Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość orchidea1
johana! super! odpoczywaj grzecznie:) lillalu teraz czekamy na jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny E kochana, twoje dziewczyny są dzielne bardzo i ty również Mamusiu , najważniejsze, że najgorsze wykluczyli, ale domyślam się ile nerwów was to kosztowało i bardzo współczuje :(. Trzymaj się cieplutko i dużooo zdrówka dla was. Orchidea, to dobry znak jak jajniki nie bolą, ja tez tak miałam i tozrbiel znikneła :) Lillalu Sylvi chyba chodziło o test z moczu, że powinien wyjść 10 dpt :). Ja chyba zrobię 12, a 14 betę :). Zobacze jak wytrzymam, bo widzę , że to nie takie łatwe z tego co piszecie :). Nie martw się kochana, ja cały czas mocno trzymam kciuki za Ciebie :), a objawy chyba ciążowe, więc to dobry znak :). DORT, dziękuje że o mnie pytasz :). Ja biorę Encorton 1.5 tabl., Estrofem 2*po 1 tabl, Folik, Luteina 1*2 tabl pod językowo i Lutinus 2*1 tabletka dopochwowo. Trzymam kciuki za wizytę,aby dużo urosło :) zwykle usg w tej ostatniej fazie jest co drugi dzień, ja tak miałam. Joahnaaa Gratulacje ładnego przyrostu bety :). Ale super wiadomości, bardzo się cieszę. Na karcie wypisowej po transferze, jest napisane, że jak pojawi się plamienie to jest to raczej zwiastunem ciąży, a nie niepowodzenia. Więc trzymam kciuki mocno. Dziewczyny u mnie z kolei dziwne rzeczy. Mam kilka razy dziennie uderzenia gorąca, mylę zapachy(wczoraj czułam jakiś ładnie pachnący płyn, a to sąsiadka smażyła schabowe :) ), a najgorsze jest, ze zasypiam na siedząco . Ciągle mi się chce spać,często nie jestem w stanie nawet przeczytać jednego zdania w książce i już śpię :(.. Dziwne to jest, bo zawsze raczej miałam dużo energii. Bolą mnie piersi i mam kucia w podbrzuszu. Zastanawiam się czy to wszystko nie od leków. I czy nie zadzwonić jak to będzie mi się jeszcze do poniedziałku utrzymywało (przede wszystkim to spanie, bo nie da się funkcjonować ) i nie poprosić o zmianę leków. Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Andzia dziękuję i super ze masz objawy ciąży ;-) spanie to tez jeden z objawów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahnaaa, tylko problem jest taki, ze na objawy ciazy to jeszcze o wiele za wczesnie, wiec mysle ze to leki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Andzia, to dobre objawy... :-) Ja jednak poczekam :-) w niedzielę mocz. A potem zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce się nakręcać na nic, ale to przecież chyba nie możliwe takie objawy za wcześnie chyba. Jutro 4 dpt. Pierwszy jest zero ,więc to w sumie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Juz mi sie myli z tym liczeniem jak pierwszy jest zero to jutro jest 4 a nie 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, sporo leków bierzesz... może one faktycznie mają takie działanie na Ciebie, a może to jednak organizm się przestawia na ciążę? Czego Ci bardzo życzę!!! Jeszcze kilka dni cierpliwości... jutro już masz 4 dpt, czas szybko leci... Ja nawet nie wiem kiedy minął ten tydzień, jutro kolejna wizyta... Ciekawe co tam słychać, czy, co i ile rośnie... Do zastrzyków już się przyzwyczaiłam, ale mimo tego, bardzo mnie to cieszy, że Ty już ich nie musisz brać :-) Justyna8604 - mam nadzieję, że zdążymy przed świętami z transferami... Bardzo możliwe, że gdzieś się miniemy w przyszłym tygodniu, skoro teraz USG będą częste... Joahnaaa1 - super wieści!!! :-) Oby beta przyrastała dalej i rósł Twój prezent pod choinkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dziękowa dorth oby uroslo dużo dojrzałych komoreczek ;-) i trzymam kciuki na transfer w tym roczku ;-) Sylvia jak ty działasz z ciążą dalej prowadzi cie ktoś z novum czy u siebie kogoś maśz? szukałeś kogoś specjalnego od in vitro z normalny ginekolog ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy. Same pozytywne wiadomości na forum, tfu tfu oby nie zapeszac... joanna - zaciskam kciuki... Lillalu - moim zdanie możesz zrobić bhcg wcześniej, mialas podany przecież zarodem w 5 dobie :-) Andzia - jeszcze trochę i Ty się przekonasz... Wiecie przecież, że jestem z Wami. Dziewczyny mam też prośbę... jeśli znacie kogoś kto zamierza skorzystać z Pbkm to dajce proszę znać, jeśli polecę osobę to będzie to transkcna wiazana, ona oprócz otrzyma korzystną ofertę, ja z kolei zostanę zwolniona z opłaty rocznej. Z góry dziękuję za pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Straszne błędy zrobiłam w poscie, ale to tak jest jak się robi kilka rzeczy jednocześnie, korzystając z tableta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia... no może trochę wcześnie... bo miałaś transfer w 3 dobie... ale w 4 dpt to już zaczął się zagnieżdżać na pewno... jak miał zagnieździć, tyle że na betę za wcześnie :) Objawy takie powodują głównie leki... ale też i ciąża... Tak na prawdę po ivf to ciężko odróżnić objawy lekowe od faktycznych.. :) Johana - jak z plamieniem? Ja czekam... bo nie miałam jak ani dziś ani jutro zrobić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Hej dziewczyny, właśnie odebrałam posiewy i wyszło że liczne są bakterie Escherichia coli, czy któraś spotkała się z tymi bakteriami? Kontrole mam we wtorek, czy to poważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Skarbik nie pomogę nie znam się na tym , ale pewnie leki wszytsko wyłącza. Ja dzisiaj badanie progesteronu zrobiłam i niesie bardzo 16.40 dzwoniłam do mojej dr z novum kazała lutinus jeden więcej brać i raczej musze jechać do novum na badania bo mówiła ze są różne wyniki jakąś babka gdxies miała niski progesteron a w novum wyszedł ładny a za co odpowiada progesteron? Idę we wtorek na betę i progesteron na badania bo taki dr zleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
progesteron odpowiada za utrzymanie ciazy, wiec to wazny hormon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort jak po wizycie? Ile pęcherzyków rośnie? Skarb_ik ja miałam tą bakterię jakiś rok temu. Z tego co pamiętam dostałam na to doustne tabletki, po których miałam nieprzyjemny metaliczny posmak w ustach. Od tamtej pory wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok :-) Hormony mam bardzo dobre - tak to określił doktor i rośnie 10 pęcherzyków :-) Z tego wybiorą najlepsze i 6 pójdzie do zapłodnienia zgodnie z programem. Podadzą jeden. W poniedziałek kolejna wizyta, przez 3 dni jeszcze mam brać zastrzyki. I najprawdopodobniej będzie to ostatnia wizyta przed punkcją. Punkcja albo w środę albo w czwartek, a transfer poniedziałek lub wtorek przed świętami :-) Pielęgniarka, która tłumaczyła mi dawkowanie leków bardzo optymistycznie mnie nastroiła, że jest duża szansa powodzenia i że wszystko idzie u mnie zgodnie z planem. Oby miała rację! Ale dowiedziałam się od niej, że raczej marne szanse żeby dr. L robił punkcję i transfer... Będzie to najprawdopodobniej Andziu Twój lekarz ;-) Też znakomity specjalista i zaufany człowiek dr L. ;-) Tak oceniła ta pielęgniarka i tego się będę trzymać! Ja też miałam tą bakterię, 6 globulek załatwiło sprawę. To podobna bardzo powszechna bakteria, także się nie martw, leki ją przegonią! Pozdrawiam Was ciepło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort14 super wiadomości! Na pewno będzie z tego kilka ładnych, dojrzałych komóreczek. Ile ja bym dała za 10 pęcherzyków... Ja dowiem się jutro co tam u mnie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
DORT super wiadomości. Bardzo sie cieszę kochana, ze tak szybko leci ten czas i juz piszesz, ze wiadomo kiedy punkcją i transfer :). Ja jestem bardzo zadowolona z naszego lekarza, wiec napewno będziesz w rownież dobrych rękach :). Trzymam mocno kciuki, żeby ze wszystkich pęcherzyków udało sie pobrać komórki. Lillalu wlasnie dziwne, bo takie objawy jak ja mam to nie ma w skutkach ubocznych leków. Ale każdy organizm inny jest :). Skarbik, aby szybko uciekły po lekach te bakterie. Justyna aby było dużo pęcherzyków jutro :) Dziewczyny u mnie niestety bardzo smutne wiadomości. Drugi zarodeczek przestał sie rozwijać :(. Pani z laboratorium mówiła, ze bardzo jej przykro, ale pocieszała ze temu sie uda co podali :), i czekają na wieści o teście :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
E! Przeprasz ale cały tydzień nie czytalam forum, oczywiście jeśli tylko masz ochotę to chetnie wymienię się mailami. Ale tu się dużo dzieje...muszę nadrobić. Ale kciuki trzymam cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Justyna - trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte! Oby pojawily sie upragnione pecherzyki!!! Ja sie ucieszylam wczoraj z tej liczby i w ogole faktu, ze moj organizm zareagowal na te leki. Ale dobrze wiecie, ze do calkowitego sukcesu jeszcze nie krotka droga... Juz mi sie dzis snila punkcja, niby czlowiek stara sie na spokojnie do tego podchodzic, ale do konca to nie mozliwe... Andziu, przykro mi, ale tym bardziej mam nadzieje, ze Tobie sie teraz uda!!! Czego bardzo Ci zycze! :-) Masz racje, szybko to wszystko przebiega. Oby z pozytywnym finalem! :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
hej dziewczyny! byłam dzis na usg u siebie i nie mam juz torbieli:)))))))))uff...wiec moge podchodzic juz do próby! po nd zadzwonie do dr Z i zapytam kiedy mam byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Orchidea super gratulacje ;-) obys jak najszybciej mogła zacząć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea super wieści :) Andzia ten podany musi być tym szczęśliwym, tak jak mówią lekarze. Trzymam kciuki. U mnie po usg bez euforii.. Dokładnie tak samo jak przy poprzedniej stymulacji (3 ładne, 3 malutkie) Następne usg we wtorek, może jeszcze coś zdąży do tego czasu podrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Czyli ciąg dalszy dobrych informacji... Orchidea - super, że nie masz już torbielki, a za to zielone światło do kolejnej próby. Powodzenia, oby jak najszybciej! Justyna - dobre i tyle, nie ilość a jakość jak u Andzi! Oby u Ciebie było podobnie! Lilallu - trzymam kciuki za testowanie! I czekam na dalsze pozytywne informacje od Was!!! :-) Sylvia, Johana, Andzia jak się czujecie? Jakieś nowe sygnały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
U mnie tak czuję brzuch, od czasu do czasu ciągnie dół brzucha i czuje jajniki ;-) w poniedziałek powtórka z bety i progesteronu zobaczymy co będzie oby był ładny przyrost martwię się tym progesteronem. Lilalllu daj znać jak będziesz znała wynik jestem z tobą zaciskam kciuki ;-) Andzia jakieś objawy? Sylwia po pozytywnej becie jechała do novum na wizyte jakąś czy juz odrazu do swojego gin zaczęłas chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Lillalu trzymam mocno kciuki, musi byc pozytyw przy twoich objawach :). Czekam z niecierpliwoscią aż napiszesz. DORT dziekuje, tez mam nadzieje, że ten jeden będzie szczęśliwy :). Oczywiście trzymam kciuki, żeby u Ciebie pobrali dużo. Punkcją sie nie martw naprawdę nic strasznego :). Chociaż człowiek sie zawsze martwi. Orchidea super wiadomości :), aby jak najszybciej. Justyna dziekuje. Moge powiedzieć żebyś sie nie martwiła, tak jak dziewczyny piszą nie ilośc a jakość :). Ja tez sie martwiłam, ze tak mało, ale moze ten jeden okaże sie szczęśliwym :) DORT,Joahnaaa u mnie cały czas te same co pisałam objawy. Bol piersi, ale tylko przy dotyku, ciagle spanie, chociaż z tym juz trochę lepiej nie wiem czy sie martwić czy nie :), uderzenia gorąca tez juz narazie minęły. Trochę boli mnie brzuch, ale wlasnie nie w dole, tylko tak normalnie. Dziś mam 33 dzień cyklu, wiec cieszę sie ze nie przyszła miesiączka :). To chyba dobry znak? Joahnaaa nic sie nie martw napewno będzie ładny przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Test negatywny rano plamienie, dla mnie to znaczy niepowodzenie. Zrobię jutro betę ale to tylko formalność... Trudno ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu kochana, ale przecież plamienie ma oznaczać ciąże, a nie niepowodzenie. Moze jeszcze za wcześnie. Dzisiaj jest twój 10 dpt ? Masz racje najlepiej zrobić z krwi test. Ja mam nadzieje, ze jeszcze nie wszystko stracone. Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×