Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość Gosia

Hej. Biorę belare pierwszy msc. Dzisiaj mam ostatnią tabletkę z paczki. Jest to moje 4 podejście do tabletek antykoncepcyjnych. Żadne mi nie pasują. I te chyba też. Od samego początku brania krwawie.. 3 dni bylo spokoju, myślałam że w końcu koniec krwawienia ale niestety nie. 

Nie wiem czy zaczynać nowa paczkę..?? Doradzcie proszę. Do lekarza mam dopiero w marcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak krwawienie

Ja brałam przez kilka miesięcy. Nie miałam żadnego krwawienia przez 3 miesiace. Potem nastapilo krwawienie i potem kolejne 2-3 miesiace bez. Byłam u 2 lekarzy i kazdy z nich mowil ze wszystko jest okej, nie ma sie czym martwic. Ale każdego miesiąca się tak stresowałam, że jestem w ciąży, że je odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bona

Rzućcie te tabletki antykoncepcyjne, mnie tylko zaszkodziły i pomieszały w cyklach. Oczywiście wygodna metoda, ale ja już do nie j nie wrócę. Po ciąży zaczęłam stosować naturalną antykoncepcję, komputer cyklu myway- kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Witam, ja biore te tabletki od pol roku i jestem bardzo zadowolona, zadnych ubocznych rzeczy nie doswiadczylam. Jezelitabletkichodzi to polecam te tabletki, bralam sxybciej inne i i musialam przerwac bo mialam mdlosci i niskie libido. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia5

witam, mam do sprzedania 2 opakowania Belary - data ważności 01/2020, cena 20 PLN za jedno opakowanie, niestety bardzo zle znosze antykoncepcje hormonalna, dodatkowo mam problemy z tarczyca, wiec ogolnie to nie dla mnie, mail piwonia5@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba było tyle nie jesc!
Dnia 5.11.2015 o 13:40, Gość gość napisał:

Witam ja biorę Belare już 3 miesiące. Wcześniej brałam tabletki ovulastan, po których zle się czułam i byłam niesamowicie rozdrażniona.Najgorsze w tym wszystkim było to, że podczas stosowania tych tabletek dopadały mnie stany depresyjne, i wzrost wagi około 10 kg. Wiem większość z was może w to nie uwierzyć! ale w moim przypadku tak było, i nie przez to że się obiadałam wręcz odwrotnie. Moj ginekolog był zaniepokojony moimi skutkami ubocznymi podczas stosowania tych tabletek. Zapisał mi tabletki Belara, gdyż zasugerował że są one łagodniejsze i nie powodują depresji. Teraz mogę stwierdzić, że mój stan się polepszył o wiele. Zaczynam naprawdę chudnąć i poprawiło mi się libido znacznie, wspomne jeszcze że moje piersi stały się nabrzmiałe dla mnie na plus :). Należy pamiętać, że na każdą kobietę mogą te tabletki inaczej wpływać. Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Ej to nieprawda ze po tych tabletkach Belara nie ma skutkow ubocznych u mnie sie pojawily tylko nie od razu. Pierwsze kilka miesiecy wszystko super a potem sie zaczelo coraz gorsze nastroje, placze, zerowe libido ciagle zmeczenie brak ochoty na cokolwiek a ostatnio to jak partner mnie dotyka to mam ochote sie poplakac do seksu sie zmuszam ale czesto juz nie daje rady i w trakcie mam ochote go odepchnac. Teraz mijaja mi prawie 3 lata odkad bralam tabletki.  Na poczatku nie skojarzylam ze.to od tabletek myslalam ze zwariowalam i ze bede musiala isc do psychiatry a ostatnio poszperalam w internecie i okazuje sie ze multum osob ma takie objawy po tabletkach. Wiec odstawiam i trudno. Zobacze co bedzie bez nich. Jak mialam przerwe 1 msc to lobido wrocilo do normy mam nadzieje ze reszta objawow tez zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin

Brałam belara kilka miesięcy i dla mnie te leki są beznadziejne, suchość pochwy uniemożliwiała odbywanie jakiegokolwiek stosunku, jak wcześniej nasze życie seksualne układało się dobrze to na tych lekach było fatalnie. Plus cera bardzo mi się wysuszyła. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaa

Witam, od kilku miesięcy przyjmuję tabletki Belara. Dziś kupiłam krem łagodzący zaczerwienienia po trądziku ale czytając skład, zawiera dziurawiec. Czy powinnam  zrezygnowac z tego kremu?? Jak wiadomo, dziurawiec może obniżyć skuteczność antykoncepcji ale czy jako składnik kremu również może mieć takie działanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biorę 1 opakowanie Belara, niestety czuję sie po nich źle. Boli mnie brzuch i mam krwawienia miedzymiesiaczkowe. Wcześniej stosowałam Stediril 30, przy 1 opakowaniu miałam plamienia, ale czułam sie dobrze. Może to po prostu szok dla organizmu po zmianie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godulka

Powiem ci to dziwne bo mnie właśnie po tabletkach belara wszystko się unormowało. Bardzo dobrze się po nich czuję nie mam plamień. Miesiączka się skróciła do niecałych 3 dni ,libido nie spada. Więc nie mogę nic złego powiedzieć o tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Ja po ciąży nie wróciłam do tabletek, dziś jestem zadowolona z naturalnej antykoncepcji- wyznaczam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway i zabezpieczam się prezerwatywą. Komputer dokładnie wyznacza moje jajeczkowanie na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Paula

Dzien dobry czy ma ktos do odsprzedania tabletki belera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2msc

Hej kobietki! Mam do sprzedania dwa opakowania balery (1 za 10 zl). Niestety kupiłam od razu 4 opakowania, a po 2 miesiącach się okazało, że nie mogę ich brać. Miałam okropne bóle nóg i obrzęk. Jeżeli któraś z Was by chciała odkupić to proszę o kontakt na adres mpawlowskafoto@gmail.com

 

Ps opakowania oczywiście nieotwierane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.04.2019 o 21:02, Gość godulka napisał:

Powiem ci to dziwne bo mnie właśnie po tabletkach belara wszystko się unormowało. Bardzo dobrze się po nich czuję nie mam plamień. Miesiączka się skróciła do niecałych 3 dni ,libido nie spada. Więc nie mogę nic złego powiedzieć o tych tabletkach.

Ty możesz się czuć po nich dobrze, ale każda kobieta ma inny organizm i każda reaguje inaczej. A po 2 hormony unormowuja się do 3 miesiecy, więc to normalne że 1 opakowaniu mogą wystąpić takie skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.04.2019 o 21:02, Gość godulka napisał:

Powiem ci to dziwne bo mnie właśnie po tabletkach belara wszystko się unormowało. Bardzo dobrze się po nich czuję nie mam plamień. Miesiączka się skróciła do niecałych 3 dni ,libido nie spada. Więc nie mogę nic złego powiedzieć o tych tabletkach.

Ty możesz się czuć po nich dobrze, ale każda kobieta ma inny organizm i każda reaguje inaczej. A po 2 hormony unormowuja się do 3 miesiecy, więc to normalne że 1 opakowaniu mogą wystąpić takie skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzep

Ja biorę tabletki belara od trzech miesięcy ale nie czuję się po nich najlepiej. Bardzo bolą mnie piersi i czuję się obrzęknięta, co chyba sugeruje problem zatrzymywania się wody. Myślę o zmianie lub o odstawieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga

Witam mam do  odsprzedania 2 opakowania Belary- okres ważności 10.2021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka
Dnia 7.06.2019 o 23:08, Gość gość aga napisał:

Witam mam do  odsprzedania 2 opakowania Belary- okres ważności 10.2021

Witam

Jaka cena tabletek? Oczywiście za pobraniem. Proszę o adres e-mail 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belara
Dnia 7.06.2019 o 23:08, Gość gość aga napisał:

Witam mam do  odsprzedania 2 opakowania Belary- okres ważności 10.2021

czy ogłoszenie jeszcze aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam

Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Belara w cenie 25 zł każda + koszt przesyłki.  Długi termin ważności.  Mój e-mail: lenia7003@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam

Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Belara w cenie 25 zł każda + koszt przesyłki.  Długi termin ważności.  Mój e-mail: lenia7003@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam

Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Belara w cenie 25 zł każda + koszt przesyłki.  Długi termin ważności.  Mój e-mail: lenia7003@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belara

Odradzam, najpierw ok, ale po 3 miesiacach atak migren - 10 dni migrena, 5 dni bez, 14 dni migrena. Z bólu nie dotarlam do domu po pracy tylko zemdlalam. Cuda-niewidy! Tak mnie bolalo, ze nie moglam mowic i siedziec, a ze mieszkam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Lipiec 2019r

Jest to moja pierwsza antykoncepcja hormonalne. 14 tabletka za mną, a ja czuję się po prostu fatalnie. Nigdy nie miałam problemów z cerą, dosłownie 3 krostki na krzyż po miesiączce, a po tych tabletkach całe czoło i broda w twardych krostach. Do tego doszło przetluszczanie się włosów. Zwykle miesiączka trwała u mnie 3-4 dni, na tabletkach trwała 6 dni + przez kolejne 8 dni plamię. Ból w podbrzuszu utrzymywał się z tydzień. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że czuję się jak kobieta po menopauzie. Wczensiej "demon" seksu, a teraz utrata libido i suchość pochwy. Doszła spora senność, rozdrażnienie. Jutro idę do innego ginekologa (swojego mam 200km dalej), bo nie wierzę w to, że mój organizm polubi Belare. Źle się czuję na tych tabletkach od początku i nie chce się męczyć. Dziwię się, że lekarze nie robią wcześniejszych badań krwi na hormony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonaaa

Również posiadam 1 opakowanie tabletek BELARA na sprzedaż- lekarz przepisał mi inne i zostało mi  opakowanie. Kupione w lipcu 2019 -20 zł. 

Zainteresowanych proszę o kontakt ilona.ka324@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Trzy lata brałam Belare. Migrena dala popalić zawsze przed okresem, bol piersi zawsze w dni płodne.... Ale to nic.... Po dwóch latach zaczął się problem z okresem..... Raz był, raz nie było.... No ok to można jeszcze jakoś przeżyć..... Teraz dopiero zrobił się problem bo dwa cykle wzięte i drugi miesiąc bez okresu..... Schiza totalna bo ciąża.... Wyniki testu (a było ich kilka) NEGATYWNY. Wynik hcg - ciąży brak..... Teraz odstawione pigulki, bo brzucha okropny..... Ale miesiaczki dalej nie ma..... Wcześniej brałam SILVIE 20 przez 5 lat i takich problemów nie było.... Masakra jakaś.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kinia

Ja również brałam belare przez 3 lata i właśnie postanowiłam ja odstawić.... Na mnie wpłynęła bardzo źle. Sennosc, nerwowość i totalny brak libido... Na dodatek przytyłam po niej i bardzo ciężko schudnąć podczas brania tego leku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfiz

Ja jestem w trakcie pierwszego opakowania..już załuję, że po kilku laatch wróciłam do tabletek anty. Miały pomóc na cerę, a jest katastrofa. Dodatkowo przytyłam i jestem strasznie senna!! Koszmar, nie wiem czy skończę te opakowanie, na pewno nie zacznę następnego, ani żadnych innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Odstąpię belare 3 op. za 50 zł. łącznie. Po prostu muszę zmienić na inne a mam zapas. Piszcie na priv agpaj@icloud.com. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×