Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
co z tego jak serwis reklamacyjny uznaje wszystko? nawet najbardziej bezsensowne reklamacje żeby nie tracić klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was też gdy zamykacie sklep z ks, ona liczy waszą kasetkę a wy zaczynacie sprzątanie w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak jest,standard jak kończysz z ks ona liczy kasetkę a ty w półgodziny masz wyfejsować sklep , zrobić zica,i pozmywać podłogę,jak nie zdążysz to wylogowujesz się i grzejesz dalej a princessa dalej siedzi w biurze. Mało tego ks informuje że jej sejf się zgadza otwierasz swoje konto do rozliczenia a ona dalej robi wszystko sama żeby nie tracić czasu,i wychodzimy ze sklepu nawet do 40 minut po czasie,taki standard. Nagle też okazuje się że przyszło pismo z ostatniej chwili trzeba wykonać a princessa dalej siedzi w biurze,bywa że trzyma nas tak długo aż maż po mnią przyjedzie jakby nie mogła przed sklepem poczekać. Takie standardy nie zapisane w procedurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak zarząd zajmie się tematem nepotyzmu prowadzonego przez KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzyć można ,pytanie czy kr nie wywodzi się z nepotyzmu zarządu,w niejednym przypadku na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz na wcześniejszym usuniętym forum bylo o sklepie 575 czyli jak widać nic tam się nie zmieniło. Zaskakuje mnie tylko dlaczego "pani Magda" ? Czy wy się zwracacie do ks przez pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekboso
Co Wy tam wiecie o kiepskich kierowniczkach, sobie poczytajcie 3 ostatnie posty na gowork.pl/opinie_czytaj,1612 to dopiero kierowniczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Rozpoczełam prace na asystenta.. I chciałabym zapytac jakie sa roznice finansowe pomiedzy kasjerem a asystentem? Jak to wygląda na wyplacie. Bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica w wypłacie prawie żadna, w obowiązkach za to spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentko zapytaj w swoim sklepie jakiej wysokości wynagrodzenie dostają kasjerki, wyliczysz sobie różnicę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznica 200-300 zl,ale jak ktos napisal odpowiedzialnosc wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie ma sklepie różnica wychodzi znacznie więcej niż 300 zł w zależności ile godzin ma kasjerka a ile asystentka. Bo jeżeli kasjerka ma goły swój etet bo nie chce więcej godzin a asystentka ma ok 150 godzin to różnica wynosi ok 500 lub nawet 600 zł. Ale odpowiedzialności nie można w ten sposób przeliczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.7 zl brutto roznicy miedzy stawka godzinowa asystenta a kasjerki.Czyli za 1,70 zl robie spis,ZICa,zwroty za ktore,gdy zle zrobione badz nie w czasie zabiera sie premie,przyjmuje dostawe i przede wszystkim ODPOWIADAM ZA PRACE KASJEREK I FUNKCJONOWANIE SKLEPU.Za cale 1,70zl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najpierw było 1,40 a później 1,70 heh różnica taka, że aż przykro, że tak niedoceniane jest to stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niedoceniane stanowisko. Odpowiedzialność ogromna, nie rozumiem dlaczego tak jest i nie sądzę aby kiedykolwiek uległo to zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie coś na temat dużej promocji wrześniowej na temat której było pismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląskie sama jestem ciekawa co za promocja może ktoś cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwalniał się ktoś z rosmana? jak napisałyście wypowiedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń sobie do kadr, tam Ci powiedzą jak masz napisać, bo to zależy jaką masz umowę. Ewentualnie spytaj KS, albo Ci powie albo ona zadzwoni. Co do promocji - nic nie wniosło to pismo kilka dni temu. Nikt nic nie wie i jak tu zaplanować zmiany czy obsadę na sklepie? Piszcie jak się czegoś dowiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pismo NT promocji, jak zwykle coś przeoczyłam w tym zwariowanym kołowrotku :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ostatnim tygodniu sierpnia będą zwiekszone dostawy poniewaz beda w tv promowane dodatkowe produkty ,trzeba miec odpowiednia ilość ludzi ble ble ble ( u nas to kosmos 2os urlop 1 zwolnila sie 1 L4 zostaly 5 i jeszcze odbiory wiec 2 na zmianie :) czad/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o tą promocje od 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jeszcze nikt nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chodzi o minus 50% na artykuły szkolne oprócz plecaków z wyposażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie chodzi o tą wyprzedaż, mają być większe dostawy i promocje kilkunastu artykułów dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy będzie znów -40 na kolorówkę , oczy i paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby nigdy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,ale pelen etacik chcialoby sie miec i wszystkie mozliwe premie....Dzieki takim promocja mozna miec to co wyzej wymienilam.Dla mnie moze byc taka mega wyprzedaz co 2/3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Mam pytanie.Moj sklep pierwszy raz zrobil dynamike premii,jestesmy w gr.obrotowej 400-450 tysia.Moje pytanie ile wiecej dostaly asystentki do wyplaty,na czysto -tak plus minus,dodam ze mialysmy po calych etatach.Jesli ktoras z was bylaby tak mila i miala wiedze,bylabym wdzieczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile się nie mylę nie chodzi o to ile wyrobiłaś godzin z etatu a na ile masz umowę czyli jeśli masz 1/2 lub 3/4 to tyle się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×