Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Dort jakoś mi się dziwnie ten email napisał wcześniej : angelika.zawadzka@interia.pl Lillalu super w takim razie czekamy i od Ciebie na wieści w niedługim bardzo czasie, rodzicie z Dandm w podobnych terminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscE Nie widzę Twojego adresu @ Dzieeczynki cudo, ♥♥♥ piekne Orchidea Wyslalam Tobie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Sylvia, Dort, E ja też poproszę o zdjęcia waszych maluszków :) Sylvia Oskarka widziałam jak był malutki ciekawe jak się zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraAd
Andzia,raz na wozie raz pod wozem.. Jednym słowem ,raz lepiej , raz gorzej...dzisiaj już nie wytrzymałam i wstałam z łóżka , powoli ogarnęłam sobie mieszkanie (mam na myśli ścieranie kurzy i mycie podłogi) i żeby było śmieszniej , ból mi odpuścił . .. Nie łapie się już w tym wszystkim. Siedzę jak na szpilkach , 13 października pojadę na badania krwi , dzień wcześniej niż zalecił lekarz,bo czasami z wynikami lubią mieć poślizg. No i 17-tego mam wizytę.. Trudno mi jest cokolwiek teraz powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
My też już na końcu. W pn na wizycie rozwarcie na 2 palce, we wtorek zaczął odchodzić czop. Jeśli do nd samo się nie zacznie, mam zaproszenie na pn do szpitala ;) tak myślę, że wt, może śr to będzie ten wielki dzień :) Faktycznie jest mi już bardzo ciężko, śmiejemy się z M, że nic w tym dziwnego, w końcu mam w sobie 6kg dzieci. Andzia, trzymam kciuki, żeby i w Twoim przypadku dr S. miała szczęśliwą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Hej dziewczyny ten oczoplas to jak można rozpoznać ? Mój Olo tez czasami złapie zezika ale mówią ze noworodki tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahna Oczka dziecka nie skupuaja się w jednym punkcie tylko szybciej biegaja źrenice, nasz np ma oczoplas poziomo. Ale jak u Was pediatra nic nie zauważył to nie ma co się denerwować. Oskar malo zezuje.natomiast nie reaguje czasem na zabawki i dźwięki.nie wodzi wzrokiem za zabawka a oczka szybciej biegaja na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Witajcie Kochane, widzę że dzieję się tu sporo. Za Andzie caly czas trzymam kciuki. Dandm, Flossy i Lillalu jeszcze chwilka i będziecie z dzieciaczkami w domku. My w pon bylismy na usg genetycznym. Z dzidzią było wszystko w porządku. Wszystkie pomiary były w normach, badanie trwało prawie 2 godziny bo malenstwo nie chcialo sie dobrze ułożyć. Za to wczoraj o 23:30 trafiłam do szpitala, polecialo ze mnie strasznie dużo krwu. Myślałam że dostane zawału w drodze na izbę przyjęć. Okazało się że wszystko jest ok, żadnych zlych rzeczy dr nie zauważył. Z dzieciatkiem wszystko ok, szyjka wysoko, twarda i zamknieta wiec nie wiadomo co to bylo. Moze jakis krwiak sie oczyscil, albo mięśniak sam się zluszczyl, albo to przez odstawienie duphastonu lub przez przemeczenie... Mam leżeć i nic nie robić. Kontrola we czwartek ale nie wiem czy nie pójdę wcześniej. Oby to nie było nic poważnego. Według wczorajszego usg dzisiaj 14tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia mój mail : angelika.zawadzka@interia.pl Sandra super że mogłaś posprzątać bez żadnych dolegliwości, wiesz wydaję mi się że to dobry znak :). do 17 jeszcze tydzień,zobaczysz szybko zleci. flossy to wy zaraz po dandm :). Szkoda ze nie ten sam sam szpital(chyba?) byłoby raźniej :).Jejku ale dzieciaczki pięknie urosły :) No też mam nadzieję, że będzie miała szczęsliwą rekę do nas. Trzymaj się kochana dzielnie i informuj na bieżaco Skarbik dziękuję. O matko ja to bym chyba umarła ze strachu, jak by nagle tak ze mnie zaczeła krew lecieć. Współczuję Ci kochana bardzo tych nerwów, ale pewnie jest tak jak lekarze mówią. Szyjka zamknięta z dzidziusiem w porządku, więc myślę, ze nie masz się czym martwić. Ale się cieszę, ze usg wyszło dobrze :). Aha to mała wierc**iętka z maluszka :). Chyba nie lubi byc podglądany. Nie martw się wszystko na pewno jest dobrze. Daj znać kochana jak pójdziesz na wizytę w czwartek lub jak piszesz wcześniej. Dort dziękuję za zdjęcia mała jest śliczna i przeurocza :) Dziewczyny u mnie prawie wogóle bez objawów, trochę się martwię. Dzisiaj mnie jakiś taki mocny skurcz złapał że aż się zgiełam. Mam nadzieję, ze to nic nie znaczyło złego. Biorę nospę i magnez. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Skarbik ale miałaś nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Skasowalo mi część wpisu. Dziewczyny kochane doradzcie mi bo już nie mam siły Od kilku nocy śpię po max 2 godz na dobę to chyba bezsenność nie pomaga mi melisa ani mleko ani spacery i tp boję się że się nabawił jakiejś nerwicy i to się odbije na maleństwie :( może któraś w Was też tak walczyła z bezsennoscia? Jak sobie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
skarbik! myslalam jakos dzisiaj o Tobie, ze sie nie odzywasz............. Pewnie tez bym umierala ze strachu na Twoim miejscu! Najwazniejsze, ze wszystko jest dobrze z maluszkiem! Moze i krwiak jakis dal oznake,...jestes pod kontrola, lez, odpoczywaj, i staraj sie nie stresowac, choc wiem, ze to trudne. doramar...mi pod koniec sierpnia sie zdarzyly takie bezsenne noce i az plakac mi sie chcialo ze zmeczenia...mielismy wtedy remont, nie mieszkalismy u siebie, spalam na niewygodnym lozku, wszystko mi przeszkadzalo! w koncu napilam sie melisy i sie uspokoilam, tego dnia wrocilismy do siebie i przespalam cala noc! i od tej pory jakos spie... moze to dzialanie hormonow? moze takie kryzysy maja prawo byc... moja siostra w czasie ciazy tez spac nie mogla, czytala wtedy ksiazki... nie wiem, co Ci poradzic, bo mi dzieki Bogu to minelo:) andzia! ja tez mialam takie mocne kujniecie po transferze, wlasnie tym udanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Ja juz na ostatnich nogach a to dopiero 23 tydzien ciazy Dziewczyny czy ktoras z Was brala relanium cos mi mignelo chyba tutaj .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb_ik - trzymaj się i wypoczywaj w spokoju. Biedna najadłaś się tyle strachu, współczuję... Ja bym chyba zeszła z takiego koszmarnego stresu :-/ Najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok!!! Dbaj o siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Moja kruszynka daka mi pospac 7 godzin :) jakby mi sie jakas klapka w glowie przestawila na opcje "spanie" ale sie Wam przyznam ze mąż mi wczoraj zaaplikowal kieliszeczek czerwonego winka piereszy od pol roku bo juz nie mogl mnie sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doramar, maz dobrze zrobil;-) odstresowalas sie moze i zadzialalo....super! Orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie babeczki po mojej dłuższej nieobecności! Wprawdzie z urlopu wróciliśmy już tydzień temu ale potrzebowałam tydzień na ogarnięcie się w pracy i w domu. Byliśmy w Maroku i serdecznie polecam ten kierunek :) U mnie wszystko ok, w zeszłym tygodniu miałam usg połówkowe, wszystko w normie tylko ta żuchwa dalej lekko cofnięta, ale pozostałe parametry w jak najlepszym porządku, także jestem dobrej myśli, że to tylko taka uroda mojej córci :) & Andzia100, 3 blastocysty to super wynik, gratulacje! Trzymam mocno kciuki za pozytywny wynik transferu, leż odpoczywaj i dbaj o siebie‼! & Skarbik, cieszę się, że usg genetyczne wyszło dobrze i że piątkowo-sobotnia akcja skończyła się jedynie na strachu, obyście już do końca ciąży nie musieli przeżywać takich chwil grozy. & Sylvia, mam nadzieję, że u Oskarka nic poważnego nie wyjdzie, jestem myślami z Tobą i synkiem‼ Trzymaj się! & Doramaar mam nadzieję, że bezsenność przejdzie i będziesz mogła się wysypiać, bo za kilka miesięcy z tym może być różnie ;) A jak poza tym się czujesz? Czujesz już ruchy Małej? Bo ja nic a nic, to już 21 tydzień i wszyscy mi mówią, że coś tam się już powinno dziać, a u mnie nic, albo nie umiem rozpoznać...Ja czuję się bardzo dobrze, zero dolegliwości, brzuszek rośnie ale bardzo powoli, w ciuchach nic nie widać. Jak na urlopie mówiłam, że to już piąty miesiąc to mi nie dowierzali :) Ale ja jestem wysoka i podobno u takich osób jakoś to się rozchodzi, no i mam jeszcze te kilka miesięcy na nadrobienie ;) & Flossy, Dandm, Lillalu 3mam kciuki za bezproblemowe porody i czekamy na wieści od Was! & Klaraaa09 jaką decyzję podjęliście w sobotę odnośnie transferu? & Orchidea, Dort, Joahnaa, Sandra, Kinga, Justyna i pozostałe dziewczyny serdeczne pozdrowienia‼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie brak objawów nadal. Po za tym przepraszam ze tak bezpośrednio, ale po każdym dosłownie jedzeniu nie ważne co zjem mam gazy straszne. Już nie wiem. I jeszcze jedno dziwne nie bola mnie wogóle piersi tylko bola mnie bardzo sutki czy przy wycieraniu ręcznikiem czy przy nawet zakładaniu piżamy. Ale własnie piersi wogóle tylko sutki miałyście tak? Bajanka na pewno mieliście super udany urlop, pewnie tam gorąco bardzo a tutaj u nas juz prawie mrozy. :). Bardzo się cieszę, ze usg wyszło dobrze :). Ja też myślę, ze taka uroda będzie twojej córci :), a moze się to jeszcze cofnie jak będzie dalej się rozwijała.Ty kochana jak lillalu też tak sie czujesz super i bez żadnych dolegliwości. Aby tak dalej :) Dziekuje staram się dbać o siebie :) Doramaar he he uśmiałam się jak napisałaś, że mąż już Cię nie mógł słuchać :). Oj to tak długi sen musiał być spełnieniem marzeń po tych nie przespanych nocach. Ale mam nadzieję, ze teraz już będzie dobrze i odeśpisz bidulo to całe nie spanie :) Orchidea dziękuję za pocieszenie mam nadzieję, ze też u mnie ten skurcz mocny będzie oznaką pozytywną :) Dandm kochana jestes juz w szpitalu planowo. Jutro wasz wielki dzień :). Trzymam mocno kciuki kochana , nie napisałaś o której godz, ale postaram się cały dzień :). Jak się lepiej poczujesz napisz. Trzymaj sie cieplutko. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia u mnie też na początku było wieczne odbijanie się a piersi nie bolały tylko właśnie sutki są strasznie wrażliwe, bolą nawet jak prysznicem je potraktuje. Kiedy testujesz? Tak mocno trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
hmmm kolejna nieprzespana noc za mną, cały czas łaziłam i nie mogłam sobie znalezc miejsca a teraz nie mam na nic sily, chyba oszaleję z tego niewyspania to juz trwa tydzien i mam mega stresa !!! Moj gin mi zalecił hydrokxizinę czy jakos tak ale mam na razie opory bo nie chce truc mojego Skarba a z drugiej strony czuje juz silny stres a to tez niewskazane. Dzisiaj mi twardnieje brzuch i boje sie porodu przewczesnego :(. Normlnie schiza już. Czy Wy brałyscie jakies leki w ciąży ? czy wiecie cos o tej hydrxizinie? wiem że któraś brała relanium ? Bardzo zaczełam schizować i się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
doramar, moze kladz sie w dzien i probuj zasnac... zeby odpoczac, bo inaczej sie organizm jeszcze gorzej nakreca.... jak nie pomoze, to moze wez ta hydroxyzyne...bo sama widzisz, ze na stres az sie brzuch napina.... Mi na szczescie to minelo i zycze zeby i u Ciebie tak bylo............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia masz wiadomość na poczcie :) Bajanka Dziękuję za miłe słowa, dam Wam znac po badaniu. Wierzę, że nie nie wykaże i wrócimy szybko do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim ,!w dniu dzisiejszym o godzinie 10.50 urodził sie przez cesarskie cięcie mój synek Oliwierek, wazy 2850 i mierzy 54 cm, dostał 10 pkt, oboje czujemy sie dobrze i pozdrawiamy wszystkie ciocie :) , Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
Dandm gratulacje!!! W końcu. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Noo super, w końcu w komplecie :) Nasz Oskarek tez przyszedł na świat o 10.50 ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm - SUPER! Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Ciebie i Małego. Wracaj szybko do pełnej sprawności. Pozdrawiam, Ciotka Dort :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dandm dzielna kobietko nasza gratulację z całego serca :). Dużo zdrówka dla was, siły i wytrwałości :) Sylvia, Dort odpisałam wam troszkę się przedłużo :) Doramaar bidulo, a już się cieszyłam że ta jednorazowa kuracja winkiem przyniesie rezultaty. Z tego co pamiętam to Sandra bierze relanium. Nie wiem czy stres nie gorszy dla malucha. Stres wiąże się pewnie ze skurczami itd, więc może te tabletki lepsze. Jeżeli sie nadal będziesz męczyć, to weź tabletkę, bo to nie ma co. Ja Ci życze przespanych nocy i żebyś w końcu wypoczeła i się nie stresowała :) Skarbik mi właśnie sutki i gazy też już przeszły, czyli teraz brak objawów wogóle. Zobaczymy, testować chciałabym w sobotę 10 dpt :). Jak coś będzie powinno urosnąc chociaż trochę beta. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×