Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
przestancie pisacdo kiedy maja przesylac wtypałte bo nie dlugo wcale jej nie dostaniemy tylko wyplaty i wyplaty a pozniej co raz jakies nowe aneksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wcześniej też o to apelowałam, bo pisanie o tych wypłatach jest żałosne no ale coż tylko inteligenti sa w stanie to zrozumieć reszta sie jara, ze napisze post co ma 3 słowa: o treści jest wyplata. hurra !! przecież to taka nowość, ze jest koło 10 błehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wypłata to 2 słowa buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie czemu usunęli , prawda boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14,16 oooo ja przepraszam ani słowem nie wspomniałam o wypłacie lecz o kuroniówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, jak to jest z wypłatą na zwolnieniu z powodu ciąży? 2 miesiące dostawałam stałą kwotę, a teraz nagle niższa. To normalne czy się pomylili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello luty był chudy więc i wypłate dostałaś mniejszą logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory myślałam, że w takich sytuacjach to jest 100% średniej zarobków z ostatnich 12 miesięcy minus składki zdrowotne. Niech mnie ktoś oświeci i łopatologicznie wyjaśni jak jest liczone w końcu to wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosna wypłata a rzekomo z premia za dynamike to ta premia z***biście licha a takie halloo było że taka fajna kasa bedzie żal poprostu totalne dno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dynamika jest tak ze na caly etat brutto dostajesz nie caly tysiak na 3/4 etatu dostajesz 3/4 z z tysiaka brutto na pol etatu tostajesz 2/4 brutto a na 1/4 etatu jest 1/4 z tysiaka czyli sumujac pelny etat nie caly tysiak 3/4 ok 750 na pol etatu ok 500 a na 1/4 250 brutto czyli netto wychodzi mniej i to jak jestes na wysookobrotowym sklepie im mniej sklep zaabia tym mniejsza kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy od jutra jest nowa promocja, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe ja musialam zadnej premi nie miec bo mam za wyrobione godziny tak naprawde wyplate i roznicy nie widze a inne tak cwierkaja ze premia tez wplynela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tej premi nie zauwazylam dostalam tyle co zawsse, wjec raczej ich nie bylo. Jaka promocja od jutra? Przecież dopiero co w piatek jedna wieszalysmy... jedynie cos tam z karta rossne bylo do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie panie że góra nic nie wie ...wręcz przeciwnie można podejrzewać iż atmosfera wyzysku i mobbingu jest celowo tworzona "dla poprawy wydajności " . Trochę jak w łagrach gdzie ktoś kto zaharował sie na śmierć to za 250% normy dostał miskę zupy z pokrzyw ekstra ( po czym po kilku miesiącach i tak umierał z wyczerpania) a kto nie dawał rady dostawał groźbę karceru -jako motywację . Wzorce te przeszczepione wprost oparte o wiedzę zwierzchności o dziadowskim rynku pracy w PL dają to co przechodzicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla premia ale mala. nie taki szal jak mial.byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co jest najgorsze nie to ze kasa była mala tylko to ze za 2,5 godz zobaczę tego szoguna który będzie latał po sklepie i płakał jaki to jest burdel w nim ale szogun nie pomyśli ze jest tak a nie inaczej bo sama swoją niekompetencją się do tego przyczynia !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Czy mógłby ktoś napisać jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie o pracę na zastępce kierownika???? Jak ewentualnie na nie odpowiedzieć? Bardzo Was proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby tak jak w TVN powołali komisję śledczą w sprawie mobbingu w Rossmannach. ,,..Takie moje marzenie.. Rozmawialiby z pracownikami i ile ja bym mogła im powiedzieć.... W TVN pracownicy, którzy zostali poszkodowani przez Durczoka dostaną 6-krotność miesięcznego wynagrodzenia. Żeby zwolnili moja kierowniczkę to ja nawet dołozyłabym się do tego. Ale to marzenia ściętej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby tak jak w TVN powołali komisję śledczą w sprawie mobbingu w Rossmannach. ,,..Takie moje marzenie.. Rozmawialiby z pracownikami i ile ja bym mogła im powiedzieć.... W TVN pracownicy, którzy zostali poszkodowani przez Durczoka dostaną 6-krotność miesięcznego wynagrodzenia. Żeby zwolnili moja kierowniczkę to ja nawet dołozyłabym się do tego. Ale to marzenia ściętej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie moja kiero przypomina mojego psa jak przyjeżdża reg i się z nią wita to OD RAZU przypomina mi się mój pies który jak mnie nie ma to robi co chce a jak mnie widzi to podbiega i merda ogonem łasząc się byle nie dostać wpi....l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha mój pies wabi się NOGA to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Premia inwentaryzacyjna to do 20 marca powinna byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko do dziewczyn ktore otrzymaly premie ZA DYNAMIKE OBROTU,czy jestescie zadowolone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostalam zadnej premii wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, że miesiąc godzinowo był nie bardzo i tak naprawdę tej premii nie widać ale jakby jej nie było nie chce myśleć jaka pensja by przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasza kierowniczka tez ustala z pracowniczka ''wybraną'' komu przedłużyć umowe a kogo wyeliminowac bo ona się boi o własny tyłek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nic zlego w tym,ze ks pyta sie zalogi o tego typu kwestie.Liczy sie z waszym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie zle.mnie zrozumiala przedmowczyniu ta rozmowa wygladala.tak ze siedzialy zamnkniete razem i manipulowaly kto ok a kto nie i jechaly na kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty siedziałaś pod drzwiami i podsłuchiwałaś ? Broń mnie panie Boże przed takimi współpracownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej.Jesli pracujesz wsrod takiej ekipy to proponuje,w miare mozliwosci,przeniesc sie na inny sklep.Wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×