Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość joahnaaa1
Hejka Sylvia ale to czas leci! Dziewczyny od pozytywnej bety czas szybciej śmiga :-) życzę wam jak najlepiej! Ja mam 13 tc 4 d wczoraj miałam nieprzyjemny ból po prawej stronie w dole brzucha i jakieś dziwne klocia w pochwie :-/ byłam u gin powiedziała ze może pęcherz przeziębilam i pije herbatkę z żurawiny i juz ok ale też.mogło to jakieś delikatne rozciąganie być ;-) u nas na prenatalnych lekarz tez delikatnie zasugerował chłopaka nawet nam 'jajeczka' pokazał heh ;-) no i od ostatniej wizyty u swojej gin czyli miesiąc temu przytyłam tylko 10 dag hahha boje się ze jak waga ruszy to będę szybki wielorybek :-) buziaki dziewczęta i życzę z całego serca serduszka pod własnymi secami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_502
Z telefonu nie dodało mi całego posta. Tak więc kropek jest już z nami w domku ;). Podali mi blastocyste 3AA w klinice zostawiliśmy jeszcze trzy, dwie napewno do mrożenia. Teraz długie 10 dni przed nami :):):) Trzymam kciuki za wszystkie kropki, groszki i śnieżynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Joahna Mnie oprocz bolu w okolicach jajnikow pobolewa coś po prawej stronie, jakby nerka, nie wiem sama,nie jest to ciągły ból ale czasem mocniej zaboli, A na piątek zaplanowalam wyjazd na Sląsk,moze nie zaszkodzi nam taka podroz 3-4h. z przystankami oczywiście. No czas leci nie ublagalnie, my wczoraj skonczylismy pelne 4 mce kalendarzowe liczać od @ :) No to mamy kolejnego ziomka na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam wyniki beta=569,5, a progesteron=34,99 , czy to dobre wyniki? ja zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm szalejsz!!!! Piękne wyniki, beta sama mówi za siebie a progesteron moim zdaniem też wzorcowy!!! Ah GRATULUJE!!!!! Poziom progesteronu - normy 1-28 ng/ml - po owulacji 9-47 ng/ml - do 12. tygodnia ciąży 17-146 ng/ml - 12.-28. tydzień ciąży 55-200 ng/ml - powyżej 28. tygodnia ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dandm Super wynik :) gratuluję Co do progesteronu to nie pomogę, Ja w 17dpt mialam 107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Skarbi_k, nawet nie wiesz jak sie balam odebrac wynik, jeszcze jak poszlam to kazali mi 10 minut czekac wiec sie zaniepokoilam, i jak zobaczylam wyniki to mnie zamurowalo az lzy w oczach stanely, a nie za duza ta beta? mam dzwonic o 16 do lekarza, to bede wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm... za duża to nigdy nie jest! Super! :) Gratki! 11 dpt dzis? to bardzo duża beta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm gratulacje :):):) Beta rośnie i to najważniejsze, wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czekam na Wasze pozytywne bety, bo przeciez sie wszystkie spotykamy z brzuszkami, wiec wierzyc w swoje fasolki, Kotek za Ciebie sciskam kciuki w szczegolnosci, niech wam Bog w dzieciach wynagrodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, moja kolezanke tak bolala nerka i w koncu musiala chodzic z cewnikiem, no i lezala w MZWiA ze 4 razy z powodu nerki, wiec powiedz o tym lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dandm - Twoja beta jest naprawdę piękna!!!Jak na ten dzien po transferze to tylko się cieszyć:)Parki Ci zyczę i tłustych przyrostów bety.A za resztę oczekujących kciuki zaciśnięte!Niech wiosna przyniesie duzo brzuszków dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Novum powiedzieli, ze wyniki sa super, wrecz piekne i trzymaja kciuki za dalszy przebieg... :) cudzie trwaj!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm kiedy jedziesz na usg? Strasznie sie cieszę, mój Mąż też się wzruszył. Zawsze mu mówię że to ta para co buziaka sobie dała pod windą :-) cud będzie trwał!!! Musi, najwyższa pora przerwać Wasza złą passę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Skarbi_k, Wam tez sie uda, ja w to wierze, usg mam zrobic w 25-28 dpt, wiec jeszcze troszke musze poczekac marzac o bijacym serduszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm No to nie wesolo miala ta Twoja koleżanka. W środę mam wizyte to powiem dr o tych dolegliwościach, a póki co kupiłam zurawine i syrop z aronii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DANDAM super wynik mimo bolących rak po szczepieniach zaciskam jeszcze bardziej i czekam na bijące serduszko .@ pojawiła się dzisiaj jestem trochę zdziwiona bo pierwszy raz nie pojawiły się kilkudniowe bóle związane z endometrioza ,tak wiec transfer za ok 20 dni . Odnosnie szkolenia to mamy co4 tyg na szpitalnej,boje się ze możemy nie dostać kwalifikacji sytuacja rodziny mojego meza nie jest ciekawa musimy kilka faktów przemilczeć a w rozmowach nieraz jest ciężko ,drugim moim lekiem jest ze większość dzieci rodza kobiety pijace w ciąży , ludzi upośledzonych lekko to wszystko mnie przeraza i się boje ,znajomi maja adoptowana dziwczynke jest zdrowa inni znajomi maja syna tez nie maja problemów tylko ze ja od dziecka mam pod górke ciagle jakies choroby az do dzisiaj,przepraszam ze was obarczam moimi problemami,obiecuje się pozbierać kotek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek, ale za nim zdecydujecie sie na dziecko, to przedstawiaja Wam cala historie tego dziecka i jego rodziny, a Wy podejmujecie decyzje czy ryzykujecie jak sa niewiadome czy tez ze dziecko jest zdrowe, wiekszosc chorob wychodzi do roku zycia dziecka, sa tez kobiety ktore maja juz za duzo dzieci i takie ktore sa za mlode nie tylko alkoholiczki , naszej malej mama ma problemy z alkoholem i z narkotykami, a mala jest zdrowa, inteligentna i piekna takze nie masz co sie przerazac , pamietaj, ze to Wy dwcydujecie o tym jakie dziecko do siebie wezmiecie, jak mi przypomnisz swojego maila to ci wysle linka do naszych zdjec na ktorych jestesmy z mala, pomimo mojej ciazy nie wyobrazam juz sobie zycia bez malej, a tym czasem jeszcze nadzieja w Waszym malenstwie, kochana jestem z Toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek,albo jak masz jeszcze moj numer telefonu, bo mi sie skasowaly to wyslij smsa to Ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ostatnio non stop mowi: "mamo , bardzo cie kocham , najbardziej swiecie i nikomu cie nie oddam, czy ty tez mnie nie oddasz?" albo : " mamo, Nikoli mama ja bardzo kocha i dlatego jej nie odda, wiesz... a czy ty tez mnie nie oddasz?" albo : " momo powiedz, ze jestem twoja..." i jak tu jej nie kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Mała musi być cudowna. A Wy jesteście ludźmi o pięknych sercach. Kotek oby Twoj teansfer okazał się pomyślny, bo z tego co piszesz nie jest Wam łatwo. My mamy dopiero 29 lat i jesteśmy na początku drogi, ale gdybyśmy kiedyś staneli przed decyzją adopcja lub życie już zawsze we dwoje, nie wiem czy moje małżeństwo by tą probę przetrwało. Mój Mąż ma takie same obawy jak Ty, że maluch będzie chory, że z rodziny patologicznej, że negatywne zachowania ma się zakodowane w genach i on nie byłby w stanie pokochać cudzego dziecka. Ja uważam że taki maluch jest w pewnym sensie białą kartką którą rodzice zapiszą, a choroby, te mogą pojawić się i w przypadku normalnej ciąży. Wiem że łatwo się mówi nie stojąc w obliczu takiej sytuacji, dlatego mocno trzymam za Was mocniutko kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowną stanowicie rodzinkę!!! Pięknie wyglądacie a Mała na nudę narzekać nie może. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Mała jest przecudna, nie można się napatrzec na takiego aniołka :) Jestem pełna podziwu, że Wy tacy piękni i młodzi zdecydowaliscie się na tak ważny krok. To na prawde trudna decyzja dla większości ale widac, że Wy tworzycie mega szczęśliwą rodzinkę. Pieknie razem wygladacie, a mala nawet podobna do Ciebie, piękne kobietki blondyneczki, no i tatuś tez ;) Za 9 mcy bedziecie szczesliwi podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, Skarbi_k dziekuje Wam bardzo za tak mile slowa, teraz juz nie bede anonimowa dla nikogo :), a zdjecia pokazalam dlatego, zebyscie mogly zobaczyc, ze nie za swoim biologicznym dzieckiem mozna stworzyc naprawde fajna rodzinke, i choc kazda z nas pragnie wlasnego dziecka to nalezy miec swiadomosc, ze adopcja tez jest rozwiazanem kiedy biologia zawodzi, i ze to nie koniec swiata, dzisiaj ja juz o tym wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dandm, nie widze linku do zdjęć...Ktoś wyciął? też chce Was zobaczyc...jesli chcesz, to wyslij choc 1 zdjecie na mail ofelia1234@wp.pl A bete masz piękną! Bozia wynagrodziła Wam trud starań i za to wielkie serce Wasze teraz musi byc super! czekamy teraz wyniki skarbika, lillalu, kinge i Kogos jeszcze?? Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dandm ja też nie miałam już okazji zobaczyć Waszych zdjęć ale musiały być piękne czytając komentarze dziewczyn. Gratuluje Ci stworzenia cudownej rodzinki! Życzę Wam teraz niech ona Wam się szczęśliwie powiększa! Dziękuję dziewczyny za kciuki. Test chyba zrobię w poniedziałek 10 d. Myślę, że już wtedy wynik będzie pewny. I zrobię z krwi bo na te "sikańce'' już nie mogę patrzeć. Boje się strasznie. I z jednej strony to nie mogę jakoś uwierzyć w to, że nam się wreszcie uda a z drugiej strony przeżyłabym ogromny zawód bo teraz jest mi tak dobrze jak myślę, że maleństwo już jest przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga spokojnie możesz 10 dpt. Będzie wiarygodny. Dandm ja niestety tez nie zobaczyłam zdjęć... ale wiem i czuję że jesteście szczęśliwi... :) Bardzo gratuluję Wam tak mądej decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak wyslecie mi maila to Wam przesle link, bo na kafeterii sie wykasowuje, moj mail: d.m.bialas@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×