Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie jest tajemnicą ile zarabiają w Lidlu i Biedronce, artykuł jest na Onet biznes- polecam przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy na inwentaryzacji pracuję się za Free???? A premie 3 razy w ciągu roku to może Twoja mama bierze???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Baczyńska do 15 ,wszystko jest w regulaminie ,adres strony na voucher'e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy już nie pojadę na inwenture to jest po prostu żenada co oni z nami robią 10 godz za 74zł niech centrala sobie liczy i ta pizzę je ta firma myśli że my jesteśmy wolami i do tego pociagowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy bedzie wyplacana kasa za inwenture do 20? Za ten miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa za inwenture dostaniesz jak ta teraz wyjdzie dobrze, chyba w grudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyniam artykuł i tam jak był jest napisane, ze podwyżki były i podają kwoty ale dla zatrudnionych na cały etat. A tam tez większość ma 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.05 kierowniczkami zostaja pociotki regionalnych , najpierw wsadzane dla niepoznaki na z-ce bez zadnego doswiadczenia donosicielki .wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.35 jak kierowniczka naszykowala tak trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w regulaminie jest wyraźnie napisane, że : ' Promocja trwa w termie od dnia 30.09.2016 do dnia 15.10.2016 lub do wyczerpania zapasów artykułów objętych Promocją ' czyli jeśli na danym sklepie zostały jeszcze produkty Baczyńskiej, to po 15.10.2016 też można te vouchery wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy premia inwentaryzacja za poprzedni rok będzie wypłacana w październiku czy dopiero w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy premia inwentaryzacja za poprzedni rok będzie wypłacana w październiku czy dopiero w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsnzjhcgość
U nas podwyzka 1 zl brutto..kasjer...stawk a 16,5 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie...czy na Baczyńską musi być fizycznie ten voucher czy wystarczy podać tylko kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupon na Baczyńską muszę mieć fizycznie i pokazać go przy kasie czy wystarczy tylko podyktować kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno podwyżka od listopada o złotówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwentura
w piątek 2 godziny za free w ramach inwentury, tylko te co były ujęte w grafiku, w sobotę wszyscy 3 godziny ( nawet ci co mieli wolne musieli przyjść)a w niedziele 11 godzin - kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda ze na jeden region 3-4 kierowniczki to znajome regionalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że są paczki świąteczne dla dzieci . Czy dzieci w tym samym wieku dostają to samo czy jako rodzeństwo mogą dostać coś innego ? Koleżanki mówiły że w zeszłym roku były głośniki i gry , ale po co komuś to samo w 2 egzemplarzach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 zł brutto to fajnie. 1x160= 160 zł brutto ok.120 netto to fajna podwyżka a o tego również wzrośnie premia inwentaryzacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś nie dogodzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do regionalnej moniki t tutaj bo w cztery oczy nie umie odpiwiedziec ? Czy za cene ladnego wygladu sklepu mozna sprzedac godnosc ludzka ? Kiedy zrobi pani pozadek z kierowniczka wiadomo ktorego sklepu .dlaczego wspierane jest tworzenie zlej atmosfery a wrecz bagna przez kierowniczke bez kompetencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to nie jest miejsce na zadawanie pytań do KR:) można zawsze zadzwonić do KR lub wyżej i zapytać... wylać swe żale. Jest jeszcze droga e-mail bezpośrednio do działu, który zajmuje się tego typu pytaniami i wątpliwościami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do inwentura [dziś 08:47] czyżby Warszawa, region wspomnianej Moniki T., sklep otworzony w sierpniu z kiero-facetem (co by tak po chamsku nie wskazywać z adresu)? Jeśli tak, to się nie dziwię - dzięki wspaniałemu kiero przygotowanie do inwentaryzacji jest równe zeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny skąd macie info o podwyżce? Bardzo mnie to zaintrygowało bo nic nie wiem a nie powiem w sklepie ze wiem z forum hihi dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co roku niby sa podwyżki, ciekawe tylko czy ja będąc na l4 w ciąży rownież ja dostanę, skoro dostaje i tak średnia z ostatnich 12 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba logiczne ze nie bedzie miala ona wyplywu na wynagrodzenie ktore otrzymujesz na l4. Dostaniesz ja jak wrocisz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj [21:01 inwenturę przygotowuje cały zespół więc skąd pretensje... KS ma ogarnąć cały sklep? Gdybyście trzymały porządek to nie byłoby problemu:) Inwentura to praca całego zespołu a nie 1 osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos ks nigdy nie robi nic do inwentury. Jestem na 3 sklepie i tylko reszta ekipy zostawała i robiła cokolwiek. Ks szła do domu i tyle, a Wy sobie róbcie. Co do podwyżek, ja tez dostalama dopiero po powrocie aneks do umowy. No o ile w ogole będziesz chciała wrócić, bo ja nad tym myślałam bardzo długo. Niestety kredyt zadecydował, ze muszę wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z podwyżek nie każdy będzie zadowolony... zwłaszcza te co korzystają z 500+:) mamy taką co kombinuje, żeby jak najmniej zarobić... zmniejsza etat itp., a jak dostanie aneks to dopiero jej mina zrzednie! lepiej siedzieć w domku i brać kaskę a za kilkanaście lat dzieci jej oddadzą:) ha,ha ... a jeszcze lepiej jak skończy się ta darmowa danina i zostanie bez pracy - bo kto będzie chciał "roszczeniowca" z 5 dzieci na karku!?:) a mogło być tak fajnie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×