Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki BELARA? ktoś brał?

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G*wno... Nie Bralam zadnych anty przed tymi tabletkami lekarz mówił ze to nowość i że nie ma takich skutków ubocznych. Brałam je 2 mies... Po 1 opakowaniu już było źle myslalam ze towarów przejściowe. ciagle bylam zdenerwowana miałam bóle brzucha nie miałam na nic ochoty o sexie nie wspomne bolaly mnie piersi jak cholerra a do tego wszystkiego zaczęły mnie bardzo rwac lydki nie dalam rady w ogóle chodzic,plakalam z bólu do tej pory mam problemy z miesiaczka rozregulowala sie kompletnie a minął juz rok . a co na to lekarz jak mu powiedziałam ze mam nie dalam rady chodzić ooo to jak juz az tak to nie ma co więcej przypisywac innych tabletek antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.03 ryzyko niestety jest, może nie jest duże ale jednak. do gość współczuję, ja tak w życiu nie miałam a belara to nie są moje pierwsze tabletki anty, moim zdaniem faktycznie nie powinnaś w ogóle brać hormonów skoro aż tak reagujesz bo w plastrach czy implancie jest mniej więcej to samo tylko w większych dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lobby Gedeon Richter, odkopali stare tabletki i natrzaskac sprzedaz przestarzala forma antykoncepcji, odpuscic rozpisujemy belara, kto rusza z receptami STOP GEDEON RICHTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARE? a te nowe lepsze? nie widzę powodu żeby je zmieniać skoro biorę je od 2 lat i jak dotąd wszystko jest ok i na pewno nie polecę po jakąś nowość i będę nękać ginekologa tylko dlatego że właśnie się pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morris111
Witajcie,brałam belare ze wzgledu na cere i rewelacja! Czułam sie dobrze,skóra piękna,włosy lepsze samopoczucie bdb,ale gdy postanowiłam zrobić przerwe wszystko wróciło i do tego wypadło mi bardzo dużo włosów-załamana. Nie wiem czy wracać czy odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny biorę belarę od dwóch lat mogę jedynie stwierdzić duży spadek libido, suchość pochwy i okropne wahania nastroju. Bardzo dużym plusem była poprawa cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam równe 3 lata i właśnie rezygnuje z tej antykoncepcji. Przez pierwsze pol roku było w porządku,z kolejnym zauwarzylam zmiany w wyglądzie .Rozbilam sie w ramionach ,biuście i przytylam w nienaturalny sposób. Później doszły plemienia lub całkowity brak okresu przez 2-3 cykle.Jednak decyzja o odstawieniu przyszla w wyniku zdarzen ktore nastąpiły podczas pobytu w szpitalu,gdzie miałem planowany zabieg laryngologiczny.Anestezjolog absolutnie nie zgodził się na narkoze podczas tej antykoncepcji. Zostałam skonsultowana dodatkowo na oddz.ginekolog. gdzie wykonano mi szereg badań,oraz usg na których wykazano po kilka na każdym jamniki jajeczek z wypełnionym płynem czy też zarodków które musiały powstać przy lekkiej owulacji.Byłam tym zaskoczona,jednak sam ordynator mnie nadal i powiedział wprost ze to częste ale o tym się oczywiście głośno w gabinetach nie mówi. Teraz muszę odczekać kilka miesięcy ,oczyścić organizm i znów wyznaczyć termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie te tabletki to dramat, ciagle mialam plamienie, brak ochoty na seks, a po 2 miesiacach zlapalam taka depreche ze zyc mi sie nie chciało. bralam inne i nie bylo takich porblemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupię
Kupię jedno opakowanie. Miała iść do mojej lekarki ale nie ma miejsc :/ Jak by ktoś miał opakowaniu to odkupię. Ewentualnie mogę kupić 2 opakowania. Tel. 884 366 640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam Belarę. porażka, nie wrócę do tego, nie chcę się już truć. postawiłam na naturalne metody antykoncepcji. teraz korzystam z Cyclotestu (komputer cyklu) i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie kończę z belara, a zdecydowałam się na nią, po 1 roku walki z trądzikiem, lekarze nie dawali rady, a ja nie chciałam hormonów, jednak ostatecznie zgodziła się bo miałam już dosyć tych bolesnych wypryskow na twarzy. Po belarze poprawiła się cera, nie mam trądziku, ale za to szereg skutków ubocznych:nudności, osłabienie, po pierwszym miesiącu już przytyłam, rozdrażnienie, bóle w podbrzuszu, plamienia, które są nie powinny się pojawiać przed okresem. Obecnie przechodzę na inne o najniższej zawartości hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska1990
Koszmar! Po pierwszym blistrze super, ale już od początku 2 katastrofa, mam nieustające brunatne plamienia od ponad 2 tygodni, twarz wysypana jak u nastolatki, ból piersi, ciągłe zmęczenie, w 2 miesiące +4 kg na wadze, koszmar jednym słowem. To już 4 tabletki w mojej karierze nigdy nie było tak źle a brałam Daylette, Novynette, Regulon i teraz TO. Lekarz twierdzi, że wszystko ok! odstawiam bo i tak miałam to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda pakować w siebie tyle syfu, lepiej naturalnie się zabezpieczać. fajny tester to choćby Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) brałam już evre , harmonet , microgynon, yasmin , narya, i po wszystkich strasznie chudłam a mam niedowage, badania wszystkie robiłam hormony , krzepliwość i wszystko ok, teraz dostałam belare , wczoraj brałam drugą tabletke koło godz 20 , w nocy straszne mdłości mnie dopadły i zgaga ale mam nadzieje że to przejdzie, piszecie że belara zawiera naturalny progesteron ale on jest sztuczny , ja biore baleare żeby uspokoić silne bóle prawego jajnika które mogą wynikać z endometriozy a octan chlormadinonu właśnie to leczy ale to jest sztuczne : Octan chlormadinonu (łac. Chlormadinoni acetas) jest syntetycznym progesteronem o działaniu antyandrogenowym, czyli hamującym działanie męskich hormonów płciowych. Wykorzystywany jest w doustnej antykoncepcji oraz do regulacji cyklu menstruacyjnego, a także w endometriozie, gdyż zapobiega rozrostowi endometrium – śluzówki macicy, a wręcz powoduje jego atrofię, czyli zanik. Powoduje to, że niemożliwe jest zagnieżdżenie się zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn że jest sztucznie robiony ale naturalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszkalowywać się do braku placeb na tabletkach an tykoncepcyjnych. Rozpoczynać sabotaż klinik. Nie ufać lekarzom. Zamykać apteki placebowane. Odmawiać wykupu recept placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pacebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na suchość pochwy globulki z kwasem chialuronowym i picie siemia lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Belare około roku, nie polecam - na początku ostre bóle brzucha, wątroby, potem non stop napuchnięte, bolące piersi(ledwo mogłam je dotknąć tak bolały), wzrost wagi, ciało wyglądało jak napompowana bułka, po odstawieniu wróciłam do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc Kinia
To i ja.. kończę bodajże 4 opakowanie. Pierwszy miesiąc masakra. Bóle brzucha, pleców. piersi tak bolesne, że stanika założyć nie mogłam.. Twarz... Masakra. Cała wysypana w dziwnych krostach. Dekolt cały też w czerwonych dziwnych krostach. Trwa, to do dziś. Jestem bardziej nerwowa niż zwykle. Piersi bolą Śluz jakiś dziwny ciągnący. Stosunek był ale tabletki biorę regularnie, nie zapomniałam ani jednej, biorę mniej więcej o tej samej porze.. Co miesiąc robię test, bo takie samopoczucie, to jakaś tragedia. Czas na zmianę. Dziś odstawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona999
A widzicie ja brałam już 3 rodzaje tabletek i dopiero na belarze się dobrze czuję. Zniknęła bolesność piersi i nie zbiera mi się woda jak na poprzednich, waga w porządku. Także jestem zdania że trzeba testować i sprawdzać na sobie jak organizm na tabletki reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam jedno opakowanie i osobiście odradzam, miałam straszne stany depresyjne które ustąpiły w monecie zaprzestania brania, nie wiem może było to po prostu początkowe i z czasem by zabiklo ale było nieznośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia5
witam, mam do sprzedania 2 opakowania Belary, 20 PLN za jedno opakowanie, niestety bardzo zle znosze antykoncepcje hormonalna, dodatkowo mam problemy z tarczyca, wiec ogolnie to nie dla mnie, mail piwonia5@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka010
Hej, gość 13:49 według mnie branie tabletek przez miesiąc to trochę za krótko, żeby faktycznie stwierdzić czy są odpowiednie, czy nie. Sama biorę belarę, w sierpniu minął rok i nie mam co do nich uwag, naprawdę. Z tego co tłumaczył mi mój ginekolog hormony regulują się tak około 3 miesięcy, po prostu organizm potrzebuje tego czasu żeby się przyzwyczaić. Być może masz taki organizm i po innych tabletkach czułabyś się tak samo; trzeba po prostu przeczekać. U mnie też było tak, że na początku to i jakieś zawroty miałam, brzuch mnie bolał, bardziej nerwowa byłam, ale w trakcie trzeciego opakowania praktycznie wszystko się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę te tabletki juz drugi rok, zero skutków ubocznych. U mnie same pozytywy, okresy tak łagodne, że wcale ich nie czuje i bardzo skąpe. W końcu pozbyłam się anemii bo juz się nie wykrwawiam. Na bieżąco badam hormony, wątrobę, układ krzepnięcia i wszystko jest w porządku. Do tego super pomogły mi w walce z trądzikiem, która trwała długie lata. Jeśli chodzi o libido też nie zauważyłam spadku. Myślę, że dobranie tabletek to bardzo indywidualna kwestia. U mnie same plusy stosowania tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mam 4 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Belare przez okres około 2 lat. Na początku nie miałam żadnych skutków ubocznych. Po upływie pół roku zaczęły się u mnie wahania nastroju, które się stopniowo nasilały do tego stopnia, że zdecydowałam się je odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z paleniem podczas brania tych tabletek? I czy u osób ze skłonnością do tycia nadwagą pojawiają się dodatkowe skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowana

Odradzam przyjmowania 3 lata je brałam na początku wszystko pięknie ładnie ale od kilku miesięcy leki, stany depresyjne migreny takie ze z łóżka wstać nie mogłam libido na poziomie 0 nie wiedzieliśmy na początku od czego gdy zmieniłam tabletki wszystko wróciło do jak najlepszej postaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×