Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

DORT jak po punkcji?Napisz jak będziesz mogła :). Justyna, napewno doktor zna się i lepiej pewnie było przesunąć punkcję. Do soboty niedaleko :) Trzymam mocno kciuki chociaz za jeden tak jak piszesz. E dzięki kochana :) Orchidea przynajmniej krótki protokół, napewno mniej uciążliwy jest. Kurcze z tą refunfacją rzeczywiście niesprawiedliwe :(. Dandm jesteś bardzo silna. Zobaczysz w końcu i tobie się uda, za to dobre serce. 35 lat to jeszcze nie tragedia :). Dziewczyny mąż by mnie udusił :) jak by to przeczytal. Podkusiło mnie i zrobiłam test dzisiaj bardzo czuły. Niestety wynik negatywny jedna gruba czerwona krecha :(. To już chyba koniec marzeń. Bo ten test ma czułość 10 mu, i wykrywa już 2-3 dniową ciąże, także musiał wyjść. Mimo że robiłam go popołudniu, a nie rano. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Andzia zrób test z krwi a nie patrz na te testy ;-) ja też mam z 300 gonalu w lodówce w wawie jak coś z terminem do 2015 do któregoś miesiąca wiec tez oddam z miłą chęcią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahnaaa zrobię w poniedziałek, ale myślę, ze ten test jest naprawdę wiarygodny z taką czułością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Andzia - ja miałam BHCG równą 200 i test ledwie co wyszedł po kilkunastu minutach, więc jeśli robiłaś test po południu to bez sensu, gdyż z porannego moczu stężenie jest największe, poza tym m dopiero w 10 dpt wyszly dwudniowe zarodki, ale ja miałam podwójną ciążę więc przestań krakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E absolutnie nie chce krakać :). Tym razem wcześniej niż w sobotę, lub niedzielę się nie skuszę. Bo jutro mogłabym 10 dpt , ale tez mam obawy że za wcześnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenassz88
E! Chyba nie przeczytalas mojego posta! Co z tymi mailami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pobrali 7 komorek. Podobno jedna nie jest do konca dojrzala ale ja maja jeszcze obserwowac, 6 wygladalo na dobrych. Czekam na jutrzejszy telefon... Znowu reklamowka lekow, 330 zl. Humor mi dzisiaj siadl, wydarlam sie na najblizszych, zeby dali mi juz spokoj i juz o nic nie pytali, bo jestem zmeczona, obolala, niewyspana i w ogole mam dosyc! Jakis kryzys mam... Ech... :-/ Moze jutro bedzie lepiej... Andziu, ja jednak trzymam jeszcze za Ciebie kciuki i czekam na wynik bety. Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dorth super ze jest tyle komoreczek ;-) i tak tylko 6 zapladniaja w programie. Daj znać jak dostaniesz telefon i trzymamy kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, jestem z pod Warszawy ale nie mam problemu zeby się spotkać gdziekolwiek, którego stycznia są te warsztaty? Lillalu daj znać kiedy co i jak i ja jestem chętna, mozemy wymienic sie mailem zeby nie na forum, własnie dostałam okres i chyba w tym cyklu spróbujemy podejsc choć nadzieje maarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort fajnie, że masz tyle komóreczek Oby dalej wszystko tak dobrze szło. A najbliżsi na pewno zrozumieją, że to wszystko jest naprawdę trudne i kosztuje wiele nerwów, sił i zdrowia. Jutro jak troszkę odpoczniesz zobaczysz że humor wróci. Andziu mam nadzieję, że będzie ok i tylko początek nerwowy Pamiętasz pewnie, że Sylvia i joahnna też robiły test z przeprawami bo myślaly że się jednak nie udało a są naszymi forumowymi mamusiami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Kinga241 dokładnie andzia test z krwi jedynie Ci prawdę powie ;-) i bez nerwów bo to szkodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostatnia miesiączka tak mi wszystko poprzestawiała, że już dostałam kolejnej i zaraz po nowym roku udało mi się zapisać na startową :-)) Super, ciesze się jak nie wiem, tylko żebym z wszystkimi badaniami zdążyła. To was pewnie teraz będę męczyła tysiącami pytań :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia... 10 dpt... to nie za wcześnie.. beta, jeśli się udało, to już wyjdzie... nie stresuj się idź dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E wizyta z usg w 4d mam na 30.12 u dr. Wegrzyn. Znacie moze tego dr? Andzia Zrob bete, trzymam kciuki. dandm A to Ty moze jesteś z WWL? Kiedys byla jakas dziewczyna tutaj ale nie pamiętam kto ;) Milo, ze tak często o mnie wspominacie jako przykład :) Kurczaki napisałam się do was, chyba z 30min smarowalam i skasowalam :( Musze teraz leciec do gina po L4 moze potem napisze to co chcialam Wam przekazać. Miłego dzionka babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Kinga241 czekamy na zestaw pytań ;-) nie rób posiewow tyle już Ci powiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahnaaa musze się najpierw rozkręcić z tymi pytaniami zobaczę w domu kartę ze zleconymi badaniami to się pytania posypią :-)) A my ci chyba życzeń nie złożyłyśmy urodzinowych? Bo miałaś chyba w piątek tak i wtedy miałaś robić test? Chociaż każda i tak najbardziej życzyła ci na pewno tego cudownego małego prezenciku, który już masz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, to który to tydzień będzie 30? Tylko nie mów że czas tak szybko leci i już koniec 1 trymestru!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) DORT bardzo się cieszę, że udało się pobrac tyle komóreczek :), zawsze większe szanse. Rozumiem, ze jesteś zmęczona, musieliście rano wstac i przejechać kawałek drogi. Mam nadzieję, ze już się lepiej czujesz :) Kinga pamiętam, ja też jestem panikara, moze za bardzo wierze tym testom. U mnie przez te ponad 2 lata, mnie nigdy nie zawiodły z wynikiem zawsze negatywne :). Ale się cieszę, ze udało się już zapisac na wizytę wam. :) Teraz szybko zleci. Pytaj jak tylko coś będzie wiedziała napewno chętnie odpowiem. Joahnaaa staram się nie denerwować :) Sylvia po tylu przeprawach jestes naszym przykładem, ze jak się walczy i jest się silnym to w końcu się uda :). Dziewczyny czyli sądzicie , ze juz beta wyjdzie z tego mojego 3 dniowego podanego zarodka?Jak tak to bym jutro poszła. Lillalu a powiedz, jak się robi normalnie w przychodni państwowej( bo ty chyba robiłaś? ), to można bez skierowania?Mnie od wczoraj bardzo kuje prawy bok, tylko bardziej z tyłu,tam gdzie nerka ale ból promieniuje tez na przód. Któraś z was tak miała?Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Kinga241 dzięki wielkie no to był dla mnie najcudowniejszy prezent -dobra beta. Andzia ja robiłam betę w normalnej przychodni nie trzeba żadnych skierowana bo w tych przychodniach tez wszytsko robią prywatnie ;-) zrób sobie jutro jak juz coś będzie to na bank wyjdzie ;-) a po co się stresować ;-) ja we wtorek mam wizytę u giną i wtedy usg mi zrobi oby było wszytsko ok.. bo ja dziewczyny to już naprawdę nic nie czuje prócz bólu kręgosłupa lędźwiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do przychodni własnie, żeby się dowiedzieć ile czasu się czeka na wynik i powiedzieli, ze z dnia na dzień jest tylko pytanie jak jutro bym zrobiła, to by był dopiero na poniedziałek wynik. To bez sensu, bo w sobote przychodnia nieczynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamęcze was dziewczyny :). Niestety prywatnie tez jeden dzień roboczy się czeka. Można zrobić na cito prywatnie za 70 zł trochę drogo. I wtedy jest wynik po 2, 3 godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
U mnie jak się rano robi to koło 14 są wyniki ;-) ale andzia100 ty z wawy? Każde takie prywatne laboratoria są w soboty tez otwarte może w takiej spróbuj albo poczekaj do poniedziałku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahnaaa tak ja z Warszawy. No niestety w tych państwowych przychodniach się czeka jeden dzień roboczy i w tych prywatnych jak dzwoniłam też, tylko właśnie na cito to krócej, ale drożej. A może dziewczyny znacie jakieś laboratoria w których jest troszkę taniej i jest szybciej wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Zadzwoń do alaab czy coś takiego to jakbyś dzisiaj zrobiła to jutro odbierzesz wynik na lanciego na Ursynowie wiem ze do którejś godziny popołudniu biorą próbki i na drugi dzień są wyniki. Lanciego 13 tam jest adres zadzown może tam ja robiłam betę w laboratorium w szpitalu i juz w południe mama mi odbierała wynik w szoku jestem ze w wawie tyle się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym punkcie diagnostyki (kilka w wawie) na cito beta po 3-4 h za 35 zł, też w soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahnaaa super dziękuje Ci bardzo :). Właśnie dzwoniłam wynik jest tego samego dnia :). Jutro rano idę. Lillalu ja dzwoniłam tylko do swojej państwowej przychodni i do dwóch prywatnych, i było tak jak pisałam. Ale dziękuje za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×