Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
My nawet w czasie tych "super" promocji -xx% nie mamy (kasjerki) nawet 3/4 etatu. Gdy mamy po 100 godzin to się cieszymy bo tak to gołe 80 bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w tej firmie 3 lata 2licowość niesamowita jedna na druga sra a poza praca kolezanki niesamowite w zyciu nie polecam ludziom pracy w tym kołchozie...inaczej sie tego nazwac nie da dziekuje omijajcie szerokim lukiem piekne sklepy Ross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie czy jak pomylę się w raport sprzedaż i na drugi dzien poprawie to czy nowe dane przejdą czy juz jest kaplica? Bo wiem ze jest funkcja popraw ale czy na następny dzien można z niej skorzystać? Bo na kalendarzu jest zawsze by wyslac do 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, można poprawić bez problemu. Też się czasem pomyle i cóż, bywa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można poprawić ale w centrali widzą i tak wersję wyłącznie tą wysłaną do 23 - info sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się pytam dlaczego pracujemy na pół albo 3/4 etatu, żadna kasjerka czy asystent nie ma całego? ja przepracowuje w miesiacu 160 h, to prawie cały etat, ale składki do zus za 3/4 etatu to oszustwo jak cała ta firma SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz od.jakiej kwoty skladka jest odprowadzana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składki odprowadzane są procentowo od dochodu a nie od etatu .Nie ma znaczenia dla Rossmanna czy płaci Ci tyle na pól etatu czy na 3/4 składka będzie ta sama.Chodzi o to ze na 3/4 etatu muszą zapewnić Ci te 138-140 godzin miesięcznie.U nas kasjerkom zaproponowano 3/4 etatu ponieważ przez trzy miesiące wstecz wyrabialy tyle wlasnie godzin.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmeldować
Jakim trzeba być wazeliniarzem żeby dopuścić do tego żeby w gazecie pracowniczej Co słychać ukazało się zdjęcie z wesela z pracownikami ze sklepu, często zdarza się że załoga zaproszona przebrana jest w stroje robocze czyli wasze fartuchy. Zawsze mnie i moich znajomych z magazynu w Łodzi to zastanawiało. Ludzie nauczcie się oddzielić pracę od życia prywatnego. Żenada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ze składki odprowadzane są od dochodu, na papierze mamy 3/4 etatu i dla zus muszę przepracować 2 lata żeby mi uznali 1 rok pracy i w tym jest całe oszustwo, to nie prawda że liczy się wysokość składki, a z czego wyliczą nam lata pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie ma znaczenia 3/4 czy cały etat to dlaczego nie mamy całego? przy przepracowanych powyżej 160 h powinien być cały etat, dlaczego Rossmann nie zatrudnia na całe etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam że ta promocja na minus 40% ma być w październiku ale ie wiem ile w tym prawdy. też na nnią czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie rozumiecie, do zus odprowadżane są składki za ³/4 etatu, godziny wypracowane ponad etat to wasze nadgodziny. Dlaczego nie macie całych etatów, bo chodzi o koszty utrzymanaia pracownika, taniej wychodzi zapłacić nadgodziny niż opłacić pełne składki do zusu. I tak pracujecie na dziadowską emeryturę,jak dostaniecie 500 zł to będzie raj na ziemi,więc nie mówcie że pracujedzie za marme pensje,patrząc w przyszłość teraz żyjecie na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z wpisem powyżej. Słówko do pracownika magazynu - to fakt że czasem przesyłane zdjęcia to porażka, i uwierzcie że część pracowników ma z tego niezłą bekę - ale kurcze... to jak pakujecie boxy to jest gorszy skandal. Jeśli Pan nie pakuje boxów, to proszę przekazać kolegom, że słabo wykonują swoją pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne jaki masz etat ,skladki są odprowadzane od zarobków,a 3/4 liczy się do lat pracy jak cały.macie Internet i nie umiecie korzystac z niego,wystarczy trochę poczytac a nie tylko głupoty czytac na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu w Skarbie propagandowy artykuł o tym że SS wysłało dzieci na wakacje. Oczywiscie ani slowa o tym, że całe rzesze kasjerek nawet na jedzenie nie mają, a co dopiero na wakacje. Żadnej wzmianki o tym, że firma płaci glodowe pensje, zatrudnia na pół etatu i kantuje na wypłatach. Po co czytelnicy mają wiedzieć że to głodne kasjerki harowały na gnojów z gimnazjum, że dzieki kantowaniu na wyplatach SS ma kasę na sponsorowanie wakacji ? Zresztą gimbaza też jest niczego nieświadoma, ciekawe co by powiedzieli gdyby ktoś ich poinformował, że to niedożywione kasjerki, zarabiające 900zł co miesiąc, pracowały na ich cudowne wakacje ? Ciekawe czy tak świetnie by się bawili. Nawet ich nauczycielki są takie tępe i nie wiedzą jak duże sieci handlowe jebią pracowników, może gdyby wiedziały, to zamiast walczyć razem z dziećmi o wygranie wakacji, zrobiłyby lekcje na temat wyzysku pracowniczego w dużych sieciach handlowych. Teraz ludzie myślą jaki to SS wspaniały, szkoda tylko że nie wiedzą, że to dzieki wyzyskowi pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:13 A co ty się dziwisz że boxy są tak pakowane ? Wystarczy poszperać trochę w internecie żeby sie dowiedzieć jakie klimaty panują w magazynach rossmanna - mobbing, magazynierzy z łapanki, praca na 3 zmiany (rano, popołudnie, nocki) za 2 tys. brutto (czyli jakieś 1,5 tys. na rękę), chaos i bałagan, brak podstawowego sprzętu (paleciaków, wózków widłowych), itp. Widziałaś zdjęcia tych magazynierów z Pyskowic ? Przecież gołym okiem widać że to chłopaki z upośledzeniem umysłowym. Firma nie mogła znaleźć żadnych ludzi w okolicy (nic dziwnego że nikt za takie grosze nie chce pracować), więc poprosiła agencje pracy tymczasowej (Work Express) żeby im znaleźli pracowników i na zdjęciach było widac jacy to goście... To samo w Łodzi - na magazynie to już chyba połowa łodzian pracowała i wszyscy pouciekali, więc firma szuka wśród studentów, tzw. "słoików" i meneli z opieki społecznej, bo żaden łodzianin nie pojdzie tam pracować. Mnie też wkurzają te boxy, ale nie ma co sie dziwić - jak się zatrudnia ludzi z łapanki i płaci grosze, to takie są efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje że te napchane boksy to przede wszystkim kolejny skutek oszczędności ,mają trzy magazyny i jakoś trzeba było podzielić się wyposażeniem , a to że muszą upchać towar w ograniczoną ilość boksów skutkuje tym że większość produktów wrzucana jest luzem bo przecież w ten sposób zmieści się prawie dwa razy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kazdym razem kiedy przyjezdzaja boksy to przeklinam tych ludzi bo pelno towaru luzem, pelno towaru pogniecionego, pelno towaru uszkodzonego, porozlewanego, ciezkie kuwety na samej gorze a pod spodem towar rowniez zgnieciony, towar pakowany w kartony bez dna, a takze pelno towaru ktory nie jest potrzebny zawala nam tylko magazyn, porazka jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 8:36 Dlaczego bezczelnie kłamiesz w kwestii składek na ubezpieczenie społeczne ??? Najpierw napisałaś że składki odprowadzane są procentowo od dochodu, i tu masz racje, ale twoje kolejne zdanie to totalna brednia - "Nie ma znaczenia dla Rossmanna czy płaci Ci tyle na pól etatu czy na 3/4 składka będzie ta sama". A właśnie że nie jest ta sama. Procentowo może i ta sama, ale jakie to ma znaczenie ??? Liczą się kwoty jakie SS odprowadza do ZUS, NFZ,itp. Np. jeżli kasjerka zarabia 1000zł, a składka rentowa wynosi 5% (nie wiem dokładnie ile, ale podałam 5% dla przykładu) to SS odprowadzi do ZUS 50zł. Jezeli kasjerka zarabia 2000zł, to składka wyniesie 100zł. Procentowo w obu przypadkach SS odprowadzi tyle samo, czyli 5%. Ale kwotowo różnica jest kolosalna - wynosi 100%. Więc dlaczego MYDLISZ DZIEWCZYNOM OCZY I ODWRACASZ KOTA OGONEM ??? Teraz sobie pomnóż moje przykładowe 50zł (taka jest róznica między składką kasjerki z pensją 1000, a 2000) przez kilkanaście tysięcy kasjerek i zobaczysz ile co miesiąc oszczędza SS na składkach. Nie trzeba być Einstainem, wystarczy prosta matematyka, żeby wiedzieć, że im mniej kasjerki pracują, tym mniesze dostają wypłaty, a co za tym idzie - SS płaci mniesze składki na ubezpieczenie społeczne. Wkurza mnie takie bezczelne manipulowanie faktami, bo co z tego że procenty są takie same, niezależnie od wymiaru etatu ??? Liczą sie kwoty nominalne, a nie procenty, więc nie odwracajcie kota ogonem, tylko piszcie prawdę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
procenty te same to fakt, ale nie liczy sie etat tylko kwota ogólna, wydaje mi sie ze lepiej dostac najnizsza krajowa ok(1700 brutto) za 3/4 etatu ok 140 h niz gdzie indziej za cały 168 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.41, nawiedzona jestes. Od dluzszego czasu czytam Twoje wpisy i zastanawiam sie co ty jeszcze w tej firmie robisz??Jestes tak roszczeniowym smierdzacym leniem,ze Bogu dziekuje ze nie musze z toba pracowac i wspolczuje twoim wspolpracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15,43 Nie jestem nawiedzona, tylko pisze prawde. W tej pracy głównie się obijam, nasza ks bardzo nie lubi jak się wysilamy i dlatego na moim sklepie jest zakaz ciężkiej pracy. Ja też się cieszę, że nie pracuje z tobą, moim koleżankom nie musisz wspòłczuć bo nie ma czego - jestem najbardziej lubianą laską na sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15,04 Masz całkowitą rację, liczy się kwota ogólna, a nie to na jaki etat jesteśmy zatrudnione. Jeśli chodzi o kwestię zarobków, to też się zgadzam że lepiej dostać minimalną krajową za 3/4 etatu, niż gdzie indziej za cały. Dzięki za merytoryczną odpowiedź na mòj wpis :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ile dostajecie kasy za gołe godziny na.pół etatu na wysokoobrotowym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.47 Zenujaca jestes,a fuuuuujjjj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś żenująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka pracowała na całym etacie za tyle samo co ja na 3/4. W Biedronce zarabiają 2 tys. za cały etat razem z premią. A my dodajmy sobie 3x w roku za inwentaryzację premię, za grudniowy utarg+ czasami za tą wydajność, ktora nie zawsze jest. Rossmann nie płaci źle dlatego tak kurczowo trzymam się tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann nie płaci źle ? Powiedz to tym kasjerką co zarabiają miesięcznie 900zł. Takie pensje płaci Ross w małych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa zlecenie jest w stanie wyciagnac +1000 miesiecznie, wiec nie mowcie o glodujacych kasjerkach za kilkaset zloty. Chyba, ze ten rossmann w malenkiej miejscowosci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×