasami ustępują czasami wracają,..staram się nie brać nospy tylko ogrzewać brzuch dłońmi...chyba że już ostateczność wtedy biorę tabletkę... Czas mi się tak wlecze że ręce opadają... 14 października muszę jechać na badania krwi żeby mieć świeże wyniki , a 17 października mam wizytę. No zobaczymy co tam pokaże... Waga ciągle stoi w miejscu a to już 13 tydzień i 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×