Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Ale przy blastocyscie to już za późno na implantacyjne. No jeszcze cień nadziei jest... no zobaczymy jutro ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie sądzę... doszły jeszcze bóle jak na okres. Johana a jak u ciebie? Jak krwawienie i czy masz bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Lillalu te sikance to można do kosza wsadzić moja koleżanka robiła test nic nie wyszło a jak poszła na 3 dzień do lekarza to okazało się ze w 6 tyg ciąży jest więc proszę się nie denerwować i jutro betę zrobić! Ja to miałam tylko 1.5 dnia tego plamienia i to nie była krew tylko plamienie. Ja jutro idę na betę i progesteron stresuje się trochę żeby był ładny przyrost. ;-( i ten progesteron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johana oby było ok. U mnie to bliżej okresu chyba wiec sama nie wiem, oby było jak mówisz... ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Joahna Testowalam 10dpt. Po pozytywnym wyniku dzwonilam do Novum i umawiasz się na 25 dpt na usg potwierdzające. Od tamtej pory jeżdżę co 2 tyg na wizytę do dr W. Do 12 tyg zostaje w klinice. Ale tez chodzę do swojego gina który jest w temacie. Usg mi nie robil do tej pory bo wie,że mam w klinice. Tylko L4 mi daje ;) Dort Czuje się dobrze, mdłości coraz rzadziej mam.apetyt slaby, ale mam juz na +6kg.z tym, że moja waga wyjsciowa to 55.5 kg przy 172cm ;) M skacze przy mnie jak przy ksiezniczce ;) Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za kolejne testujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia a ile w novum się płaci za wizyty takie kontrolne? Tak jak chodzisz do dr w ? Powiedz mi co ty zazywasz teraz ? Jakie leki ? Lilalllu ja cały czas czuje się tak jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 lat od roku biore tabletki antykoncepcyjne sidretella30 , w 3 tygodniu 4 tabletke wzielam 4 godziny pozniej a tak to zawsze zgodnie z zegarkiem. Dzien przed miesiaczka wspolzylam na drugi dzien dostalam okres i kolejne opakowanie zaczelam prawidlowo , czy mam sie czym martwic i mozliwa jest ciaza??kolezanka gada rózne teorie ze niewazne ze dostalam okres to moge byc w ciazy. ginekolog mam dopiero na styczen i nie wiem czy robic test bylo to dopiero 8 dni temu to chyba za wczesnie. co o tym myslicie doradzcie prosze bo nie moge spacusmiech.gif a kolezanka tak mnie jeszcze nakreca. mam juz dziecko dlatego nie planuje wiecej narazie stad biore te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Joahna Wizyta u dr.W kosztuje 210zl Ale u innych sa tansze wizyty. Z lekow tylko luteina 2*100 i folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Wydaje mi się że ciazowe wizyty standartowo kosztuja 210 bo ja u dr O.też tyle placilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenasz Byc może masz rację. Ale z tego co pamiętam to zwykle wizyty u dr.W kosztowaly 120 a np.u dr.S. 80 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Lillalu trzymam kciuki, zmierz sobie temperaturę kobiety w ciąży mają coś koło 37 ;-) może chociaż to wyjdzie ok i się troszkę uspokoisz ;-) To ładna cena jak na wizyty ale cóż co się nie robi dla tego co dla nas najważniejsze. Ja to pojadę na ta kontrolę po 25 dpt i później juz do siebie tylko będę chodzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia rozumiem ze za ta wizytę tez normalnie się płaci to nie ma noc do tego ze z mz z programu się jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
program zapewnia tylko sama procedure, poczytajcie umowy, prowadzenie ciazy jest juz platne. Przy tych wszystkich kosztach wczesniej, to mysle ze to juz nie sa wielkie kwoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja była raz na wizycie ciazowej u dr Taszyckiej i tez placilam 210, więc dlatego napisałam że wydaje mi się że to standard. Co do ceny to wcale jak na Warszawę nie jest wygórowana, bo to wizyta z usg. W większości miejsc w warszawie to koszt 250 zł, bo wizyta np. 120-180 i jeszcze koszt usg. A zwykła wizyta ginekologiczna w Novum to 180 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew oddana... ale szyjka już "okresowa" także nawet się nie łudzę... Nawet jak coś wyjdzie, to się raczej nie utrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Lillalu o której wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11-12 powinien być... ale poprzednio z tego miejsca mimo cito miałam dopiero o 13.30.. jak będzie dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam mocno kciuki kochana, mimo wszystko. Ja też się martwie, bo prawie wszystkie objawy co miałam mineły, teraz wręcz jestem w pełni energii więc odwrotnie , trochę tylko mnie bolą piersi przy dotyku i tyle. Żadnego bólu jajników, czy wogóle w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, nie zadręczaj się... tak na prawdę większość objawów jest z naszej głowy :) Na takim etapie może wcale ich nie być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Lillalu mam nadzieję, że jednak będzie wszystko dobrze. Bardzo Ci życzę takiego prezentu na gwiazdkę. To wszystko jest tak skomplikowane i faktycznie te wszystkie objawy można dopasowywać do ciąży a mogą świadczyć o zupełnie czymś innym. Ja też mam np objawy już z trzy tygodnie takie jak miałam w ciąży - ból piersi, mdłości, bóle brzucha i miesiączka BARDZO znikoma przez jakieś dwa dni (jak normalnie mam po 7). Test jednak wyszedł negatywny i może to torbiel daje o sobie znać? Andziu to jeszcze z tydzień i na twoje wieści będziemy też czekać :-) Dort piękne pęcherzyki To chyba dzięki tym zastrzykom Twoim ukochanym :-)) Justyna na pewno się denerwujesz ilością pęcherzyków, ale już dużo dziewczyn poświadczyło, że nie ilość się wcale liczy. Orchidea to myślisz, że uda ci się jeszcze dostać na wizytę w grudniu czy dołączasz do mnie i skarbik w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - po tylu niepowodzeniach miałaś pewnie histeroskopię? Gdzie ją robiłaś? Czy to coś wniosło do badań? Czy skierowanie na NFZ może dać lekarz prywatny np. z Novum? Jak coś wiecie podpowiedzcie... jak się nie uda 2 procedura, to chyba zrobimy to badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga241 tak jak pisałam wcześniej ja mam wizytę 7 stycznia, ale obawiam się że znowu się wszystko odwlecze. Zrobiłam posiewy wcześniej, i dobrze bo wyszła mi bakteria e.coli... jutro mam wizytę u ginekologa swojego zapewniał mnie przez telefon że do 7 stycznia zdążymy się jej pozbyć ale wątpię. Nie wiem jak wygląda procedura jeśli na wizytę startową przyjdzie się ze złymi posiewami? Czy można podchodzić do procedury w jakiejś osłonie antybiotykowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Skarbik zapomniałam ci napisać o tej bakterii Ona niby podobno może być trudna do pozbycia. Ja miałam ciągle w moczu ją i napsuła mi życia bo co się pozbyłam to miałam ją od nowa a bólu przy tym. Teraz jestem cały czas na soku z żurawiny bo on ją fajnie wypłukuje. Pamiętam jak zaraz po poronieniu miałam posiew z moczu i taka fajna pielęgniarka powiedziała mi żebym zrobiła sobie też wymazy bo ta bakteria może być groźna w początkach ciąży. No ale przedostatnio wyszła mi też z wymazu i dr W pytał czy nie brałam niedawno antybiotyków ( i faktycznie brałam na przeziębienie i że wynik może być z tego i chyba dostałam tylko jedną globulkę i po bakterii). Jak się nie mylę to też coś pisałaś że byłaś przeziębiona to może to samo masz co u mnie. Także chyba nie ma się czym bardzo przejmować chociaż ja sama boję się wyników z wymazu :-( Ale dziewczyny nieraz pisały i chyba Lillalu jak dobrze pamiętam :-) że można podchodzić w osłonie antybiotykowej więc się trochę uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu przykro mi bardzo :-( Ale jesteś bardzo dzielna kobietka i musi się w końcu udać !!! Z histeroskopią nic ci nie podpowiem bo tak samo zastanawiałam się nad laparoskopią i usunięciem torbiela gdzie można byłoby zrobić w Warszawie na fundusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga241 dziękuje za informacje. Jutro dostane pewnie receptę, podobno 10 globulek - najgorsze że ja zaraz powinnam dostać miesiączki a w trakcie nie powinno się ich brać więc obym ze wszystkim zdążyła. Dzisiaj jedziemy z mężem, on sobie sprawdzi posiew czy przypadkiem się nie zaraził :-( Oby wszystko udało się nam ogarnąć. Faktycznie byłam przeziębiona i miałam zapelenie pęcherze, łykam codziennie żurawit. A Ty nie robisz wcześniej posiewu żeby mieć jeszcze ewentualnie czas na "naprawę"? Lillalu - przykro mi że się nie udało. Musisz znaleźć w sobie siłę by walczyć dalej, ale myślę że masz jej jeszcze pod dostatkiem. Co do histeroskopii to ja jej nie miałam ale miałam laparoskopię i usuwanie torbieli, wtedy miałam to robione na ul. Wawelskiej i szpitalu onokologicznym z powodu podwyższonych markerów CA125. Na pewno laparoskopię i histeroskopię można zrobić w szpitalu Orłowskiego, mój ginekolog powiedział że jak pierwsza próba się nie uda to mi właśnie tam zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik też planowałam, że porobię wymazy i inne badania a grudzień mi prawie zleciał i na razie nie mam nic :-( Chciałabym wykonać chociaż teraz morfologie itd. tylko zbieram się żeby iść do rodzinnego po skierowanie na część badań i będę miała usg piersi. Może faktycznie pasuje się troszkę ogarnąć i zrobić pod koniec tygodnia posiewy zwłaszcza, że po ostatniej "miesiączce"nie wiadomo kiedy może przyjść następna :-( i wszystko mogłoby się poprzesuwać. Jak mi ostatnio źle wyszły wymazy to od razu i mąż dostał leki do łykania już bez badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
W moim przypadku wystarczy histero... dr już kiedyś wspominał... Ja mam siłę, jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zrobiłam USG piersi i morfologię ,w czwartek idę do internisty po pozostałe skierowania na badania, mam nadzieje że nie będzie robiła problemu z ich wystawieniem a potem z podpisaniem zgody. Ja wymazy powtórzę jeszcze raz myślę że zaraz na początku stycznia tak żeby na wizytę mieć je ze sobą. Mam nadzieje że dr. Taszycka w razie czego zaproponuje podchodzenie w osłonie antybiotykowej i że wszystko znowu się nie przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joahna Tak jak napisala Orchidea refundacja kończy się na transferze. Ja mialam jeszcze darmowe bad.bhcg w 25dpt przed wizyta. Lenasz U kogo Ty placilas za zwykle wizyty 18zl. U dr.S 80 zl placilam a u dr.W 120 (tak jak już pisałam) Lillalu Przykro mi ,że jeszcze nie tym razem ; ( Histeroskopie mialam 2 razy ( maj 2012) w Pultusku, robil dr.Doniec ten sam co w Novum. A drugi raz maj 2014 w Novum tez dr.Doniec i tutaj musialam niestety płacić(2060zl) bo na Nfz u dr byly dlugie kolejki. Skierowanie na histero w ramach Nfz mialam od dr.Taszyckiej. Czy to coś dalo? Nie wiem. ... Nie miałam żadnych polipow, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×