Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Lillalu ah aż sie poryczałam!!!!! Pięknie!!! Gratuluje!!!! Przesyłaj szybko ciążowe fluidy :-) Kinga teraz My!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu a jak sie czujesz? Jakieś dolegliwości? No oczywiście po za szałem który Cię ogarnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czw i wczoraj byłam bardzo senna. Przyszłam do domu to spałam (to może powodować luteina wiec nie jest to bezwzględny objaw) tak na prawdę to nic konkretnego cmi mnie podbrzusze.. tak jak pisała Sylwia - objawy nie gwarantują a ich brak nie wyklucza... ale siła rzeczy doszujemy sie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, wiedzialam, idziemy znowu razem, gratuluje Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm,Lillalu życzę Wam żeby brzuchy rosły Wam pełną gębą :-) za 9 miesięcy będziecie miały swoje maluszki przy sobie. Ja dzisiaj troche sie poschylalam i zaczal mnie boleć brzuch. Jak leżę jest ok, jak wstaję zaczyna boleć, zwariować idzie z tym wszystkim. Kolejne dni będą najcięższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k nie katuj sie dluzej i zrob w poniedzialek test, co ma byc to i tak bedzie, nie na wszystko mamy wplyw, w 9dpt blastocysty musi juz wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillau! Jakie szczęście ;) Piękna beta. Który to dpt? Miałaś podawaną blastocystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillau! Jakie szczęście ;) Piękna beta. Który to dpt? Miałaś podawaną blastocystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Lillalu! suuuper! gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillalu! wow! :)))))))))))))))))gratulacje! Jakas ciążowa passa się zaczyna, ale super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Lillalu- pięknie, teraz oczekujemy bicia serduszka, a potem to już z górki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja byłam u dr Garwolinskiego 2 razy i byłam zadowolona. W 12 tyg powiedział nam że dziewczynka i tak zostało. Lilalu gratuluję! Gość E. Czekam na maila aniawisienka@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu gratulacje !!! Teraz czekam na same pozytywne wieści od Kingi i Skarbik, na końcu będę ja ;) U mnie co jakiś czas delikatny ból podbrzusza i od wczoraj pobolewa mnie kręgosłup. Testować zamierzam w 8dpt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Lillalu - cudowny wynik kochana!!!Amorek strzelil Ci psikusa:)Gratki od forumowej cioci bubu:)Tym razem będzie dobrze,zobaczysz.Jak napisałaś,ze się całą tzresiesz to przypomniałam sobie swoja reakcję na pozytywną bete i była dokładnie taka sama.A niech to,jednak któraś z Was miała dobrego nosa pisząc,że nieparzysty rok przynosi dużo dobrego!I niech tak będzie,należy nam się dziewczyny po tylu mordęgach. Skarbik - czekamy teraz na Ciebie.U mnie brązowe plamienie oznaczało ciążę więc nie martw się,a miałam je ok.8-9dpt.Myślałam,że to koniec,bo plamienie dobrze wróży gdy się pojawia ok.6-7dpt,a tu była miła niespodzianka. Kinga - Ty chyba testujesz już jutro sikańca,czy jednak dasz radę wytrzymać do poniedziałku na bete z krwi?Trzymamy kciuki! E - super,że dzieciaczki tak szybko rosną.Mam nadzieję,ze wyleczycie oczko i juz niedlugo bedziecie się cieszyć zdrówkiem.Tak to jest z dziecmi,jak sie juz ich ma to dopiero jest o czym myslec:) Dort - ten Twój bobas rośnie jak na drozdzach.Mam wrazenie,ze dopiero co testowalas,a tu juz 3cm.Masz juz wyznaczony termin porodu czy to jeszcze za wczesnie? Kotek - fajnie,ze od czasu do czasu masz u siebie dziewczynki.U mnie w rodzinie nie ma dzieci - sami single;)Siostra ma 2,ale mieszka daleko wiec nie moge sie nimi nacieszyc jak do nich pojade.Dzieci dają tyle szczescia i radosci!Napisz kiedy bedzie transfer jak juz bedzie cos wiadomo.Moze my tez zajdziemy teraz razem (tak jak 2 lata temu) i to ze szczesliwym happy endem?Ja jestem na etapie 2 dnia stymulacji.We wtorek wizyta i zobaczymy czy cos uroslo.Podchodze do tego wszystkiego bardzo spokojnie.W dodatku jestem chora i zaczelam brac antybiotyki,bo od tygodnia mi nic nie przechodzi.Myslicie dziewczyny,że antybiotyki moga miec zly wplyw na jakosc oocytow?Troche mnie to stresuje.Napiszcie mi ile mniej wiecej trwa stymulacja,bo ciekawa jestem kiedy moge sie spodziewac ewentualnego pickupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monis
Dziewczyny gratulacje i spokojnych 9 m-cy, a chodzi mi o to, że mamy jeden zamrożony embrion-dzidziusia i niestety zakończymy na 2 chyba, że natura będzie chciała inaczej...czy któraś z Was nie przedłużyła umowy na przechowywanie.jak to wygląda ..pozdrawiam Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu a co się stało potem jeśli mogę spytać. Poronienie? Jakie, kiedy, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
B_ubu czyli torbiel zeszła u ciebie skoro piszesz, że zaczęłaś stymulację ? :-) U mnie to strasznie wszystko szybko poszło - od 5 dnia stymulacja, 13 dnia punkcja a 16 dnia transfer. Jutro robię jednak test z krwi - aż mi ciarki przechodzą. Mam nadzieję, że wyniki będą faktycznie tego samego dnia bo będę robić w Diagnostyce. Lillalu ale mieliście wymarzone walentynki :-) Mam nadzieję, że dr miał wtedy dobry dzień bo ja zaraz po tobie maszerowałam na transfer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77
Lillalu super, cieszę sie bardzo :-) Trzymam kciuki, żeby nas jak najwiecej było na 2015 :-) Miałam usg genetyczne w czwartek, wszystko ok wg usg, oddałam krew na Pappa, jak wynik będzie pomyślny nie robimy dodatkowych badań genetycznych, typu Nifty itd. Płci jeszcze nie znamy, daliśmy do zrozumienia dr, żeby na sile sie nie dopatrywał, jak to jeszcze nic pewnego. Ale ja myśle, ze będzie dziewczynka ;-) Chociaż, nie ma żadnej różnicy, niech tylko będzie zdrowe, a my zadbamy o to, żeby było tez szczęśliwe. Bubu, wydaje mi sie, ze antybiotyki które bierzesz niekoniecznie bedą miały wpływ na jakośc jajeczek, podpytaj lekarza, ale moim zdaniem nie powinnaś sie martwić - zamartwianie sie i stres ma na pewno negatywny wpływ ;-) Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej wyzdrowiała i doczekała sie upragnionej ciąży :-) Kurczę, ja wiem, ze łatwo pisać, ale na moim przykładzie widać, ze nigdy nie można tracić nadziei. Póki mamy nawet minimalne szanse na powodzenie, trzeba iść do przodu i wierzyć, ze sie uda. Ja nadal mam obawy, wiadomo, gdzie tu do sierpnia, ale jeśli TO sie dzieje, to muszę robić wszystko, żeby do samego końca było dobrze. Pozdrawiam :-) O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu - GRATULACJE!!! Super, że Ci się w końcu udało! :-) Teraz musi być tylko dobrze, nie może być inaczej! Kinga - masz świetną pamięć! Dokładnie zaczynałyśmy razem... Ja w Novum wystartowałam 22. stycznia a 22. grudnia miałam transfer :-) Faktycznie bardzo się tego wszystkiego bałam i miałam obawy... Lenasz - dziękuję bardzo za Twój wpis nt. doktora Garwolińskiego i Twoją opinię, która mnie uspokoiła :-) B-ubu - dokładnie tak jak Ty to odczuwam, że dopiero co byłam na samym początku stymulacji a tu już minęło tak wiele czasu i tyle się wydarzyło... i dzidziuś rośnie :-) Ale żeby nie było tak słodko i beztrosko wczoraj się zmartwiłam bo wieczorem dostałam brunatnego plamienia :-( Szybko umyłam się w letnie wodzie, wzięłam dwie luteiny podjęzykowe i się położyłam... Zmartwiło mnie to, już ogarnęła mnie lekka panika, ale na szczęście nie nasiliło się to przez noc, ani też nie odczuwałam żadnego bólu. Dziś jest już czysto. Myślę, że to plamienie mogło być od badania, bo trwało ono dość długo... i manualne i USG. Na początku doktorka przestraszyła się, że szyjka mi się skraca, ale USG to wykluczyło. Po prostu mam nietypową budowę, bo mam jak to stwierdziła lekko załamaną (skrzywioną) szyjkę ale jej długość jest ok. Podobno po ciąży ma się wyprostować ;-) Pozdrawiam Was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lutedo w 25 dpt, w dniu moich urodzin :), boje sie strasznie, ale nadzieje mam ze bedzie tym razem dobrze, mi czesto robi sie duszno nagle i szczegolnie noca bola piersi, a jak ty sie czyjesz? skarbi_k jak tam u Ciebie ? jak sie czujesz, masz te plamienie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, Aga co dzisiaj u Was , jak sie czujecie, kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pojawił się niepokojący objaw w postaci bardzo silnego bólu-kłucia podbrzusza :( Przeszło po no-spie i leżakowaniu. Ponadto od samego rana mam zgage nie mogę się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plamiena na zewnatrz nie ma, ale caly czas jest cos na aplikatorze (rozpuszczona luteina lekko zabarwiona na szaro/brazowo). Po za tym nic szczególnego sie nie dzieje. Aga mnie zgaga męczyła pierwsze 3 dni po transferze, nasilala sie po luteinie pod jezyk.sle przeszlo. Zamiast tego drugi dzien z rzedu kolo poludnia mam takie dziwne uczucie w zoladku jakby sie trząsł :-) ale myślę że to nerwy bardziej biorą górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×