Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Ja czuję się ok, przez weekend robiłam całe okrągłe NIC!!! Nawet mój niegotujący mąż stanął dzisiaj za sterami w kuchni. Fizycznie jest ok, leżę w sumie non stop :-) i niestety nasłuchuje, czasem coś zakłuje, czasem czuje jakbym miała wzdęcie tam na dole. Wiem że na tym etapie nie ma co szukać znaków a te które są są pewnie od leków. Nie wiem jak ja wytrzymam do 19/20 lutego bo wtedy mam zrobic bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! porada od dietetyka na bol gardła w ciazy! : "2 łyżeczki octu jabłkowego i 2 łyżeczki miodu wymieszaj w pół szklanki ciepłej, przegotowanej wody. Płucz gardło 4 razy dziennie" Raz stosowałam i nawet zadzialalo...;) dandm ja nie mialam teraz torbieli ( tylko podejrzenie polipa), to b_ubu biedna ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbik jakos wytrzymasz;) 1 tydzien zleci w miare, mnie juz nerw telepal w 2 tygodniu zwykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k bedzie dobrze, musi być, badz dobrej mysli i sie nie przemeczaj, a czytasz ksiazki? ja probowalam , ale nie moglam sie skupic :) ja mam wzdecia od samego poczatku, czuje prawie caly czas kosc ogonowa , troche pachwiny i czasem boli podbrzusze, czasem robi mi sie nieco slabiej , duszno i ten dziwny posmak w buzi sie pojawia, dzisiaj zaczełam schizować co do pierwszego usg i nawet zrobilam dzisiaj znowu test sikany, aby upewnic sie, czy pojawia sie dwie kreski- mąz sie ze mnie smial :) tlumacze sobie , ze kazda ciaza jest inna i to , ze wczesniej ciaza obumarla to nie znaczy, ze musi sie powtorzyc, Boże spraw , abym drugi raz nie musiala przez to przechodzic... Lillalu co u Ciebie Kochana, Ty masz podobne doswiadczenia co ja, ale chyba silniejsza psychike niz moja... modle się za nas wszystkie! nasza mala nie wie nic o naszych staraniach, ale ostatnio chodzi i wciaz powtarza , ze chcialaby zebym urodzila jej braciszka lub siostrzyczke , wtedy z mezem smiejemy sie do siebie :)Boże - wysłuchaj mych modlitw! pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik spokojnie możesz zrobić 10 dpt. Przecież to była blastocysta! Ja robię w walentynki 8dpt... jak nie będzie nic to idę się upić :) A ty Kinga, kiedy zamierzasz testować? Aga, ty dopiero czekasz na transfer, więc pewnie trochę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Dandm czy Ty dzisiaj nie miałaś przypadkiem robić bety? Daj znać jaki wynik, na pewno dobry, bo inny być nie może. Lillalu, Kinga - jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
kurcze , wczoraj nie weszły mi moje wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, odebrałam bete, wynik = 180,7 , nie zdażyłam dodzwonic sie do Novum, bo tylko do 14 konsultant odbiera telefony, mam nadzieje, ze dobry wynik, Lillalu jak miałas ciaze biochemiczna to jaka beta byla, bo ja dzisiaj schizuje, jak sie czujecie, napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam Wam przepisz na bół gardla od dietetyka, dla kobiet ciezarnych! 2 łyzeczki octu jabłkowego zmieszaj z 2 lyżeczkami miodu i tym płukać nalezy gardło 3 razy dziennie. Raz stosowałam ten przepis i poskutkowało:))) dzwoniłam własnie do dr Z i 9 jade na wizyte, Sam dr oceni, czy jest polip, czy nie, i albo pojde na histeroskopie, albo bedzie w tym cyklu transfer...nie spodziewalam sie takiego obrotu spraw...nastawilam sie na marzec na transfer, a dr mnie "przestawił" na luty, hehe... no moze i lepiej, bo jak wyjdzie ten polip, to zrobie histero...i nie ma co czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Dandm piękna beta jak na 9dpt!!! Wszystko będzie dobrze, musi być!!! Ja chyba poczekam na spokojnie do 14dpt. Chyba wole zobaczyc miesiączke niż jedna kreske na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torbiel jest z niepeknietego pęcherzyka graffa, natomiast polip jest przerostem endometrium ( polip endometrialny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, trzymam kciuki, zeby wszystko było dobrze i za szybki transwer, Skarbi_k jak sie czujesz? rozumiem Twoje obawy, gdyz sama je mam, ale staram sie byc dobrej mysli, chociaz schizy tez mnie nachodza :) Lillalu co u Ciebie taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm czuję się dobrze. Wypoczywam. Przelewam sie po domu z kąta w kąt. Targają mną różne emocje od pretensji że zrobili nam ivf i przez to mamy tylko dwa maluchy ale i tak ich jakość raczej nas nie przybliża do celu, przez strach co jeśli się nie uda, drugi maluch też jest słabiutki i czy znajdę siłę żeby ewentualnie przejść przez porażkę jeszcze raz, aż do euforii na samą myśl że to jednak może się udać i kolejne Boże Narodzenie spędzimy we trójkę. Słabą mam głowę do takich spraw. Leżę i nasluchuje, mam zgage ale to od luteiny podjezyk, czasem mnie coś zakłuje, czasem czuje wzdęcie... Ot i tak sobie bytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik! Kazda z Nas ma rozne mysli po transferze, to normalne!;-) / orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Przeleżałam dziewczyny cały weekend i dzisiejszy dzień. Tak mi kazali po tym przestymulowaniu. Jajniki mocno czuje przed samym siusianiem. I tak od popołudnia boli mnie delikatnie dół brzucha trochę uczucie jak na miesiączkę :-( Za wcześnie chyba jednak na nią i tak samo na objawy ciąży więc może nadal to przestymulowanie i punkcja daje o sobie znać. A test chyba dopiero za tydzień zrobię jak się nic nie wydarzy tj. 10 d. Bo chyba nie ma sensu dziewczyny wcześniej prawda jak to był 3 dniowy zarodeczek? Lillalu, Skarbik, Aga myślę o was gorąco - niech nam się uda ! Dandm będzie na pewno wszystko w porządku z waszą dzidzią! Dort, Sylvia, Joahna, Kura, Ollaluna - nasze przyszłe mamusie jak sie czujecie? Orchidea fajnie że was wcześniej przyjmią. Oby nie było tego polipa. A u B_ubu mam nadzieję że też torbiel zniknie. E, Moniś, Lenasz, gość71, gość84, Julcia piszcie dziewczyny co tam u waszych maluszków - to tak napawa optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Dandm to jest świetny wynik! ☺ja zrobię betę 7 dpt myślę że jak coś ma wyjść to już musi być, to będzie 2 dni przed terminem miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też mi postów nie dodało... Ja się czuję ogólnie nienajgorzej, teraz to się muszę pilnować, żeby nic rano nie zjeść, ewentualnie wody się trochę napić, bo morfologie krwi mam mieć. No i 2 pojemniczki naszykowane na siuśki ;-) Biorę luteine dopochw.więc przed muszę tampon użyć, to będzie poranek ;-) Do pracy chodzę, choć pracuję w korpo i na open space, nie ma u mnie pracy 'offline', więc po 4 godz zjazd do domu. Przynajmniej dziś tak było. Najważniejsze, że zaświadczenie w kadrach zostawione. Kolorowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga prze świeżym transferze ciężko doszukiwać się objawów, bo większość daje punkcja a w Twoim przypadku tez i przestymulowanie... Chociaż i po crio to chyba więcej objawów jest w głowie niż faktycznie :) Mnie czasem coś zakłuje, coś zaboli :) "czuję" ale nie wiem do końca czy to nie jajniki... :) Trzeba cierpliwie czekać... Powiedzcie co myślicie o tej becie 7 dpt... Czy to będzie wiarygodny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Hey. Kinga Dzieki za pamięć :) U nas ok, maly chyba po woli daje znać o sobie bo kilka razy juz kopniaka dostalam :) Jesli chodzi o testowanie to Ja zrobilam sikacza w 10dpt dwudniowych zarodkow i była druga blada kreska. kiedys przy pierwszych podejsciach zawsze czekalam do 14dpt dzis uważam, że to nie potrzebny stres. Dziewczyny trzymam kciuki za testy aby ta wiosna byla dla Was sloneczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja też tak uważam, masz rację i też w pierwszych podejściach czekałam... Uważam że 14-wiek zarodka = dzień testowania (beta z krwi ale też i sikacz czasem) = dzień spodziewanej miesiączki, jak ma być dobrze to będzie... ja gdzieś czytałam że ok 10 dpt blastocysty beta powinna juz być 3 cyfrowa żeby dobrze rokowała... Także tego 7 dpt liczę na 30-60 chociaż... jesli coś ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilalu - w sumie masz racje z ta beta,ja na poczatku zawsze czekalam do 12-13dpt,ale wiadomo,ze jesli cos sie rozwija to juz 7 bedzie wiadomo i nie bedziesz sie dlugo stresowala.Teraz bym robila ok 9-10dpt.,bo wiesz jak u mnie jest z ta beta,nawet jak byla dodatnia to na poczatku bylo ok a przy 3 testowaniu malo przyrastsala po czym zatrzymywala sie w miejscu:(A tak wogóle to chyba ta moja torbiel na dobre zatrzymala mi @ bo juz 33dc i nic.Wkurza mnie to okropnie,bo juz bym chciala wiedziec co dalej.Test nawet zrobiłam zeby wykluczyc ciaze i oczywiscie negatywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, jak ostatnio bylam w ciazy to w 8dpt bete mialam 163, a teraz w 9dpt- 180,7; wiec mysle, ze mozesz spokojnie zrobic, jedynie trzeba potem powtarzac, dzwonilam dzisiaj do dr Starosławskiej, powiedziala, ze piekna beta jak na ten dzien po transwerze, musze oczywiscie jutro powtorzyc, aby zobaczyc przyrost i zbadac progesteron. Chcialabym juz byc po usg serduszkowym, wtedy dopiero odetchne, a jak na razie nie mam wyjscia, wiec odpoczywam i czekam bo wiem , ze pozytywna beta jest dopiero poczatkiem milowej drogi do rodzicielstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm wtedy beta też była dobra... to nie ma chyba związku z poronieniem, przynajmniej nie zawsze (zwłaszcza zatrzymanym, tak jak miałyśmy) Mi się cały czas wydaje że miałam transfer w sobotę, a był w piątek - więc to będzie 8 dpt w sobotę... i wtedy to moim zdaniem powinno być min. ok 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze to nie ma znaczenia, uwiadomilam jedynie sobie, ze pozytywna beta jeszcze o niczym nie swiadczy i ze przed usg to sie chyba posikam ze strachu, spokojnie bedziesz juz mogla zrobic, trzymam kciuki oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, co czujesz, ja przy biochemicznej w dzień usg (25 dpt) dostałam krwawienia, nie muszę chyba pisać że nie łudziłam się, że "coś" zobaczę... Niestety nie jest lekko, pozytywna beta jest jedynie szansą i nadzieją... Dziękuję, ja też trzymam kciuki za usg, pewnie ok 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Dandm a myslalas zeby zrobic jeszcze jedna bete przed usg? Kiedy masz miec wizyte? Ja chyba wtrzymam do 14dpt z tym testem choc bije sie z myslami strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×