Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość DORT14
To ja Dort tylko pisze z tel. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORT ja nie miałam żadnego plamienia. No widzisz co specjalista to specjalista wszystko wykryje :) Justyna bardzo dziekuje za odpowiedz, trochę mnie uspokoiłas :). Teraz myśle, że mogłam poprosić o zapłodnienia komórek ICSI. Orchidea dziekuje :) Lillalu to jeszcze 6 dni jak dobrze policzyłam :), jestem z tobą mocno myślami cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja boje sie jutrzejszego ranka, tak bardzo nie chce, żeby zadzwonili z niedobrymi informacjami o zarodku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie wolno ci tak myśleć. Wiem, że to oczekiwanie na każdym etapie procedury jest niesamowicie wykańczające psychicznie, ale trzeba przy tym wszystkim wierzyć w to, że się uda. Trzymam kciuki za jutrzejszy transfer. Więcej wiary !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Lillalu nic nie czuje ;-/ dziewczyna na innym forum po 5 dniach zrobiła test i wyszedł pozytywny ale ja tak jak ty po 10 dniach dopiero zrobię zresztą tak mi pani dr powiedziała ze to są blastocysty wiec nożna wcześniej zrobić. Jakos się nie nastawiam bo wydaje mi się ze coś jednak się powinno czuć... Leki dalej brałam tak samo tylko miałam przesunięty transfer bo miałam właśnie kiepska sluzowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Andzia będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Super, serdecznie gratuluje, widzisz tylko jedna ale jaka solidna. Kiedy transfer? Kciukasy mocno zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, super!!! :) Kiedy transfer... wiesz coś o tym jak się podzieliła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Powodzenia Kochana! :-) Mowilam, nie ilosc a jakosc! ;-) Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia andziu !!! Kurcze ile to wszystko nerwów kosztuje :-( Dort to może od tych zastrzyków takiego powera dostałaś :-) Lillalu, joahna musi być dobrze dziewczyny. Bardzo Wam tego życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Kinga dzięki ! Ja będę w piątek testować :-) andzia spokojnie mi tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz po :). Ale mam wieści okazało się, że mamy 2 zarodki, teraz podany byl klasy B 9 komórkowy, trochę o nieregularnych kształtach.Ten drugi nie podzielił się od razu, tylko później. Wygląda gorzej, bo jest bardzo ziarnisty czy jakoś tak ale jest. Będą go próbować trzymać do 5 doby, jak się uda to go zamroza :). Test kazali zrobić za 2 tygodnie. Dr położył rękę na brzuchu w celu szczęścia :) Lillalu miałaś rację, bardzo Wzruszający moment ten transfer :) DORT, Justyna, Kinga dziękuję dziewczyny za pozytywne myśli i kciuki :) Joahnaaa chyba nie da się spokojnie przez to wzruszenie :) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johana - w piątek sikanie czy krew? Jakby wyszedł niezbyt wyraźny lub po dłużej niż 10 min to jest pozytywny... ale jak nie wyjdzie wcale, to się nie załamuj, bo niekoniecznie będzie to wiążące (ja tam miałam) i nie panikuj! :) I ważne żeby w aptece kupić test z czułością od 20 mU, nie większą - w ulotce jest napisane zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Lillalu raczej w piątek zrobię z krwi żeby już mięc pewność, jaja nieźle no właśnie w piątek są moje urodziny i ciekawe jaki prezent będę miała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne... ja w niedzielę spróbuję... ale to niedziela, wiec sikaniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co tu wchodzę to nastrajam się pozytywnie :-) cieszę się dziewczyny że powoli ale do przodu układa się wszystkim. Ja jutro lecę na posiewy chcę zrobić je wcześniej żeby mieć pewność że wszystko jest Ok a jak nie będzie to mam jeszcze czas na podleczenie. Martwi mnie tylko że 16-17dc miałam dziwną brunatną wydzielinę a raz nawet były krewka oby tylko to nie była to jakaś infekcja, myślałam że to może owulacja ale śluzu typowego nie było. Za to teraz 21dc jest go na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Andzia Super wieści :) oby ten drugi tez się dobrze rozwinął i trafił na zimowisko ;) Teraz najgorsze czekanie na test ale wieżę, że to będą super święta także d8 Was. Kciuki zaciśnięte :) Co do testów to nie koniecznie muszą być z apteki, moje z allegro za 1.20 też wychodziły w 10dpt dwudniowych zarodków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że u Ciebie już po wszystkim Andziu ;-) Zaglądałam w pracy na forum żeby być na bieżąco, ale ciężko z pisaniem, bo dziś miałam urwanie głowy. Ale bardzo się cieszę, że jesteś już po transferze! Długo to wszystko trwa? Miałaś robiony przy pełnym pęcherzu? Mnie dr L. zwrócił na to uwagę, żeby koniecznie być z pełnym, bo przy mojej budowie to bardzo istotne. Idziesz teraz na zwolnienie na kilka dni czy wracasz normalnie do pracy? Teraz to czekanie... ufff... trzeba nauczyć się cierpliwości... Kinga - może faktycznie mam powera od tych hormonów. Sama spróbujesz zrobić sobie zastrzyk to się przekonasz jaka to moc ;-) Plamienie praktycznie mi minęło i się uspokoiłam. Trzymam kciuki za testy!!! Ale się tu ostatnio dzieje dużo... Bardzo mnie to cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzia , super wieści :) teraz trzyma kciuki za dwie tłuste kreski i wszystkiego dobrego tobie i pozostałym dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, no to masz kolejny zaliczony etap za sobą. Teraz ten najważniejszy - życzę ci aby był najszczęśliwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu masz racje spokój najważniejszy :). Tobie tez dużo go życzę, bo za kilka dni testujesz, oczywiście trzymam mocno kciuki cały czas :) Joahnaaa, ale by był super prezent :) najpiękniejszy ze wszystkich. Napewno sie uda :). Trzymam kciuki mocno :) Skarbik mam nadzieje, ze posiewy wyjdą dobre :). Sylvia, tez mam nadzieje ogromna, ze mu sie uda :). W sumie miało go nie być ale walczył dzielnie, wiec moze jest szansa. To ty kochana testowałas juz 10 dpt? To szybciutko :). Mi kazali po 2 tygodniach, mimo ze zarodek 3 dniowy. Dzięki za kciuki :). Napewno był by to najpiękniejszy prezent. DORT u nas z czekaniem na doktora do wyjścia z kliniki to jakaś godzinkę :). Miałam robiony przy pełnym pęcherzu, to chyba u każdego tak musi byc. Najpierw usg jak tam po punkcji, czy wszystko ok i potem na transfer. Niestety nie pracuje obecnie, pisałam o tej sytuacji jeszcze na starym forum. Wiec narazie odpoczynek, aby na dłużej :). Cieszę sie, ze ustabilizowała sie sytuacja u Ciebie, aby dalej wszystko szło bez żadnych wydarzeń :) Gość, Justyna dziekuje . :). Justyna, aby ostatni etap. Dziewczyny mam pytanie, czy dzwonilyscie po tygodniu do Novum, żeby powiedzieć jak sie czujecie ? Bo tak mam na karcie wypisowej. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje. Ty sobie Andziu stopkę zmień, bo jest już nieaktualna ;-) Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Odpoczywaj i dbaj o siebie w spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Przy pierwszym podejsciu tez czekałam z testem do 14 dnia. Ale moim zdaniem to zbyt długo każą nam się stresować ;) Potem juz robilam coraz wcześniej. Jak ma się udac to w 10 dniu powinno juz potwierdzic się. Oczywiście z powtorka po 48h. Ja nie dzwoniłem nigdy do kliniki z info jak się czuje . kiedyś sami do mnie zadzwonili ale to po 3 tyg od transferu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia! chciałam juz wczesniej Ci cos napisać, ale z telefonu nie wchodzą mi wpisy ( nie wiem czemu...) i cały dzien poza domem dzis. Super wieści, cieszę sie bardzo:) Trzymam kciuki za Was dziewczynki!!! Mi tak leci ten grudzień, ze nie rozmyslam juz o tej torbieli...nie czuje w tym cyklu bólu jajnikow, to dobry znak, ze tabletki działaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×