Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
ma inna bo kazdy ma stawke indywidualnie np asystent na przedział miedzy 14 a 16,50 są widełki do stanowisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,ja chcialabym miec stawke godzinowa w takich widelkach.A mam miedzy 11 a 13:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to indywidualnie stawke?to są jakieś zasady czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że już przelali premie, te kasjerki co muszą pracować za darmo przynajmniej otrzymały jakąś zapłatę. Nie rozumiem jak mozna kogoś zmuszać do darmowej pracy pod groźbą zwolnienia ??? Rossmann przymyka oko na takie praktyki, bo wiadomo że na tym zarabia, ale naprawdę czasy niewolnictwa i pańszczyzny już się skończyły dwa wieki temu, czy prezes o tym nie wie ? Wstydzę sie, że pracuje w firmie która traktuje kasjerki jak niewolników - każe im pracować za darmo, a jak się nie zgadzają to są zwalniane... Jak tak można traktować ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie nikt nie pracujevza darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na moje miasto S. mam 14,20 i jest to górna widełka dla asystentek. Premii dostałam 455zł nie jest źle ale bywało lepiej :) w sumie ucieszyłam sie bo to moja ostatnia premia, a jestem już na zwolnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jako kasjerka mam wyższa stawkę i większa premie, ale w Wawie to wiadomo, ze sa najwyższe stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczasz się pól godziny? Masakra. Nie chciałabym z Tobą zamykać sklepu jako prowadząca zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10:07 Ja nie bronie rossmanna, ale tak jest zawsze w każdej firmie moja mama ma prace biurową i zaczyna o 7 i pracuje do 15 punkt 7 musi mieć włączony załadowany komputer, dopiero punkt 15 moze go wyłączyć i wychodzić. pracujesz 8 godzin a nie 7:45... Przygotowanie do pracy nie jest liczone jako praca, również rozliczanie i przebieranie po pracy nie jest liczone jako praca... Już nie szukaj pretekstów nie wiem czy to Twoja pierwsza praca w handlu ale jeżeli znajdziesz coś lepszego gdzie np. sklep jest do 20 a ty o 19:45 ściągasz już kase i nie kasujesz "bo przecież muszę się jeszcze rozliczyć i przebrać" to daj znać chętnie też się przeniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc właśnie moje rozliczenie trwa 5 min, przebranie 5 minut i wychodzę ze sklepu. Mam też w pracy ewenementy zktórymi zamykam to zanim sie rozlicza to ja całą podłogę umyję sama a jeszcze policz sejf, podrukuj wszystko, zamknij dzien i wypełnij zeszyt... i tak z końca pracy o 20:30 wychodzimy o 20:45 bo się grzebią dziewczyny. Ale narzekają pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę ze drażliwy temat pieniędzy na forum to i wspaniali ss-mani się odezwali pozdrawiam dział śledzenia opinii i spamestwa w ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Aleksandrów asystentko z łodzi mały staż i chamstwo daleko nie doprowadzą nawet lizanie d**y kr przyjdzie kryska na matyska. Życzę miłego zastanawiania się nad sobą i swoim postępowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.28 sama bredzisz. Ile razy laski pisały że otwierają i zamykają sklepy za darmo, wieszają promocje za darmo, sprzątają magazyn itp. Zaprzeczasz, bo ze wstydu nie chcesz przyznać że pracujesz u wyzyskiwaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u Was działa doractwo? Stoicie na perfumerii i kolorówce? U mnie doradcy nawet nie schodzą z jedynki, po 5 h się kasuje klientów, a nikt nikomu nie doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hola hila hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia już poszła ci co nie szanują swojej pracy oczywiście zaczęli narzekać cieszcie się że wogole macie za darmowe premie. Teraz tylko czekać na pytanie kiedy wypłata a później że niby marne grosze. Szkoda ze nie można wyłapać tych co tak narzekają i wyrzucić na bruk, wtedy by mieli powód do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia niby za grudniową inwenturę... A osoby które chorowały kwiecień, maj ( nie było to pójście na chorobowe żeby odpocząć - nieplanowana operacja ) już o premii mogą zapomnieć... Chyba to trochę niesprawiedliwe. Człowiek zapierdzielał jak mały robocik... Skoro za grudzień to dlaczego teraz takie znaczenie ma to, że ktoś prawie pół roku od inwentury trafił do szpitala. Przecież też pracowałam na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dziewczyna ,ktora cały 2014 pracowała nie dostanie premii w lipcu bo byla chora w kwietniu,ale dziewczyna która przyszła w grudniu taka premie dostanie ,tylko z jakiej paki??? co to ma byc wogule??? Mam nadzieję ze wyłapia w koncu te które wygrały wycieczke do islandi a tak naprawdę oszustwo było przynajmniej u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My miałyśmy inwentaryzacje w maju i każdy dostał. Zawsze Wam w d***e złe, cieszcie sie ze w ogóle sa takie premie. Jest odgórnie ustalone, ze jak ktoś nie przepracuje całego okresu rozliczeniowego to nie dostanie premii i tyle. Wasze narzekanie nic nie da. Typowe polaczki ciepło źle, zimno źle, pada źle, nie pada tez zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rozliczanie kasetki, to musi się to odbywać w czasie pracy, inaczej to jest łamanie kodeksu pracy. Na moim sklepie (i w innych też, bo wiem z autopsji i dziewczyny też o tym tutaj pisały) zawsze schodzimy 10-15 min. przed końcem zmiany tak żeby mozna było się na spokojnie rozliczyć. Jeśli zmiana się kończy wraz z zamknięciem sklepu, to wtedy normalnie siedzimy na kasie aż obsłużymy ostatniego klienta i wylogowujemy sie dopiero jak rozliczymy kasetki i posprzątamy sklep. do 14:45 Koleżanko, dla tych dziewczyn co są zmuszane przez ks do darmowej pracy, to nie jest zadna premia, tylko co najwyżej wyrównanie za godziny które przepracowały za darmo. Jeśli chodzi o szacunek do pracy, to niestety ale nie ma co szanować - rossmann to byle jaka firma, płacąca małe pieniądze, sprzedająca badziewiaste produkty po zawyżonych cenach, itp., itd. , więc co tutaj szanować ? Firma nie przestrzega kodeksu pracy, olewa BHP, nie szanuje pracowników, więc trudno się dziwic że nie jest szanowana, a wręcz opluwana na tym forum... do 19:13 Temat wycieczek był wielokrotnie omawiany, więc nie chcę sie rozpisywać, ale napiszę tylko że wycieczki wygrywają właściwe same oszustki, czasami same oszukują, a czasami są zmuszane do tego przez ks i kr. W sumie jak ktoś gra uczciwie, to nie ma szans na wygranie wyjazdu. Co z tego że jest regulamin, jak i tak można go omijać. Ehh... Jaka firma, takie konkursy... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10,44 No ciekawe ale ja mam inne pytanie do koleżanki z ukrainy 1 to ,czy dobrze wam się pracuje z polskimi dziewczynami ?2 czy sprawiają wam jakieś problemy koleżanki z Syrii ,jak się wam razem pracuje ?3 czy u polskich dziewczyn nie widać niezadowolenia z faktu iż zostałyście zatrudnione w tej firmie.Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje : "Szkoda ze nie można wyłapać tych co tak narzekają i wyrzucić na bruk, wtedy by mieli powód do narzekania. " ha ha ha Masz racje że nas nie można wyłapać, kafeteria nie ma prawa udostepnić naszych adresów ip (ustawa o ochronie danych osobowych tego zabrania), poza tym dziewczyny korzystają z bramek proxy, uzywaja internetu w miejscach publicznych i u znajomych, więc trudno nas namierzyć :) Ale wiesz co ? Nawet gdyby nas wyłapali, to na nasze miejsce przyjdą nowe dziewczyny i założę się, że one też będą narzekać, więc lepiej pogódź sie z tym że narzekania nie wyplenisz, zawsze znajdzie sie ktos kto będzie krytykować SS... Jak chcesz zeby narzekanie sie skończyło to napisz list do Maruszaka i go poproś żeby zaczą walczyć z patolami, podniósł pensje itd., Może wtedy narzekanie sie skończy, kto wie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nie też tak jest że są zakładki, np. jak kończę o 15, to schodzę z kasy ok. 14:45, a koleżanka co mnie zmienia zaczyna o 14:45. Nikt za darmo u mnie nie pracuje. Wiadomo że czasami jak jest dużo klientów, to mogę zejść z kasy trochę później, ale zawsze mam zapłacone za te dodatkowe minuty pracy. Szkoda mi tych dziewczyn co muszą pracowac za darmo, nawet jeśli to jest kilka minut dziennie, to jak sie zsumuje cały miesiąc to sporo czasu wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie masz płacone za dodatkowe minuty? Jak kończysz o 15 a wylogujesz sie np o 15.10 to i tak masz liczone wg systemu, ze pracujesz do 15. Czas pracy nie jest liczony w minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zapłacone, bo zanim ks wyśle godziny do centrali to robi zmiany w pep i kazdemu dolicza co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od ludzi na danym sklepie. U mnie panuje zasada że przychodzimy wcześniej i jak ktoś idzie o 15 do domu to zmieniamy go za 15. Spokojnie można się policzyć, posprzątać np po layoucie, przebrać się i wyjść o 15. Ostatnio byłam na innym sklepie i tam była masakra. kończysz o 14? zmieniają cię albo o 14 albo nawet trochę po, broń Boże ani minuty przed! Zanim się policzysz to ledwo zdąrzysz się wylogować na czas, a idź się jeszcze przebrać itp i wychodzisz o 14.30. Nie chcialabym takich warunków na sklepie w którym pracuję. Wolę przyjść do pracy 15 min wcześniej niż z niej wyjść pół godziny później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie u was też są kontrolerzy centrali indyjska was jak się pracuje jak atmosfera w załodze jak.kierownik jakie ma podejście do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontrolę z centrali są ale czy na wszystkich sklepach tego nie wiem u nas była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontrole g****o dadzą jeśli kr potrafi powiedzieć ze NA KAŻDEGO ZNAJDZIE PARAGRAF. To obrazuje poziom i skalę MOBINGU i ZASTRASZANIA w firmie!!! a dziewczyny muszą też za coś żyć!!! swoją drogą ciekawe co by było gdyby tak wszystkie się zwolniły gdyby miały pewność że będą miały za co żyć myślę że Ss straciło by do 90% stanu kadry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłacili już komuś pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×