Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość haraszka
ja jako poszłam po tabletki to ginekolog zanim przepisał mi belarę to zrobił mi dokładne badania, tak żebym nie odczuwała żadnych skutków ubocznych, dostałam belarę na 3 miesiące żeby sprawdzić czy wszystko jest ok no i zostałam już przy tych tabletkach. Zawsze powinno się brać tabletki około 3 miesięcy to taki okres próbny, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmuje tabletki Belara juz dłuższy czas. Nie mam najmniejszego problemu z cerą, czy wagą. Mysle ze to kwestia dobrania tych odpowiednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laik w temacie
Dziewczyny, proszę o radę. Jako, że jestem nowa w antykoncepcji hormonalnej proszę o wyjaśnienie :) Mam prawie 30 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na tabletki. Lekarz przepisał mi właśnie te na 3 opakowania. Kazała pierwszą tablteke wziąść w pierwszy dzień miesiączki. I po skończeniu odstawić na 7 dni i kolejne opakowanie. Czyli jak odstawie w poniedziałek czyli tego dnia już nie wezmę to dopiero w nastęny poniedziałek mam zarzyć czy już w niedziele? No i jak z współżyciem przez te 7 dni? Czy wtedy ma mi wypaść okres? No i czy te tabletki działają już od pierwszej zażytej? I czy też normalnie współżyjecie w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
jeśli chodzi o tabletki belara to działają one tak, że bierzesz od momentu otrzymania okresu przez 21 dni tabletki, potem 7 dni przerwy, podczas której powinno nastąpić krwawienie, no i upływie 7 dni zaczynasz kolejne opakowanie. Jeśli chodzi o tabletki to jesteś chroniona już od pierwszego dnia od przyjęcia pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia Rose
Jestem po przyjęciu jednego opakowania Belary. Lek przyjmuję z racji na kłopoty z cerą. Został dobrany jako odpowiedni do mojego wieku (ponad 40 lat) i sytuacji hormonalnej. Szczerze mówiąc, skutki uboczne są dla mnie dość bolesne. Intensywny ból brzucha męczy mnie przez cały czas. Do tego jeszcze obolałe piersi, choć z dwojga złego, gorzej wytrzymać ból brzucha. Mam też wrażenie, że Belara wpłynęła na pogorszenie samopoczucia. Umówiłam się na konsultację lekarską żeby ustalić co dalej. Na razie jestem daleka od zachwytu. Co do poprawy cery, to od razu mi mówiono, że należy dłużej poczekać na rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik w temacie
a jak dostane okres w 5 dniu? To już od 5 dnia czyli od pierwszego dnia miesiączki mam wziąść? Czy już nie ważne kiedy mam okres tylko licze te 7 dni? I czy wtedy kiedy nie biore tabletek jestem chroniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończysz opakowanie, robisz 7-dniową przerwę bez względu na to kiedy ci się pojawi krwawienie i zaczynasz ponowne opakowanie. Proponuję przeczytać dokładnie ulotkę, tam jest wszystko dobrze wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki od roku , przed zastosowaniem bardzo sie bałam skutków ubocznych , na początku byłam rozdrażniona i to bardzo :-) ale po jakimś czasie wszystko sie ustabiliozwalo, na początku przytyłam ale nie dużo teraz nawet po nich chudne i czuję sie bardzo dobrze ,osobiście polecam te tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania cztery opakowania tabletek Belara. Musiałam zmienić metodę antykoncepcji i nie mogę ich dłużej zażywać. Mają długą datę ważności, były kupowane w aptece. Atrakcyjna cena. Więcej informacji: varis89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania tabletek Belara. Szczegoly mail: monik100.0@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Belara, data ważności 06.2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Belara, sprzedaje bo dla mi nie odpowiadają, cena 30zł za opak.kontakt: andziuszka.20@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam trzecie opakowanie i wszystko jest super. Na samym początku rzeczywiście, tak jak pani doktor mówiła, po zażyciu tabletki wystepowaly lekkie mdłości ale to nic czego nie da sie wytrzymać. Juz przy drugim opakowaniu krwawienie sie unormowało i występuje wtedy kiedy powinno, okres jest mniej bolesny, mniej obfity i o wiele krótszy (kiedyś trwał mi tydzien a teraz po 3 dniach właściwie mam spokój). Nie przytyłam, nic niepokojącego sie nie dzieje, piersi rzeczywiście wydają sie pełniejsze a takie skutki uboczne moge przezyc :D ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie .. jestem po pierwszym opakowaniu i mam jakieś dziwne plamienia bez krwi czy to normalne? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne, przy każdych tabletkach nie tylko przy belara, przy hormonalnej antykoncepcji to się zdarza, i dobrze, na moje szczęście bo wcześniej mój okres wyglądał jak krwotok, o bólu nawet nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam do odsprzedania 2 opakowania tabletek Belara, termin waznosci do 09.2018. Sprzedaje ponieważ zmienił mi lekarz na inne. Proszę, aby kupujaca była osobą pełnoletnią, która już stosuje te tabletki. w.18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam i biorę belarę i nie zmieniam ich na inne bo nie ma takiej potrzeby, zresztą mój lekarz jest tego samego zdania :) Moje koleżanki również 3mają się belary i nie mają z tego powodu żadnych ubocznych skutków. a w sieci nie kupuję i nigdy nie kupowałam piguł z niewiadomego mi żródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, spuchła jak balon a na dodatek obniżało mi to chronicznie nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba pomyliłaś nazwę, ja znam laski które belarę biorą i nie narzekają, ja też się przymierzam bo wolę pewniejsze zabezpieczenie niż gumka jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja od 3 dni biorę belare i na razie nic się takiego nie dzieje. Wcześniej brałam Rigevidon przez, który przytyłam 10 kg, a brałam je ok. 1,5 roku. Miałam duże wahania nastrojów, ciągle byłam rozdrażniona i często bolała mnie głowa. Mam nadzieję, że teraz bedzie zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie te tebletki niestety się nie przyjęły, po 3 dniach stosowania zaczęłam mieć skutki uboczne. Okropne nudności i wymioty, bóle brzucha, biegunka, zawroty głowy i ogólne zle samopoczucie. Ja osobiście bym odradzała ale wiadomo, każdy organizm reaguje inaczej. W moim przypadku nie wziosly nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak sądzę, że każdy organizm reaguje inaczej na daną antykoncepcję. Ja miałam tabletki zmieniane 3 razy :/ Dopiero przy zmianie na belarę nastrój i dobre samopoczucie powróciły. Po wcześniejszych tabletkach miałam straszne wahania nastrojów, nudności i bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0000
Witam, mam do sprzedania dwa opakowania tabletek antykoncepcyjnych Balera . cena za 1 op 18zł za dwa 35 :) możliwy odbiór w Krakowie lub wysyłka. tabletki z ważnoscia do lipca 2019 ! sprzedaję bo niestety dla mnie nie są odpowiednie. zainteresowane prosze o kontakt : tel 571 213 954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mdli mnie przeokrutnie po Belara. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj A przy którym opakowaniu jesteś? Jeśli dopiero zaczęłaś brać to bardzo możliwe, że Twój organizm tak reaguje na nową dawkę hormonu - potrzebuje około 3 miesięcy na przystosowanie się do tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym dniu przyjmowania Belary już odczulam pierwsze skutki uboczne: następnego dnia miałam mdłości, które towarzyszyly mi do końca brania pierwszego opakowania. Najgorsze byly wieczory, urozmaicane napadami płaczu lub złości z blahego powodu, czasami bez powodu... Plusem przyjmowania tych tabletek bylo tymczasowe uspienie bólu w prawym jajniku ( z powodu którego zgłosiłam sie do ginekologa) i zaostrzenie kobiecej sylwetki, narzeczony twierdził, że "bardziej emanuje ode mnie kobiecościa". Zdecydowalam jednak, że nie chce płacić takiej ceny i psuć relację w związku moimi humorami i miec ciągle zle samopoczucie i brak zyciowej energii. Odstawilam tabletki i od tamtej pory: brak miesiączki, nieustanny bol w jajnikach, mdlosci, zmęczenie, stany depresjne. Czekam jeszcze 3 dni na wizyte. Mam nadzieje wykonać więcej dokładnych badań... A nieodpakowane drugie pudelko Belary chętnie odsprzedam uzytkowniczce, której się nadają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wam zapisał takie stare leki Belara? Myślałam, że nie przepisują już tej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stare" tabletki"? :P połowa moich znajomych, która już bierze tabletki to właśnie te. Nie każdemu pasują wszystkie i każdy w ogóle powinien brać tabletki ale właśnie po to robi się wczesniej szczegółowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez lekarz zalecił branie aspiryny a to lek starszy ode mnie. Wiec co mam lekarzowi zwrocic uwage ze staroci nie chce? :D Ludzie ogarnijcie się trochę, lekarz wie co ma przepisać...a takich "doktorów" na forum nie słuchajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×