Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość Doriss93
Witam Was kochane babeczki, muszę się poradzić, bo nie wiem czy panikuję czy faktycznie może być tak zle. W grudnii 2016 bylam w szpitalu na badaniach hormonalnych (bardzo nieregularne miesiaczki). Wyniki rozchwiane, stwierdzili policystyczne jajniki i odeslali do "mojej lekarki". Doktor przepisala mi belare, ale od stycznia 2017 nie mialam okresu. Przedwczoraj sie zaczął wiec wzielam pierwszą w zyciu tabletkę. I od tej pory mam jestem nie do życia,bol glowy, nudności, nie moge sie zmusić do wyjścia z domu, wstania z łóżka, ogólnie to dół max. A na dodatek po pierwszej tabletce okres "skończył się". Przetrzymać i brać dalej czy odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o kontakt telefoniczny lub namiary na profilu społecznościowym od Pań które chcą odsprzedać belarę. tel. 663916920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana4334
Doriss93 Witaj choruje na PCOS tak samo jak ty belare brałam ponad 2 lata z powodu braku miesiączki u mnie ją poprostu wywolywala i bylo super miesiaczki slabe ale regularne zero zlego samopoczucia stanow depresyjnych wszystko w jak najlepszym porzadku teraz odstawilam bellare ze wzgledu na to ze planuje zajsc w ciąże super lek polecammysle ze warto odczekac te wszystkie niepokojace objawy:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_001
ja biore belare od prawie roku i nie mam na co narzekac szczerze powiedziawszy :) ogolnie obylo sie raczej bez skutkow ubocznych - moze troche "napuchly" mi piersi, ale odbieram to raczej pozytywnie :D za to mam mniejsze wachania nastrojow przed okresem - no i wreszcie regularne miesiaczki, bo do tej pory moglam wrozyc z fusow, kiedy okres nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo belare sobie chwale... minely juz 4 lata jak ja biore i czuje sie dobrze, nawet libido mi sie poprawilo wiec maz nie narzeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę belarę, początkowo się obawiałam bo wiecie jak to jest, dużo się słyszy o tych skutkach ubocznych. Ale akurat w przypadku tych tabletek to nie ma czego się obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam belare przez wiele lat i bylam bardzo z niej zadowolona.. jednak moja skleroza sprawiala ze nie bralam regularnie i przerzucilam sie na wkladke levosert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gedeon Richter i Belara. Polknij i zapomnij lub idz w terapeutyczny. Boli po tym podbrzusze.strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy boli podbrzusze to zalezy od tego jakie tabletki bierzesz i jakie toleruje twoj organizm. Jesli sa zle dobrane to powoduja skutki uboczne. Belara akurat jest tabletka zawierajaca malo hormonow a co za tym idzie skutkow ubocznych po niej brak. Ja jestem z niej bardzo zadowolona i biore ja od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka1288
Dokladnie tak. Tabletki Belara maja zbyt niska zawartosc hormonow zeby rozregulowac gospodarke hormonalna, jednak zle dobrane moga powodowac skutki uboczne i dlatego wazne jest by byly przepisane po badaniach i przez lekarza, ktory podchodzi do tego powaznie. U mnie Belara sprawdza sie super, nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych, a wczesniej zdarzaly mi sie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IB
Stosuje te tabletki od równego tygodnia i niestety bardzo źle przeszłam 6 pierwszych dni... Strasznie mnie mdlilo i bolał mnie żołądek masakra ale dzisiaj już było wszystko ok więc po prostu w razie czego uprzedzam :p mam nadzieję że dalej już będzie tylko lepiej :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabijaja tylko sprzedaz Gedeon Richter. Mdli, kreci sie w glowie i boli podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneknamaxa
taaaa...sranie w banie, Moja bierze i nic się jej tam nie dzieje. mamy udany sex do konca!!!! w sam środeczek a nie łapanie w rękę lub niaciaganie na mojego przyjaciela gumki zakupionej na pobliskiej stacji paliw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czy zauważyłyście u siebie pogorszenie wzroku? Ja mam dużą wadę leczoną operacyjnie i boję się, że przyjmowanie tabletek może pogorszyć mi wzrok. Nigdy wcześniej nie brałam żadnych tabletek, lekarz przepisał mi właśnie Belarę jako pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogorszenie wzroku:D? nieeee. Nic takiego nie dzialo mi sie po belarze mimo, ze wade tez mam duza :) za to zauwazylam, ze bardzo poprawila mi sie cera :) pozegnalam sie z tradzikiem juz prawie calkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma Belarę na sprzedaż? Chętnie odkupię. Tel. 514713717 Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny biorę Belare 2,5 roku a ogólnie biore tabletki od 5 lat dzisiaj biore ostatnią tabletkę i już nie chcę brać wcale strasznie się boję co będzie ... Jak Wy reagowałyście na odstawienie tabletek pomocy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321sto
Witam. Ja brałam Belarę 3 lata. Na początku wszystko Ok, bez skutków ubocznych, okres mniej obfity i krótszy. Po pewnym czasie piersi zaczęły być bolesne - około tygodnia w ciągu miesiąca - i w konsekwencji urosły ;) Tak minęły te trzy lata. Postanowiłam odstawić tabletki żeby organizm się unormował. Już po pierwszym tygodniu straciłam 2 kilo wagi. To znaczy że mój organizm zatrzymywał wodę. Jestem teraz mniej "napuchnięta". Mija czwarty tydzień kiedy ich nie biorę i czekam na okres. Po odstawieniu wszystko dobrze, a piersi nie są już nabrzmiałe. Zastanawiam się czy są jakieś tabletki antykoncepcyjne które nie przyniosą żadnych skutków ubocznych, ale to chyba nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je polecam, unormowały moje wahania nastrojów i przesadną płaczliwość, libido nie pogorszyło się, wręcz przeciwnie o dziwo :D plamienia miałam jedynie po pierwszym okresie po ich odstawieniu, ale to wiadomo, że organizm musi dojść do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy one są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Biorę belare od października. Przez pierwsze 2 miesiące męczyły mnie trochę skutki uboczne typu mdłości, bolesne miesiączki. Teraz czuje się świetnie,nie przytylam nic a nawet schudłam 3kg,libido sięga mi nieba, ale jest mały problem - skacze mi ciśnienie i to chyba po anty,więc nie wiem czy się nie pozegnamy ;( na razie sprawdzam ciśnienie,najwyżej trudno się mówi. 2 opak do kosza. Co do cery,też mi sie poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje tabletki Belara. Wczoraj zauważyłam częstsze wizyty w toalecie ale to nie biegunka tylko normalny bardziej stolec może trochę luźniejszy. Przy ostatniej wizycie zauważyłam spora ilość krwi . Nie wiem czy ochrona się zmniejszyła jeśli wizyty w toalecie zaczęły się od godziny bodajże 10 rano dnia do godziny 17.dzisiejszego i są co 3-4 godziny ? Codziennie tabletki przyjmuje o 18:30. Jak z ochroną w Tym przypadku i czy mam łączyć opakowania czy robić normalna przerwę? Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Witam, biorę ta tabletki pierwszy raz. W ogóle to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Zdecydowałam się na nie. Podwody bardzo obfitego i bolącego okresu. Właśnie wzięłam 4 tabletkę okres mam okropny, nie mogę wyjść z domu na dłużej niż godzinę. Martwi mnie to wszędzie piszą ze powinien być skąpszy już przy pierwszej tabletce. Czuje się ogólnie dobrze ale po 4 dniu tak obfitego krwawienia jest mi słabo. Czy powinnam iść odrazu do lekarza czy jednak poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze opakowanie i tragedia, mdłości, ból glowy, wahania nastroju i o dziwo tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mialas robione badania przez dobraniem tabletek? Bo to brzmi troche jak zle dobrana antykoncepcja. Ja odkad stosuje belare, ktora dobrala mi pani ginekolog odczuwam wrecz poprawe cery niz jej pogorszenie. Nie mialam tez nigdy problemow z bolami brzucha. Moze warto skonsultowac sie z ginekologiem czy to na pewno odpowiednie dla Ciebie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie do dziewczyn które biorą tabletki Belara. W jeżeli połączyłam dwa opakowania nie robiąc przerwy i zazylam 4 tabletki z trzeciego i dopiero teraz zrobię 7 dniowa przerwę to antykoncepcja zostanie zachowana? Proszę o poradę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość nademna.. nie rob tak ! nie mieszaj w organizmie.. ja tez biore belare i zdarzalo mi sie nie robic przerwy ale konczylam oba opakowania.. jak teraz to widzisz teraz wezmiesz trzy a potem w nastepnym miesiacu 3 mniej bo ci braknie? bezsensu... jak juz zaczelas nowe opakowanie bez przerwy to je skoncz a przerwe zrobisz jak wezmiesz ostatnia tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze skończę to trzecie do końca już.. Tylko mam problem.. W niedzielę miałam pełen stosunek a we wtorek zapomnialam tabletki.. I wzięłam ja dopiero po 17 godzinach a następną o normalnej porze .. :( i mam pytanie czy jest duże ryzyko ciazy w tym przypadku mimo stosowania tak długo antykoncepcji czy ta tabletka zapomniana dużo namieszać może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanikaraM
Jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×