Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Gość ja90
Cześć dziewczyny witam was i na dzień dobry powiem wam że zważyłam się wczoraj wieczorem i kuź.... 87jak z bicza strzelił fakt że jestem przed @ ale cóż tu się tłumaczyć ja po prostu muszę trzymać zeszyt i pisać bo inaczej to du.... a z tego za karę wypiłam tylko kawę dziś a mam zamiar zjeść teraz na śniadanie jogurt naturalny i potem kisiel i tyle do południa no jabłko jeszcze ja też chcę być do maja szczupła i normalna, więc albo się w końcu zawezmę albo pozostanę tłusta już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
nosz jasny gwint tyle się upisałam i znikło mi. Dziewczyny chciałam wam powiedzieć że czuję w sobie wreszcie tą siłę że się uda, że już tak ciąży mi ta moja tusza że muszę to zmienić i zjadłam ten jogurt nat i nawet głodu nie czuję więc widocznie po prostu żarcie mną rządzi i czas najwyższy z tym skończyć, Izulek, Czarnula Lusy i wszystkim tu piszącym składam najlepsze życzenia noworoczne Dziewczyny aby w Nowym Roku było nas mniej o kilka rozmiarów. Spełnienia najskrytszych marzeń i wytrwałości w Noworocznych postanowieniach! Zyczenia kieruję też do Kleo i Efcyka, Evy i reszty bo to od was się zaczęło kiełkowanie we mnie własnej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 pogejrzewam ze twoja rzeczywista waga waha sie pomiedzy 86,5-86,8 wieczorne wazenie nie jest miarodajne najlepiej wazyc sie rano naczczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Iza może i tak jak mówisz tyle że ja ogólnie stoję w miejscu zamiast porządnie się wziąć za siebie, stoję w miejscu i biadolę tu wam ale dzięki temu doszłam do tego że początek roku to dobry moment aby zmienić swoje życie więc notes w rękę i heja do roboty .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja od pazdziernika stoje z waga pomiedzy 68-69 :-( ale od nowego roku koniec tego mam zamiar zrobic sobie zdjecie wydrukowac i przywiesic w kuchni zeby mnie to moze bardziej zmotywowalo i zaczynam cwiczyc spowrotem zumbe x wogole zauwazylam je jak dziewczyny ,,spowiadaly sie'' z grzeszkow to i ja je zaczelam robic coz bylo minelo trzeba sie wziasc porzadnie za siebie koniec z glupotami i slodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD EVY... ,,az lezka w oku sie kreci ja 90 trzymam kciuki. teraz to mi od niej kopniak w tylek motywacyjny sie nalezy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja wlasnie kawkuje I podczytuje co u was slychac. Wczoraj sobie pocwiczylam - caly zestaw callanetics, wiem powtarzam sie ciagle zachwalajac te cwiczenia - ale one sa naprawde super. Moze po ubytku kg niekoniecznie to widac ale po jedrnosci skory jak najbardziej. Zastnawiam sie nad kupnem tego trudniejszego zestawu, bo ten po za cwiczeniami na brzuch ( 1-100, 3-80 a powinno byc 4-100 ) I jednego nie robie w calosci, bo zamiat 10 razy robie ok 7-8. A jak zaczynalam to lepiej nie mowic ;) Ja90, super, ze masz tyle sily w sobie. Tylko nie przeginja w druga strone I jedz, tylko z glowa ;) Lusy, czeka cie nie lada wyzwanie, przynajmniej dla mnie, bo ja bardzo lubie spaghetti. Jak bylismy przed swietami we wloskiej restauracji to profilaktycznie nie zamawialam dania z makaronem. Izulek, ciezko jest nie grzeszyc po swietach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka ja z callanetics sciagnelam brzuszki hehe narazie dochodze do 40 mysle ze z czasem zwieksze ilosc powtorzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, to nie sa najlatwiejsze cwiczenia, przynajmniej dla mnie takie nie byly. Z czasem bedziesz robic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 40 robie z jedna przerwa ale z czasem bedzie ich wiecej Jutro postaram sie zrobic 50 albo pierwszego Mam kupe gosci hheheheh, 3dzieci plus yroje doroslych no i nasza domowka czyli ja moj facet siotka i mieciu wiec bedzie imprezka jak tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Wczoraj miałam problemy z netem, więc nie pisałam. Poćwiczyłam wczoraj solidnie, więc pod tym względem dzień udany. Ale kulinarnie klapa, a winowajcą był makaron, czyli raczej miała słabość do niego :O No, trudno, spaliłam go częściowo na pewno. Zauważam dziwną korelację pomiędzy moją dietą ( plus intensywne ćwiczenia) a reakcjami mojego organizmu. Opryszczka ( ostatnią miałam lata temu, też podczas diety!), przeziębienie i okres w 21dc. Może za mało warzyw / owoców i za mało zdrowych tłuszczy. Będzie przemeblowanie. Idę planować menu na dzisiaj. Co robicie dzisiejszej nocy? My kameralnie, w domu, ze znajomymi :) Chcieliśmy jechać w góry, ale jakoś za późno zakręciliśmy się i wszystkie fajne i dostępne cenowo pensjonaty były już zajęte!!! Szkoda, bo śnieg spadł i atmosfera fajna, ale z drugiej strony kiepskie warunki na drogach. Więc nie ma tego złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sylwester z dzieciakami wiec bedzie wszystko pod dzieci, przebieranki, malowanie twarzy itp Waga jest ok wczorajszy dzien byl w miare dietetyczny jutro po %%%% pewnie bedzie ladny spadek wagi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam się zastanawiać czy z moja tarczycą wszystko ok. Jak sobie poczytałam objawy ( a nie jestem bynajmniej typem hipochondryczki) o niedoczynności tarczycy to 95% z nich pasuje do mnie. Na dniach zrobię sobie badanie TSH i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusy ja mialam wszystkie objawy niedoczynnosci a jednak jej nie ma teraz po nowym roku musze znow wszystkie badania porobic i uaktualnic bo ostatnio robilam w kwietniu br. lece bo mam kupe roboty ;-/ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam się pochwalić też. Mój cel – 10 kg jeszcze w kwietniu. Co zaczęłam robić – bieganie, rezygnacja z jasnego pieczywa, jedzenie co 3 h i duuużo wody. Na początku kupowałam, ale potem stwierdziłam, że nie stać mnie na wydawanie kasy codziennie na 2 butelki i w sumie jakaś wzdęta się czułam, nie wiem…może za dużo sodu w tej wodzie? No i poczytałam sobie o jonizatorach: jonizatory.eu/jonizatory-eden/ kupiłam i odkręcam kran, piję kiedy chce. Póki co mam 7 kg mniej…ale cel osiągnę…co jeszcze polecacie z ćwiczeń na jędrne nogi? Bo widze, że takie kiepskie mi się zrobiły…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Ja tam nie skuszę się na reklamę jonizatora :) XX Izulek, no to ciekawe faktycznie z tą tarczycą. Zobaczymy co u mnie wyjdzie. XX Dziś nie wejdę tutaj, ani jutro, zatem DOBREGO NOWEGO ROKU 2015, BYŚMY BYŁY ZDROWE, SILNE I SZCZĘŚLIWE ❤️ no i chudsze i bardziej jędrne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki My niestety sylwestra spedzamy w domu, z malym dzieckiem nie ma za duzo opcji ;) Ale szampany juz sie chlodza w lodowce, jeden %, drugi nie. Lusy, po mojemu to masz za drastyczna diete jak na taki duzy wysilek fizyczny. Ale skoro masz wszystko powyliczane to zrob jakas zdrowa modyfikacje swojego menu ;) pamietaj, ze nie chce byc upierdliwa ;) Moj mezulek wczoraj kupil mi nasiona chia do owsianki ( polecam serdecznie ) a do tego nasiona sosny ( cena z kosmosu, wiec mam nadzieje, ze takie tez bedzie I dzialanie ) Kochane kobietki w Nowym Roku zycze wam, zebyscie przede wszystkim polubily siebie :) A dopiero cala reszta potem, czyli wymarzonych figurek, super cialka I skory ;), zdrowka, pociechy z najblizszych, duzo usmichu, sukcesow I czego sobie tylko zyczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 31
Witam, od dobrych kilku lat zmagam sie z problemaimi hormonalnymi (przedwczesne wygasniecie czynnosci jajnikow). Mam 31 lat i od co najmniej dwoch lat moj organizm jest na etapie wczesnej menopauzy. Przez ostatnie 4 lata przytylam 20 kg - pomimo tego, ze jem malo i regularnie cwicze. W tym roku udalam sie do dietetyka, ktory stwierdzil, ze zwyczajnie jem za malo. Ulozyl dla mnie diete 1600 kalorii, ktorej staram sie przestrzegac od dwoch miesiecy. Trzy razy w tygodniu chodze na silownie (2x aqua zumba, raz normalne cwiczenia z ciezarkami), 4 razy w tygodniu chodze na 4km spacer (droga do pracy). Nie udalo mi sie schudnac ani grama.... Myslalam, ze moze dlatego, ze tluszcz zamienia sie w miesnie, wiec kupilam sobie wage, ktora mierzy tluszcz, miesnie i poziom wody w organizmie i wsumie jak bylo tak jest (waga 78kg, tluszcz 37%, miesnie 48.5kg). W czasie swiat na kilka dni odstapilam od diety (nie to, ze jakos drastycznie, ale zaczelam wiecej jesc wieczorem) i surprise, surprise nie mieszcze sie w spodnie.... Naprawde nie wiem, co dalej zrobic.. Nie mam problemu z dieta, odstawieniem slodyczy (nigdy ich duzo nie jadlam), cwicze regularnie, ale dobija mnie fakt, ze nie widze zadnych efektow. Ciezko jest dalej odmawiac sobie wszystkiego, kiedy tak naprawde nic to nie daje.... Czy ktos boryka sie moze z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie leczysz się hormonalnie? Co do diety, to jaką sól stosujecie? Czytałam ostatnio, że Sól Polska dystrybuuje z róznych zakątków świata sól morską na nasz rynek, ale nie wiem dla jakich marek, a jest podobno zdrowa i wzbogaca smak potraw. Myślicie, że to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 31
Jak najbardziej musze sie leczyc hormonalnie - w tym momencie jestem na orgametrilu, ale nawet jak go odstawilam na kilka miesiecy, to i tak nie schudlam ani grama.... W lipcu mialam wyciete migdalki. Nie moglam jesc przez kilka dni a przez nastepne 3 tygodnie bylam na plynnej diecie i.... przytylam 3 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja mam problemy hormonalne ale udaje mi sie wage pomalu zrzucac. Napisz swoj przykladowy jadlospis z jednego dnia, moze masz zle skomponowany Nie kazdy dietetyk jest dobry i specjalizuje sie w dietach dobrych dla hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 31
Moj przykladowy jadlospis: Sniadanie (8 rano): jajecznica z dwoch jajek z pomidorem, maly kawalek razowego chleba z maslem. Drugie sniadanie (11): Jogurt naturalny z malinami, bananem i lyzeczka platkow migdalowych. Obiad (14): ryz (okolo 50 gram), warzywa, pol piersi z kurczaka, plus sok z 2 jablek, 2 pomaranczy, grapefruia i dwoch kiwi. Podwieczorek (17-17.30) - 3 male kanapki z chleba razowego z salata, pomidorem, szynka z indyka plus pomarancza. Kolacja (20) - jogurt grecki z malinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania masz zle zbilansowana diete,za duzo owocow a co za tym idzie cukru. Jesli chcesz moge ci podeslac przykladowy jadlospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy w nadchodzacym Nowym Roku zycze wam samych sukcesow,zdrowia,utraty zbednych kilogramow i wszystkiego tego czego sovie zyczycie X Ps. Nie jestem najlepsza w zyczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.01.2015.......68,0kg.........-0,0kg........68kg.. . ......60kg Ja90 11.08.2014.........89kg........-0,80kg.......... ..85,20kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6kg......+0.7kg.......60,8kg....... .. ....58kg LUSYdePalma 14.12.2014........63,2kg.......-1,0kg........62,2kg...... ... 58kg X Hejka dzis piateczek a co za tym idzie wazonko Nie wiem czy moja waga jest miarodajna wiec ewentualnie ja skoryguje jutro. Wczoraj mialam 69,8 a dzis 68 wiec zobaczymy co jutro pokaze. Nie chce za tydz juz byc na plusie przez wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
izulek 1.01.2015.......68,0kg.........-0,0kg........68kg.. . ......60kg Ja90 11.08.2014.........89kg........+1,30kg.......... ..86,50kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6kg......+0.7kg.......60,8kg....... .. ....58kg LUSYdePalma 14.12.2014........63,2kg.......-1,0kg........62,2kg...... ... 58kg xx nie mam czasu więc tylko tabelka dziś i pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 nie wolisz wpisac daty poczatkowej dzisiejszej i zamiast wagi 89 wpisac dzisiejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) ja90 dziś izulek 1.01.2015.......68,0kg.........-0,0kg........68kg.. . ......60kg Ja90 11.08.2014.........89kg........+1,30kg.......... ..86,50kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6kg......+0.5kg.......60,8kg....... .. ....58kg LUSYdePalma 14.12.2014........63,2kg.......-1,0kg........62,2kg...... ... 58kg Jak widac nawalilam. Okres swiateczno-nowo roczny uwazam za zamkniety wiec koniec ze smakolykami ;) Anik, chyba powinnas zmienic dietetyka na takiego, ktory zna sie na problemach hormonalnych. Masz dziewczyno przechlapane ale nasz Izulek ma podobnie. Jej udalo sie "utopic" 7 kg sloninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×