Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Orchidea super, że tak szybko wszystko się potoczyło. Nie przepadł ci kolejny cykl. Miałaś niezłego farta z tą histeroskopią :) i dzień pełen emocji. Ja clexane brałam od następnego dnia po punkcji, ale to ze względu na punkcję. Pewnie z crio jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady, bede dzwonic dzisiaj na konsultacje do novum w sprawie tych wit z grupy B, Orchidea, super, ze juz jestes po, aby kolejny miesiac byl Twoim szczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, super! Zawsze powtarzam że Z. to kochany człowiek! :) Zastanawiam się nad tym genem... może warto to zrobić... boje się odstawiać clexane... a Z. mówił, że jak będzie ok to będziemy odstawiać. Sylwia, do którego tc Ty miałaś clexane? Dandm - biochemicznej nie wpisał jako poronienie, ale nie wiem czy dlatego że program tak nie uznaje, czy po prostu, żeby "było lepiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh ale czytam że mutacje genu MTHFR C677T powodują wzrost homocysteiny a u mnie ona była ok... :) Ale po odstawieniu clexanu acard chyba nie zaszkodzi. Oczywiście wg wskazań lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu Ja miałam fraxiparine gdzieś do 8tc Od transferu to chyba ze 3 opakowania wybralam. 1op=10 zastrzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaluna Sami zdecydowaliscie się na test pappa czy dr zalecal? Nie kojarze Twojego rocznika ;) My nie robiliśmy testu. . igrek Hey. Ale Twoja mała juz duza, jak ten czas zasuwa ;) u nas oki, maly rosnie Ja tez. Czuję się dobrze, odczuwam troche jakby jajniki no i boki jakby nerki, ale to chyba normalne. Dzis odpoczywam po dosyc aktywnym weekendzie, w sob na nartach byliśmy tzn Ja na dole odpoczywalam a ekipa nasza szusowala :) pogoda cudownie dopisala. Trzymamy mocno kciuki za nasze dziewczyny, zwłaszcza bubu, kotek i lato. Mam nadzieje, że ten rok będzie owocny dla wszystkich staraczek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort Mam nadzieje, że plamienie ustalo. skabik Testowalas? Trzymam kciuki@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 na sikańca nie miałam odwagi, wyniki z krwi będą o 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rownież kciuki zaciskam za grube bety...:)! Do dziewczyn, ktore mialy histeroskopie. Czy miałyscie jakies specjalne zalecenia po? odn współzycia np...czytalam ze w tym cyklu nie mozna ...ja w ogole krwawie od wczoraj, ale to raczej normalne po usunieciu polipa...tak szybko sie działo, ze nie zapytałam o nic! dr D i tak został dłuzej dla mnie! kochani Ci lekarze...no, wprawdzie to dla Nich kasa, ale mógł mnie odesłac na nastepny raz, i jechalabym przeciez ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillalu, z tym genem MTHFR to dr Z ma inne podejscie do tego, u mnie uznał, ze wcale mam się tym nie przejmowac! a My wolimy dmuchac na zimne....ale na 1 wizycie u Niego, jak powiedzialam, ze mam dodatni ten gen, to jednak zlecił kariotypy... znowu dr W, który mi transfer robił, zapytał czemu biore acard i od razu zlecil clexane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna wiem, że powinnam Bogu dziękować, że mamy mrozaczka i szansę jeszcze w tej procedurze. Pamiętam też kochana Twoją historię i jaką miałaś nerwówkę :-( Trzymam kciuki bo już niedługo zaczynasz prawda? B_ubu dzięki za miłe słowa :-) Chyba tak to jest, że każda pragnie spróbować mimo przestymulowania itp. A jak nam już pokazali zarodeczek to stwierdziłam, że bez niego nie wracam. Orchidea to miałaś wczoraj niezły dzień ! Wiem, że łatwo tylko tak się mówi jak się ma to już za sobą, ale miałaś niezłą dawkę wrażeń. I przyznam, że tymi czipsami to rozwaliłaś mnie i uśmiałam się nieźle :-) Ciesze się, że już możecie teraz na spokojnie podchodzić. Dort jak się czujesz? Skarbik czekamy na wieści ! Obyś kochana szalała z radości jak Lillalu w sobotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k w takim razie czekamy do 12, kciuki caly czas zacisniete, ja 0 11.40 mam konsultacje w Novum w sprawie tych wit i kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez poziom homocysteiny wyszedl w normie, ale podobno w ciazy moze ulec zmianie, ja po 12 ide pobrac krew na ta homocysteine bo inaczej dostane zawalu chyba i przynajmniej bede wiedziala co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam zrobić test w czwartek 8dpt mam nadzieje, że już coś wyjdzie. Mam przyzwolenie M - naczytał się w necie i dał przyzwolenie żebym się nie stresowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po konsultacji, dzisiaj maz musi odebrac recepty, kwas foliowy 15mg, cala grupa witB , acard i mam, duzo lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dandm to zalecili Ci to samo co mi immunolog:-) Kto Cie konsultowal z Novum?/orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dandm to trochę chyba się uspokoiłaś jak dostałaś te witaminy. Kurczę jednak na wszystkim trzeba się chociaż po trochu znać i o wiele rzeczy samemu dopytywać lekarzy bo ciekawe czy zleciliby ci je na wizycie. A jak się dzisiaj czujesz bo wczoraj pisałaś, ze troszkę masz mało siły? A mała już zdrowa? Ja też dzwoniłam dzisiaj na konsultacje ale... za dużo to się nie dowiedziałam więcej mi Pani dr przytakiwała. Mam już odłożyć Luteine, Estrofem i tylko jeszcze przez kilka dni pobrać Fraxiparine i antybiotyk. I mam odczekać cykl i dopiero umawiać się na crio. Ale raczej to ja nie wytrzymam i umówię się na wizytę jak już dostanę miesiączki tylko nie wiem w którym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu w czwartek lece na bete bo sikańce u mnie nie wychodzą i chyba byłoby za wcześnie - miałam podaną 5 dniową blastocysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej idź na betę :) Ja pierwszy raz nie zrobiłam sikańca ale przy 250 na pewno by wyszedł :) Kinga, odczekać cykl to znaczy że nie będzie crio w następnym, tak raczej zalecają, a zwłaszcza po przestymulowaniu, ja też teraz przed tym crio czekałam. Jak dostaniesz okres to od razu się umów na wizytę ok 18-22 dc. i potem w następnym będzie crio (czyli jak mówiłam, święta na porodówce :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Dziewczyny mój wynik to 23,2mlU/ml według rozpiski pokazuje że to 3 tydzień i się udało. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecdowanie to ciąża... zobaczymy co będzie dalej... ja nie umiem interpretować tych wyników...nie wiem czy to za mało? Chyba nie ponoć każdy organizm jest inny... Życzę Ci żeby wszystko ładnie i szybko przyrastało :) Ale jak najbardziej jesteś w ciąży!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy powinnam zadzwonić do Novum i się podpytać jak to wygląda? Rany jestem taka zakręcona że nie wiem czy płakać czy cieszyć się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi_k gratulacje !!!!! Trzymam kciuki za pozytywny przyrost bety. Wychodzi na to że te Twoje brązowe plamki na aplikatorze to było zagnieżdżenie. Eh u mnie żadnych objawów wszystko przeszło, nawet piersi przestają bolec, ale wierze że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń! Wygląda na to, że później nastąpiło zagnieżdżenie... na pewno bierz leki, i jeśli toś plami to dodatkowy progesteron. Powtórz betę pojutrze i progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Skarbik gratulacje ! Ciesz się kochana :-) Może zadzwoń sobie i dopytaj dla spokoju a potem świętuj :-) Myślę, że jednak tylko powiedzą Ci żebyś powtórzyła test za kilka dni - co jest normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik jestes w ciazy, a mala beta moze byc dlatego, ze mialas slabiej rozwiniety zarodek i musial najpierw dorosnac do zagniezdzenie, a w zwiazku z tym zagniezdzenie bylo pozniej i dlatego beta jeszcze mala, nie dzwon bo ci jedynie beda kazali powtorzyc bete za dwa dni, zrob ja w czwartek i wtedy zadzwon, a i progesteron zrob w czwartek, ja leze i odpoczywammodlac sie ,zeby z dzieckiem bylo wszystko dobrze, nie mam wyjscia musze wierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×