Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość gość
Ja biorę, właśnie zaczęłam ale słyszałam, że nie tyje się po nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
potwierdzam biorę belarę i rzeczywiście, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, wszystko jest ok, więc warto podpytać lekarza o te pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też belara to strzał w 10 :) W zasadzie to nawet n ie odczuwam , że biorę jakąkolwiek antykoncepcję, zadowolona jestem w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
ja też nie mogę narzekać na te tabletki są rewelacyjne, bo bardzo dobrze się na nich czuję, zero negatywnych odczuć, zero skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie od dwóch dni biorę, także jestem ciekawa jak u mnie będzie , mam nadzieję, że tez będę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie będziesz, ja przyjmuję Belarę ponad rok. Cera w porządku, włosy też, na libido nie narzekam jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabletki belara, po raz pierwszy tabletki antykoncepcyjne.Dostałam je na wyregulowanie cyklu. Jestem w trakcie 7dniowej przerwy. Powiedzcie mi proszę po ilu dniach stosowania następnego opakowania powinna zatrzymać sie miesiączka? Po ilu dniach Wam dziewczyny sie zatrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ma 2 opakowania Belary, ktore chetnie sprzedam. Wiecej informacji na maila: monik100.0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszka
ja biorę tabletki belara i u mnie wygląda to tak, że w tej 7-dniowej przerwie pojawia się krwawienie, u każdej powinny te tabletki działać podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haraszka ale po ilu dniach stosowania następnego opakowania to krwawienie sie zatrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszka
no ja biorę pakowanie 21 tabletek i następnego dnia pojawia się plamienie zazwyczaj kończy się przed tym zanim zaczynam brać następne opakowanie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takie samo zdanie, bo tak się składa ze od roku przyjmuje tabletki Belara. Jestem zadowolona, bo zadnych skutkow ubocznych u siebie nie zauwazyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak samo, kiedy zaczynam 7-miodniową przerwę to po dwóch dniach mam krwawienie, które średnio trwa ok. 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
belara jest pochodną naturalnego progesteronu, to powinno być wszystko ok podczas antykoncepcji tymi pigułkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingerbreads
tak belara zawiera hormony najbardziej podobne do tych naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania tabletki Belara, kupowane w aptece, z długim terminem ważności. Musiałam zamienić tabletki na inne, może komuś się przydadzą. Więcej informacji: arezja89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zamieniasz na inne skoro Belara ma skład najbardziej naturalny ze wszystkich dostępnych tego typu środków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszka
tabletki to zawsze jest kwestia indywidualna, ja biorę belaę i świetnie się czuję na tych tabletkach, dobrze mi służą, od początku nie miałam z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigułki muszą być dobrze trafione, przed belarą miałam takie po których czułam się bardzo źle, było mi niedobrze, bolała mnie głowa a libido było zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, jak będą dobrze dobrane to nawet nie odczujesz, że je przyjmujesz ;) I o to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszka
ja najwidoczniej mam dobrze dopasowane bo przy belarze nie odczuwam żadnych skutków ubocznych więc wiem, że taka antykoncepcja mi służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consumela
ja stosuję już kilka dobrych lat i nie zmieniłabym na żadne inne- dzięki niej moje miesiączki są mniej obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszka
o ja bardzo jestem zadowolona z efektów działania belary, lepsza cera, napięcie przedmiesiączkowe już mi zniknęło, libido nawet na wyższym poziomie, więc plusów jest naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mam zamiar zacząć , czekam na okres :) Mam nadzieję, że i dla mnie będą ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszka
no ja jestem bardzo zadowolona z belary, bo nie odczuwam żadnych skutków ubocznych a to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych bólów, głowy, żadnych nudności, żadnych wahań nastroju nie mam. Mam za to ładniejszą cerę ;) Bardzo mi te pigułki odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haraszka
no tak na problemy z cerą belara bardzo pomaga, mi też wyleczyła trądzik, z czego bardzo sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zmienic tabletki. Ja jestem teraz zadowolona z tychktóre przepisał mi lekarz - Belara. Naprawde działaja skutecznie i spokojnienie obniżaja mojego libida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam Was czy kiedy idziecie do ginekologa to przepisuje Wam kilka opakowań tabletek od razu? Czy musicie chodzić co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. jak mam zrobione badania i wszystko jest ok to ja biore recepte na 3 miesiace. Na dłużej nie bo ja jestem zdania że trzeba kontrolować swoje zdrowie. Jeśli postępujemy wedle wskazówek lekarza to hormony sa bezpieczne. Ja długo dobierałam tabletki odpowiednie dla siebie i teraz w koncu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×