Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy moze zaistniec taka opcja,funkcyjna i koles od dostawy zamykaja sklep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kasjerka w tym momencie? tak jak piszesz to dla mnie niedopuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest to nie dopuszczalne ale często praktykowane praktykowane, wiem jak to wygląda w innych sklepach, ale u nas często tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taką sytuację dostawa była opóźniona ,kasjerce nie mogłam juź wydłużyć bo rcp nie pozwalał i zamykałam z nocnym.oczywiście na polecenie ks nic samowolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po ch..j jakies procedury jak KS samowolke urzadzaja.... A ja tez mam pytanie.Ile kosztuje wyszkolenie nowego pracownika.Nie jestem KS a nawet nie jestem ZKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś było, ze osoba która szkoli nowego pracownika dostawała jakas tam kasę nie wiem czy to było 100 czy 150 zł , w sumie nie wiem czy to nadal obowiązuje. Zreszta teraz nie ma czasu zeby jedna osoba szkoliła jednego, przynajmniej u mnie na sklepie, każdy dorzuca cos od sobie i na dobra sprawę nie wiadomo co kto powiedział i nowy pracownik nie wie nic xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlatego tak kurczowo trzymamy się tej pracy? nie dlatego że dobrze płacą tylko dlatego że mamy dzieci, zobowiązania, kredyty i nie stać nas na to żeby stracić płynność finansową, a jak ktoś już trafił do SS to siedzi dopóki nie zwolnią, bo jak nie ma się znajomości to trudno o dobrą pracę, nie mówcie że tu dobrze płacą, bo to kłamstwo, nauczyciele zarabiają 2 tys. na rękę i marudzą że mają ciężką ,stresującą i mało płatną pracę, a wcale nie są lepiej wykształceni niż niejedna kasjerka w SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal płacà za szkolenia nie wiem ile ; na polecenie KS szkoliłam kasjerkė . A kasę zgarnęła właśnie ks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co???KS zgarnela ci kase za szkolenie??OMG.Zarabiaja od prawie 3 tysia w zwyz,a rzucaja sie na 100 zl.Co za chamstwo i bezczelnosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jestesmy niskoobrotowym sklepem. Na zmianie pracujemy we 3( k1,k2,perf) i jak jest szkolenie pracownika, co nie wlicza sie w wydajność nasza mądra ks dodaje tylko osobę szkolącą sie, a ta co ja szkoli ma prowadzić zmianę. No masakra. Czyli uczysz nową dziewczynę, prowadzisz zmianę, biegasz z towarem , nabijasz stok, pilnujesz frontowania i do tego szkolisz. . No ale wydajność najważniejsza. A kasy za to niewiele, bo jakies 60zl.gdyby jeszcze te godziny były ponad etat to spoko ale tak i tak masz goły etat i podwójny zapiernicz. Brawo Rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyny, ktore zarabiają 900 zł to pracują na 1/2 etatu !!! Przecież trudno by było gdyby miały zarabiać 1 800 na 1/2 etatu?? Przecież nikt ich nie oszukiwał na rozmowie kwalifikacyjnej, że będą pracowały cały etat tylko mówione jest, że 1/2 albo 3/4. Godzisz się albo nie. Bo to bez sensu jest to co piszą i biadolą, że tak mało zarabiają itd. Przecież Rossmann nie mówił na początku, że"bedziecie zarabiały po 3 tys...." a potem dostają 900 zł. To po co te wpisy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na rozmowie była mowa o dopracowaniu do pełnego etatu a tu jak zawsze dupa, głownie o to chodzi. Bo na rozmowie nie mówią Ci, ze jak wydajność bedzie zła to będziesz robić goły swój etat. Tylko pięknie kolorują, ze można spokojnie mieć wiecej godzin i sie każdy na to godzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak to jest dostac 800 zl wyplaty, czesto tak jest, bo sa slabe miesiace i np w grudniu mamy tylko goly etat, bo Region zaklada nam taki obrot ze Kiero musi na maxa ciac godziny zeby wydajnosc sie zgadzala, a nie zawsze jest tak ze Klienci dopisza i czesto w styczniu wlasnie u nas dziewczyny dostaja taka kase, dobrze ze mieszkaja z rodzicami albo mezowie dobrze zarabiaja. Rossmann nie liczy sie z pracownikiem najwazniejsze sa potrzebu sklepu i obrot, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny pewnie bede sie powtarzac bo podejrzewam ze juz kiedys taki temat był poruszany.Mam pytanie jak jest w tej chwili po powrocie z macierzyńskiego (wracam za niecałe dwa miesiące)tzn czy kierownik ma prawo zmienic mi stanowisko i zmniejszyc etat,czy moze mnie delegowac na inny sklep ?jakie ja mam prawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej. Znajdz w necie przepisy z kodeksu pracy.To jedyne wiarygodne zrodlo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitolę, kolejny wpis (01:02) mający na celu mydlenie oczu i odwracanie kota ogonem. Koleżanko, tutaj nie chodzi o to, czy myśmy się zgodziły na pół etatu, ani o to co nam obiecywano. Chodzi o to, że zatrudnianie na niepełny etat to s************o. 99% kasjerek i asystentek powinno być zatrudnianych na cały (lub prawie cały) etat. Ja akurat chcę pracować na pół, bo mam 19 lat, jeszcze się uczę i nie chce pracować więcej godzin. Ale jak widzę koleżankę, która ma męża i dwójkę dzieci i musi pracować na pół etatu, to mi się nóż w kieszeni otwiera ! Dlaczego ona nie może pracować więcej godzin skoro chce ? Nie może, bo SS nie daje takiej możliwości. Laski się godzą na warunki SS, bo nie mają wyboru - bezrobocie jest duże, inni pracodawcy też zatrudniają na niepełne etaty i ogólnie rynek pracy jest c*****y. Więc co mają robić ? Przyjmują ofertę SS, a potem siedzą na kafeterii i "biadolą". Gdyby SS było solidną firmą, to by zatrudnialo na większe etaty, a nie wykorzystują sytuacje na rynku pracy i wyzyskują pracowników. I o to tutaj chodzi - kasjerki zatrudniane na pół etatu powinny stanowić margines, 99% lasek powinno być zatrudnianych na pełny etat. Laski maja prawo narzekać, i nie ma znaczenia czy się zgodziły na pół etatu, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo może bo wracasz do pracy i pracujesz jak każdy inny pracownik,nie jestem pewna co do zmiejszenia etatu tu musi być jakiś konkretny powód,jest jeszcze kwestia nocnych dostaw u nas dziewczyna ni chodziła na nocki w procedurach jest też wznianka że nie masz obowiązku jeżeli nie wyrażasz zgody nikt nie może cię zmusić msisz dopytać albo doczytać masz jakieś przywileje jak masz dziecko do lat 4,ale ross jak wiemy rządzi sie swoimi nue pisanymi prawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:22 Jak już wrocisz do pracy to dostaniesz druk na ktorym albo wyrazisz zgodę albo nie : 1. Na pracę w godzinach nocnych tj 22-6, 2. Na delegowanie do innych sklepow, (dotyczy to rowniez szkoleń bhp itd) 3. Na pracowanie w godzinach nadliczbowych (chodzi o pracę w ciągu dnia powyzej 8h) i chyba cos jeszcze ale nie moge sobie przypomniec... Co do zmiany twojego etatu/stanowiska to watpie zeby cos takiego mialo miejsce. Jesli bedzie was za duzo na sklepie to pewnie beda kogos chcieli przeniesc na jakis inny sklep... albo wszyscy beda pracowac swoje gole etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po powrocie z macierzyńskiego odmówiłam nocek i delegacji i nikt nie robił mi z tego powodu problemów.miałam takie prawo i z niego skorzystałam.wiem,że nie wszystkie ks informują o takich przywilejach,więc pilnuj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....hahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...hohohoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirk Prossmann
Macie zje..ne łby hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha juz bylo,wysil sie troche a nie idziesz na latwizne,w pracy pewnie tez sie slizgasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. Jak jest u Was z dostawami? Tzn ile boksów w jakim czasie? Bo u nas czy ich 8 czy 18, czy przyjada o 17 czy o 19 - do 23.30 wszystko ma byc zrobione, przy czym sklep czynny do 20... chlopak na dostawy jest na godzine,poltora, w zaleznosci ile trwa rozladunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dostawy 3 lub 4 w nocy a moze to juz dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dostawę rozkładamy przez 2-3 dni, i potem juz następna dostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mamy nocek, dostawy sa koło 19,20 boksy zostawiają i jadą. W dniu dostawy jesteśmy do 23 a kolejnego dnia sie ją kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×